Jump to content

Nedārgas, labas, izturīgas austiņas.


Recommended Posts

martvigs

labdien. Iesakiet kādas needārgas, labas, izturīgas austiņas, būtu vēlams ar mikrofonu priekš PC.. Pāris gadus atpakaļ pa dvacāru pirku Senhreisser HD201, bet nu tām pienācis laiks uz nomaiņu. 

Edited by martvigs
Link to post
Share on other sites
 • Replies 116
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

 • RudeWolf

  10

 • xp

  10

 • itanium

  8

 • Malis

  7

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Tā kā te pieņemts atskaitīties, kas beigās tika izvēlēts. Kopš šī rīta tiek lietotas Audio-Technica ATH-M40x. Paklausījos šīs, iepriekš minētās Shure un M50x. Sapratu, ka dižu starpību nedzirdu s

Nu cik palasu pašu friču komentāros, tad: un tā kā nez vai te visu saprot deutsch - lai google tulko diezgan sakarīgi: un  Kā jau rakstīju, slēdzu arī pie kameras un H4n ra

Pameklē ebay vai aliexpress pēc Superlux - lētas un ļoti labas austiņas!

Posted Images

Ronalds

Pameklē ebay vai aliexpress pēc Superlux - lētas un ļoti labas austiņas!

 • Patīk 2
Link to post
Share on other sites
Kaspars12

Ja to mic nevajadzētu klāt, tad tiešām tie paši superlux, var arī ņemt creative aurvana live, labāka uzbūves klavitāte kā superlux, par skanējumu domāju lieki diskutēt, autoram tas nav primārais. Vienīgi dārgākas kādus euro būs. 

 

Bet kāpēc negribi tās pašas hd201 ? 1a tās maksā 21eur + vienas būs rezervē, ja nu kāda šaize gadās ārpus garantijas.

Link to post
Share on other sites
itanium

Creative Aurvana Live!

Nebūs gan mikrofons, bet skanēs daudz labāk par HD201.

He, @Kaspars12 jau pasteidzās :)

 

P.S. Man ir priekš savas cenas izslavētās Superlux HD668B. Es vairāk svērtos uz CAL! pusi.

Nezinu vai tā ir jābūt, bet visi teju 2x lētākie in-ear, kas man ir (URBANFUN Hi-Fi un Xiaomi Hibrīdi), vismaz priekš manis skan baudāmāk nekā Superlukši. Gan no viedtālruņa, gan no kaut kāda pavecāka M-Audio DAC, kas dod pastiprinātu signālu ārā.

Edited by itanium
Link to post
Share on other sites
Mezavecis

Darbā lietoju kādu gadu Aurlive ausis. Skaņa tiešām laba.  Tās nekādīgi nepretendē uz izturīgo ausu pusi, vadiņi tievi un paša konstrukcija nav no izturīgākajām, līdz ar to mētāt īsti nevar. Lielākais mīnuss gan ir tas, ka tās nav pilna izmēra  un pēc dažām stundām jau sāk sāpēt ausis, ņemot vērā, ka man nav tās lielākās ļutausis.

 

Link to post
Share on other sites
INTRASERVERNET

Nezinu gan vai es izdotu naudu par klonu. Es saprotu, ka ne visiem ir lidzekli austinju tereshanai un vairumam tas ir pedejais kur teereet lielu naudu. Bet es tomer labaak par normalu razhotaju austinjam kam ir kvalitaate un eertums. Protams arii izturiiba. Var paskatiit Bluedio austinjas.

Link to post
Share on other sites
itanium
1 stundu atpakaļ, Rizla teica:

Bet es tomer labaak par normalu razhotaju austinjam kam ir kvalitaate un eertums.

Tas, ka Superlukši izskatās, kā entās reizes dārgākas ausis, uzreiz liek šiem skanēt sūdīgāk nekā tie skan (priekš savas CENAS laikam skaitās labi)?

Re kur būs daži rakstiski apskati: https://www.head-fi.org/f/showcase/superlux-hd-330.14320/reviews

Cik redzu, tad daudzās vietās iesaka nomainīt spilvenus, lai būtu ērtāk (skaņu ar ietekmē).

