Jump to content

Cpu maiņa No i5 uz i7


termalais
 Share

Recommended Posts

Vai būtu prātīgi mainīt cpu no i5 uz i7 ? Un vai nekādas problemas neradīsies ? It kā  šāds modelis ir (4530s, HP) ar i7 , bet vai tiem kapara dzesēšanas sistēma nav lielāka un/ vai ventilātors jaudīgāks?  Un ja nekādām problēmām nevajadzētu būt  , varbūt kādam ir ko piedāvātk līdz 100 eur.

Link to comment
Share on other sites

Laptopam jau laikam nē.

 

Pirms 22 minūtēm , termalais teica:

Vai būtu prātīgi mainīt cpu no i5 uz i7 ?

Ko tev nepavelk i5?

Link to comment
Share on other sites

termalais
(labots)

Pietiek , pietikt jau pietiek ,bet garāks būs 

pirms 11 stundām , MasteR's teica:

Tikai tad tiešām jāzina vai spēs nodzesēti.

Ir doma 2670qm samērā lēts , bet jautājums par dzesēšanu 

 

 

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

termalais
pirms 16 stundām , tehno-mans teica:

ja watti sakrīt, tad nodzesēs.

Sapratu domu . Kā ar ar kkādiem aftermarket dzesētājiem?

Link to comment
Share on other sites

Skatoties standarta i5 ročus šiem laptopiem, ar to i7 vajadzētu būt gandrīz 2x vairāk papagaiļiem pēc passmark. Bet arī būs klāt 10W vai +28% ...

Bet nu laptops tiešām nebūs tas īstais, ko šādi ķīlēt. Jā, +RAM, +SSD, OK, bet procis mainīt uz jaudīgāku ...

Man tāds viens, un ar i3 jau ventilators labi griežās.

Link to comment
Share on other sites

termalais
pirms 10 stundām , AndrisBB teica:

Autora pieminētais CPU ir supportēto CPU listē un bij nopērkams ar to CPU bez vajadzības kautko upgreidot dzesei. Kāds te sakars ar svilināšanu?

Skat 1. lpp https://www.ariaav.com/wp-content/uploads/2014/06/c03054480.pdf

 Tātad tu uzskati kad nekādām problēmām nevajadzētu būt? 

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es uzskatu ka tur nekādām problēmām nevajadzētu būt. Tik atceries ka tas CPU lien modelī, kuram atsevišķā videokarte.

Manam laptopam ir tikpat karstoš CPU (6820HQ) ar vēl mazāku dzesi un nodzesē bez problēmām. Šad tad gan ventilātori ieslēdzas uz pilnu klapi ja kautko smagu sāk darīt. 

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

termalais
(labots)

Paldies, tas ir tas kas man bija jāizlasa. Tagad tikai jāatrod  donors/cpu .

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

termalais
(labots)

Es ebaj atradu pa 80$ , ar free shiping . Velpietam no Azerbaidžānas , nevajadzētu baigi ilgi nākt .

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
Pirms 22 minūtēm , ieleja teica:

iešām esi pie pilnas pārliecības, ka priekš visiem atbalstītajiem CPU viss ir identisks - dzesēšanas sistēma tai skaitā?

Tikai 2 heat sinkus priekš tiem modeļiem viņi piedāvā, vienu modelim ar videokarti, otru bez. Nekādu citu heatsinku viņiem nav. Es ceru ka autoram ir pareizais models, savādāk visdrīzāk nekas nesanāks.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

Man jaut., kako va hu*ja tev to vajag??!! Ko Tu gribi iegūt??!! Papagaiļus?! Nu paskaidro, KO? Ja nezini un tīri sporta pēc, tad lai..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

termalais

 

pirms 10 stundām , Zuxters teica:

Man jaut., kako va hu*ja tev to vajag??!! Ko Tu gribi iegūt??!! Papagaiļus?! Nu paskaidro, KO? Ja nezini un tīri sporta pēc, tad lai..

 

 

Vienkārši gribu , kapēc - datoru dabuju par smieklīgu cenu tapēc pāri palikušo naudu iegūldīsu viņā.  Veikšu arī ram un hdd to ssd upgrade. Takā, stay tuned

Link to comment
Share on other sites

Būšu neoriģināls... tomēr nezinot konkrēto KĀPĒC, kas ir par īsu, labāk nopērc savai dāmai lakstus vai ko tādu... i7 ir jāņem TIKAI tad, ja zini, ka to tiesām vajag. A šite izskatās, ka vienkārši sviestu dzenā....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

termalais
pirms 11 stundām , rubb teica:

Būšu neoriģināls... tomēr nezinot konkrēto KĀPĒC, kas ir par īsu, labāk nopērc savai dāmai lakstus vai ko tādu... i7 ir jāņem TIKAI tad, ja zini, ka to tiesām vajag. A šite izskatās, ka vienkārši sviestu dzenā....

Jaudas rezerve , kapēc cilvēki pērk WRX STI ? Vai tad baigi ar viņu vālē ?  Nekad jaudas nebūs par daudz 

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , termalais teica:

Es ebaj atradu pa 80$ , ar free shiping . Velpietam no Azerbaidžānas , nevajadzētu baigi ilgi nākt .

Jā, sūti tik augšā. Šis būs īstais.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...