Jump to content

Automašīnas aizmugurējā stikla apsildes remonts


Vasarnieks
 Share

Recommended Posts

Neaizmirsti izklāstīt procesu un rezultātu. Esmu ieinteresēta persona, manam autiņam ar tieši tas pats.

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsti... :) manupraat bezjeedziigs pasaakums... neesmu redzeejis nevienu noturiigu risinaajumu... :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pacelšu topiku. Man līdzīga šaize, tikai nevis dzīslas, bet gan kontakts no stikla atplīsis nost. Gan jau ka var salabot, nemainot stiklu? Var kāds ieteikt kādu meistaru vai servisu, kas to var izdarīt?

Link to comment
Share on other sites

ja kontakts no stikla nost, tas arii VISAS dziislas pa pplm...

 

Tā nu gan nebūs taisnība.

post-57831-0-05521700-1485779823_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

rememberme

Tiešām neviens nav salabojis, vai atradis kur salabot šo vainu ? Man tikai viena dzīsla pušu, bet pa vidu logam :/

Link to comment
Share on other sites

Varbūt ir fobija, ja neredz kas notiek aizmugurē.

Tai dzīslai no ārpuses var tikt klāt?

Kā tās horizontālās dzīslas ir savienotas? Sānos satiekas ar vertikālo līniju un aiziet uz kabeli?

Link to comment
Share on other sites

Tas sildītājs parasti ir uz ~30A drošinātāja. Ģeneratoram tīri neko slodze. Un ja paskatās tekošo patērņu, tad ieslēdzot un izslēdzot apsildi patēriņš izmainas no 0.9 uz 0.5 l/h.

Bieži vien pietiek ar slotiņu pāris reizes pāri un stikls tīrs. Ja apledojis, tad pēc laika sāk kust no salona siltuma. Daudzi neizmanto to sildītāju, jo baidās nobeigt aķi\ģeneratoru.

Link to comment
Share on other sites

Tiešām? Pirmo reizi dzirdu tādu apgalvojumu. Varbūt kaut kur drūmajos pāķos, kur ciema labākais auto ir Audi 80 ar gāzi.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Sen atpakaļ vienam autiņam izmantoju to sudraba līmi, rezultāts bija labs.

Link to comment
Share on other sites

katram savi ieradumi, es atpakaļgaitā nemaz nesākšu braukt kamēr nebūs notīrīts pakaļējais stikls

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...