Link to post
Share on other sites
Müller

+1 par superlux hd668b

iegadajos pec tam kad sheit foruma salasijos ka shiis esot labakas neka originalas AKG k240, paskatijos cenu, kadel gan nepameginat

ko var teikt, lietoju tadas ~1 gadu, skanja apmierina pilniba.

tikai janem vera tada lieta, ka austinu spilveni ir jamaina, tie kas nak komplekta spiez galvu un pec paris minutem ausis sak svist un sap. Nomainiju uz velura spilventiniem pa 5 eur, un var sedet stundam, nekadu problemu. (der visi spilventini kas paredzeti AKG k240) Salidzinot ar austinam kas man ir - hyperx cloud, xiaomi hybrid, jvc ha s400, superlux skanjas zina patik visvairak.

Vienigi jarekinas ar to, ka apkartejie vares dzirdet ko klausaties, jo atverta tipa

 

 

Edited by Müller
Link to post
Share on other sites
Bruketajs
pirms 2 stundām , Rizla teica:

Sheit var paklausities un izprast aptuveni kaa vinjas skan.

Jau sāku klausīties, kad atskārtu, ka klausos caur Superlux ausīm... banāli... 

Katrā ziņā, kad es pērku ausis pa 30Eur, es neceru, ka tās skanēs uz mata kā 300Eur ausis vai arī izturēs pārbraukšanu ar auto vai kā minimums skaņotāja uzsēšanos (Arī kkādas 900 sērijas Beyeri to netur - pārbaudīts. Žēl, ka tad nezināju par Kasparu). Man dzīvē ir 2 reizes pasākumā nospēruši labas ausis un tāpēc vairs nekad neņemšu Beyer vai AKG šim nolūkam. Mani ķīnas lētuči skan ok, spilveni nav supermīksti, bet viena pasākuma laikā man tās ausis ir uz galvas max 10-15 min summāri un vads ir atvienojams ar parasto mini jack, kas ir gana ērti... un gandrīz aizmirsu atkārtot cenu... 

Protams, ja es būtu slavenas grupas skaņotājs, man noteikti būtu pat kas labāks par AKG vai Beyer, bet tikai tāpēc, lai nedarītu kaunu večiem. Ot tā.

Link to post
Share on other sites
 • 1 year later...

IR gads pagājis, bet vel meklējos. Kāds vel var ko ieteikt, arī austiņas ar mikrofonu?:)

Link to post
Share on other sites

Vai vienkāršāk nav nopirkt ausis(lai skaņa apmierinātu) un pa lēto paņemt kādu USB miķi? Kāpēc tā jāapvieno? Vienkārši apvienojot stipri samazini variantus ko Tev varētu ieteikt...

Link to post
Share on other sites

Lai nu kā, no lētā gala iesaku Koss PortaPro ausis(jā, vecs modelis, nav vienk. ausu korķi(tas man būtiski, neciešu tādas) bet ir OK)... lietoju tās gan kad skrienu, gan kad ar ričuku braucu, gan arī kad vienk. birojā sēžu... Jā, šīm ir "nokrāsa'"  skaņai, bet to var pieregulēt...

Šis ausis ikdienā lietoju jau kādus sešus gadus, nekas nav noticis, kaut arī tiek lietotas ne pārāk saudzīgā režīmā.

Mājās, kad gribas klausīties labu skaņu, tad gan man ir citas ausis :)  

Link to post
Share on other sites
Kaspars12

Itanium, man tas Head-fi shootouts neliekas ok, jo tur tajā ($100-400) topā nav ne HD600, ne HD650, ne Beyerdynamic top modeļi, bet ir ieliktas hd25, tāpat kādā veidā tur ir Bowers & Wilkins P3 vai Monster DNA Pro  ? Visas šīs un vēl pusi no tā saraksta esmu personīgi lietojis un tur tas tāds nekāds saraksts, tieši $100-400 grupā.

 

Ja gribās tiešām kādu topu/izlasi, tad es laikam tomēr vairāk skatītos InnerFidelity's "Wall of Fame" https://www.innerfidelity.com/content/innerfidelitys-wall-fame

 

Autor, no tevis gaidām budžetu, šobrīd citādi lieka diskusija.

 

Edited by Kaspars12
Link to post
Share on other sites

No vienas puses gribās ar mikrafonu, bet tanī pat laikā, pat maz izmantoju viņu:)
Vienu brīdi krita izvēle neliela uz viņām: https://versus.com/en/logitech-g230-vs-logitech-g430
Tanī pat laikā arī uz superlux skatījos, tik nezinu HD330, ar 150 omiem, vai HD660, ar 56 omiem ņemt?

