Jump to content

Lattelecom VS. Baltcom interaktīvā TV, personīgā pieredze


badzo
 Share

Recommended Posts

Dikti apšaubu, ka Tetā ir kaut kas vairāk par uzrakstu stūrī, ja pat interneta tv viņi Eirosport HD laiž 720...

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

es par faktu, ne kvalitāti - foto ar tableti, guļot dīvānā

Tad es nesapratu par ko ir runa.

Taga saprotu.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , Racer teica:

Dikti apšaubu, ka Tetā ir kaut kas vairāk par uzrakstu stūrī, ja pat interneta tv viņi Eirosport HD laiž 720...

 

Iespeejams, shoreiz kas buus labaaks, jo man 180 kanaalam paraadaas uzraksts, ka esoshais dekoderis neatbalsta kanaala izshkjirtspeeju...

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Oho, ņemu savus vārdus atpakaļ. 

Link to comment
Share on other sites

Tuubijs

Īpašais “French Open” kanāls “Eurosport 4K” ir pieejams Helio iTV skatītājiem, kuri atrodas optikas pārklājuma zonā un kuriem ir jaunākās paaudzes dekoderis un televizors ar 4K atbalstu. Kanāls pieejams ar kanāla numuru 180.  

Link to comment
Share on other sites

Tas "Eurosport 4K" ir pieejams arī uz Astras (19.2E) satelīta operatora HD+ klientiem.

Parametri: 10995, 22000, H, 5/6 (ID: UHD1 by ASTRA / HD+).

Info: https://www.hd-plus.de/themen/uhdtv

 

Savukārt uz Hotbird (13E) satelīta šis "Eurosport" pieejams 8K variantā, turklāt FTA veidā.

Parametri: 11219, 27500, H, 9/10, FTA (ID: Roland Garros 8K)

Info: https://www.satelitnatv.sk/2019/05/prenosy-z-french-open-su-k-dispozicii-satelitnym-divakom-v-4k-aj-8k/

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

2019.05.29. , 07:36, Racer teica:

Oho, ņemu savus vārdus atpakaļ.

 

Nez kas helio itv ir ar skanju? Uzliku jauno 4k dekoderi, bet caur hdmi skanja naak aaraa tikai pcm, stereo. Shortcut films tas pats. 5.1 nav jeb es kko nemaaku?

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Nezinu par Helio, bet Shortcutā ir tikai stereo.

Link to comment
Share on other sites

TET dubultojot interneta ātrumu saviem klientiem (es pieņemu, ka visiem ((kur tas tehniski iespējams)), ne tikai man).

 

Sveiki!

 

 

Paldies, ka izvēlies Tet internetu - stabilu un uzticamu pakalpojumu, kuru mēs nepārtraukti attīstām, lai tas vienmēr būtu gatavs nākotnes tehnoloģiju un prasīgu klientu vajadzībām.

 

 

Lai gaidāmā vasara būtu īpaši jaudīga, esam priecīgi paziņot, ka jūnija laikā

dubultosim Tava interneta ātrumu, turklāt pilnīgi bez maksas, lai vasarā stabila

interneta pietiek it visam!

 

 

Turpmāk interneta ātrums*:

 

 

•  Starta: no 100 Mb/s uz 200 Mb/s
•  Izklaides: no 250 Mb/s uz 500 Mb/s
•  Pro: no 400 Mb/s uz 800 Mb/s

 

 

Viss notiks automātiski, līgumi nav jāpārslēdz. Tev atliek vien izbaudīt visu, ko sniedz jaunais, divtik ātrais Tet internets!

 

 

Kad ātrums būs dubultots, mēs Tevi informēsim.

 

 

 

 

Tavs Tet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Labots - base7
Link to comment
Share on other sites

Līdz 31 augustam.


p.s.

pēcāk jācer uz labu piedāvājumu "iebarotajiem"

Link to comment
Share on other sites

Pirms 35 minūtēm , base7 teica:

TET dubultojot interneta ātrumu saviem klientiem

jā.. ar lieliem burtiem info viņu mājaslapā tet.lv :D

 

es tieši vakar nosūtīju pieteikumu.. bet ne ātruma dēļ... vk tā ērtāk rēķinus maksāt.. :) un mazliet sanāk ieekonomēt.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Man gan patiktu, ja vienkārši tāpat ātrums x2 bez piemaksām ;)

Domāju daudziem TET klientiem laukos šis būtu kā medusmaize... 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 2 minūtēm , M@R$$ teica:

ja vienkārši tāpat ātrums x2 bez piemaksām

tavs teksts īsti nav saprotams..

