Jump to content

Par dzīvi Latvijā, par šo forumu, un kaut ko no tā..... .


alusbundza
 Share

Recommended Posts

Visu pandēmijas laiku mani besīja Depo (negāju nemaz, iztiku) - vajag nopirkt urbīti uz 3.5, ņem lielos ratus...

Tagad viss beidzies, aizeju... mļac, debīlie marketologi, kaut viņiem visiem iedzimta neauglība piemestos, lai nesataisa tādus pašu dolbajobus. Skrūves pārnestas uz citu veikala galu u.t.t. slinkums aprakstīt. Kretīni!

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Kas ta snukuram noticis? Kādas vēl noliktavas... Pašam viss jāaudzē!

Pirms 9 minūtēm , Stasss teica:

Dažiļi līdz tam ka uz veikalu jau ir grūti aiziet.

Pašam viss jāaudzē! :D Vo dažļi - vairs pat paši izaudzēt rudzus nevar :shok: :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 25 minūtēm , Stasss teica:

Dažiļi līdz tam ka uz veikalu jau ir grūti aiziet.

Īstenībā jau pa lielam tiek pirktas vienas un tās pašas lietas nedēļu no nedēļas, kad iet uz veikalu. Citreiz randomā kādas mantas tiek piemestas klāt utt, lielākajā daļā gadījumu tādas kuras nav īpaši vajadzīgas.

Ja vienmēr iepērkas onlainā, tad izveidojas grozs, kuru vajag tik atkārtot un viss pirkums aizņem 2 minūtes. Citreiz ka kādas svinības vai kas cits, tad var aizbraukt līdz veikalam, bet tā pamatpirkumi jau nemainās.

Pietam ietaupās nauda, jo nav jāpērk visādus štruntus. Onlainā ir vieglāk nenopirkt čipsus kā veikalā.

 

Pirms 25 minūtēm , Jurkins teica:

Darbs beidzas 17:00, norādu piegādi uz 18:00

Īpaši bieži pārtiku nepērku onlainā, bet ja to daru, tad izvēlos, lai piegādā uz darbu. Īstenībā pilnīgi visu sūtu uz darbu, tā vienkāršāk. Visus Amazonus, ebayus utt.

 

 

 

 

 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , AndrisBB teica:

Arī to es daru kad apnīk gatavot.

Es pēdējā laikā arī esmu slinks uz gatavošānu, cenšos pirkt jau daudz maz pusgatavus produktus.. nomizotus kartupeļus, vārītus kartupeļus, sasaldētus pusfabrikātus, samarinētas vistas.

Bet tas tikai viena iemesla pēc - dzīvoju viens un man ZB tā gatavošana...

Bet nu ja es eju ko pirkt gatavu, tad eju pats pakaļ, nevis nedod dies kaut ko tur Woltot..

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 25 minūtēm , snukurins teica:

nez kur lai dabū āmuru sēklu

emm, nuuu, tā ir tevī. mazliet pacenties, un būs.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

alusbundza
Pirms 45 minūtēm , snukurins teica:

Es tikko taisni iedomājos,nez kur lai dabū āmuru sēklu.Veikalos nav ne sēklas ne āmuri.

nafig tev āmuru, ja pats ir āmurs

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 52 minūtēm , snukurins teica:

kur lai dabū āmuru sēklu

Pie jums Tur kā? Vietējie vairs nevar āmuru izkalt? :shok: Importam - nē!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , Racer teica:

Melnais rasisms uzpsiho. :( 

Nu jau nu jau..

Netrūkst gan jau arī video, kur baltie melnos klapē..

Link to comment
Share on other sites

Es par to, ka nav pieļaujams rasisms ne no vienas puses. Tas arī viss.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Tajos video jau nav rasisms bet urlisms :crazy:

Protams, ir problēma uzskatā, ka rasisma īpašība ir iespējama tikai baltajiem.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , marrtins teica:

Protams, ir problēma uzskatā, ka rasisma īpašība ir iespējama tikai baltajiem.

Par to jau ir stāsts. Ok, varbūt ne tie labākie video piemēri, bet būtība skaidra.

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
Pirms 28 minūtēm , Racer teica:

Es laikam mierā nelikšos

ierosinu saldējumu «blaску» pārdēvēt par «blaсука»....

Link to comment
Share on other sites

Atcerējos padomju laiku tostu.

