Jump to content

Meklēju velostatīvu


riebeklis2012
 Share

Recommended Posts

pirms 8 stundām , riebeklis2012 teica:

Paredzēts rāmja ķēdēšanai.

Kas tas? Fetišs?:TPON:

Link to comment
Share on other sites

Pirms kāda laika gribēju tādu 'darbnīcas' statīvu nopirkt - nu, vismaz apsvēru tādu variantu kaut kādā mērā. Kad ieraudzīju, ka pat par 100 naudām sanāk tāds lēts mēsls, uz kura varbūt pārdesmit reizes varētu paspēlēties, uzreiz to domu atmetu.

Pats ņem un meklē DE velo veikalos sev piemērotu variantu, kurš cits to tavā vietā darīs?

Link to comment
Share on other sites

(labots)
Pirms 27 minūtēm , Emilz teica:

Pirms kāda laika gribēju tādu 'darbnīcas' statīvu nopirkt - nu, vismaz apsvēru tādu variantu kaut kādā mērā. Kad ieraudzīju, ka pat par 100 naudām sanāk tāds lēts mēsls, uz kura varbūt pārdesmit reizes varētu paspēlēties, uzreiz to domu atmetu.

Pats ņem un meklē DE velo veikalos sev piemērotu variantu, kurš cits to tavā vietā darīs?

 
 

 

slikti meklēji, pa 100 eur sanāk labu labais salokāmais statīvs. 

piemēram: https://www.bike24.com/1.php?content=8;product=94482;menu=1000,185,187;mid=0;pgc=0

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

(labots)

nē, precīzi tādu lietoju jau pusotru gadu. izmantoju diez gan bieži, 1-2 reizes nedēļā kā minimums (mēnesī nobraucu uz velo ap 800km tapēc diez gan bieži kaut kas jādara ap velo). lietoju gan lai mazgātu velo, gan vienkāršai skrūvēšanai. man ir 2 nopietni karbona sacensību velo- šosejai un mtb, kas visu laiku jāuztur perfektā stāvoklī. pašam arī besī ja kaut kas čīkst vai neslēdzas kā vajag.

 

šī statīva liels bonuss ir, ka viņš salokās maziņš un var iemest kaut kur stūrī, lai nemaisās. perfekts tiem, kas dzīvo dzīvoklī un nav garāžas. regulējas gan augstums, gan spīles leņķis. ļoti stabils, var droši mazgāt ar augstspiedienu un nekas negāstas.

Labots - Guest
Link to comment
Share on other sites

AndrisBB
(labots)
pirms 2 stundām , kroop teica:

1-2 reizes nedēļā kā minimums (mēnesī nobraucu uz velo ap 800km tapēc diez gan bieži kaut kas jādara ap velo)

Ko tu tur skrūvē 2 reiz nedēļā, ja nobrauc 800km mēnesī? Es braucu katru dienu uz darbu pa 15km vienā virzienā, sanāk 600+ mēnesī. Man ar ir nopietni šosejas karbona velo, bet skrūvēt tur nav ko, tik cik ziemā svētdienās noskalot, ja baigi dubļainais.

Labots - AndrisBB
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu braukājot uz darbu pietiek reizi gadā aizvest uz apkopi.

mana braukšana ir daudz savādāka. nereti pēc treniņa vai sacensībām uz velo ir 5kg dubļu, kas pamanās tikt iekšā gultņos, vai ir šķērsota kāda dziļāka upe un ūdens ticis gultņos. līdz ar to jāpārjauc, jāiztīra un jāsaeļļo. tāpat ķēdi sanāk mazgāt pēc katra vai katra otrā treniņa, tam es izmantoju ķēdes mazgātāju un statīvu, lai nav jātup uz ceļiem un velo negāžas procesa laikā. Skrūvēt tur ir daudz ko un visu laiku jāuzmana. tāpat ik pa laikam parādās kaut kādi krakšķi un čīkstoņa no visādām vietām, lai novērstu jājauc laukā, jātīra un jāsaeļļo.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Tik kautkā neticās, ka tu tur kautko baigi skrūvē un eļlo 1 -2 reizes nedēļā.

Bet ja par tēmu, tad man pie šķūnīša sienas ir pieskrūvēts kautkas līdzīgs šim, nekas dižens, bet velo stabili noturēt var, gan lai kautko pieregulētu, gan lai ar šļūteni noskalotu.  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kapēc lai tas būtu kas neticams? 

tas ir mans hobijs un man patīk gar viņiem ņemties. kā jau teicu, tas ir lai velo visu laiku būtu perfektā stāvoklī. to protams var nedarīt, bet mazliet smieklīgi no malas, kad brauc ar velosipēdu laba auto vērtībā, bet viss čīkst un grab.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Augsti godājamie kungi un velobraukšanas profiņi. Tas viss ir ļoti jauki.  Bet vai man vienīgajam liekas, ka autors meklē velostatīvu pie kā pieslēgt riteni aļā:
pfb-t4-wallparker.jpg

 

Tiesa, šis apzīmējums:

2017.05.5. , 15:16, riebeklis2012 teica:

rāmja ķēdēšanai.

ir visai neskaidrs.

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

Var būt nevajag visiem šeit izpausties? Kam jāsaprot, tas sapratīs un arī spēs sniegt padomus!

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012
(labots)
pirms 11 stundām , Koalīcija teica:

Bet vai man vienīgajam liekas, ka autors meklē velostatīvu pie kā pieslēgt riteni aļā:

 

Precīzi mans mīļais draugs! :D

Bet ne šādu, jo vēlos saglabāt arī pašu ričuku,ne tikai riepu.

Tamdēļ tam jābūt pietiekami augstam, lai ar to saslēgtu arī velo rāmi. Piem. šāds te: 

 

590329e9a37ac_1493379561.jpeg

 

Lai arī lielākā daļa no tiem ir betonējami, bet ir atrasti arī skrūvējami risinājumi. Bet varbūt kāds var piedāvāt ko lētāku par 60 eirām?

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
pcruksis

Ja fellers ir bez disku bremzēm, ļoti labi der šitas http://www.letour.com.au/new-floor-stand-holder-triangle-rear-hub-mount-bik , arī priekš disku bremzēm der taču, maz vajag lai ar to saliekt rotoru, tāpēc iesaku ņemt šādu https://www.gandrs.lv/velo-stativi/14008-velo-turetajs-yc-103/, stāv stabili, der visiem izmēriem un ja fellers ir ar disku bremzēm, rotorus nesabeigsi. Viens XT rotors maksā ap 30.Eiro...

  • Haha 1
  • Kādas šausmas! 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...