Jump to content

Firefox 54.0 nereāli bremzē


_dunduks_
 Share

Recommended Posts

Varbūt kāds zina, kā salabot Firefox gļuku, kad jebkura darbība Firefoxā notiek ar mistisku aizturi.

Pārinstalēju datoru (win7) uzliku SP, no firefox lapas novilku instalāciju uzinstalēju, bet nu pastrādāt tajā nav iespējams. gan peles klikšķi, gan klaviatūras taustiņi (texta rakstīšana) notiek ar tādu aizturi it kā strādātu ar pirmo Pentium. Piemēram, adreses lauciņā Shift+End/Home kombinācija vispār nedarbojas (nevar iezīmēt visu adresi, lai to izdzēstu). Adresi var nodzēst tikai ar Del vai Back.

Piemēram no menu izvēles nekas neaktivizējas (neklūst aktivs citā krāsā), ja ar peli virzās pāri. Jāspiež 'uz dullo' cerot, ka pele nav 'aizķērusies' citur.

Chrome viss strādā kā vajadzētu, bet šis Firefox ir murgs. Vismaz uz mana laptopa. Nav nekas jauns, savu uzdevumu pilda godam.

Vai kāds zina, kā to salabot?

 

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Man komis ar i5, FF 54.00 versija, atvērti ap 70 tabi - nekādas problēmas(man gan win 10, tomēr nedomāju ka tas ko kardināli mainītu pret Win 7, ja nu vienīgi tā ir piratka un tur ir kaut kādi mēsli iekšā). Tā ka meklē problēmu kādos FF pluginos vai OS, FF nebūs vainīgs. Iespējams vienkārši jāiztīra vēsture... tomēr domāju, ka problēma ir ar pašu OS vai līku FF instalāciju...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu, kas jums tur bremzē? Man uz W7  FF 54.0 - viss kā parasti, nekādu aizturi nejūtu, tiesa, ja neskaita AdblockPlus, Ghostery un uBlockOrigin un AceStrean Web Extension, nekādus pluginus nelietoju.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
(labots)
1 stundu atpakaļ, laikamTak teica:

un, ja diseiblo hārdwāres akselerāciju advanced setingos?

Vismaz manā gadījuma pēc hārdwares akselerācijas diseiblēšana atrisināja manas FF problēmas. Tagad tas strādā kā tam vajadzētu būt.

Paldies autoram par padomu!

 

 

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Man ar 48 tabiem viss lido.

Link to comment
Share on other sites

Tie čaļi gan jau kompi laukā neslēdz un daži tabi vēl no aizpagājšgadējā projekta aizmirsušies aizvērt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...