Jump to content

Tele2 creditreform


bambums
 Share

Recommended Posts

Pirms 25 minūtēm , vikvaktors teica:

nācās vienkārši vienu mobilā telefona lādētāju viņu pārstāvja acu priekšā sadauzīt un atdot

Ļoti vērtīgs konkrētā autora posts. Parāda, kas šis ir par keksu un kā jāuztver attiecīgā autora turpmākie posti.

 

A tā - esi parādā, maksā. Parādi ATGRIEZĪSIES, pie tam visai sāpīgi, arī ja pašlaik no tiem ir miers. Jūtu, ka vairāki neliekas par tiem ne zinis, jo vienkārši ir ārzemēs... nesapņojiet, pacietieties - nāksies samaksāt visu līdz pēdējam centam.

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 7 minūtēm , tam4 teica:

nav nekada parada pret creditreformu

 

Pirms 7 minūtēm , tam4 teica:

ja samaksa tam kam esi parada tad šaja gadijuma tele2 atsauc

 

Nu nē, cik man zināms tu paliec tos parāda piedziņas izdevumus parādā kreditreformam, viņiem ir likumīgs pamats tādus no tevis prasīt, un nekur tas septiņu eiro parāds pats no sevis neizgaist arī tad kad tele2 kreditreformam ir atsaukuši. Tev ir zināms kāds noticis gadījums, kad ir noticis pretējais, t.i. kreditreforma vai tamlīdzīgā prasītie parāda piedziņas izdevumi ir izgaisuši?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , Rubb teica:

nāksies samaksāt visu līdz pēdējam centam

Nepareizi. Ja tev nav nekāda īpašuma un kontā mēnesī neienāk vairāk par minimālo algu un konta atlikums nevienā brīdī nav lielāks par minimālo algu, mierīgi vari arī mūžu nodzīvot un nomirt ne centa nesamaksājis, kamēr vien kāds likums nepamainās.

Labi zinu, kā mēdz izvērsties diskutēšana ar tevi, tāpēc neaizraušos, un galugalā šis ir :offtopic:, bet uz šādu liriku grūti neatbildēt.

 

Līdz ienākumiem citviet eiropā gan - ok, šie vairs nav fakti, bet pieļāvums - kādam piedzinējam rokas var arī aizsniegties, un, apvienotajai eiropai vēl vairāk apvienojoties un kādiem likumiem sakārtojoties, varētu aizsniegties vēl ašāk.

Link to comment
Share on other sites

vikvaktors
Pirms 3 minūtēm , Rubb teica:

Parāda, kas šis ir par keksu

tieši tā ir jāuzvedās ar tiem kantoriem, kuri izīrē tev aparatūru, kuras vērtību par nomas maksu tu esi atmaksājis jau pirmajā gadā, bet tev katru gadu līdz pat līguma pārtraukšanas mirklim dot iespēju nopirkt jaunu komplektu, ko pakalpojuma sniedzējs uzdāvinās jaunajam klientam... jo jaunajam klientam ir labāks pakalpojums ar lielākiem ātrumiem un par zemāku cenu... tu esi vēsturiskais klients, tātad nekur nedēsies, līgums ir tāds kā ir un nekas nemainīsies... kad ušakova mazpilsētā, kur lattelecom jau piecus gadus manas būdas apkārtni ir iezīmējis optikas zonā, LMT man piedāvā uz pusi lielāku ātrumu par mazāku cenu, es vienkārši laužu līgumu ar kantori, kura pakalpojumus esmu dotajā adresē izmantojis nieka 35 gadus... 

un pasaki vēl, ka tā nav ņirgāšanās par klientu, ja pa drāti tev max ātrums uz īpašiem svētkiem tuvojas megam un pakalpojuma sniedzējam tuvākajā desmitgadē nav ieplānots neko uzlabot...

p.s pie lattelecom drāts sēdēju vēl no tiem laikiem, kad viņi privātpersonām izeju uz ārzemēm solīja nodrošināt citugad...