Edited by martvigs
Link to post
Share on other sites

Superlux hd330 vai660 vairs inho neatradīsi...tikai ebajs un cena ap50 eur.

Coiled vads viņām ir baigi stīvs - es uzreiz to amputēju un pielodēju 3m taisno vadu...un lēti ir tie ausi "padi".. pasūtīju velūra...tāds mods ir vēl plus 15eur....par to naudu jau kas cits normāls sanāk... 

Link to post
Share on other sites
itanium
Pirms 29 minūtēm , osscar teica:

Superlux hd330 vai660 vairs inho neatradīsi...tikai ebajs un cena ap50 eur.

Thomann.de (HD-330 vai HD-660) + PercEU

Vajadzētu 40 EUR iekļauties.

 

Apskatoties plašo Superlux piedāvājumu, sapratu, ka neko nesaprotu no viņu modeļu nosaukumiem, piemēram:

 • HD-660 maksā 29 EUR
 • HD-665 maksā 47 EUR
 • HD-669 maksā 26 EUR

 

Te visai pozitīvi izsakās par HD 681 EVO, kas arī nemaksā kosmosu.

Interesanti, ka tajā pašā saitā Superlux HD 668B ir vairāk Critical Listening* punktu nekā AKG AKG K240 MKII, ko Superlux kopēja dizaina ziņā :D

7.6 pret 7.2

 

*

Citēt

What it is The level of audio fidelity a headphone can reproduce. Therefore a balanced and true representation of bass, mids, treble, soundstage and imaging, as well as a comfortable listening experience, is essential for critical listening.

Score components:
Edited by itanium
Link to post
Share on other sites

Es tomēr nesaprotu, kā var prātā ienākt salīdzināt superluksu ar  ražotāju, no kā tas ir brutāli nozadzis produkta "izskatu". AKG ir AKG un Beyerdynamic ir Beyerdynamic.

Toties superluks ir visai grūti salaužams. Un, ja uzskatam, ka austiņu pamatfunkcija ir turēties uz galvas un pārvērst elektrisku signālu akustiskā, tad to tās pilda.

 

Man, diemžēl, nākas reizēm uzturēties vidē, kur viss tiek salauzts visai ātri. 15 gadu laikā esmu pieredzējis sekojošu austiņu modeļu iznīcināšanu :

 

AKG 240DF 600 Om - skanēja lieliski, 4 gab. salauza 4 gadu laikā. Galvenokārt vada stiprinājumu. Vienām salauza konstrukciju. Izlauza stīpas.

AKG K240 Studio - skanēja labi, bet "moderni", salauaza 4 gab aptuveni 2 gadu laikā. Neskatotis uz mini XLR austiņu galā, tāpat saulaza. Metot zemē, lūza plastmasas "riņķi".

Shure SRH 440 - skanēja pēc mēsla. Visām saplēsa vadus  (austiņu pusē) 6 mēnešu laikā.

 

Tad nolēmu, lai lieto, ko pelnījuši, un ieviesu

Superlux HD-681 (ceru, ka ar HD nav domāts High definition). Uzskatīsim, ka skan bez vērtējuma. Lauž vidēji vienas 1,5 gada laikā, bet p.... .Salauž parasti vada stiprinājumu austiņā, vai konektoru.

Link to post
Share on other sites
itanium

"Manas" Superlux HD-668B gan dzīvo kādus 4 gadus un vēl joprojām izskatās kā jaunas. Padzīvoja arī pie 3 dažādiem cilvēkiem (pie manis, pie čoma, tagad pie maniem vecākiem). Tā kā viss atkarīgs no lietotāja.


Un par to "bez vērtējuma" - ja nespēj atzīt, ka Superlux skan vairāk kā adekvāti priekš savas cenas, tad tev ir problēmas tikt pāri brenda neesamībai. 

Cilvēki, kas nodarbojas ar austiņu apskatiem dienu dienā, HD 681 ir devuši vērtējumu un tas nav zems. Tas pats šeit un šeit, un šeit.

Edited by itanium
 • Atbalstu 1
Link to post
Share on other sites
 • 2 weeks later...
Ronalds

Man ir superlux HD 669 un hd681evo. Skan pat ļoti pieņemami, līdzīgi kā daudz dārgākas ausis. 

HD681 pēc ~7 gadu lietošanas pārlocījās vads vietā kur viņš austiņās ieet, nācās labot. Savādāk kā jaunas. 

