Jump to content

Telefona, soc. tīklu atkarība


Kitai
 Share

Recommended Posts

TreŽdiena. Tā aizdomājos... visur plašākā vai šaurākā sabiedrībā redzami cilvēki, kuri dzīvo duālā pasaulē - viena reāla, otra virtuāla. Turklāt tā otrā izskatās pat sāk pārspēt pirmo. Ja kādreiz cilvji komunicēja, tad, piemēram, tagad sēž trubās. Neviens pasākums vai jebkāda aktivitāte nevar būt bez ietagošanas, haštagošanas, šmitterošanas, instagramošanas, swarmošanas, čekošanas utt... 

Pats sevi arī esmu pieķēris, ka stipri par daudz lupiju telefonā... vienkārši jau debīla pieraduma pēc... kaut tur nekā jēdzīga nav, tāpat ir nemitīgi jāpalūr vai jāpaskrollo debīlības taimlainā... Kā vispār no tā tikt vaļā vai samazināt, vai vislabāk izmantot jēdzīgi?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kitai said:

Ja kādreiz cilvji komunicēja, tad, piemēram, tagad sēž trubās.

 

Ja neesi pamanījis, tad lielākā daļa tā arī komunicē.

šis forums arī ir sava veida sociālais tīkls.

Un jautājums par laika izmantošanu jēdzīgi ir ļoti filozofisks. Katram ir sava subjektīvā izpratne par jēdzīgumu.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Tad nu par to tēma... kā šo stulbingu atmest? 

Link to comment
Share on other sites

Guncha
(labots)
25 minutes ago, Kitai said:

Tad nu par to tēma... kā šo stulbingu atmest?

Vienkārši - nopērc telefonu.

Labots - Guncha
Link to comment
Share on other sites

Nu Boote jau salīdzinoši ir lietderīgāk kā visa pārējā šņaga.

Link to comment
Share on other sites

Iestājies Sarkanajā krustā un brauc glābt Āfrikas bērnus. Tur Tu aizmirsīsi kas ir elektrība. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nevainojiet telefonus (viedtelefonus). Es, piemēram, savu boot.lv foruma atkarību caur datoru apmierinu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
1 stundu atpakaļ, Kitai said:

... kā šo stulbingu atmest? 

Grūti ir, bet tikai ar SAVU gribasspēku.

Es, piemēram, tagad mēģinu savu mājas datoru ieslēgt tikai pēc 23:00. Cik līdz 24:00 paspēju izlasīt, tik arī ir. Pēc tam lūztu nost.

Toties līdz tiem 23:00 var paspēt ļoti daudz izdarīt ko citu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Un pārējā laikā lieto telefonu vai citu pc? 

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

martinno

Realitāte ir tāda kā ir. Labprāt mazāk laika pavadītu skrollējot FB telefonā, BET, no otras puses - es neskatos TV (kas, manā skatījumā, ir lielākais laika zaglis ever).

No FB es iegūstu vismaz kaut kādu apjomu ar info. Otrs jautājums - cik tā info ir lietderīga... Bet FB, atšķirībā no TV, ir iespēja pašam vairāk vai mazāk izvēlēties to, ko redzēt.

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Draugos es ieeju 3x gadā, Facebook 3x nedēļā, Boot 3x dienā. Pie tam Facebook timeline'u es neskatos jo:

  • Man neinteresē pozitīvas "dzīves" bildes no FB lietotājiem.
  • Daudzi dalās ar "kliku lapām" ar kurām citi pelna "vieglu" naudu.
Labots - Zoom
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Zoom said:

Draugos es ieeju 3x gadā, Facebook 3x nedēļā, Boot 3x dienā.

Draugos es neeju, Facebook vispār konta nav, Boot... boot es arī neieeju, kā iegāju, tā paliku, ārā neesmu gājis. :sarkasms: 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir fb un dr, tikai pazīstamākie cilvēki (~30 katrā), tikai, lai nepazūd kontakti. FB gan šogad biju spiests ielogoties, dēļ pokera uz trubas, ko vecākais man saslimdināja. Vai DR esmu šogad ielogojies, neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Redz, tomēr ir biedri, kuri uz reta tur paviesojās...

Par TV runājot, es ar neskatos...  

Link to comment
Share on other sites

Ir novērota tāda tendence, jo vecāks, jo mazāka iespēja sastapt viņu fb vai dr.

Pēdējā laikā rullē fb, jo dr. jau sen cīnās ar izdzīvošanu...

Neuzskatu to par baigo problēmu, jo ir kur pasmelties šo to jaunu, pozitīvu, jo ziņu portāli pārsvarā turas uz negatīvo... tieši tāpat kā ziņas, kuras neskatos/neklausos. 

Link to comment
Share on other sites

alusbundza
2 hours ago, M@R$$ said:

tieši tāpat kā ziņas, kuras neskatos/neklausos. 

mucā dzimis, mucā audzis , tur arī nosprāgsi ....

  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Gurķis
5 hours ago, M@R$$ said:

jo ir kur pasmelties šo to jaunu, pozitīvu, jo ziņu portāli pārsvarā turas uz negatīvo... tieši tāpat kā ziņas, kuras neskatos/neklausos. 

 

Zini teicienu - labāk ar gudro kopā raudāt, nekā ar idiotu kopā smieties? Nu tas principā arī ir tas, ko es domāju par atsaldētajiem soctīklu atkarīgajiem idiņiem (lasi - mūsu zelta jaunatni, kas pat nokniebt kāli tualetē nav spējīgi, neatzīmējoties par to sejasgrāmatā un čiveklī (heštegs #brūnaislācis )).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

rudis323
(labots)

Sociālie tīkli ir vislabākā lieta.. 

