Jump to content

Lattelecom VS. Baltcom interaktīvā TV, personīgā pieredze


badzo
 Share

Recommended Posts

pirms 15 stundām , CAP teica:

shortcut parole/logins  = mans.lattelecom.lv logins/parole.. ja esi LTC klients, tad automātiski tāds tiek izveidots. Ja esi ITV lietotājs, tad shortcut tv ir haļavna

 

Paldies par šo norādi. Nemaz nezināju, ka tā ir.

Tikko pamēģināju tajā shortcutā paskatīties pāris kanālus. Es neteiktu, ka kvalitāte shortcutā ir labāka par ITV piedāvāto.Tas no PC. Varbūt no Android TV shortcut lietotnes ir savādāk (lasīt - labāk).

Link to comment
Share on other sites

Pirms 14 minūtēm , badzo teica:

 

Paldies par šo norādi. Nemaz nezināju, ka tā ir.

Tikko pamēģināju tajā shortcutā paskatīties pāris kanālus. Es neteiktu, ka kvalitāte shortcutā ir labāka par ITV piedāvāto.Tas no PC. Varbūt no Android TV shortcut lietotnes ir savādāk (lasīt - labāk).

Nebūs bitreits shortcut ir mazaks. neka ITV 

Link to comment
Share on other sites

@SweeC  sorry, šoreiz muļķis paliku es. Tev taisnība :D (par tiem MTG)

 

Kas attiecās uz kvalitāti, tad manis rakstītajā bija doma tieši saturiskā/kanālu izvēles ziņā, lai gan bilde uz 4K TV ir ļoti laba tāpat. Vienīgais, kas man nepatīk, ka nevar pārslēgt valodas/subtitrus

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , CAP teica:

lai gan bilde uz 4K TV ir ļoti laba tāpat.

Nu kā tad - ar vēl mazāku bitreitu kā ITV...

Link to comment
Share on other sites

To vai mazāks, vai lielāks nevaru pārbaudīt.. saku kā ir. Cik atceros, ITV bilde pa lielam vispār salīdzinoši drausmīga, bet nu pretenziju pret shortcut attēla kvalitāti man nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pakustināsim vecu diskusiju.

Ir kāds, kas neilgi pārgāja no Lattelecoma interaktīvās TV uz Baltcom Interakt'īvo TV?  Kāds viedoklis, bij tā vērts?

Link to comment
Share on other sites

Mainot dzīvesvietu, nomainījām arī interneta pakalpojuma sniedzēju no LTC uz Baltcom un saprotu, ka esam ieberzušies. Dekoders ik pa laikam uzkaras, ik pa laikam ir kādas citas problēmas ar TV. Nezinu, tā ir mana pieredze ar Baltcom. Ar LTC problēmas vairāk kā 5 gadu laikā nebija.

Link to comment
Share on other sites

dīvaini.. man nekas nekarās, ja arī kāda problēma ir bijusi ar netu/tv, salīdzinoši operatīvi ir tikusi atrisināta. Vai LTC ir labāks tehniski? Jā, iespējams.. bet nu cena tomēr atsit vēlmi iet atpakaļ uz LTC..

Link to comment
Share on other sites

250mbits... tāds pamatā ir arī faktiski, bet Baltcoms principā nelimitē.. cik nu tur vadi/spēj dators sagremot utt.... līgumā minimālais garantētais, ja nemaldos ir 20mbit..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 16 minūtēm , CAP teica:

bet Baltcoms principā nelimitē..

Laikam kā kurā vietā.. manā rajonā ir ~puse no paredzētajiem 100mbit, bet nu tagad vismaz bez pārtraukumiem...

Link to comment
Share on other sites

Vai šajā sakarā nebija tāds stāsts, ka Baltcoms pārņēma kādu citu operatoru, un tā sektoros infrastruktūra ir bēdīga?


p.s. es arī pa laikam laizos ap ideju aizbēgt no monopolista. 

