Jump to content

Kas notiek ar LV Ēdiena Kvalitāti? :(


www.MistersPimpausis.lv
 Share

Recommended Posts

Var. Smoke point 230 grādi.

Bet es veikalos LV neesmu manījis.

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , alusbundza teica:

kombaini kuļ - pļauj aukstu

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

saulespuķu cepšanai ir laba, bet neder katram ēdienam, jo kā jau minēja.. piedod tomēr savu garšu.. man jau patīk, bet visur neder, tad nu izlīdzos ar rapšu, bet olīveļļa atstāta pārsvarā svaigajiem salātiem, lai gan dažas reizes cept ir sanācis.. nekāda vaina.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Tukša salmu kulšana, topika autors nebija skaidra kad veidoja tēmu, es aprovoju, tirgū un veikalā ir garšīga gaļa, siera produkti, krējums, Ādažu čipsi utt

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tā saulespuķu eļļa, kas mums ir veikalos vairs nav nekas īpašs.

Kurš atceras omleti no vecajiem laikiem, ar patīkamo saulespuķu smaržu?

 


Diemžēl, no Ukrainas atvesta īstā saulespuķene nevar glabāties ilgi - pāris mēnešus max tas prieks ilgst.

Link to comment
Share on other sites

@snukurins Piekrītu tev! Neesmu ikdienā saskāries ar nekvalitatīvu produktu klāstu, varbūt šokolādes kārtiņa ir plānāka uz šokolādes konfektes, sērkociņš ir palicis plānāks - jā, bet tas nepadara sliktāku kvalitāti (paredzētā funkcija tiek pildīta), jo ražotājam jādomā kā ekonomēt, lai pie visiem paaugstinātājiem nodokļiem biznes strādātu.

 

Valstī katru reizi valsts ierēdņi izdomā paaugstināt nodokli, kas nav aprēķināts matemātiski, cik rentabli tas būs tautsaimniecībai, esmu dzirdējis, ka valstī vieglāk pacelt nodokļus, manuprāt nepareizi, ja tiek paaugstināti nodokļi, tādējādi ražotājs ir spiests ekonomēt. Varbūt vienkārši @pimpausis nav naudas, tādēļ boot biedrs ir spiests pirkt nekvalitatīvu pārtiku un pēc tam sūdzēties šeit, cik viss ir slikti.

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , boto teica:

Te atkal raksta, ka saulespuķu eļļā cept nav ieteicams

Tas ir par nerafinētu saulespuķu eļļu ar duļķēm un specifisko piegaršu. Veikalā parasti ir rafinēta un cepšanai laba.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , CAP teica:

tad nu izlīdzos ar rapšu

Tā tak esot nelaba reproduktīvajiem orgāniem! :D

 

lab, po - es cepu visu Ukraiņu nerafinētajā saulespuķu eļļā - ir ok. :)

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1
pirms 17 stundām , Zin... teica:

Davaj, lūdzu , ko visi redz tik sliktu tajā palmu eļļā? Kkāds kārtējais urbānais mīts :D 

 

Šis velk uz to pašu stāstu, kas nesen klejoja pa FB, ka LV visi zemnieki pirms ražas novakšanas graudus apsmidzina ar raundapu, lai ātrāk nogatavojas :D Pārsmējies tur tos komentus lasīju.

 

https://www.theguardian.com/environment/2014/jul/17/pesticide-residue-breads-uk-crops

Link to comment
Share on other sites

@Dils protams, taču, ja tev ir māja, mašīna, sieva, mīļākā, utt., tad tu gribi pēc iespējas ilgāk novilkt un tad neveselīga pārtika nav tavs draugs.

 

Starp citu pagājušo mēnesi braucot redzēju kā tiek miglots sīpolu lauks. 

 

Link to comment
Share on other sites

Es uzskatu, ka augu aizsardzības līdzekļi nav nekas slikts! 

Problēma ir ar viņu nepareizu. jeb pārmērīgu lietošanu! 

 

Pirms 42 minūtēm , base7 teica:

protams, taču, ja tev ir māja, mašīna, sieva, mīļākā, utt., tad tu gribi pēc iespējas ilgāk novilkt

Nu apsveicu, ja tev tā ir! 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , snukurins teica:

Vispār kāds ir mēģinājis pārtiku pirkt tikai internetveikalā?Zinu ka ir šis: https://nuko.lv/

Varbūt vēl ir kādi?

kādreiz tika lietota maksimas piegāde, nekādas vainas.