 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 7 stundām , Ronalds_ teica:

Kredītreformas prasība uz tevi neattiecas un lai iet kakāt! 

 

Domāju ka nekāda cesija te nav notikusi, vienkārši ķer uz muļķi! 

 

Tieši tā arī ir. Protams, Naģežda vai Žeņja tev zvanot to neteiks, klusi cerot, ka tu aiz bailēm tulīt vērsi vaļā internetbanku un skaitīsi prom naudiņu viņiem!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@viesturs0711, jautāšu tev to pašu - vai tev ir zināms kāds gadījums, kad pēc nomaksāta parāda tele2 vai tamlīdzīgi, tie septiņi eiro, ko ir gribējis kreditreforms, lindorfs, gelvora vai tamlīdzīgi, ir izgaisuši un nekarājas nekādās parādnieku datubāzēs?

Link to comment
Share on other sites

Šiem apņēmība ir. Biju palicis parādā kaut kādu nenozīmīgu summu kaut kam, tur 6 ls laikam, protams ar liku tika nodots reormai.Man vinji vinjus piedzina 4(!) gadus :D Līdz man apnika un samaksāju. Jautāju viņiem cik viņi iztērēja, lai dabūtu to parādu atpakaļ, neatbildēja :D 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , 138 teica:

Nepareizi. Ja tev nav nekāda īpašuma un kontā mēnesī neienāk vairāk par minimālo algu un konta atlikums nevienā brīdī nav lielāks par minimālo algu, mierīgi vari arī mūžu nodzīvot un nomirt ne centa nesamaksājis, kamēr vien kāds likums nepamainās.

 

Vai no tā būsi ieguvējs ? Būsi sarakstā :) 

 

 

Pirms 4 minūtēm , Zin... teica:

piedzina 4(!) gadus

 

iršana, vai nevēlies atklāt cik bija uzaugusi % likme par 4 gadiem - neticu, ka nebija %

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

Varu atklāt, procenti 100% jo likums vairāk tāpat neļauj, ka arī piedziņas izdevumi, kopa 23 Eur :) varu kkur vēl epastā atrast, ja vēlies :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , 138 teica:

Tev ir zināms kāds noticis gadījums, kad ir noticis pretējais, t.i. kreditreforma vai tamlīdzīgā prasītie parāda piedziņas izdevumi ir izgaisuši?

jā ir zināmi,i creditrefornai i paulconsul,bet tas bija pirms pieņēma

https://m.likumi.lv/doc.php?id=254472

ņemot vēra ka reķinus cenšos maksat laicigi un tie kas nemaksaja sen ir melnajos sarakstos un vairak nekur neko nevar dabut tad biju palaidis garam ka ir atrakstits likumā par šiem kantorišiem....laikam tie7 eiro jāatlidzina vien būs jautajums ir tikai par to vai ir velme pačakaret to kantori un paradu samaksat telei un paskatitues ko dzied ta creditreforma...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , tam4 teica:

un tie kas nemaksaja sen ir melnajos sarakstos

Lai ieliktu melnajos sarakstos, bija jābut parādam virs 100 LS un virs 90 dienām, tad bija likums pārējo varat domāt paši, pārejot uz eur, tieši nezinu kā tas skan. To SIA varat iebāzt sev pakaļā, jo jebkurš LV pilsonis var griezties LV bankā un uzzināt PILNĪGI visas prasības pret sevi un savu īsto kredītvēsturi

https://www.bank.lv/par-mums/uzdevumi/kreditu-registrs/par-kreditu-registru

Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , jema teica:

Lai ieliktu melnajos sarakstos, bija jābut parādam virs 100 LS 

bija laiki kad pa pastu tika atsutits a4 formata papīrs(nemaz neprasot vai vajag vai nevajag)uz kura tikai vajadzeja uZlikt parakstu un 2000ls bij tavi,tas nekas ka jaatdod bij x2 un liela daļa vaitad domaja kā atdos...kautgan pašlaik tik summas un princips pamainijies ātro kreditu izskata....

un to kantori galigi pasūtit nesanāks jo ir saņēmis licenzi lai paradus varētu atgūt...vot ja nebutu PTAC licenzes tad gan varetu sūtit nakuj un neko nemaksat...

