Jump to content

Msi 1060 6gb, i7 7700 3.6ghz, 8gb ram.


Rijaach
 Share

Recommended Posts

Sveiki, esmu sakrājis naudu normālam gaming kompim, saliku pats ko gribēju, sākumā ar i5 7600k un to pašu video karti, bet ar 16gb ramu un ssd. Pakonsultējoties ar 1a "viedlāci" (neliekas, ka tas būtu labākais variants) salikām šo te kompi, i7 7700, msi 1060 6gb, 8gb ram, atbilstoša 7th gen mātesplate un 550w psu. (Hdd, ssd cenā neiekļauju, jo izmantošu veco hdd, pctm piepirkšu ssd). Tātad, konsultējos, jo parasti video karte ir galvenā, bet man sanācis,ka procesors ir par 20e dārgāks un tāpēc cieš ram. Mans budžets ir 950 eur bez hdd, ssd. Par cik 7th gen nenāk līdzi cooleris,pirkšu evo 212. Labprāt paklausītos ieteikumus utt. 

i5 7600k neņēmu, jo 1a centās ieskaidrot, ka tas ir labs tikai priekš overclock.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Ņem plati ar četriem RAM slotiem, bet ramu šobrīd pērc tikai vienu 2x4GB kitu. Neskatoties uz to, ka ņemsi arī aftermarket CPU dzesi, es ieteiktu neizmest lieku naudu par klokojamiem dzelžiem. Tās ir vismaz +30% izmaksas par bieži vien 0% ieguvumu spēļošanai.

Es teiktu, ņem nekolokojamu i5 (kaut gan neesmu vēl īsti pētījis, kas ar Ryzeniem ir) un plati, kas apmierina tavas šā brīža vajadzības(un neko vairāk). ņemot vērā, ka diskus nepirksi, tavā vietā es personīgi droši vien darītu visu, lai budžetā kaut kā iemocītu GTX 1070.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Vari iemest aci šeit, diezgan labas vadlīnijas - kas ar ko ir saderīgs pēc krutuma līmeņiem

http://www.logicalincrements.com/

Citēt

a list of recommended PC builds using the best parts for the budget, all guaranteed to be well-balanced and a great value for the money

Es neko nejēdzu no spēļu datoriem, bet tur lūk rakstīts, ka 1060 6GB ir adekvāta kombinācija ar 7600K, 7700K ir jau nākamais līmenis, 7700 bez K  netiek ieteikts vispār (jo, acīmredzot, nav tā labākā cenas/veiktspējas attiecība - meiko sensu, jo 7700K maksā tikai 30 EUR dārgāk par ne-K). 1070 + 7600K arī ir variants. Un vēl tur ir rakstīts, ka PSU tev vajadzētu vismaz 650W. Un kūleri uz 7600K un niknākiem CPU tiek ieteikts ņemt kaut ko krutāku par 212 evo. Vai 212 evo netiktu galā ar 7600K/7700/7700K - ej nu sazini.

 

Un kas ir "atbilstoša 7th gen mātesplate"? Z270 kaut kāda?

 

Visbeidzot - ja tu to visu pats skrūvēsi kopā, tad kāpēc tieši 1A, nevis kur lētāk? Pie tava budžeta, katru lietu ņemot kur lētāk, nevis visu vienā bodē, kopā diezgan sanāktu ietaupīt.

Link to comment
Share on other sites

2 nedēļas atpakaļ 1A iegādājos Kabylake i7 7700 un komplektā bija stok kūleris. Ja neaizrausies ar OC, tad var droši likt MB ar B250 chipsetu. Vēl viena nianse, protams, ja tas kaut ko maina, tad 7 paaudzes procesorus atbalsta tikai win10. Faktiski win7 un win 8 uzliksi, bet problēma būs ar video draiveri, kura nav priekš HD630...

Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Emilz teica:

lai budžetā kaut kā iemocītu GTX 1070

Nu, ņemot 7600K nevis 7700, jau uzrodas kaut kur puse no tās summas, ar ko 1070 atšķiras no 1060 6GB.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Emilz teica:

neizmest lieku naudu par klokojamiem dzelžiem. Tās ir vismaz +30% izmaksas

7600: 215 EUR

7600K: 232 EUR

Link to comment
Share on other sites

Ši ir tā mana ofisa kaste kuru salasīju :D

Intel Core i7 7700

Crucial  DDR4 2400Mhz 2x8GB

ASUS Prime B250M Plus

SAMSUNG M.2 SSD 960evo 250GB

WD Caviar Blue 1TB SATA3 64MB/7200

CoolerMaster S352

CoolerMaster V550, 80 Gold cert.

Un par temperatūrām - CPU šim te idlē ar stok kūleri - 30C kaut ko vienkāršu paspēlējoties COD2- 45C Un tas ar integrēto GPU.

Ar labu 550W PSU pietiek gan CPU gan GTX1060 ar atliektiem galiem! 65W+120W=185W Tas ir ar visiem pribambasiem pīķa variantā max patērēs -~400W

Link to comment
Share on other sites

Rijaach

Stock kūleris nenāk tikai K versijām, un 1070 diez vai sanāks kaut kā iemocīt.. Jo i7 maksā 331e, bet kaut kāds līdzīgs i5 maksā 280. 50e ietaupīsies,bet mans 950eur budžets tāpat ir par mazu tam.. Netaisos overklokot, tā kā 30e varu arī ietaupīt uz to, ka nevajag aftermarket kūleri, varbūt kaut kā iemocīsies 1070..

Link to comment
Share on other sites

Mans builds izmaksāja ~920eur. PSU vien 103eur, M2 SSD -135, HDD 50. Pieņemot, ja ņem lētāko 1060 220eur, vajadzētu iekļauties 950eur ar visu 16GB ramu

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , Rijaach teica:

Stock kūleris nenāk tikai K versijām

Ja nesamelošu, ne-K versijām viņš var nākt, un var nenākt - ja procis ar kasti (aprakstā ir vārds BOX), tad nāk.

 

Pirms 17 minūtēm , Rijaach teica:

i7 maksā 331e, bet kaut kāds līdzīgs i5 maksā 280

Kas ir "līdzīgs i5", kurš maksā 280?

 

Lētākās salidzini.lv cenas:

7600: 215 EUR BOX

7600K: 232 EUR

7700: 295 EUR BOX (BX80677I77700), 294 EUR pliks (CM8067702868314)

7700K: 339 EUR

 

Hmm, un tu tā arī nepateici, uz kādu mātesplati skaties.

 

 

Pirms 50 minūtēm , Emilz teica:

bet tu paskaties, kādā ir cenas starpība starp platēm

Starp kādām?

Link to comment
Share on other sites

Rijaach
(labots)

Mātesplate ir Asus PRIME B250M-K.

es īsti nesaprotu jūsu ieteikumus, + daudz kas te ir offtopic.. Jautājums īss un kodolīgs tad- ko man salikt par ~950e, neskaitot cieto vai ssd, vai arī, ko man pamainīt esošajā grozā (i7 7700, msi 1060 6gb, 8gb ram, Asus PRIME B250M-K mātesplate, 550w baroklis un evo 212 kūleris. Paldies.

 

Tikko sataisiju jaunu pc ar i5 un 1070.

i5 7600

Asus 1070 8gb

16gb ram

msi b250m pro

Labots - Rijaach
Link to comment
Share on other sites

Stepselis

i5-7600 ņem komplektāciju BOX, tad EVO 212 Tev nav vajadzīgs.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , 138 teica:

Starp kādām?

Starp klokojamiem un neklokojamiem čipsetiem.

 

Pirms 12 minūtēm , Rijaach teica:

i5 7600

Asus 1070 8gb

16gb ram

msi b250m pro

Nevajag tev 16GB ramu spēlēšanai. Es saprotu, ka tagad katram otrajam laptopam ir vismaz astoņi un kā tad tā, ka tev nebūs vairāk. Ja tik ļoti gribi naudu par to izlikt, droši - tā tomēr ir tava nauda. Drīzāk par cenas starpību iespējams vari atrast SSD vismaz sistēmai, kas datora lietošanu padarīs ievērojami ātrāku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nafig tev evo212 ne OC procim? Pilnībā pietiek ar BOX stok kūleri. Otrs par MB, es izvēlējos B250M Plus, jo tai ir 4 ram sloti, būs vienkāršāk apgreidoties +vēl visādas fīčas (kuras tev var būt nav aktuālas)

Vēl ši ir ok plate- MSI B250MMORTAR

SSD nafig, skaties uz M2 PCIex4 SSD!

