Jump to content

No paypala uz swedbanku ?


Gobbijs.
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

Gribēju uzjautāt vai kāds no Jums varētu izpalīdzēt.

Lieta tāda, ka paypalā stāv nauda, bet nevaru withdrawot, jo uzmet kaut kādu Internal Erroru. (karte ir pievienota)

Līdz ar to, meklēju kādu kurš varētu man atskaitīt uz banku, bet es pretī uz paypal.

Summa ko skaitu Jums uz Paypal kontu - 156EUR, bet summa ko vēlos saņemt uz konta - 146EUR.

Ja ir kāds ieinteresēts, tad variet droši uzrakstīt man privāti skype - gobbijs vai arī šeit pat privāti.

Link to comment
Share on other sites

Gurķis
6 minutes ago, kroop said:

uztaisi sava dizaini karti un izņem pats

+1

 Man tieši šādam mērķim ir dizaina karte (pēdējā palikusī Swedbankas piedāvātā Visa).

Link to comment
Share on other sites

Lai izņemtu naudu vajag VISA karti, citas neder!

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot
5 minutes ago, jema said:

Lai izņemtu naudu vajag VISA karti, citas neder!

Lai izņemtu naudu no šī gada vajag tikai kontu bankā. Kaut vai SWED. Un pat VISA nevajag...:D

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Sorry, priekš manis tas ir jaunums!

Link to comment
Share on other sites

Te kaut kur ir tēma, karte PayPal sen jau nav nepieciešama. Ne turp, ne atpakaļ. Skaitot uz bankas kontu pa tiešo ir ātrāk un bez komisijas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nu jā, tagad ir tā. Pievieno savu bankas kontu un viss notiek. Principā arī kartes nekādas nevajag, ja nu vienīgi prieks bankomāta.

Link to comment
Share on other sites

Gobbijs.
5 minutes ago, hehe said:

Te kaut kur ir tēma, karte PayPal sen jau nav nepieciešama. Ne turp, ne atpakaļ. Skaitot uz bankas kontu pa tiešo ir ātrāk un bez komisijas.

uz kontu jau mēģinu sūtīt, bet met to erroru ko esmu iemetis augstāk.

Link to comment
Share on other sites

Tad kaut kas nav īsti, jājautā PayPal. Nav teikts ka skaitot uz PayPal nemetīs to pašu. Varbūt PayPal arī esi jaunbiedrs?

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Esi visu ko vajag izdarījis? Tur bij ne tikai jāapstiprina pati karte kā tava, bet arī konts, un darījās tas tā, ka bij 2x kaut kādi centi jāieskaita no konta depozītā un tik tad, pēc pāris dienām, process sāk notikt.

Labots - abi
Link to comment
Share on other sites

Gobbijs.
16 minutes ago, hehe said:

Tad kaut kas nav īsti, jājautā PayPal. Nav teikts ka skaitot uz PayPal nemetīs to pašu. Varbūt PayPal arī esi jaunbiedrs?

nu paypala esmu no 2014. gada.

Link to comment
Share on other sites

Zin...

A kā  ir, ja ir peisaistīts konts nevis karte, Paypl automātiski konvertē USD to EUR? Un cik ilgā laikā ienāk nauda? Arī aptuveni 3 dienās?

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Nauda ienāk 2-3 dienās, parasti. Konvertēt labāk pašā PayPal sava akaunta panelī, būs mazāka komisija(es tā domāju). Tas, ja salīdzina ar mūsu vietējo banku apetīti šajās lietās...

Link to comment
Share on other sites

Zin...

Ko vispār VID saka par visu šo? Piekasās?

Link to comment
Share on other sites

Gobbijs.

so, nav neviena kas spētu izpalīdzēt ? varu maksāt par darbu kaut vai 20EUR Jums.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... said:

A kā  ir, ja ir peisaistīts konts nevis karte, Paypl automātiski konvertē USD to EUR? Un cik ilgā laikā ienāk nauda? Arī aptuveni 3 dienās?

Automātiski. Ienāk nākamajā dienā, pēc tavas bankas darba laika.

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, Zin... said:

Ko vispār VID saka par visu šo? Piekasās?

protams

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Gobbijs. said:

so, nav neviena kas spētu izpalīdzēt ? varu maksāt par darbu kaut vai 20EUR Jums.

tak atbildi saņēmi, pievieno bankas kontu un izņem. neviens neies 20 eur dēļ uzrauties uz chargeback 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ja esi ar mieru, ka starpniecību veic pēc standarta NET-180, tad varu palīdzēt..

Link to comment
Share on other sites

Paypala Anti Money Laundering un Fraud protection programma nostrādā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...