 

TET nevienam nepalielina maksu.. tā arī ir.. dubulto bez piemaksas. Vienkārši šobrīd 100% līdz 31.08.2019., kas būs tālāk.. redzēs.

Link to comment
Share on other sites

Pag, pag. Un kā ar dīzeli? Iepriekš tak viss supports un tehniķi bļāva, ka tehniski ātrumu nevar palielināt, jo trubas nevelk?

Skaidrs, optikai tikai..

Labots - Stasss
Link to comment
Share on other sites

Domā pēc 31.08 slēgs atkal nost? Tas būtu cūciski ... 

Man domāt dīzelisti klusi tup stūrī ... Tādi "nedaudz" apdalīti no TET puses, man šķiet.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 7 minūtēm , M@R$$ teica:

Man domāt dīzelisti klusi tup stūrī ... Tādi "nedaudz" apdalīti no TET puses, man šķiet.

 

Tieši tā arī ir. Kā jau iepriekš te karoju, pateicu supportam, ka vai nu piemetiet ātrumu, vai tinu makšķeri no Tet.

Momentā bija piedāvājums, ka pieslēgs VDSL, un par to pašu maksu būs x2 ātrums + Shortcut Films 2 gadi free, viss par to pašu ciparu.

Ok, es starā..

 

Atbrauc tehniķis, pārslēdza tur tajā skapī uz VDSL, bet itkā izrādās ka tur zibens hvz ko nospēris, un nespīd man nekas..

Tā ka man atkal skuju no Tet.

 

Laikam dēļ šitās "akcijas", atkal būs supportam prāts jāpaēd.. Ja nevar aplaimot ar ātrumu, tad lai dod citas konfektes..zajebali

Labots - Stasss
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 32 minūtēm , CAP teica:

jā.. ar lieliem burtiem info viņu mājaslapā tet.lv

Es viņu lapā ieeju reizi mēnesī, kad jāmaksā rēķins. Nezināju, ka tur jau ielikts paziņojums.

Bet mani vairāk uztrauc tas, kur es likšu to lielo ātrumu. Jau ar pašreizējo pietiek.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , base7 teica:

Bet mani vairāk uztrauc tas, kur es likšu to lielo ātrumu. Jau ar pašreizējo pietiek.

Lattelekoms radījis netaisnīgu pasauli. Vieniem ātrums tāds, ka nav kur likt, citi mokās ar lēnu internetu, pats smieklīgākais, ka tie pirmie maksā mazāk kā tie otrie.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 28 minūtēm , vvv teica:

Lattelekoms radījis netaisnīgu pasauli. Vieniem ātrums tāds, ka nav kur likt, citi mokās ar lēnu internetu, pats smieklīgākais, ka tie pirmie maksā mazāk kā tie otrie.

Tiem pirmajiem "uzbāžas"ar optiku bez maksas, tiem otrajiem prasa daudzu tūkstošu EUR līdzmaksājumu par 200 m optikas pievilkšanu.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , Insekc teica:

prasa daudzu tūkstošu EUR līdzmaksājumu par 200 m optikas pievilkšanu.

Vai tad pastāv tāda opcija? Maksā un dabūsi optiku? Man šķiet, ka nav viņiem vairs tāda piedāvājuma. Cik savā laikā interesējos, kādreiz vēl viņi ielaidās kaut kādās sarunās, bija viņiem kaut kāda lapa «pieteikties optikai», kurā ieteica reģistrēties un gaidīt. Tagad pēdējais, ko no viņiem tiku dzirdējis - netiek plānots. Kaut esi gatavs maksāt, vienalga nespīd.