Link to comment
Share on other sites

Manā daudzstāvenē internets pirms pāris gadiem palika švakāks, kad Baltcoms pārtrauca izmantot Balticom tīklu (un šie savukārt Baltcom TV), pirms tam par netu gan nekādu sūdzību nebija.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Jautājums par Balticom interaktīvo TV - čomam pieslēdza, it kā pāri pa 100 kanāli, biju vakar ciemos, ieslēdzām, tur tikai 3: LTV1, LNT un tv3. Instrukciju neatradām un tā uz sitiena īsti neiebraucu kā dabūt vairāk. Gan jau šis piezvanīs uz Balticomu un pajautās, bet vienkārši interesanti, kas tas varētu būt pa gļuku?

Link to comment
Share on other sites

tur gadījumā CI kartiņu nevajag? Balticomam taču nav interaktīvā ir tikai parastā un digitālā :)

 

https://www.balticom.lv/index.php?r=home/tv

 

Digitālās TV pieslēgšanai ir nepieciešams:
  • Televizorā iebūvēts DVBC dekoders (ir pieejams gandrīz 
    visos jaunajos televizoros)
  • Atsevišķs dekoders, kuru var iznomāt no A/S Balticom par 1.50 EUR/mēnesī vai iegādāties par 62.50 EUR
Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Citēt
  • Digitālās televīzijas tematisko paku uztveršanai ir nepieciešams iegādāties digitālās televīzijas bāzes paku un papildu aprīkojumu, kuru var īrēt (1,50 EUR) vai nopirkt (dekoderis - 62,50 EUR vai CA modulis – 35.00 EUR).

Tur laikam pamatpaka nemaz nav kodēta.

Link to comment
Share on other sites

Tur stāv interkatīvās TV kaste ar interneta drāti. I usjo. Džekam šodien nebij laika uzzvanīt uz kantori, tad nu rīt zvanīs. Kad dabūšu info, padalīšos - gan jau kaut kas vienkāršs.

Link to comment
Share on other sites

ok, sapratīšu rīt, jo čoms ir medicīniskā jomā guru un no tehnikas neko nejēdz.

Link to comment
Share on other sites

pirms 14 stundām , Stepselis teica:

Balticom nav interaktīvās TV ! Vienkārši digitālā.

BaltiComam ir aŗī interaktīvā, tikai nez kāpēc no savas mājas lapas šī info ir izņemta.

Pats to nelietoju, bet paziņam ir un rāda diezgan daudz kanālu.

 

Redz apskatiņi:

https://vk.com/videos268363694?section=album_54789969

 

Labots - aigarsa
Link to comment
Share on other sites

pieļauju, ka testa režīmā, ne komerc.. tāpēc arī nav plašākas info publiski

Link to comment
Share on other sites

Stepselis
pirms 12 stundām , aigarsa teica:

...bet paziņam ir un rāda diezgan daudz kanālu.

Un kā ar bildes kvalitāti salīdzinājumā ar digitālo?

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , Stepselis teica:

Un kā ar bildes kvalitāti salīdzinājumā ar digitālo?

Nevaru spriest, jo tur ir galīgi vecs televizors.

Tajā vietā šis bija vienīgais variants pieslēgt normālu televīziju (par šķīvjiem nerunājot). Pirms tam LatteleCom virszemes TV vairāk negāja, nekā gāja.

BaltiComam tur ir internets, bet kabeļtelevīzijas nav. Cik atceros, tad toreiz par iTV bija informācija viņu mājas lapā. Kā pakalpojums iTV arī pašlaik figurē viņu standarta līgumā. Testa režīmā jebkurš BaltiCom klients varēja pamēģināt interneta TV. Bet arī šīs informācijas vairs nav.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Šonedēļ zvanīja no Baltcom. Telefonpārdevējs lielījās, ka viņi nupat esot veikuši savas interaktīvās televīzijas uzlabošanu, kas izpaužas kā jaunu dekoderu ieviešana, jauns interfeiss, ātrāka kanālu pārslēgšanās. Varbūt vēl kaut ko minēja, bet vairs neatceros ! :D

Kāds ir ticis pie jaunās kastes un izjutis solītos uzlabojumus uz savas ādas?

 

Teicu tam operatoram, ka šī gada pirmajā pusē jau notestēju viņu ITV, bet vīlos, jo nevarēju izmantot arhīva funkciju visam atsevišķu kanālu saturam, piemēram, LTV1 un LTV7. Čalis solīja pārbaudīt pats un atzvanīt. Tiešām atzvanīja. Esot pārbaudījis visas LTV1 un LTV7 pēdējo 7 dienu pārraides un neesot atradis nevienu tādu, kuru nevar palaist no arhīva. Kādi novērojumi no citiem?