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Rijaach

Es nezinu, vai nāk kūleris vai nē, paši 1a ar nezin. "Itkā 7th gen nenāk" tad es varu vienkārši atstāt 

 i5 7600

Asus 1070 8gb

16gb ram

msi b250m pro

bet 16gb vietā 8gb un pielikt ssd? Tāds būtu tas gala pirkums?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 11 minūtēm , Rijaach teica:

bet 16gb vietā 8gb un pielikt ssd? Tāds būtu tas gala pirkums?

Jā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirms 7 minūtēm , Emilz teica:

Starp klokojamiem un neklokojamiem čipsetiem.

Tiesa, bet @Rijaach tad jau vēl nebija pateicis, kādu plati ir noskatījis.

Bet te nu man, muļķim, ir jautājums - kāpēc loģiskie inkrementi buildiem ar neklokojamiem pročiem, sākot jau no i3-7100, iesaka Z270 plates?

 

Pirms 34 minūtēm , Rijaach teica:

i5 7600

Asus 1070 8gb

16gb ram

msi b250m pro

 

Ja tas viss ir iekš 1A (kur, kā jau teicu, neredzu prikolu, ja tu pērc ne pilnu kompi un pats liksi kopā (pērkot veselu pc viņi tev saliktu par velti)), tad varbūt dārgāk, bet ja lētākās cenas tad:

i5 7600: 215 EUR BOX

Asus 1070 8gb: 385.99 EUR (man liekas ļoti ok

16gb ram (2 x 8GB): kkur 75-80 EUR

msi b250m pro: 61.90 EUR

vai

Pirms 22 minūtēm , DeEK teica:

B250M Plus,

lētākā - Asus PRIME B250M-PLUS: 81.20 EUR

 

tie ir 740 vai 760 EUR

 

850 EVO 250 GB: 90 ar kaut ko EUR

 

paliek vēl simts (vai 140, ja ņem 8 GB RAM), tajā tev ielien PSU un kaste, vai kaste tev jau ir?

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
Pirms 11 minūtēm , Rijaach teica:

Es nezinu, vai nāk kūleris vai nē, paši 1a ar nezin. "Itkā 7th gen nenāk" ....

Nāk.

Link to comment
Share on other sites

Rijaach

Es likšu veselu pc, visu man saliks, izņemot hdd, kurš būs no vecā pc.

Link to comment
Share on other sites

Varu arī apgalvot, ka box versijā ir pūtējs klāt. Ja pēc pārtnumura skatās, tad tiekas sākas ar BX..... ir ar kūleri

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , 138 teica:

jautājums - kāpēc loģiskie inkrementi buildiem ar neklokojamiem pročiem, sākot jau no i3-7100, iesaka Z270 plates?

Linku. Droši vien dati vākti no bottlenecku testiem. Tādus parasti taisa uz test benchiem, bet test benchos parasti plates nemaina un vienkārši izmanto labāko, kas ir pieejama (vai vienu no).

Link to comment
Share on other sites

un ja gribi MSI māti, tad labāk šo - MSI B250MMORTAR

un vēlreiz SSD nafig, vajag M2 (neSATA)disku! :)

Labots - DeEK
Link to comment
Share on other sites

Pirms 17 minūtēm , Stepselis teica:

Nāk.

šitādam  - BX80677I57600SR334

piemēram šeit http://www.moblive.lv/intel-core-i5-7600-3-5-ghz-6m-lga1151-bx80677i57600sr334.504534.pd

- nāk.

 

[edit]šitādam - CM8067702868117

piemēram šeit https://mobilcom.lv/intel-core-i5-7600t-quad-core-2-80ghz-6mb-lga1151-14nm-35w-vga-tray-cm8067702868117-3206474.html

- nenāk.nepareizi!! tas ir T, no kuriem ir jāturās pa gabalu. 7600 bez nekāda burta galā bez kastes tik viegli rokā nedodas, bet varbūt kaut kur ir.[/edit]

 

Ah, kamēr rakstīju, @DeEK to pašu jau pateica.