īpaši ērti lielākiem smagākiem produktiem.

ved līdz durvīm, gadījumā ja produkts nepatīk, var atteikties, starpību atmaksā atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

Ir nuko.lv mana superčuhņā izmantots, nesūdzos un jā, var ar paypal... tik alu nepasūtīsi :/ 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Zin... teica:

tik alu nepasūtīsi :/ 

 

Nu tad jēga 0 !!!!! 

A ta, sestdienas rītā, uzsit pa ogām lai atvizina 2 kastītes tērvetnieka, smalki būtu :) 

Vispār nē, sestdienas rītā arī neviens nebija spējīgs kaut kur kaut ko uzsist. 

Link to comment
Share on other sites

Verneris
Pirms 4 minūtēm , Gestapo teica:

Vispār nē, sestdienas rītā arī neviens nebija spējīgs kaut kur kaut ko uzsist. 

 

Jā! jo ir jau atrubījušies dadzerot pārpalikumus no 5dienas :D

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

starp citu, no mani var dabūt augstvērtīgu jēra gaļu, kas visu vasaru ir ganījušies dabiskajās pļavās, kur zied naktsvijoles ...., par labu cenu - 5 eiro/kg ......,

ja ir kādam interese, tad PM

Link to comment
Share on other sites

Latvijā vispār nekā ēdama nav. Parasti es visu pasūtu no Ķīnas. Visgardākās ir olas.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , alusbundza teica:

kas visu vasaru ir ganījušies dabiskajās pļavās

Ir kaut kur Latvijā arī mākslīgās pļavas? Tur zied latvāņi vai plastikāta rozes?

Link to comment
Share on other sites

Citēt

 

pie mums dāņu zemnieki ir ievazājuši nemodi apsmidzināt gandrīz nobriedušu graudu lauku īsi pirms kulšanas ar raundapu ............ bet tā ir īsta inde un tie ir graudi, no kuriem taisa miltus un cep maizi.

 

 

 

Ir kāda infa vai baumas, vai šāda mode ir arī Ukrainā? Rīgas veikalos ir manīti vieni ukraiņu milti, nez, varbūt man jābeidz ēst raundaps pankūkās un jāatbalsta Ukrainas ekonomika? Vai varbūt tur miglo un indē vēl niknāk?

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Latvijā jau tiešām labāk ir lietot normālu saulespuķu (tumšo-ukrainas kura ilgi nestāv kā jau viens teica) vai arī norm rapšu ( iecavnieka?)  eļļu.

Olīveļļu ten nenopirkt bez 10eir/litrā kas ir pieņemama , nezinu kāpēc tik dārgi ,bet kaut vai UK/Vācijā lidlā kad ir akcija var normālu pirmā spieduma olīveļļu dabūt par apm 2.5-3eir/litrā  tumšā stikla pudelē un smuki aromātisku ar īsta svaiguma garšu, ar LV hujiņām nesalīdzināma...

 

Cilvēki raksta ka jāskatās līdzi vienmēr un jālasa visi iepakojumi lai varbūt varētu nopirkt 10% no visa veikala piedāvājuma.

Bet reālais Jautājums ir- Kāpēc vispār tiek atļauti tirgoti pēdējie atkritumi, piem ''Plombīra saldējums'' - kur iekšā ir tikai ūdens/palmu eļļa un 5% sūkalu pulveris??

Nahuj tādus sūdus vispār vajadzētu atļaut tirgot?

Pircēji jau ir stulbi un pa ''labu cenu'' pirks arī tos mēslus, protams pāris reizes apēdot to hujiņu jau nekas nebūs , bet cilvēki jau ēd to draņķi katru dienu vairāku gadu garumā... 

Nahuj tas vajadzīgs? :(:( 

 

Atkārtoju,neiet runa par produktiem kuri nav ''eko'' tikai tāpēc ka ir pievienots pavairāk sāls klāt vai bišk kāds uzlabotājs bet pārsvarā produkts ir ok!

bet runa iet par produktiem kuri sastāv  80-95% TIKAI no tiem mēsliem.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , www.MistersPimpausis.lv teica:

jālasa visi iepakojumi

Bet raundapu uz iepakojuma neizlasīsi :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

deviant1

Olīveļļā šo to var cept, ja pārāk nekarsē. Vārītus kartupeļus labi uzcept, tikai viņi sasūc eļļu, eļļas patēriņš liels;). Saulespuķu eļļa OK cepšanai, vispār kruta ir cept taukos;). 

