Jump to content

Datora uzlabosana


normunds24
 Share

Recommended Posts

sveiki,vai kads var pateikt ka ir iespejams parbaudit cik loti var uzlabot savu veco kompiti?

 

precizi domaju par procesoru un video karti

 

man ir  GIGABYTE GA-965P-S3 MATES PLATE

 bet nezinu cik labu procesoru un video karti ta pavilks

Link to comment
Share on other sites

Kāds tev ir pašreizējais CPU un GPU ?

 

Procesori kuri tiek atbalstīti.

 

Intel Core™ 2 Extreme QX9770 3.20GHz 12MB Yorkfield 45nm C1 135W 1600 N/A

Intel Core™ 2 Extreme QX9770 3.20GHz 12MB Yorkfield 45nm C0 135W 1600 N/A

Intel Core™ 2 Extreme QX9650 3.00GHz 12MB Yorkfield 45nm C1 130W 1333 N/A

Intel Core™ 2 Extreme QX9650 3.00GHz 12MB Yorkfield 45nm C0 130W 1333 N/A

Intel Core™ 2 Quad Q9650 3.00GHz 12MB Yorkfield 45nm E0 95W 1333 N/A

Intel Core™ 2 Quad Q9550 2.83GHz 12MB Yorkfield 45nm E0 95W 1333 N/A

 

Ja kaut kur dabūsi kādu no šiem procesoriem vari pameklēt kādu lietotu GTX 660, GTX 750Ti, vai HD7850.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

gribetu zinat tiesi maksimalako procesoru un video karti ko atbalsta

Intel Core™ 2 Extreme QX9770 3.20GHz 12MB Yorkfield 45nm. Tādas maksimālas videokartes nav! Liec kādu gribi. Tik neaizmirsti, ka visdrīzāk nāksies apgreidot arī pašu barošanas bloku.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

normunds24

cik tada aptuveni izmaksa?


un ka ar sadu? 

Intel i5-650 procesoru. 3, 2GHz

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/computers/completing-pc/cpu/gfmhn.html

 

vai ari sadu

Labots - normunds24
Link to comment
Share on other sites

atsuti ludzu man ari ar kadu video karti labu,kas man darbotos no ss.lv

Nu pērkot ss.lv garantijas nav nekādas vienīgi, ja uz vietas pārbauda vai viss strādā. Labāk ieliec sludinājumu tepat forumā, ka vēlies iegādāties tādas, un tādas daļas gan jau atradīsies kāds pārdevējs.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc nebūs?

Tur video karti nomainot jau būs..!

Ā, skuju, procis galīgi nekāds.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

 

 

jēgas no tādas uzlabošanas nebūs nekādas.
Būs gan! Pentium D ir galīgs bremze. Uz Core 2 Quad pavisam noteikti būs jūtama atšķirība. 
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mātesplate pārāk švaka, čipsets atbalsta CPU ar max FSB 1066 MHz, bet tie high end Core2 Quad un Extreme iet uz 1333/1600 MHz. Ielikt jau var, ies uz 1066, bet jēga? Turklāt C2X ir retums un ejošus par saprātīgu cenu tāpat nenopirksi. Pat C2D E8500 skrien uz 1333...

 

Vislabākais, ko tur var ielikt ir Q6600 (vai Q6700, bet tas ir retāk sastopams). Vismaz tirgū tie netrūkst un pārdodas lēti, ja paveicas var pa 15 Eur atrast. Piepērc klāt lietotu videokarti līdz 80 Eur un būs ok. Bet visdrīzāk nāksies arī citu barošanas bloku ņemt. Vari arī paņemt jaunu RX460 pa 100 Eur un nedomāt par barošanas bloku. :) RAM tev jau ir 6GB, ja tur rāda pareizi, un tas ir pietiekami.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kādēļ tu skaties uz procesora kuru tava mātesplate neatbalsta.
 

"GIGABYTE GA-965P-S3 и Xeon"

te var palasīties

https://forums.overclockers.ru/viewtopic.php?f=2&t=501716&start=3800

https://vk.com/topic-64181855_30893320

 

 

Материнка GA-965P-S3 (rev. 3.3)
Взял 4 ядерный Xeon E5450. Приехал за 7 дней, встал даже без обновлений биоса.
Энергосбережение работает, все тесты проходит. 
Большое спасибо Антону за эту возможность, вдохнуть вторую жизнь в старое железо!
Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

Iesaku Tev ebay vai aliexpress sameklēt E5450, FSB1333, 80W TDP, 3 Ghz quad-core, skaties vai tava plate neatbalsta OC un nevari vēl kādus easy 0,3-0,4Ghz pielikt klāt!? maxāas tas tev apm 25 EUR....smieklīgi...

 

Vēl var X5460 un X5470, tie arī derēs 1333FSB, būs attiecīgi 3,16Ghz un 3,33Ghz cpu, TDP120W, šie pat būs lētāki visticamāk nekā ejošie X un E 5450 modeļi..

