Jump to content

Portatīvo datoru daļas LV


skolnieks_2
 Share

Recommended Posts

Vai Latvijā ir kāds kantoris, kas nodarbojas ar laptopu daļu tirdzniecību, bet tā, ka ir +/- uz vietas kaut kas?

Klaviatūras piemēram?

Variants ķīna/ali/ebay neinteresē, vajag SIA, un lai tas notiktu ātri, nevis 2-8 nedēļu laikā.

 

Piemērs:

HP ProBook 4530s, klaviatūra, detaļas nr. 638179-b31

Link to comment
Share on other sites

Šeit ir visādi grabuļi.

Bet, pa lielam

 

ieksj lv neviens nekaadu detlju baazi neuztur. pirmkaart paaraak daudz poziiciju, otrkaart absoluuti nieciigs tirgus.

 

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Paldies par ieteikumiem, laptopshopā klaviere ir, bet nu ciparu arī puiši grib nesliktu..

Aizrakstīju arī leišu braļukām - redzēs, ko šie atbildēs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aizrakstīju arī leišu braļukām - redzēs, ko šie atbildēs.

 

Es kad viņiem rakstīju epastu - nebija naski uz atbildēšanu. Bet viņiem lapā ir online chats -  uz to gan atbildēja un visu nokārtojām. Viņiem ar roku jāpielabo konts, lai būtu bez PVN rēķini.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

UPDATE:
Lietuviešu kantoris godīgi saka, ka ir divu veidu klavieres ar atšķirīgām šleifēm. Diemžēl viņiem uz vietas esot tikai tā otra, varot pārlikt, bet čakars. Epastā atbild ilgi, čatā zibenīgi, kontaktējās ļoti laipni un saprotoši.

 

LV kantoris laptopshop.

Epastā atbildēja dienas laikā, klaviere uz vietas, bet pat bildē redzams, ka šleife atšķiras.

Norādot uz šo faktu, nulles reakcija.

 

Tā kā joprojām esmu bez daļas... jāsāk ssā uz daļām meklēt no kāda. Varbūt forumiešiem ir?

Link to comment
Share on other sites

Nevis ss, bet iekš ebay! Ir kantori eiropā, kur var rēķinu uz firmu iedot. Tik jāmeklē.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

UPDATE 2:

datorlietas.lv - vīri atsaucīgi, tikai nav tā ko vajag. Ir otrs variants, kurš neder :( bet ar šiem kungiem varētu pasēdēt alu padzert un pamuldēt, attieksme draudzīga.

 

Veikals iekš Puškina 9 - nav un nebūs, bet neskopojas ar padomu, kur meklēt tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Servicenetā nejautāji? Paskatījjos, ka HP Probook klavieri man viņi 2 dienās toreiz piegādājuši. Precīzi tādu kodu, kādu prasīju.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

UPDATE 3:

servicenet ir, nedēļas laikā tiks piegādāta.

 

Stāsta morāle - dodies uzreiz pie atpazīstamāka tirgotāja un miers.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

servicenet ir, nedēļas laikā tiks piegādāta.

 

Gan jau ka ir! Tikai cena cik? x3? x4 no ebaja piedāvājumiem?

 

Un nedēļas laikā... No eiropas arī apmēram nedēļas laikā atbrauc!  

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

 

 

Gan jau ka ir! Tikai cena cik? x3? x4 no ebaja piedāvājumiem?
 

 

Cena, kā kuram ebaja piedāvājumam. 

x2 pa lielam, lietotai.

x1.5 jaunai...

 

Tā kā nekas traģisks.

Link to comment
Share on other sites

Man priekš 5000 ProBook pirms 3 gadiem tas izmaksāja nepilnus 38 € ar PVN. Ja vajag uz firmu un PVN, tad ar Ebay būtu lielāks čakars.

Turklāt oriģinālā, kas bija aizlieta, bija holandiešu, bet cilvēks gribēja En+Ru. Atradu HP servisa manuālī vajadzīgo kodu un mierīgi pasūtīju Servicenetā. Kā jau rakstīju 2 dienās bija klāt.

Cilvēki defaultā domā, ka pie ofic. izplatītāja vienmēr viss ir 3x dārgāk un/vai lietotu var nopirkt pa limonādi. Bet ne vienmēr tā tas ir. Iesaku katru reizi nočekot arī oficiālo kanālu. Pat, ja tur ir neizdevīgāk, ir vismaz saprotams atskaites punkts.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Salīdzinot ar ko?

 

Ar kādu eiropā reģistrētu Ķīnas kantori. Arī iedos rēķinu, pie tam bez pvn firmai. Pa nedēļu atbrauks.   

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar kādu eiropā reģistrētu Ķīnas kantori.


Varbūt tomēr parādi konkrēti, kurā vietā ir lētāk?
Ierakstot autora doto part number Ebay, atrod akurāt 0 produktu Eiropā, Tie, kas ir ārpus, sanāk krietni dargāk dēļ sūtīšanas, atmuitošanas un PVN. 
Link to comment
Share on other sites

Šo konkrēto klavieri neesmu meklējis. Ir jau arī retas, specifiskas lietas! ;)

Bet visu ko man ir vajadzējis esmu Eiropā atradis, ja vajag, tad arī ar papīriem.

 

Secinājums, ja nekur citur nav - var arī iekš servicenet pirkt.

Pirms gadiem 10 bija briesmīgs kantoris... Rindas, mēģina garantijas remontus atšūt. Pēdējā laikā lietas ir gājušas uz labo pusi - cik ir nests uz garantijas remontu - viss ir ātri un bez liekiem jautājumiem salabots!

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2
Pa cik ta dabūji no servicenet, ja nav noslēpums? 

 

42 ar kapeikām ar visu PVN 

 

Un tieši kā te biedrs (ak, CCCP sajūta) ArnisR saka, tie pāris eiro par nečakarēšanos ar sūtīšanām, muitām, grāmatvedību ir pilnībā tā vērti.

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Tā ir plika klaviere, bez nekāda servisa.

2 skrūves un konektora pielikšana īsti nav darbs manā izpratnē.

 

Vai arī pareizāk, esmu gana spējīgs šīs darbības veikt pats, neceļot par to haju. 

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu izveidot topiku ar ražotāju sarakstu, kas ļauj un kas neļauj tirgot atsevišķi rezerves daļas. 

Neļauj:
ASUS
Samsung (cik sapratu no iepriekšējiem komentāriem)

Ļauj (no personiskās pieredzes):
HP
Philips/Saeco
Bosch
Electrolux/AEG

Link to comment
Share on other sites

Nu bet ideāli. Lai admins/moders uztaisa attiecīgu topiku, kurā tad varētu palēnām savākt info par ražotāju praksi. Nevajadzēs katru reizi izgudrot velosipēdu un meklēt kas, kur, kad.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Man ir apmēram 200 portatīvie izjaukšanai. dažādi modeli un arī klaviatūra no Tava probook.

Vai kaada lenovo X220 plastmasas korpuss (apaksha) ir?

Link to comment
Share on other sites

Vai nav neviens kas ieved portatīvos no Norvēģijas ? labprāt nopirktu daļām un labošanai bez daudzuma ierobežojuma !

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...