Jump to content

Tele2 creditreform


bambums
 Share

Recommended Posts

Labdien!

 

Neieslīkstot detaļās kāpēc neesmu 2 mēnešus maksājis tele2 rēķinu, viņi nodeva manu parādu piedziņai Creditreform. Esmu jau pie cita operātora un īpaši mani neuztrauc ko viņi darīs tālāk, bet interesē viena lieta - tele2 parāds man ir 74eur, bet parādā creditreform esmu 88eur, par parāda atgūšanas izdevumiem utt. 

 

Jautājums ir tāds, kas notiek ja es samaksāju tele2 tos 74 eur ko esmu parādā un kad saņemšu zvanu no Creditreform(visticamāk šodien) saku, ka visas parādsaistības ar Tele2 esmu nokārtojis?! Es palieku to atlikušo daļu parādā Creditreform vai kas īsti notiek tādā gadijumā? 

 

Paldies, pievienoju saņemto epastu no Creditreform!

Screenshot_65.png

Labots - bambums
Link to comment
Share on other sites

Man bija tāpat pirms daudz gadiem studiju laikā. No T2 aizgāju pei cita operatora, par atlikušajām dienām tur palika kaut kādi divi lati. 

Šamie sūtīja rēķinu-vēstuli uz adresi, kuru jau kā sen biju nomainījis. Stulbākais, ka nesazinās elektroniski vai nepazvana, būtu taču samaksājis. Neatceros vairs uz kurieni saņēmu to kreditreformas vēstuli, laikam uz deklarēto, ā jā, jo rēķini nāca uz faktisko dzīvesvietu. Nu neko samakšaju protams, kopumā bija pie 10latiem.

Varētu padomāt, ka ir akmens laikmets un nav epasta vai telefona. Tgad laikam nekas nav mainījies, ja nu vienīgi te nav kāds zemūdens akmens.

Tas tā, stāsts no manis ;)

Link to comment
Share on other sites

Ar savu neizdarību esi noalgojis/pieņēmis darbā Creditreform un viņu darbs arī būs jāapmaksā, pretējā gadījumā nāksies noalgot arī tiesu, valsts nodevu un tiesu izpildītāju. Pardon, piemirsu ka arī advokāta darbs prasības pieteikuma sastādīšanā būs jāmaksā un tiks iekļauts prasībā.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Kādus 5 gadus atpakaļ man regulāri bija problēmas ar TELE2 rēķinu apmaksu un regulāri nāca CreditReform vēstules, kuras vienkārši ignorēju.
Apmaksāju kavētos TELE2 rēķinus un viss.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Principa pēc, jo tele2 iedeva termiņu līdz 29.06 atmaksāt vai tiks nodots piedziņai... Es viņiem pazvaniju teicu, ka nav ko maksāt alga 30.06 dienu vēlāk samaksāšu, 2x zvaniju runāju ar diviem dažādiem cilvēkiem likās pretimnākoši un jau runājot, "tiks nodots parādu piedziņai" pārtapa par "var tikt nodots...", likās ka pielauzu un likos mierā, acimredzot viņi to izdarija arī principa pēc!

Labots - bambums
Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , bambums teica:

likās ka pielauzu un likos mierā

Ja liekās var sasisties... tas tā

Nežīdo tās pāris kapeikas un tik maksā visu un miers, lai pēctam nav problēmu lieku ;)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , webi teica:

Kādus 5 gadus atpakaļ man regulāri bija problēmas ar TELE2 rēķinu apmaksu un regulāri nāca CreditReform vēstules, kuras vienkārši ignorēju.
Apmaksāju kavētos TELE2 rēķinus un viss.

Varbūt vari intereses pēc papētīt savu kredīvēsturi, ko tev parādīs - https://www.manakreditvesture.lv

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , bambums teica:

Varbūt vari intereses pēc papētīt savu kredīvēsturi, ko tev parādīs - https://www.manakreditvesture.lv


Pārāk dauz informācijas viņi prasa, nevēlos reģistrēties.
Bet pēc tā ir bijis patēriņa kredīts Swedbank bez problēmām un paši bāžas virsū ar kredītiem arī šodien. :D
 

Tās vēstules, cik atceros, pat nav ierakstītas, ķer vienkārši uz muļķi.
Līgums ir ar TELE2 ar kuru saistības tiek nokārtotas un viss. Tādas vēstules aiziet iekuram neatplēstas.
Nu tas man tā bija... :D

Tu, protams, skaties pats.
 