Labots - tam4
Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , tam4 teica:

 

 

Citēt

 

2.1. par rakstiska paziņojuma sagatavošanu un nosūtīšanu parādniekam, kurā sniegta informācija par parāda esību un aicinājums labprātīgi izpildīt kavētās maksājuma saistības, un par nepieciešamajām darbībām parādnieka faktiskās kontaktinformācijas noskaidrošanai, ja parādnieks nav sasniedzams, – kopā ne vairāk kā septiņus euro;

2.2. par citām parāda atgūšanai papildus veiktajām darbībām – kopā ne vairāk kā 10 euro parāda atgūšanas procesā, līdz parādnieks izpildījis maksājuma saistības pret parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzēju vai kreditoru.

 

Tātad tomēr neesmu melojis par tiem 17, tāds cipars eksistē. Ja kreditreforms tev atsūta vienu vēstuli, viņi var par to tevis pieprasīt 7, ja viņi danco ap tevi ar tamburīnu kaut trejdeviņus gadus, tad - 17.

Pirms šitais bija pieņemts, vai tik nebija tā, ka viņi varēja prasīt dajebcik. Bet kā tas korelē ar iespēju, ka viņi kādā jaukā dienā, mēnešiem vai gadiem neko no tevis nesaņēmuši, varētu izdzēst no savām sistēmām ierakstu par tevi un ciparu ko viņi no tevis ir gribējuši, vot nisaprotu.

 

 

Pirms 25 minūtēm , jema teica:

To SIA varat iebāzt

Kuru? Creditreform?

 

Pirms 45 minūtēm , staylez teica:

Būsi sarakstā

Protams, bet tā bija atbilde uz biedra liriku "agri vai vēlu nāksies gribi negribi samaksāt". Nāksies bļ# samaksāt, citādi pamodīsies vannā ar ledu, jākātad.

Link to comment
Share on other sites

staylez
Pirms 5 minūtēm , 138 teica:

citādi pamodīsies vannā ar ledu

 

Normāli..

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
pirms 1 stundas , 138 teica:

@viesturs0711, jautāšu tev to pašu - vai tev ir zināms kāds gadījums, kad pēc nomaksāta parāda tele2 vai tamlīdzīgi, tie septiņi eiro, ko ir gribējis kreditreforms, lindorfs, gelvora vai tamlīdzīgi, ir izgaisuši un nekarājas nekādās parādnieku datubāzēs?

Nekarājas gan! Senāk, man pašam ir gadijies 2 mēnešu nenomaksāts rēķins ar creditreform vēstuli. Nekad šiem neesmu maksājis. Esmu gan zvanijis un jautājis pēc laika, vai šiem ir kādas pretenzijas pret mani - saka nav!

Link to comment
Share on other sites

Pirms 42 minūtēm , 138 teica:

Kuru? Creditreform?

Tev patīk drukāt un nelasīt būtību?

 


pirms 15 stundām , bambums teica:

Varbūt vari intereses pēc papētīt savu kredīvēsturi, ko tev parādīs - https://www.manakreditvesture.lv

Tu vēl pērkot mašīnu pārbaudi krutajos saitos!

Link to comment
Share on other sites

 

Pirms 34 minūtēm , viesturs0711 teica:

Senāk, man pašam ir gadijies

Cik senāk? Augstāk biedrs stāsta, ka tagad ar karāšanos it kā mēdzot notikt citādāk nekā pirms tiem trīspadsmitajā pieņemtajiem MK noteikumiem.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

2014 gads!