 

Protams, ne tiem, kas vispar nezin kas tie ir, un ka vajag like pages, lai vispar dabutu kaut ko sava timeline..

 

Piem es ieejot FB uzreiz uzzinaju, ka Nigel Farage uztaisija instagram acc... LOL :D

80kuwMg.png

+ vel visādi jaunumi un info...

JwLknm6.png

liberals....

z1rmvR1.png

Sd8X2Es.png

 

MgHswAN.png

vfKmPAa.png

AscAotm.png

crWxLlg.png

17156106_773935359430163_419504474496396

 

GBLKcn1.png

 

 

Labots - rudis323
  • Patīk 1
  • Slikti! 4
Link to comment
Share on other sites

(labots)
32 minutes ago, rudis323 said:

Sociālie tīkli ir vislabākā lieta.. 

 

Protams, ne tiem, kas vispar nezin kas tie ir, un ka vajag like pages, lai vispar dabutu kaut ko sava timeline..

Wow :yes2::shok:

Tu tiešām uzskati visu to ārprātīgo pseido-informāciju un BS, kuru esi uzskaitījis, par kaut ko vērtīgu un tev noderīgu?

 

UPD: adnaka, tie protestētāji pret apgraizīšanu - labs, malači! Nezināju! Paldies!

Labots - 138
Link to comment
Share on other sites

Gurķis
On 3/8/2017 at 9:48 PM, 138 said:

Tu tiešām uzskati visu to ārprātīgo pseido-informāciju un BS, kuru esi uzskaitījis, par kaut ko vērtīgu un tev noderīgu?

Es ļoti ceru, ka rūdis bija sarkastisks...

 

P.S. tajā pēdējā viņa postētajā video redzamo muslīti vajadzētu atstaigāt tā, ka viņš pats aizpeldētu atpakaļ uz savu dzimteni.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, laikamtak said:

muslītis nav pelnījis dzīvot vispār

 

1 stundu atpakaļ, Gurķis said:

muslīti vajadzētu atstaigāt

Šeit drīkst rakstīt ka jāsit krievi, žīdi, nēģeri utjpr?

 

Link to comment
Share on other sites

Gurķis

 

2 minutes ago, 138 said:

Šeit drīkst rakstīt ka jāsit krievi, žīdi, nēģeri utjpr?

Nezinu par žīdiem un nēģeriem, bet ja tu biedram Ļešij pateiksi, ka viņš ir okupants, tad dabūsi iesniegumu mentenē un vizīti no Pašvaldības policijas for sure.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gurķis said:

 

Nezinu par žīdiem un nēģeriem, bet ja tu biedram Ļešij pateiksi, ka viņš ir okupants, tad dabūsi iesniegumu mentenē un vizīti no Pašvaldības policijas for sure.

LOL! Dirdēts kojs, bet, kad nākošreiz satikšu spēlējot šahu, tad noteikti pamēģināšu pateikt tai resnajai okupantu cūkai  IRLā. Nu tā prikola pēc.

Link to comment
Share on other sites

Gurķis

Pat melnādainajam ir trīs baltas lietas - zobi, plaukstas, un saimnieks. Kā saka - es jau neesmu rasists, bet cilvēkam tomēr ir jābūt baltam..

 

 

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Gurķis
3 minutes ago, JDat said:

tai resnajai okupantu cūkai

Pēdējo reizi, kad viņu redzēju, viņš bija tieva cūka. :)

Link to comment
Share on other sites

laikamTak
20 minutes ago, 138 said:

Šeit drīkst rakstīt ka jāsit krievi, žīdi, nēģeri utjpr?

Nu, redz kā sanāk, biedr @138. Tika izteikts viedoklis par konkrētā video redzamu konkrētu muslīti, bet tu savos citātos izvaroji oriģinālajos tekstos izteikto, par ko, kā minimums, esi pelnījis pa muti. Nu nav forši tā.

Link to comment
Share on other sites

staylez

Soc. tīklu atkarība nav ārstējama, ja ir tad cik ilgi ? Vienīgais katram tā atkarība ir savādāka.

Link to comment
Share on other sites

Gurķis
2 minutes ago, staylez said:

Soc. tīklu atkarība nav ārstējama, ja ir tad cik ilgi ?

 

Ko nozīmē - cik ilgi? Momentāli. Pa d*rsu, likt izdzēst visus profilus, un sākt aklimatizēties reālajā sociālajā scēnā, nevis realizēties caur virtuālajiem soctīkliem.

Link to comment
Share on other sites

staylez
(labots)
20 minutes ago, Gurķis said:

Ko nozīmē - cik ilgi? Momentāli. Pa d*rsu, likt izdzēst visus profilus

 

Gudrinieks atradies, uz priekšu izdzēsies visur ārā, ko tas tev dos? Tev viedtālrunis būs tāpat rokas. Problēma nav soc. tīklos, problēma ir viedtālruņos, planšetēs, jo tagad katram sīcim tāds ir, un ja vecāki sīcim izdzēsis visus soc tīklus, tad viņš skolā būs dīvainis un viņam tāpat būs rokas telefons, jo sīcis kapās spēlītes utt, kamēr sagaidīs sabiedrisko, vai vecākus. 

 

Risinājums ir senioru komplekts pa 18 eur, lai tev to kluci būtu kauns no kabatas izvilkt. 

 

 

Labots - staylez
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...