Link to comment
Share on other sites

https://baltcom.lv/akcija-interaktiva-tv-un-optiskais-internets/

 

Citēt

Sveicināti! Iepriekšējā Baltcom interaktīvā televīzija tiks pakāpeniski aizvietota ar jauno televīziju. Klienti tiks savlaicīgi brīdināti par plānotajām darbībām. Nebūs jāmaina tehnika. Jaunā interaktīvā televīzija tiks augšuplādēta uz klienta esošās tehnikas . Ar cieņu, Baltcom.

 

Tā man atbildēja Baltcom, gaidām!

 

Kas attiecas uz ltv1/7, tad ir bijušas tikai atsevišķas filmas/raidījumi, bet tas dēļ autortiesībām.. arī LTC daudz kas nav pieejams arhīvā vai ir pieejams limitēti tieši dēļ autortiesībām. Pēdējā laikā gan pašam ir mazliet zudusi aktualitāte interaktīvajai, jo pa lielam tv tik sīkais skatās online.. to saturu, kas man interesē noskatos bez reklāmām caur KODI :D

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Pirms 37 minūtēm , CAP teica:

o saturu, kas man interesē noskatos bez reklāmām caur KODI :D

Tā ir fiška - uzliku to foruma ivara pluginu un tur seriālus var apstīties bez reklāmām, pat tiešraidi un vēl ir kaut kādi slēptie linki, kur jau nākamās sērijas rādās - bērns skatās Viņas melo labāk un šito pati atklāja un parādīja man. :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

jap.. šādā veidā xfactoru arī jau 5dien var redzēt :D vakar jau noskatījos rītdienas raidījumu.. pa lielam nekas interesants.. pagājušais bija interesantāks. krievu Golos to interesantāks un ausij baudāmāks.

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādam noder info..

Kas attiecas uz TV, ir mēģināti vairāki operātori,ir info no kolēģiem, kas to ikdienā lieto.

Bija man kādreiz telekoma ''piedāvājums'', neapmierināja cena un kanālu piedāvājums. Okei, bija protams forshi skatīties MP4 HD sportiņu,muziku utt., bet mājiniekiem ar to nepietika. Mazliet cita prasības uz kanāliem .Katram savs -  kā saka:) Atteicos.

Bija man ''Livas TV''. Tas ir piiiii! Kāpec? Kvalitāte! Baigi kompresēts kodētais signāls caur chip karti,ko viņi dod klientiem. Kvalitātes zudums pamatīgi liels. Par kaut kādu kvalitatīvu HD skaņu var aizmirst. Garš stāsts,visu uzreiz neizklāstīšu. Cena par 120 kanāliem bija pie 11eur.

Šobrīd, nu jau gadu lietoju Balticom tv pēc kolēģa ietekuma, man ir 3 teļuki, nekādi dekoderu, nekāda signāla kompresija utt., caur koaksiālo drāti dzīvoklī nāk kvalitatīvs signāls,bilde ļoti laba, arī HD kanāli rāda līmenī. Esmu apmerināts, un tas viss (~130kanālu)  par 7.eur ar kapeikām.Ir ļoti okei. Serviss līmenī, atbild man vienmēr ja ir kādi jautājumi un problēmu nekādu. Patiesībā kopš TV ievilkšanas viņiem esmu zvanijis vienu reizi vispārīgos jautājumos. Piekrītu, koaksiālais nav optika ar mega opcijām, bet cena un kvalitāte ir ļoti okei.

Čomam Balkoms. Mazliet dārgāks, dekoderi utt., it kā nesūdzas, bet ja kādreiz notiek šaize, tad meistaru ''ātrums'' ir ļoti lēns. Teiksim- pazuda TV ar netu, - pus diena pa kāju! Realitāte, diemžēl...

Nu apmēram tā..