 

netā var nopirkt jau gatavus ar visiem modiem, atliek tikai ielikt!

VGA priekš šāda cpu max Radeon HD 7870 līmeņa, vairak nav jēgas!

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

Pag, ja puika grib kompi spēlēm, tad vispirms jāuzzin kādām tieši. Un tikai tad jāiesaka uz ko apgreidoties.

Tākā,lūdzu, spēļu sarakstu šurp + pasaki kāds tev tur barošanas bloks.

Link to comment
Share on other sites

normunds24

Man galvenais lai iet gta 5 un jaunakie call of duty, vismaz dala no tiem..

Man galvenais lai iet gta 5 un jaunakie call of duty, vismaz dala no tiem..

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

Es domāju, ka te nav daudz tad ko diskutēt, labākajā gadījumā ņem Xeon E5450 vai X5450/5460/5470 (ja atbalsta - internets saka, ka jā) un Radeon HD 7870 2GB VGA, GTA 5 ies teju uz max, bet visas spēles, kas ir no 2016, 2017 gada spēlēm, ies uz vidējiem settingiem!  Spēles, kas cpu noēd daudz vai arī vajag 4cores ar Hyper-Threading, tās tev lagos, jo Xeonam nav HT, līdz ar to būs milzīgi FPS dropi, rēķinies ar to! PSU vajadzēs min 500W..

 

Pats nesen uzliku Xeon E5450 3Ghz cpu uz P5Q Deluxe, griežas @ 4,1Ghz, Radeon R9 280X 3GB karte, 2016 gada spēles neiet uz max, cpu ir vājais posms!

 

Jocīgi, es redzu googlē gigabyte mājaslapā, ka atbalsta 1333FSB!!!Kur Jūs redzējāt tikai 1066Mhz?

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

Tad klausi Tiger23. Varu tik piebilst, ka plate vēl atbalsta X6800, QX6700 un QX6800. Ja izdodas atrast QX6800 par saprātīgām naudām, tad ņem to, bet drīzāk jau nāksies samierināties ar QX6700 vai Q6700.


 

 

Pats nesen uzliku Xeon E5450 3Ghz cpu uz P5Q Deluxe,

Tev ir pavisam cits čipsets. Autoram labākajā gadījumā nebūs jēga no Xeona, sliktākajā, tas vienkārši nestrādās.


 

 

Jocīgi, es redzu googlē gigabyte mājaslapā, ka atbalsta 1333FSB

OK, tikko pamanīju - tai platei ir divas revīzijas - 1.0 un 3.3. Pēdējā tiešām atbalsta 1333Mhz., BET vienalga visi CPU ar 1333Mhz šinu tiek klasificēti kā "Non offical support"

Link to comment
Share on other sites

Nu pēc BIOS numura vari mēģināt atšifrēt!

Link to comment
Share on other sites

Plates revīzija ir rakstīta apakšējā kreisajā stūrī, tieši blakus skrūvei (pretī pēdējam PCI slotam) - REV. 1.0 vai REV. 3.3

Labots - ruukjis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

un Radeon HD 7870 2GB VGA, GTA 5 ies teju uz max
Šitam es nepiekrītu, tur līdz max ir patālu, vismaz ar spēlējamiem fps.  
Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

patālu, bet ne ļoti tālu.. Bija man HD 7870 un E8500@4Ghz, un šad tad jutu, ka ir par īsu.. par maz bija galvenokārt 2GB atmiņa un tās 2 pārslogotās cores!

 

Vai autors zina kāds PSU ir un kādi štekeri? JA ņems daudz maz normālu VGA, vajadzēs attiecīgi 2gab 6pin vai pat 1x6pin un 1x 8pin štekerus un PSU ar min 500W un neba 8gadi vecu Huidai ražojumu..

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

normunds24

Man ir 400w baroklis, to gan man negribetos mainit.. Tad kads ir mans optimalakais variants procesoram un videokartei lai varetu daudz maz uzspelet gta5??? Varbut kads var ko piedavat un pardot par sapratigu cenu?

Man ir 400w baroklis, to gan man negribetos mainit.. Tad kads ir mans optimalakais variants procesoram un videokartei lai varetu daudz maz uzspelet gta5??? Varbut kads var ko piedavat un pardot par sapratigu cenu?

Link to comment
Share on other sites

Ze Baarda

šaubos par 400w barokli (it sevišķi, ja gadus 5+ vecs)...  quad core zem load 120W, VGA 200/250W, kas tad tur beigās paliek pāri? null, nada, njente, zero..

 

1th things 1th - kāds ir tavs budžets?????????????????????????

Labots - Ze Baarda
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir 400w baroklis, to gan man negribetos mainit

 

Un visticamāk tam pat nav 20A uz 12V, tākā tev der tikai videokartes bez papildus barošanas. Dari tā: nopērc lietotu Q6600 un jaunu video RX460. Šis pasākums tev izmaksās 120 Eur un neko labāku nevaru tev ieteikt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...