Lai viss dzīvē būtu melns. Lai varētu dzert melnu kafiju, lai varētu braukt ar melnu volgu, lai varētu dzert melno balzāmu, lai varētu atpūsties pie Melnās jūras... Orģinālā bija krieviski.

Link to comment
Share on other sites

Vietējiem zinātniekiem papildinājums auto salona smaržu pudelītes jomā:

https://www.tvnet.lv/6994139/lai-nodedzinatu-auto-nevajag-daudz-pietiek-ar-mazu-stikla-pudeliti

Risks, ka tā var notikt, ir niecīgs. Tomēr RTU profesors, fizikas doktors Juris Blūms norāda, ka objekts ar izliektu virsmu safokusē gaismas starus, un pudelītēm pamatne visbiežāk ir izliekta, tātad tā darbojas kā lēca. Pēc viņa teiktā, līdzīgu postu kā mazā smaržu pudelīte Volvo automobilī, var nodarīt arī ar ūdeni pildīta plastmasas pudele. Tādēļ arī labāk parūpēties, lai šādi objekti nemētātos tiešos saules staros. "Stikla pudeles, stikla pudeles lauskas, it īpaši no pudeles apakšējās daļas, kas ir ar izliekumu, sausā zālājā var fokusēt starus vienā punktā un izraisīt ugunsgrēkus," - tā RTU profesors.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Stasss teica:

it īpaši no pudeles apakšējās daļas, kas ir ar izliekumu, sausā zālājā var fokusēt starus vienā punktā un izraisīt ugunsgrēkus," - tā RTU profesors.

Man grūti spriest, kāpēc fizikas doktors runā šādas muļķības! 

Būtu nevis teoretizējis, bet paņēmis pudeles lausku, kaut apakšējo daļu un pamēģinājis ko aizdedzināt! :D Eksperimentu var katrs atkārtot! 

 

Minu ka viņš ir teorētiskās fizikas doktors.  

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Ronalds teica:

teorētiskās fizikas doktors.

A kāds doktors Tu??

Labots - Stasss
  • Haha 1
  • Bēdīgs 1
Link to comment
Share on other sites

@Stasss - te nav jēga strīdēties un teoretizēt  - paņem pudeli un pamēģini kaut ko aizdedzināt! Viss uzreiz būs skaidrs - var vai nevar! 

Link to comment
Share on other sites

Es nekādā veidā nespēšu atkārtot šī notikuma scenāriju. Tādu apstākļu sakritību nav iespējams atkārtot.

Link to comment
Share on other sites

@Ronalds, paņemsi vienu pudeli eksperimentam, nekas nesanāks. Kāds cits paņems citu pudeli (nu tādu "dizainisku", kam stikls gludāks, stikla biezums dažādās vietās atšķiras, veidojot lēcu) - sanāks, tikai nevis kontrolētā eksperimentā, bet, pašam klāt neesot, sausā piemājas pļavā nez kādos tur klimatiskajos apstākļos (to rakstu var lasīt arī kāds, kurš nez kādā veidā nokļuvis Austrālijā). Ko nu? Tu uzņemsies vainu? Vajadzētu tak, jo sludini te, ka nekas tāds nav iespējams.

 

Sīks rakstelis tautas pelēkajai masai domātajos medijos nav tā vieta, kur gari un izvērsti kaut ko rēķināt un kaut ko pierādīt. Teorētiski pastāv iespēja dabūt pudeli ar šķidrumu, kas strādā kā lēca? Pastāv. Nu tad drošāk ir teikti "jūs labāk uzmanieties" nekā uzskaitīt visus apstākļus, kam jāizpildās, lai kaut kas notiktu - tas lai paliek tiem, kas gatavi mazliet pastudēt.

Labots - binary
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nē, nu man patīt. Cilvēks uztaisa feiku video lai dabūtu popularitāti un tauta pavelkas. :D 

 

Pirms 8 minūtēm , binary teica:

Teorētiski pastāv iespēja dabūt pudeli ar šķidrumu, kas strādā kā lēca? Pastāv

Protams - var uztaisīt pudeli lēcas formā no optiskā stikla. :)

Bet tu esi tādu redzējis?Kaut bildē?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , Ronalds teica:

Bet tu esi tādu redzējis?

Zini, es pat Antarktīdu redzējis neesmu, bet tas nebūt nenozīmē, ka Antarktīdas nav.