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , vvv teica:

Vai tad pastāv tāda opcija? Maksā un dabūsi optiku? Man šķiet, ka nav viņiem vairs tāda piedāvājuma. Cik savā laikā interesējos, kādreiz vēl viņi ielaidās kaut kādās sarunās, bija viņiem kaut kāda lapa «pieteikties optikai», kurā ieteica reģistrēties un gaidīt. Tagad pēdējais, ko no viņiem tiku dzirdējis - netiek plānots. Kaut esi gatavs maksāt, vienalga nespīd.

 

Pirms 7 gadiem prasīja 6000 latu līdzdalību, kas toreiz bija "kosmoss", tagad atbild: "Tuvākajos 2 gados nav plānots". Varētu padomāt, ka 200 m kabeļa ievilkšana ir kkas pārcilvēcisks.

p.s. Tas atrodas Zolitūdē. Migrantiem optika, pamatiedzīvotājiem trīs pirkstu kombinācija.

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , M@R$$ teica:

Domā pēc 31.08 slēgs atkal nost?

Izskatās pēc mārketinga gājiena, līdzīgi, kā t2 ar saviem "komplimentiem", kad iedod ik pa laikam palietot haļavno internetu vai piemet kādu gb  uz noteiktu laiku. Tā teikt, lai teim, kas nelietoja būtu "āķis lūpā" un sāk lietot un tiem, kas jau lieto minimāli, radītu iekārienu turpināt lietot/pirkt vairāk mobilos datus.

Vakar pienāca pasts no tvdom ar piedāvājumu izmantot viņu mobilo internetu un cik saprotu tv par 10,99€. Kāds izmanto šito? Kādu tīklu šie izmanto?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , Insekc teica:

p.s. Tas atrodas Zolitūdē. Migrantiem optika, pamatiedzīvotājiem trīs pirkstu kombinācija.

Nav ko buržujiem, kas dzīvo privātmājās, baudīt optiskā interneta labumus :D

 

  • Patīk 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

pirms 5 stundām , vvv teica:

Vai tad pastāv tāda opcija? Maksā un dabūsi optiku? Man šķiet, ka nav viņiem vairs tāda piedāvājuma. Cik savā laikā interesējos, kādreiz vēl viņi ielaidās kaut kādās sarunās, bija viņiem kaut kāda lapa «pieteikties optikai», kurā ieteica reģistrēties un gaidīt. Tagad pēdējais, ko no viņiem tiku dzirdējis - netiek plānots. Kaut esi gatavs maksāt, vienalga nespīd.

Par tavu naudu jebkura kaprīze

 

 

pirms 3 stundām , Insekc teica:

 

Pirms 7 gadiem prasīja 6000 latu līdzdalību, kas toreiz bija "kosmoss", tagad atbild: "Tuvākajos 2 gados nav plānots". Varētu padomāt, ka 200 m kabeļa ievilkšana ir kkas pārcilvēcisks.

p.s. Tas atrodas Zolitūdē. Migrantiem optika, pamatiedzīvotājiem trīs pirkstu kombinācija.

Kas ar mobīlo? Man Imantā zem 80 nav bijis. Varbūt tev arī saules stars no torņa tiek


Neteikšu kurš ir kurš

20190505_111113.jpg

Labots - Murlo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šodien Baltcom interaktīvā TV piedāvā jaunu bonusu - tev nebūs pārtīt reklāmas!

Strādā uz visām MTG programmām... Kas tas par "fantastisku" jaunumu???

Vēl kādam ir šāds šķūņings?

Link to comment
Share on other sites

Oo, nais. Baltcoms jau arī aiziet pa reklāmu taciņu..

Nu lai paņem Tet arī šo triku, un beidzot varēšu atvadīties no interaktīvās. Jau tagad nervi netur no debīlās X-Faktora reklāmas uz minūti uz katru interaktīvās kustību.?

Link to comment
Share on other sites

Māšuks
pirms 9 stundām , boto teica:

Stāstīja te vēl, ka DTV esot novecojis formāts :smile:

Kaut ko nejauc? Te runāja par DVB-T kas itkā esot novecojis. :) 

Link to comment
Share on other sites

pirms 9 stundām , boto teica:

"Līdz ar programdevēja – satura piegādātāja prasību"...