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man viena draudzene senāk tajā Crappinaform kantorī strādājā. Pamācija mani likt virsū mīksto viņu procentiem.

 

Un jā, es esmu par to, ka parādi ir, bija un būs jāatdod, bet pa tiešo savam kreditoram. Protams, ja parāds ir nopirkts, tad savādāk. Lai gan, arī tur visādi kuriozi ir bijuši. Kompānija nopērk cesiju, bet tur liela daļa izrādās mūsu latvijas meksikāņi. Lieki būtu piebilst cik lielā mērā nopirktie parādi šai gadijumā ir atgūstami :D saral

Labots - viesturs0711
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Cik zinu, kaut kādā laikā parādi no reģistriem dzēšās, bet pie piegādātājiem paliek, jo pēc reģistriem es esmu balts un pūkains, bet LTK izpratnē, man ir mistiski 35Eur, par kuriem šie pat vairs nezin kāpēc esmu parādā - attiecīgi, nesamaksājot 35Eur par neko man nebūs lemts uz sava vārda pieslēgt optiku. Šākumā iespringu un ņēmos ar šiem, bet beigās apnika un sapratu, ka negribu vairs savu laiku tērēt.

Link to comment
Share on other sites

bambums
(labots)

Šorīt saņēmu jauku ēpastu, ar tele2 viss kārtībā uzreiz tajā pašā dienā kā samaksāju atjaunoja pakalpojumu!

 

Creditreform reāli man ir 1x pazvanijuši un atsutijuši 2 epastus, tagad man par to viņiem jāmaksā gandrīz 14eur? Murgs...

 

Screenshot_70.png

 

 

Man ir doma viņiem uzzvanīt un parunāties, kāds būtu mans likumisks arguments, kāpēc es nemaksāšu? Ja es tos 14eur nemaksāšu principa pēc vairāk, tad kas jūsuprāt notiks ar šo parādu tālāk? 

Man agrāk strādāja pazīstams šāja kantorī, viņš teica, ka parādus viņi pie sevis tur 2men, ja tad nav samaksāts lieta tālak aiziet tiesā, stipri apšaubu, ka viņi ies lidz tiesai 14eur dēļ, bet vairāk satraucos vai šī niecīgā summa man neparādisies kreditvēsturē, ka esmu parādnieks...

Labots - bambums
Link to comment
Share on other sites

Ja vēlies 14 eur dēļ sačakarēt kredītvēsturi.. uz priekšu.. pilnās burās :) Pieņem to kā maksu par savu rēķinu apmaksas aizmāršību.. Maksā laikā/vienojies un problēmu būs mazāk. Tici man arī 14 eur aizies līdz tiesai.. i vēl tiesas izdevumus segsi..

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

pirms 4 stundām , CAP teica:

Ja vēlies 14 eur dēļ sačakarēt kredītvēsturi..

Redz te nav vienprātības vai tas ir iespējams, runā ka

2017.07.1. , 02:48, jema teica:

Lai ieliktu melnajos sarakstos, bija jābut parādam virs 100 LS un virs 90 dienām

bet konkrētu likuma punktu neviens nav parādījis :dntknw:

 

pirms 5 stundām , CAP teica:

arī 14 eur aizies līdz tiesai..

Ir zināmi precedenti?

Link to comment
Share on other sites

@138 https://likumi.lv/doc.php?id=251563

 

Tas laikam izriet no šīs frāzes, jeb noteikumu punkta:

 

Citēt

 

19. Reģistrā iekļauj ziņas par klienta saistību pārkāpumiem, ja klients kavē līgumā, uz kura pamata klients saņem finanšu pakalpojumu ar kredītrisku (tālāk tekstā – klienta līgums), noteikto maksājumu ilgāk nekā 60 kalendāro dienu un visu klienta kavēto maksājumu summa, t.sk. kavējuma procenti un līgumsods, sasniedz 150 euro vai šīs naudas summas ekvivalentu ārvalstu valūtā.