 

Pirms 13 minūtēm , Emilz teica:

Linku.

inkrementi, saku

http://www.logicalincrements.com/

 

@Rijaach, kāpēc tu negribi nopirkt kur lētāk un pats salikt? Nepētīju cik tev tur sanāk cenas atšķirība no 1A, bet pieņemu ka mazāk par 50EUR uz visu kopā nebūs. Ppaskatījos tavus citus postus, tu taču esi kaut ko pats licis, neesi no cilvēkiem kam bail no skrūvgrieža.

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Rijaach

@138 zinu, nav bail, man pašlaik ir tas pc, par kuru tu gan jau skatījies, pa 450e. Negribas meklēt katru detaļu citur, nopirktu visu gatavu 1a, ieliktu cieto no vecā pc un viss būtu gatavs.

Link to comment
Share on other sites

Nu bet padomā labi, vai tu kā nabadzīgs students tiešām vēlies atļauties šādu plašu žestu? Tomēr krietni sanāktu ietaupīt un tādējādi kaut ko paņemt labāku, kam citādi pietrūkst, ne tā?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , 138 teica:

Apskatījos. Principā būs tas variants, ko es teicu. Iemesls, kādēļ nav plates mainītas uz lētākām; droši vien sadarbība ar tirgotājiem vai citiem partneriem. Un, un, un taču lielākas upgrade iespējas!!(Kā vienmēr aizmirstot par faktu, ka tas sockets jau pēc ~12mēn. būs outdated)

 

P.S. Ieteikumi vienmēr ir vērtīgi, bet citu naudu skaitīt nevajag.(saistībā ar tavu iepriekšējo postu autoram)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , DeEK teica:

SSD nafig vajag M2 disku!

 

SSD nafig

vajag M2 disku!

 

SSD

nafig vajag M2 disku!

Link to comment
Share on other sites

Rijaach

Negribu izklausīties debīli vai noformulēt nepareizi, bet nauda itkā nav problēma, gribu pa tiem 950-1000 paņemt pc un viss.

Tad palieku pie:

i5 6700

Asus 1070 8gb

8gb rams

msi b250mmortar

550w baroklis

120gb ssd.

Paldies visiem par palīdzību, pavisam kaut kas savādāks kā plānots sākumā. Ja ir vēl kaut kas, ko varat ieteikt, labprāt paklausīšos, un vēlāk aizvēršu topic.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , Emilz teica:

droši vien sadarbība ar tirgotājiem vai citiem partneriem.

nā, nedomāju. Man nav ne jausmas, tas viss tiek rēķināts, bet viņi ķipa cenšas ieteikt maksimālo bang for the buck pie konkrētā budžeta līmeņa, un man kaut kā gribētos tam ticēt. Es tagad nerakšos pa specifikācijām, bet gan jau ir kaut kāds pietiekoši labs iemesls, kāpēc Z270 plates tiek rekomendētas pie tiem neklokojamajiem.

 

Pirms 2 minūtēm , Emilz teica:

citu naudu skaitīt nevajag

Visa šī tēma ir nekas cits kā palīdzēšana autoram pēc iespējas produktīvāk iztērēt viņa naudu

Pirms 4 minūtēm , Rijaach teica:

i5 6700

Ceru, pārrakstījies?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , 138 teica:

nā, nedomāju. Man nav ne jausmas, tas viss tiek rēķināts, bet viņi ķipa cenšas ieteikt maksimālo bang for the buck pie konkrētā budžeta līmeņa, un man kaut kā gribētos tam ticēt. Es tagad nerakšos pa specifikācijām, bet gan jau ir kaut kāds pietiekoši labs iemesls, kāpēc Z270 plates tiek rekomendētas pie tiem neklokojamajiem.