Link to comment
Share on other sites

Saprotu pimpauša sāpi un arī dažkārt līdz tam esmu aizdomājies. Uz cigarešu paciņām ir daudz dažādu brīdinošu uzrakstu un ilustrāciju, bet uz saldējumiem, šokolādes krēmiem un citiem sūdiem absolūti nekā.

Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , www.MistersPimpausis.lv teica:

UK/Vācijā lidlā kad ir akcija var normālu pirmā spieduma olīveļļu dabūt par apm 2.5-3eir/litrā

Itāļi kaut kad teica ka laba olīveļļa sākas no 8 EUR, nez kur visiem tas lidls tā patīk ... tāds pats supernetto vien ir ....

Link to comment
Share on other sites

Lidl, gluži, kā tā savādā mobilo kompānija,  varbūt pārraus RIMI un Maximas cenu diktātu..

  • Patīk 3
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 18 minūtēm , Dils teica:

Itāļi kaut kad teica ka laba olīveļļa sākas no 8 EUR, nez kur visiem tas lidls tā patīk ... tāds pats supernetto vien ir ....

 

kāpēc tā par superneto, ar ko superneto ir sliktāks par rimi?

Link to comment
Share on other sites

pirms 10 stundām , yanitis teica:

kāpēc tā par superneto, ar ko superneto ir sliktāks par rimi?

Preču izvēle mazāka...

p.s. Taču cenas zemākas. :)

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

supernetto tak ir tas pats vien rimi.. tikai ar zemākām cenām.. īpašnieks ta viens SIA "Rimi Latvija"

Link to comment
Share on other sites

2017.08.15. , 19:56, Anonīms Alkoholiķis teica:

tos, kas ražo sakarīgus gala produktus, kas nemaksā kosmosu, ir drusku sarežģītāk..

Šķiet, ka šī ir tāda kā domāšanas kļūda. Ja Tu kaut ko pozicionē kā "dārgu", tad to neapzināti ievieto tādā kā luksus kategorijā. Attiecībā uz ēdienu, tā nav laba doma.

Tēzei jābūt nevis "es neesmu pietiekami bagāts, lai ēstu labu ēdienu", bet gan "es neesmu tik nabadzīgs, lai ēstu sūdus".

 

Un vispār, laba pārtika maksā nevis ""dārgi", bet gan adekvāti.

 

Labots - Nain
Link to comment
Share on other sites

pirms 13 stundām , yanitis teica:

kāpēc tā par superneto, ar ko superneto ir sliktāks par rimi?

Nav jau runa kurš labāks/sliktāks, bet supernetto primārais ir cena, a kvalitāte "nu, kā sanāca" ... protams arī RIMI un Sky tā gadās, bet cena nav gluži vienmēr prioritāte ...

Link to comment
Share on other sites

deviant1

Nu ne vienmēr viss supernetto ir lētāks kā rimčikā. Vienmēr ir kāda prece, kam cena rimčika līmenī.

Cik nu kas kam ir " adekvāti ". Nosaukums eko un liela cena ne vienmēr nozīmē " garšīgi ". 

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Nain teica:

Tēzei jābūt nevis "es neesmu pietiekami bagāts, lai ēstu labu ēdienu", bet gan "es neesmu tik nabadzīgs, lai ēstu sūdus".

Un vispār, laba pārtika maksā nevis ""dārgi", bet gan adekvāti.

 

Forši tā domāt. Ja ir nauda...

Link to comment
Share on other sites

deviant1

No tirgotāja viedokļa ne tikai lielāka cena, bet arī lielāks uzcenojuma % vienmēr būs adekvāta cena. Līdz momentam, kad realizācijā ieņemtā summa krītas, tad var pārskatīt cenas. 

Kas attiecas, piemēram, uz svaigu gaļu, tad dārgākā cena ne vienmēr garantē pat "svaigumu", kur nu vēl kvalitāti. 

Tā pati auksti spiestā olīveļļa vai rafinēta saulespuķu eļļa ; bieži 10-15% lielāka cena neko kvalitātē neuzlabo. 

 

 

 

Labots - deviant1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...