Labots - webi
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 10 minūtēm , kicker teica:

Ja liekās var sasisties... tas tā

Nežīdo tās pāris kapeikas un tik maksā visu un miers, lai pēctam nav problēmu lieku ;)

Nu skaidrs, ka tas būtu racionālākais lēmums, bet stulbi, samaksāt tos 14eur par neko!

 

Vispār laikam jauzzvana pašiem tele2 un jāsaka ka gribu atmaksāt kavēto rēķinu, lai atsūta rekvizītus, tur arī iespējams saņemtu galējo atbildi par variantiem!

 

Reāli tapēc jau arī mani ieinteresēja šis jautājums, aizdomājos un līgums jau pēc fakta man ir tikai ar tele2, ar creditreform neesmu neko kārtojis un neko parakstījis!

Labots - bambums
Link to comment
Share on other sites

Par laimi, nav šādas pieredzes, bet ir dzirdēts, ka parādu piedzinēji no tevis neko nevar prasīt, viņiem ir jāpiedzen savas izmaksas no tā, kas vēlas piedzīt parādu. Tev ir jāsamaksā tikai parāds + procenti no paša kreditora puses. Piedzinējiem tev tieši nekas nav jāmaksā.

Nedaudz par tēmu

http://www.lvportals.lv/visi/skaidrojumi/275370-arpustiesas-paradu-piedzina-ko-drikst-un-nedrikst-darit-piedzinejs/


Principā pēc likuma var

(1) Parādniekam ir pienākums atlīdzināt parāda atgūšanas pakalpojuma sniedzējam radušos parāda atgūšanas izdevumus, ja to atlīdzināšana tiek pieprasīta un nepastāv strīds par parāda esamību.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 9 minūtēm , snukurins teica:

Pag,29 vakar,30 šodien.Kur tev paspēja atnākt paziņojums no Creditreform?

Termiņš 29 06 ir rēķinā vai saruna pa telefonu?

 

Screenshot_66.png

Pēc šī ēpasta ar viņiem sazinajos un teicu, ka nevarēšu atmaksāt 29.jūnijam, bet to izdarīšu 30. jūnijā palūdzu nenodot parādu piedziņai, pēc visas sarunas kā jau minēju iepriekš viņi bija pretimnakoši, bet nekas nav pierādāms rakstiski, viss tika sarunāts pa telefonu!

 

Vai arī vienkārši viņiem pārskaitīt to summu un ja zvanīs jautās, teikšu, ka veicu parskaitijumu jau vakar! :biggrin:

 

Labots - bambums
Link to comment
Share on other sites

Ja maina operatoru, tad vecais opers parādus fiksi nogrūž piedzinējiem. Ar esošiem klientiem ilgāk auklējas.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Tur rakstīts ,,līdz 29 jūnijam,,Tātad principā jāsamaksā bija vēlākais 28 jūnijā.Telefonsaruna par 30 jūniju notika kad?29jā?Ja tā tad vajadzēja drusku agrāk domāt par vienošanos par 30mito.

Telefonsaruna bija laicīgi, 19. jūnijs bija pirmdiena, tad tajā pašā nedēļā arī es zvaniju viņiem! Labi tas nav tik svarīgi.

 

Mani vairāk interesē, ja es tagad nosedzu tele2 rēķinu skaitot viņu kontā, kas jūsuprāt notiks tālāk no creditreform puses? 

Link to comment
Share on other sites

Nepamanīju, ka esi saņēmis e-pastu. :D
Tas taču juridiski nav nekāds dokuments.
Iekrita spam kastītē, izlasīji pēc tam, kad jau parādsaistības biji nokārtojis vai vispār nesaņēmi...
Satraukumam vispār nav pamata.

Mani vairāk sadusmo tādu krāpiecisku uzņēmumu darbība, kuri nabaga lēticīgajiem par automātiksi ģenerēta e-pasta izsūtīšanu mēģina izkrāpt 14 EUR.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā droši var maksāt parādu tele2 un credītreformu sūtīt bekot! Jo tu jau esi parādā Tele2 un ar credītreformu tev nav nekādu darīšanu! 

Teorētiski kredītreforma tevi var tiesā sūdzēt, bet nu nez vai viņi dēļ 14 EUR to darīs! 