Pat ja mēra papagaiļos, atšķirība starp H čipsetu un Z čipsetu būs ļoti, ļoti maza, ja visi pārējie dzelži identiski.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Rijaach teica:

7600

:good:

Tik nenopērc nejauši 7600T

 

 

Pirms 18 minūtēm , Emilz teica:

Pat ja mēra papagaiļos, atšķirība starp H čipsetu un Z čipsetu būs ļoti, ļoti maza, ja visi pārējie dzelži identiski.

Linku?

 

Turklāt,

1 stundu atpakaļ, Rijaach teica:

msi b250mmortar

 

Link to comment
Share on other sites

138, konkrēti piemēri nav bookmarkoti un esmu nedaudz par slinku, lai tagad meklētu. Rītdien to varu izdarīt. Vai arī vari atrast pats iekš, piemēram, 3DMark HOF vai ar 3DMark score search

Link to comment
Share on other sites

thx, papētīšu. Bet nemērot papagaiļus, tev neliekas vienkārši nepareizi likt 7600 uz B250?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , 138 teica:

tev neliekas vienkārši nepareizi likt 7600 uz B250?

 

Kas tev tur liekas nepareizs??? :D 

Nē nu, protams, ja plānos likt otru VGA, krāmēt virsū K sērijas pročus ar nolūku Megahercus griezt augšā, slēgt klāt 10 USB iekārtas ar 3.0, būvēt RAIDu, tad jāskatās 270sēriju. Bet visādi citādi pilnīgi lieks pasākums.

Vēl jau nevajag aizmirst, ka MB ražotāji mēdz salikt savus risinājumus, lai iegūtu labāku perfomanci, neskatoties uz chipsetu ierobežojumiem...Un te jau atkal meklēšanās trijās priedēs. Bet nevajag aizmirst, ka tas viss krietni sadārdzinās kopējās izmaksas, bet provizoriskais ieguvums uz izjūtām nekāds, nu ok papagaiļi pieskries klāt.....

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, DeEK teica:

MB ražotāji mēdz salikt savus risinājumus, lai iegūtu labāku perfomanci, neskatoties uz chipsetu ierobežojumiem

Ē? Čipsetu ierobežojumus tak neapiesi.

 

pirms 2 stundām , Rijaach teica:

Par ko diskutēšana?

Par to, ka biedri pie taviem 7600 un 1070 tev iesaka mb ar B250 čipsetu, bet logicalincrements, kas it kā nav pilnīga tufta - ar Z270, un es nevaru beigt brīnīties par šo viedokļu dažādību un katra viedokļa argumentāciju. Pa vidu ir vēl H270.

Ja tu neplāno nākotnē

1 stundu atpakaļ, DeEK teica:

likt otru VGA, krāmēt virsū K sērijas pročus ar nolūku Megahercus griezt augšā, slēgt klāt 10 USB iekārtas ar 3.0, būvēt RAIDu,

tad nekādus viegli pamanāmus pudeļkaklus es B250 čipsetam neredzu, bet ko gan es zinu. Ja vēlies, vari pameklēt testus, sekojot @Emilz ieteikumam iepriekšējās lapas apakšā. Ja nē - neņem visu šito pierē un ņem to pašu B250, visticamāk nebūsi neko pazaudējis salīdzinājumā ar krutāka čipseta mb.

Link to comment
Share on other sites

pirms 18 stundām , 138 teica:

tev neliekas vienkārši nepareizi likt 7600 uz B250?

Atkarīgs, ar ko domā nepareizi. Tā rupji ņemot galvenā atšķirības starp čipsetiem ir slotu skaits(PCI-E, DDR) PCI-E konfigurāciju ātrumi, piem., x8/x8 vai x16/x16(kas ir atkarīgi arī no CPU) - šī ir galvenā lieta, kas rada atšķirību starp platēm papagaiļu testos, jo tiek izmantotas vairākas video kartes. Arī klokojamība, čipsetu radiatori, SATA konektu skaits.. Tad jau nāk citas fīčas kā iebūvētas wi-fi kartes, 'labākas' skaņas kartes, M.2, POST indikatori, start poga uz plates.. Kaut kā tā.. Es teiktu, ka tas bieži vien nav vajadzīgs pat tad, ja zini šīs atšķirības, kur nu vēl tad, ja tās nezini.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...