 

Link to comment
Share on other sites

Nez kā Baltcoma ITV, bet digitālajā ir apgriezts bitreits LV kanāliem. LTV max 3,5 Mbps, TV3 - 4,2 un LNT - 4,5. Tikai TV6 palikuši 5 Mbps. LTV1 un LTV7 tagad bilde sliktākā kvalitātē kā LTC VTV.

Beigsies līgums ar Baltcomu, būs laikam jāizmēģina Balticom, nekodētie pamatpakas kanāli arī laba lieta.

Link to comment
Share on other sites

priekš tās izšķirtspējas bitreits jau vēl tīri sakarīgs.. LTC (itv) šķiet, ka ir mazāk.. 

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , CAP teica:

priekš tās izšķirtspējas bitreits jau vēl tīri sakarīgs.. LTC (itv) šķiet, ka ir mazāk.. 

Baltcomam ir mpeg2 ar pasūnainu encoderi, tāpēc bilde pašvaka arī SD...

Link to comment
Share on other sites

Fāterim ir Baltcom ktv, tad nu kvalitāte ir kā ir. Lai arī televizors ir crt, kas šim signālam ir labākais variants, bilde tāda, it kā skatītos uz  lcd televizora. Līdz šim to pašu kabeli izmantoja izzi un pirms tam vēl vietējais kantoris eltra, tad nu tiem bilde bij ok.

Link to comment
Share on other sites

Kabeļtelevīzija Baltcomam vienmēr bijusi švakā kvalitātē, bet nopērkot Izzi ar viņu jauno, dārgo galvas staciju, LTV kanāliem bilde bija vācu SAT līmenī. Nez kam tur rokas niezēja apgriezt bitreitu... Kaut gan manā rajonā arī internets brīvdienās dažreiz nokrīt līdz ~20 Mbit/s un nevienu tas neuztrauc, tāpat kā ikdienā 35 - 40 solīto 100 Mbit/s vietā.

Link to comment
Share on other sites

Pag, nejaucam visu kopā. Analogā kabeļtelevīzija ir pavisam cits stāsts un lēnām nomirs. Tur par q nav vērts runāt.

Link to comment
Share on other sites

digitālā taču pa tiem pašiem vadiem, kur parastā KTV.. un tur jau arī ir kanālu ierobežojums.. tāpēc ir kā ir.. ar IPTV (interaktīvo tv) tādu ierobežojumu praktiski nav un par attēla (bildes) kvalitāti sūdzēties nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 40 minūtēm , CAP teica:

digitālā taču pa tiem pašiem vadiem, kur parastā KTV..

 

Iespējams nesapratu ko Tu ar to gribēji teikt, bet kabelis ir po. Vadi tie paši, tb koaksiālais kabelis, bet tur tiek padoti divi dažādi signāli - analogais, kurš no digitālā caur bāzes staciju tiek pārveidots uz analogo ar visiem uznesumiem utt., un digitālais citos kanālos. Man mammai Pērnavas ielā ir Baltkoms, kur kabelis iet caur dekoderi uz CRT TV. Tieši šodien apskatījos - analogais pa ataisno uz TV ir pabriesmīgs, savukārt digitālais caur dekoderi kaut cik ciešams. Kā jau minēju, Baltcoms digitālajā izmanto mpeg2, bet ar sūnainu encoderi. Var salīdzināt ar Viasat, kur no satelīta ar līdzīgu datu plūsmu arī ir mpeg2, bet q labāka kā Baltcom digi un LTC VTV ar mpeg4 (H264), kas gan ir paradokss un akmens LTC vai Radiocentra dārziņā.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Pirms 43 minūtēm , CAP teica:

digitālā taču pa tiem pašiem vadiem, kur parastā KTV.. un tur jau arī ir kanālu ierobežojums.. tāpēc ir kā ir..

Tak pa tiem pašiem vadiem bilde LTV līdz šim bija labā kvalitātē, bitreits ar brīžiem līdz 6Mbps uzleca.. tik seši kanāli tur ir vienā fekvencē.. Vasarā gāja 4k tests ar ~22Mbps, attēls izskatījās tāds pats kā no SAT, var taču arī DTV raidīt normāli.

Varbūt, ka ITV ir citi enkoderi, bet priekš kam Baltcoms DTV apgrieza bitreitu LTV programmām, vienalga nav skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...