Link to comment
Share on other sites

Bet nemaksāt nevar! Tad kredītreforma pagaidīs kamēr soda proceni pieaug, iesūdzes tiesā un nāksies maksāt krietni, krietni vairāk! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

vikvaktors

pēc muļķu zemē pastāvošās likumdošanas par pēcapmaksas pakalpojumu jānorēķinās līdz nākošā mēneša 20 datumam... tātad par maiju līdz 20. jūnijam... cik noprotams, pakalpojuma sniedzējs aprīļa rēķinu ir labprātīgi piemetis maijam bez jebkādām sankcijām... uz šodienu vienīgais, ko tas mele2 papildus var dabūt, ir kavējuma procenti par šīm 10 dienām... nezinu cik tur tam mele2 līgumā par kavējumu ierakstīts, bet domāju ka tie paši klasiskie 0,1% diennaktī būs...pirms to rēķinu apmaksāt, vajadzētu gan sazināties ar šiem, lai noskaidrotu cik īsti kapeikas šie par kavējumu ir uzrēķinājuši, savādāk tur var sākties muļķu zemes cienīgs bardaks...man VIDs 2010. gadā atrada savulaik nenomaksātu santīmu firmai ar pārtrauktu darbību 2000. gadā ...  neatceros vairs cik tur īsti, bet minimālais maksājums, ko tas muļķu kantoris vispār ņēma pretī, bija kādi 7 lati...   es pus dienu āģīša apkārtni terorizēju, bet pret vakaru viensantīmniekos visu savācu un plašā sejēja žestā pa visiem kabinetiem izkaisīju...

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm, paša ziņkāres vadīts, sazināšos ar tele2 un atmaksāšu viņu rēķinu 74 ar kapeikām.

Vēlāk update, kā tas viss beidzās! :)

Link to comment
Share on other sites

Salidzinoši ātrs update :D

 

Pazvanu tele2, prasu cik es esmu jums parādā, čalis nosauc summu tos 74eur, es saku paldies un uzredzēšanos. Minūti vēlāk, ieeju manstele2 un spiežu atmaksāt rēķinu, visu samaksāju viss jauki. 5min paiet reizē zvana gan tele2 gan creditreform, ar pirmajiem runāju tele2...

 

Šoreiz zvana sieviete un saka, ka esam saņēmuši no jums naudu, bet man neesot rēķins ko atmaksāt, es atbildu, ka esmu jums parādā 74eur un vēlos, lai tiktu atjaunots pakalpojums(4g ruteris vēl ir palicis, pats telefons no tele2 tikai ir nost). Uz ko viņa atbildēja, ka pagaidām nav iespējams atjaunot pakalpojumu, jo esmu parādā :D Tad pajautāju kā tas izpaužas realitātē, ka esmu jums parādā, bet nav rēķinu ko atmaksāt uz ko viņa īsti izvairoties no jautājuma neatbildēja neko sakarīgu.

Labi beidzām sarunu, tagad gaidu creditreform zvanu.

 

Šie pazvana, jau informēti, ka esmu naudu pārskaitijis tele2, protams standarts biedēšana, sāk lasīt kaut kādu likumus, ko vispār grūti izprast un tā norunājām kādas 10min, līdz vienojāmies, ka man viņiem tīri jāsamaksā parādu piedziņas izmaksas 7eur vērtībā!

 

Tātad, reāli kur palika tie 6.69, tā nav krāpšana?

 

Screenshot_67.png

Link to comment
Share on other sites

paldies par to kredītvēstures saitu.. uzzināju to, ko zinu, bet bija interesanti paskatīties, ko īsti bankas/kredītiestādes redz.. Esmu zaļajā zonā, bez kavētiem maksājumiem :D Tas priecē.. 

 

a par to cik informācijas prasa.. neko jau pārdabisku neprasa.. datus/adresi.. neko vairāk Turklāt šīs iestādes darbību reglamentē attiecīgs likums un bankas šo biroju izmanto.

Link to comment
Share on other sites

vikvaktors
Pirms 28 minūtēm , bambums teica:

līdz vienojāmies, ka man viņiem tīri jāsamaksā parādu piedziņas izmaksas 7eur vērtībā!

 

par ko tu viņiem maksā? no tevis naudu paņēma mele2, tātad viņi nav neko darījuši, lai mele2 atgūtu parādu... viņu savstarpējās attiecībās tev nav jālien, izrādīsies vēl ka šie ir to ārējo lietu attiecību piekritēju, ko tad?

tā ka sūti tu viņus vienu māju tālāk, lai prasa no mele2, to, ko uzskata nopelnījuši...

kā jau te augstāk teica: viņi nav nopirkuši no mele2 tavu parādu, ja būtu nopirkuši, tad tev tur tā arī pateiktu: piedod, bet mums ar tevi vairs nav nekādu attiecību, mēs tevi jau pārdevām... tā ka drošu sirdi tās divas cigarešu paciņas viņiem nedāvini, rūpējies par veselīgu un godīgu dzīvesveidu...