Link to post
Share on other sites
Long John

Varu piedāvāt savas Superlux HD-330 ar visu kastīti,  praktiski nelietotas. Pirku Ebay sev, izrādījās pa mazu manai lielajai galvai.:)

Dārgo galu nevaru atļauties bet šīs par savu cenu man šķiet gana labas.

Gribētu 25 Eur.    

Superlux HD-330-02.jpg

Link to post
Share on other sites

Pa 25 eur labs dīls...tik tiešām jārēķinās ka lielgalvjiem spiedīs...un jau manis augstāk minētais par tizlo coiled vadu un lēto ādas imitāciju...

Link to post
Share on other sites

Starpcitu, viens veids, kas neko nemaksā, kā uzlabot datoram skaņu ir kautkur pie speakers properties ielikt studio qulity (24bit). Man pēc svaigas windows instalēšanas tas parasti aizmirstas, tikai pēc tam kādā brīdī sāc domāt, ka neskan kā iepriekš.

Tā pat vecajam winamp kautkur setingos arī jāatķeksē 24bit.

Link to post
Share on other sites

Par cik ausis man tagad ir pie  rokas laukos iemetīšu bildi ar modu:

kabelis tasker mikrofona vads(kaut kas ap 2eur/m un 6mm biezumā, bet to ārējo gumijoto apvalku noplēsu un vads kļuva apm.4mm diametrā)  no lemonas(negribēju netā sūtīt un gaidīt)  + lemonas 3.5 jacks + velūra padi  , kuri bija iepriekš uzsūtīti.  Kā jau LJ minēja-ergonomika defaultā ir slikta - pārāk  mazs rādiuss ...to var labot  ieregulējot ausis uz max izmēru, un tad pielokot ar spēku rādiusu lielāku.

DSC09775.jpg

 

Kopumā neskan baigi slikti, nav pārāk basīgas un augšas ir ok manai gaumei...jutība nav liela un 150omi,,,,prasās pēc stiprekļa šīm ...bet nu ja nav decibelu vergs var iztikt bez.

Link to post
Share on other sites
Kaspars12

Tie ir visi iespaidi ? Kur personīgais apskats, kas patīk, ko gribēji labāk/savādāk ? 

 

Lai punktiņš uz i ir uzlikts un citiem meklētājiem noder.

Link to post
Share on other sites

Man ir Superlux HD681 EVO-skaņa patīk,lielas un ērti sēž uz ausīm,bet nošāvu greizi ka paņēmu semi-open-traucēju apkārtējiem tāpēc pārsvarā izmantoju

Superlux HD685 - dziļāks bass jo slēgtās,bet ir bik neērtas jo mazākas izmērā,karst ausis un no pastiprinātas lietošanas nu jau izjuka ambrašūras,tagad domāju ko nākošo paņemt.

Link to post
Share on other sites
 • 2 years later...
Kazarms

Pacelšu šo tēmu uz augšu, jo tas ko meklēju ir kaut kur pa vidu starp lētučiem un Hi-end, līdz ar to .

Long story short - Pašlaik ir 10+ gadus vecas dien dienā lietotas Pioneer SE-M290, bet šodien šamās pašķīda kādu piekto reizi. Parasti palīdzēja pile superlīmes, pēdejo reizi vajadzēja savilcēju, bet šodien jau garu koka skrūvi. Sapratu, ka nav ko muļļāties un japameklē kaut kas jauns, nedaudz labāks un šīs jāatstāj rezervē. Vēlamās prasības:

* Tiks lietotas uz vietas pie datora (birojā vai mājās), vadātas bieži noteikti netiks.

* Vēlams slēgtās, lai netraucē citiem

* Ar vadu, lai nav jādomā par lādēšanām

* Vēlams kaut necik bet tomēr izturīgas, ne pilnīgu mīklu.

* mikrofonu nevajag, klausīšos mūziku/skatīšos video, sapulcēm ir sapulču ausis

* Budžetā būtu vēlams iekļauties 50-60 EUR.

 

Paskatīju internetus un acīs iekrita Audio-Technica ATH-M20x, jo apskatos saka atzinīgus vārdus par šīm ausīm. Varbūt ir vēl kas vērā ņemams, kas būtu uz vietas dabūnams, galīgi gaidīt 2+ nedēļas kaut kā negribas

 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
 • Create New...