Bet tas jau bija tikai laika jautājums. Vienkārši TETam tas notika mazliet ātrāk. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , Stasss teica:

paņem Tet arī šo triku,

šiem jau sen šāds "triks" ir :D un tā jau nav operatora iegriba.. ne Tet, ne Baltcom, bet gan pašu AMB.. (exMTG)

 

Labi, ka tv saturu neskatos, kur nu vēl šos... :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , CAP teica:

šiem jau sen šāds "triks" ir

Tad es laikam bišķi pārpratu. Ja runa iet par ieraksta sākumā pusminūtes reklāmu, tad jā.

Biju domājis ka varbūt nevar vairs pārtīt parastās 10 minūšu reklāmas. Bet nebrīnos ka arī tādi laiki drīz pienāks.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 26 minūtēm , Stasss teica:

Biju domājis ka varbūt nevar vairs pārtīt parastās 10 minūšu reklāmas. Bet nebrīnos ka arī tādi laiki drīz pienāks.

Tieši par to arī šis stāsts ;(Tā jau tas MTG ir pārvērties pārsvarā par neskatāmu miskasti ar vājprātīgiem reklāmu blokiem, un tad vēl šis...

Nu labi, pārsvarā tāpat griežas LTV piedāvātais stafs, tikai sievietei daži raidījumi tur palikuši (pavāršovi, modes lietas ...)

Link to comment
Share on other sites

Pirms 48 minūtēm , ieleja teica:

dažreiz ir nepārvaramā 15-20-30 sekunžu reklāma

Par šito arī tēma. Bloki protams tinas. Es biju domājis, ka Bcomam tagad bloki netinas, bet nu saprotu ka nē.

Link to comment
Share on other sites

pirms 8 stundām , Māšuks teica:

Kaut ko nejauc? Te runāja par DVB-T kas itkā esot novecojis. :)

Baltcomā to, kas kabelī ir DVB-T un DVB-C standartā, vienmēr par DTV saukuši.

Un jā - no februāra vismaz Rīgā pamatpaka iekš DTV nav kodēta. Vēl viens plusiņš salīdzinot ar ITV :D

Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , boto teica:

Un jā - no februāra vismaz Rīgā pamatpaka iekš DTV nav kodēta. Vēl viens plusiņš salīdzinot ar ITV

Ne tikai Rīgā. Arī citās pilsētās. @botoar pamatpaku domā Standarta paketi? Ta viņa visa nav vaļā. Tikai daļa. Piemēram, Latvijas Šlāgerkanāls ir nekodēts, taču Mūzikas Video ir kodēts. Tāpat KHL ir vaļā, bet Filmzone ciet, utt.

Link to comment
Share on other sites

Just now, base7 teica:

taču Mūzikas Video ir kodēts. Tāpat KHL ir vaļā, bet Filmzone ciet, utt.

Man viņu mājas lapā 64 pamatpakas (Standarta) kanālos  Mūzikas Video un Filmzone nemaz neuzrādās...

КХЛ ТВpamatpakas sarakstā ir...

Labots - boto
Link to comment
Share on other sites

Pirms 19 minūtēm , boto teica:

Man viņu mājas lapā 64 pamatpakas (Standarta) kanālos  Mūzikas Video un Filmzone nemaz neuzrādās...

Hm, man arī viņu mājaslapā šīs abas programmas neuzrāda , taču piemetot kabeli pie savas VU+ kastes, viņus atrod zem nosaukumu Lat muz kanāls (kodēts), Atrod arī Filmzone HD (kodēts).

Tiesa, tā kā man nav viņu dekodera, neizdodas noskenēt tādus kanālus kā ATV, STV pirmā, Eurosportus (Baltkom lapas sarakstā tādi ir uzrādīti) un vēl dažus. Vai nu signāls konkrētajai frekvencei pa mazu, vai arī nezinu precīzu frekvenci.

Link to comment
Share on other sites

Ar maniem SAT uztvērējiem, tāpat kā ar TV iebūvētajiem, noskenējas  151 kanāli. Bez viedkartes, protams, rāda tikai 64 nekodētos + 2 testa (šobrīd krāsainas strīpas).

Bet signāla stiprums pēc diviem spliteriem arī dažām frekvencēm ir uz robežas...

 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...