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Vēlreiz, atkārtoju ar lieliem burtiem! Autoram nav nekādu saistību pret kerditreformu!  Nekādās sarunās ar viņiem nav jāielaižās! Parādu tele2 nokārtoji? Viss, ko gan kāds cits te var gribēt???? 

Ja Tele2 būtu cedējusi, jeb pārdevusi parādu kredītreformai, tad tele2 būtu autoram tas bija jāpaziņo LV likumdošanā paredzētā kārtībā - vienkāršākais ar ierakstītu vēstuli - tipa 

Paziņojam ka jūsu parāds xxx.yy sakarā ar savstarpēji noslēgto līgumu BBBB , YY/MM/DD punktu, tādu un tādu, tika cedēts sia kredītrformai. Tālāk visus norēķinus un jautājumu noskaidrošanu veiciet ar Sia Kredītreforma.

 

Un ja pēc tādas vēstules saņemšanas TELE2 saņem ienākošo maksājumu, tad viņai šī summa ir jāatgriež ar pamatojumu "kļūdaina maksājuma atgriešana"! Jo tad tele2 vairs nav tiesīga neko no klienta saņemt - parāds ir atdots, jeb cedēts trešajai pusei! 

 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Ja man nebūtu tas 4g ruteris pie viņiem, varētu vienkārši pateikt, parādu es jums atdevu un uzredzēšanos, bet tagad tele2 teica, ka neko nedarīs līdz nesaņems ziņu no creditreform, proti, neatjaunos pakalpojumu! Vēl neesmu viņiem pārskaitijis tos 7eur, gaidīt un skatīties kas notiks tālāk?

 

Paldies @Ronalds_ par info, no tele2 neesmu saņēmis vēstuli, ka reāli tas butu nodots kredītpiedziņai. Pēdejais ko viņi man ir sūtijuši ir šis ko jau augstāk biju pievienojis!

Screenshot_66.png

Labots - bambums
Link to comment
Share on other sites

Pag, tev vēl ir rūteris un internets no tele2? Ko gribi turpināt lietot?  

Bet pa lielam po! Tu esi ar tele2 norēķinājis un kreditreformas prasības pa lielam uz tevi neattiecas! 

Te jāspiež uz to, ka tele2 parādu esi samaksājis, ar kredītreformu līgumu slēdzis neesi un lai viņi iet kakāt! 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Jā man bija telefons + 4g ruteris, telefonu nomainiju operātoru, ruteri pagaidām atstāju, nezinu ko ar to lidz galam darīt!

 

Tieši no tele2 neesmu saņēmis dokumentu, bet no creditreformas saņēmu to, kas ir pirmajā komentārā.

Link to comment
Share on other sites

epasts nekādi nav juridiski saistošs doķis! 

Neesmu pētījis tele2 līgumus, bet pieņemu ka tur ir punkts kas ļaus cesēt parādu. 

Bet parādā cesēšana, jeb nodošana trešajai pusei ir jādara atbilstoši likumdošanai, tai skaitā parādnieks oficiāli jāinformē! 

Un pēc cesijas iepriekšējais kreditors nevar nekādus maksājumus saņemt, viņi ir jāatgriež! Jo visas parādsaistības ir pārgājušas uz jauno kreditoru! 

 

Šajā gadījumā samaksā tele2 parādu, un ja negrib rūteri pieslēgt atpakaļ piemini  PTCA un tiesu! Kredītreformas prasība uz tevi neattiecas un lai iet kakāt! 


Domāju ka nekāda cesija te nav notikusi, vienkārši ķer uz muļķi! 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Ronalds_ teica:

epasts nekādi nav juridiski saistošs doķis! 

šis apgalvojums vēl kaut kur derētu pirms 10 gadiem, bet mūsdienās par to var būt lielas diskusijas tiesā.

Ja klients to ir pats norādījis anketā kā saziņas kanālu, tad nebūs tik vienkārši noliegt.

Link to comment
Share on other sites

Tādas vēstules katrs var sūtīt, aizliegts jau tas nav. Reāli piedzīt par parāda piedziņu kurš nepastāv diez vai iespējams. Nu ja vien pats tam nepiekrīt. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 35 minūtēm , e = d teica:

Ja klients to ir pats norādījis anketā kā saziņas kanālu, tad nebūs tik vienkārši noliegt.

Ja klients ir apstiprinājis jebkādā veidā vēstules saņemšanu (piem. ierkstītā telefonsarunā), tad tā ir uzskatāma par piegādātu un nekā savādāk.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tās lapeles saprotams, ka fufelis vien tur ir. Jo zinu, ka esmu šur tur jau n-tos gadus kaut kur parādā - piem. LMT, ja nemaldos Swedbank kaut kāda kredītkarte nepilni 10 gadi atpakaļ. Bet neko tādu es tur neredzu.

