Jump to content

windows10 un Wi-fi tīkls


norixs
 Share

Recommended Posts

Kā jau vecs stagnāts visu laiku lietoju kompi uz kura ir vecais labais Windovs XP. Nekas nav labāks par WXP. Bet nu ,laikam ,lai sariebtu maniem uzskatiem, manam viedoklim, čomi uzdāvināja portatīvo uz kura ir kaut kāds desmitais windows. Māku tikai ieslēgt un izslēgt (brutāli). Nav pat interneta. Un par to jau būs mans stāsts. Lai man uz vecā kompja (windowsXP) būtu nets, lietoju wifi rūteri ar usb pieslēgvietu, kurā var iespraust 3G puļķi. Uz WXP to netu protu nokonfigurēt, bet desmitais windis ir galīgi nesaprotams. Pat nezinu kur ko meklēt. Nu varbūt kāds varētu step by step paskaidrot, kā to netu varētu dabūt iekšā iekš to portatīvo uz kura ir tas W-10.

Atvainojiet, ja šāda līdzīga tēma jau ir šeit. Gribas jau pašam ko saprast un izdarīt.

P.S. labprāt uzklausīšu arī ķirzakas viedokli. Nu patīk man viņa... Tāda asa, skarba , bet dvēselē dziļi patiesa.

Atvainojiet par pareizrakstības kļūdām. cenšos.

Link to comment
Share on other sites

Paldies, ķirzaka! Mēģināšu, ko lietas labā darīt. Droši vien tas mans apgalvojums ir tikpat tups ,cik es pats. Vecums nenāk viens. Vēl daudz kas jāpaspēj izdarīt, pirms kaulainā apskaus mani.

Lai tev laba veselība un laimīgs Jaunais gads!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...