 

Bet visas bildes un visi video ir fake, to mēs te jau tā kā būtu noskaidrojuši. Nu nevar tak ticēt nekam, kas ir bildēs un video. Nevar un viss. Ja savām acīm nav redzēts, tātad bildē redzamais ir fake.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 15 minūtēm , Ronalds teica:

ilvēks uztaisa feiku video lai dabūtu popularitāti un tauta pavelkas

Atkal Tu gribi aizvilkt mūs prom no tēmas pie tā ukraiņu covidiota.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Labi, es sen zināju ka cilvēki nejēdz filtrēt informāciju un tic tam kam grib ticēt. 

Bet nekad nebiju iedomājies ka ideotisms var šādus apjomus sasniegt. 

Izveikt vienkāršu eksperimentu un pārbaudīt - nē, tas par sarežģītu! Labāk ticēšu visam ko raksta vai rāda! 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

laikamTak

par vēlu, biedri, jūs te ņematies atkal par tām lēcām.  Crew Dragon Demo-2 jau sen kā ir pie SKS!

Link to comment
Share on other sites

TV raidījums ir haltūra, un profesors ir haltūrists. Tukšas, vispārīgas frāzes. Ekspertus vajadzēja meklēt boot forumā.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 50 minūtēm , Ronalds teica:

Izveikt vienkāršu eksperimentu un pārbaudīt - nē, tas par sarežģītu!

Lai pierādītu, ka kaut kas var notikt, nudien nereti pietiek ar prastu eksperimentu.

Lai pierādītu, ka kaut kas nevar notikt, ar vienveidīgu eksperimentu vien nepietiek.

Bet nu ne visiem lemts to saprast. Dažiem tas ir par sarežģītu.

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , binary teica:

Bet nu ne visiem lemts to saprast. Dažiem tas ir par sarežģītu.

Dažiem atkal nav lemts saprasts, ka apgalvojuma pierādīšanas pienākums gulstas uz apgalvotāja pleciem! Ja apgalvo, ka kaut ko var ar smaržu pudelīti aizdedzināt, tad lūdzu pierādi to kontrolētā un atkārtojamā eksperimentā! 

Link to comment
Share on other sites

Andris Buiķis pilnā nopietnībā stāstīja par torsionu laukiem. Es nekādi neņemos noliegt viņa zināšanas un intelektu (mums visiem tālu līdz viņam), bet visam akli ticēt... katram sava izvēle.

 

Ja vien tai mazajai pudelītei nebija līdzigas fizikālās īpašības kā rubīna stienim ar puscaurspīdīgiem spoguļiem galos ?.

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

superKrona
Pirms 27 minūtēm , ieleja teica:

nu tad pierādi savu apgalvojumu - ar stikla pudeli nevar aizdedzināt

Es varu, pat 3 reizes ar trīs dažādām pudelītēm, jāpagaida tik saulīte...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 35 minūtēm , ieleja teica:

nu tad pierādi savu apgalvojumu - ar stikla pudeli nevar aizdedzināt

Diskusija:

-Tu i idiots!

-Pierādi!

-Ha - tu apgalvo, tu arī pierādi!

:D 

Link to comment
Share on other sites

Par aizdedzināšanu : piekritējiem un noliedzējiem, informācijai. TV pirmsākumos bija lētais variants  lai no tās ''spičku kastes'' izmēra dabūtu ''55collu''. Speciālas formas stikla trauks , kur ielēja ūdeni un bija... . No tukšas pudeles lai aizsvilinātu, jābūt labas kvalitātes stiklam un jātrāpa pareiza izliekuma,  Bet lielāka izmēra pudele kurā tīrs ūdens (tipa lietus) , pat ļoti liela varbūtība. Kā darbojās - varat apskatīt šite.  Nu ja būs nomesta sausā zālē pustukša alus pudele, tad diezin vai sanāks . Bet ja šnabja ( pilna) pudele, tad varbūtība var būt pat ļoti liela.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Visi zinātnieki ir fufels un nejēdz ko runā, vai tie RTU, vai Imperial College London vai kādi citi, tikai "foruma zinātnieki" zin visu :D un tiem vienmēr ir taisnība.

Vispār jābrīnās kā vēl tās universitātes eksistē, vieni vienīgi muļķi tur salasījušies, studenti uzreiz var iet pie @Ronalds tas zin visu. 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 2
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Ja pasaulē nebūtu rasisma, cilvēki un nēģeri dzīvotu mierā un saticībā.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...