 

(LB 14.03.2013. noteikumu Nr.97 redakcijā, kas grozīta ar LB 16.09.2013. noteikumiem Nr.120; grozījumi punktā stājas spēkā 01.01.2014., sk. 236. un 237.punktu)

 

 

bet tas ir tikai no paša oficiālā kredītu reģistra.. ir arī privāti uzturēti reģistri (kredītinformācijas biroji).. kurus bankas izmanto..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

@CAP,

šis

Citēt

finanšu pakalpojumu ar kredītrisku

izklausās kā tikai par jebkādiem aizdevumiem, ne jau par tele2/latvenergo utjpr pakalpojumiem un kur nu vēl par parāda piedziņas izdevumiem visādiem kreditreformiem.

 

Pirms 38 minūtēm , CAP teica:

ir arī privāti uzturēti reģistri

Tu domāji creditreform/lindorff/paus katra paša datubāzes?

Link to comment
Share on other sites

Friday, June 30, 2017 , 21:40, 138 teica:

Nu nē, cik man zināms tu paliec tos parāda piedziņas izdevumus parādā kreditreforma

Parādu piedziņu veic tiesu izpildītāji. Nekāda parādu piedziņa te nav bijusi. Tas ir samaksāts brīvprātīgi tam kam pēc līguma jāmaksā. Parāda nav.

Link to comment
Share on other sites

Neprecīzi izteicos - "parāda *atgūšanas* izdevumi", tie 7 līdz 17 eiro, šajā gadījumā laikam 14.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Jā, šo te lietu varētu aizbīdīt līdz situācijai, kad būtu pierādīts, ka Cretinreform nav taisnība un viņi ir neaptēsti, bet tas NAV TO 14Eur vērts - tikai ja gribās konkrēti pakašķēties. 1000x vieglāk ir pārskaitīt, aizmirst, bet nosolīties ar T2 vairs neielaisties, jo šitik drastisku kavētāju priekšā ņemšanu piekopj tikai 2 draugu kantori - T2 un Viašrots. Bet nu nav tā, ka vienam vai otram nav alternatīvas?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krāpnieku kantoris vien ir, kādu laiku nelikos ne ziņas un arī viņi man ne rakstija, ne zvanija vispar neko, kaut kas tajā nepatika...

 

Pirmdien pats pazvaniju pajautāju cik es esmu jums parādā, izrādijās ka jau 21eur ar kavējuma procentiem, lai tas beigtos vienkārši samaksāju, bet es aktīvi tagad par šo lietu runājos ar radinieku/juristu, viņš teica, ka ieguldot laiku var viņiem sataisīt problēmas par šo. Principu vadīts arī centīšos vismaz kaut kā viņiem atriebties, redzēs kā tas viss beigsies, pašam interesanti.

 

Varam slēgt, paldies visiem par viedokļiem!

Link to comment
Share on other sites

Tev taču teica, samaksā... a nē.. pats gudrāks.. šaubos vai ko izcīnīsi, bet nu mēģināt jau vari.

 

Tēmu aizslēgt pats vari.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 1 stundas , bambums teica:

izrādijās ka jau 21eur ar kavējuma procentiem,

"Ponti" ir dārgāki par naudu!

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , bambums teica:

Pirmdien pats pazvaniju pajautāju cik es esmu jums parādā, izrādijās ka jau 21eur ar kavējuma procentiem, lai tas beigtos vienkārši samaksāju, bet es aktīvi tagad par šo lietu runājos ar radinieku/juristu, viņš teica, ka ieguldot laiku var viņiem sataisīt problēmas par šo.

