Jump to content

Mans 3510i nelasa SIM karti


Recommended Posts

Tātad pirms nedēļas gāju spēlēt hoķī, kā parasti man kabatā uzticīgi sēdēja mans nokia 3510i.

Pēc spēles atklāju, ka tas ir izrubījies un vairs neslēdzas iekšā - nospiežu ieslēgšanas pogu, parādās zilais ekrāniņš un nekas vairāk nenotiek...

tā kā man mājās ir kabelītis, pieslēdzu telefonu kompim - viss notiek, visu redz var rakstīt iekšā, dzēst, vienīgais nelasa SIM karti.

Ieeju numuru katalogā, nospiežu lasīt no SIm un neko nelasa...

 

Gribētu dzirdēt jūs domas vai tā SIM nelasīšana varētu būt vienīgā problēma un cik man varētu izmakasāt remonts. Via vispār vērts remontēt? Doma ir pirkt jaunu telefonu, bet...

Link to comment
Share on other sites

nu ja nepras lai ieliek sim karti tad tur ir kaads celish parlauzts uz plates , taaka telefonos plates naak vairaakslaanu (3 vai pat 5) tad nu domaaju ka remoteet ir bezjeedziigi (neiespejami)

Link to comment
Share on other sites

manam n3510i arii bija probleemas ar SIM lasiishanu---ik pa briidim pakaasa. es domaaju ka remonts tev buutu paaraak daargs---par to pashu naudu tu vareetu tagad akcijaa panjemt jaunu mob. tel.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par padomu!

 

Žēl, mīļš man bija šis telefons(tas nekas, ka bieži es viņu nežēļīgi mētāju un dauzīju),

tagad jāpērk jauns...

Link to comment
Share on other sites

1) notīri SIM kontaktus

2) notestē SIM citā aparātā. Varbūt var iztikt ar sim maiņu?

Link to comment
Share on other sites

aa nu jaa mosh prosta displejs tavo , vienkaarshi paprove uzsiest pin kodu , apstiprini un tad pameegini kas notiek

Link to comment
Share on other sites

1) notīri SIM kontaktus

2) notestē SIM citā aparātā. Varbūt var iztikt ar sim maiņu?

 

Ieteikums: SIM karti nenak par ljaunu notiiriit ar dzeeshgumiju. Taadejaadi tiek efektiivi nonjemta oksiida kaartinja ,kas uzkraajas uz taas.

Link to comment
Share on other sites

cik atminos tad 3510i sledzot ieksha paradas/nomirgo ekrans zila krasa, tad tur soft aizgajis pie dieviem, bet par sim kartes nelasishanu ..nu hz ..toch panjem patiri SIM :))

Link to comment
Share on other sites

jā, to pin es uz aklo

nekas neiet

citu visu var ierakstīt un izdzēst...

varbūt ekrāns...

 

ieslēdz,

visu laiku zils ekrāns, kā nodziest gaismiņa arī ekrāns izdziest...

paspiež uz leju iedegas gaisma un ekrāns....

Link to comment
Share on other sites

Guest Yarex

Tak peer cjaunu trubu, miers, remonts sanaks daragak nekaa jauna!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...