Izskatās pēc kaut kāda kantora, kas atkal uzvāras uz vienkārši cilvēku vai mazu uzņēmumu rēkina. Šaubos ka viņus izmanto kredītiestades.

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

TasEsmuEss

Nezinu cik tas kantoris ir nopietns. Rāda šādu tekstu:

DATI PAR JŪSU PERSONU SISTĒMĀ NAV PIEEJAMI

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Tā lapele ir sviests, jau no tā viedokļa, ka autorizācija tikai ar pāris bankām. Ko darīt tiem, kas nefano par mainstream bankām? 

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , e = d teica:

šis apgalvojums vēl kaut kur derētu pirms 10 gadiem, bet mūsdienās par to var būt lielas diskusijas tiesā.

Ja klients to ir pats norādījis anketā kā saziņas kanālu, tad nebūs tik vienkārši noliegt.

 

Pieņemsim, es kaut kur esmu uzzinājis, ka e=d ir parādā tele2 un nosūtu viņam epastu ka viņam tagad man jāmaksā, ne tele2.... Smieklīgi, vai ne? 

Kreditoram ir jāinformē parādnieks par cesiju!

Link to comment
Share on other sites

nu nez.. visi aizdevumi tur neparādījās, bet citadele bija.. nordea arī.. vienas citas iestādes arī tur vēsturē parādās. Lieto lieto bankas, tur var redzēt kādas iestādes ir pieprasījušas datus.

Link to comment
Share on other sites

Jā, ja tu

pirms 8 stundām , bambums teica:

samaksāju tele2 tos 74 eur ko esmu parādā

tad tu

pirms 8 stundām , bambums teica:

visas parādsaistības ar Tele2 esmu nokārtojis

un

pirms 8 stundām , bambums teica:

palieku to atlikušo daļu parādā Creditreform

un esi iekšā visādās parādnieku datubāzēs ar šo savu parādu Creditreformam.

 

Tas, ja parāds nav cedēts. Tie padsmit eiro skaitās parāda piedziņas izdevumi, šķiet gan ka bija septiņpadsmit noteikti ar kaut kādu tur likumu (kā limits tam, ko drīkst par saviem pakalpojumiem pieprasīt Creditreform un tamlīdzīgie, par pakalpojumiem, kas izpaužas kā zvanīšana un/vai vēstuļu sūtīšana ar lūgumiem samaksāt; piedziņa caur tiesu ir jau pavisam cits stāsts), bet varbūt kļūdos ar ciparu, vai varbūt mēdz prasīt arī mazāk. Nē, laikam meloju, septiņi nevis septiņpadsmit - apskatījos to vēstuli, bet tad nesaprotu kas ir tie 6.69.

Ja būtu cedēts, tad tu nebūtu neko parādā Tele2, bet būtu visu Creditreforma prasīto summu parādā Creditreformam. Nespēju gan iedomāties situāciju ka sakaru operators vai kabeļtelevīzija vai latvenergo utjpr cedētu esoša klienta parādu.

Link to comment
Share on other sites

vikvaktors
Pirms 11 minūtēm , 138 teica:

cedētu esoša klienta parādu

par to jau tā runa... klients esošais un pie viņa cik saprotu vēl arvien atrodas mele2 īpašums... 

un kā tad ar to līgumu? vai tik tur nebija rakstīts, ka pie līguma laušanas arī tā aparatūra bij jāatgriež?

es te pirms gadiem 10 biju lattelecom klients ar viņu modēmu... kad lauzām līgumu, viņu aizvēsturisko modēmu atradu, bet šie vēl piesējās par barokli tam... nācās vienkārši vienu mobilā telefona lādētāju viņu pārstāvja acu priekšā sadauzīt un atdot... viņi piekrita, ka pa 12 gadiem tas baroklis varēja tā nolietoties, bet pilnu vienību izveda no manām mājām...

Link to comment
Share on other sites

nav nekada parada pret creditreformu jo ka jau mineja tele2 nodod piedziņai bet tev jau nav nekadu saistibu ar šo kantori,PARADA JAU ESI TELE2...ja tu maksa uz viņu kontu tad viņi berze rokas un priecajas,bet ja samaksa tam kam esi parada tad šaja gadijuma tele2 atsauc jo viņi paši ir atguvuši paradu no tevis....

cita runa ir ja novelk un aiziet lidz tiesai,vel trakak ja neliekas ne zinis ari par tiesu,tad gan maksas visu ko piespriedis+tiesu izpilditaju izdevumus utt...

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...