Par ko viņiem var sataisīt problēmas? Viņi taču paskaidroja par ko tas ir, tu neceļot iebildumus kā tas pareizi būtu jādara piekriti veicot apmaksu. Tur tāpat varēja būt rakstīts ka tā ir maksa par vakar nolijušo lietu, tā nav ne krāpšana, ne izspiešana, ne kas cits nelikumīgs. Prasīt var visu ko.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 39 minūtēm , hehe teica:

Par ko viņiem var sataisīt problēmas? Viņi taču paskaidroja par ko tas ir, tu neceļot iebildumus kā tas pareizi būtu jādara piekriti veicot apmaksu. Tur tāpat varēja būt rakstīts ka tā ir maksa par vakar nolijušo lietu, tā nav ne krāpšana, ne izspiešana, ne kas cits nelikumīgs. Prasīt var visu ko.

 

Tieši tā, creditreform principā pēc loģikas tev var atsūtīt parādu par jebko un sākt skaitit procentus, visas jau tās neskaidrības, jo no tele2 es neko nesaņēmu par to ka, kaut kas kaut kur citur butu nodots, man vienkārši atnāca creditreform ēpasts, kur uzrakstīts, ka man tagad viņiem jāmaksā!

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu. Šeit ir par pašu principu. Tev sniedz maksas pakalpojumu, bet Tu par šo pakalpojumu nesamaksā. Loģiski, ka pakalpojuma sniedzējs griezīsies pret Tevi ar sankcijām. Padomā pretēji. Vai Tev nebūtu pretenzijas, ja Tu kādam salabotu automašīnu, bet tas cilvēks Tev nesamaksātu (atrunātos, ka pēc 3 dienām samaksāšot, kaut noruna bija uzreiz pēc remonta)? Ja Tele2 ir noteikusi 29. datumu, tad ir. Viņiem tas neinteresē, ka Tev ir rīt algas diena vai makam slēdzējs saplīsis. Ir jābūt kādai kārtībai. Šajā gadījumā varēji nekautrēties un palūgt lai Tev aizdod tos 74eur kāds tuvs cilvēks vai labs draugs. Nu tagad uzskati to par soda kavējuma procentiem, jo Tu neizpildīji laikus saistības pret Tele2.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Manuprāt, tas ir atrunāts līgumā. Un jau diezgan daudzus gadus visiem lielajiem pakalpojumu sniedzējiem līgumā ir paredzētas tiesības nodot parāda piedziņu citai kompānijai, kura uz to ir specializējusies.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , bambums teica:

izrādijās ka jau 21eur ar kavējuma procentiem

:shok:

Kādi ellē na#uj "kavējuma procenti"?????
Likumā ir skaidri rakstīts, ka 17 eiro par viņu izpildīšanos ir griesti. Un cik ir manās ausīs dzirdēts par kopš tā likuma spēkā stāšanās atgadījušamies gadījumiem, visādu kreditreformu prasības vienmēr arī ir bijušas precīzi šo griestu apmērā.

Tiesa, te ir dīvaini šie

Citēt

citi blakus prasījumi 6.69

- sazinkas tas ir, varbūt tas ir kaut kas, kam var arī izaugt kaut kādi procenti.

 

pirms 5 stundām , bambums teica:

no tele2 es neko nesaņēmu par to ka, kaut kas kaut kur citur butu nodots

a te nav par ko brīnīties, jo:

Pirms 12 minūtēm , e = d teica:

tas ir atrunāts līgumā.

pakalpojumu sniedzējiem līgumā ir paredzētas tiesības nodot parāda piedziņu citai kompānijai

 

Pirms 5 minūtēm , ieleja teica:

un ir Civillikums

Un kas tad tur ir tāds rakstīts, kas aizliegtu pārdot parādus vai nodot to piedziņu citām personām?

Link to comment
Share on other sites

pirms 7 stundām , CAP teica:

Tev taču teica, samaksā... a nē.. pats gudrāks

viss pateikts i nav ko cepties.

Pakalpojumi IR jaapmaksā.

Izsitējkantori..zvani Destructo...

 

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...