Jump to content

Ūdens sūkņa izvēle mājai


Kitai
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Gribi beidzot iegādāties normālu bezkameru sūkni (apnicis jāties ar plīstošām kamerām un pašiem metāla bunduļiem)? Kas būtu iesakāms?

Labots - Kitai
Link to comment
Share on other sites

M

 

metāla bunduļiem
Tāpat būs, maziņš, bet būs!
Link to comment
Share on other sites

grundfos mq 3 45 (iekšā ir mikro izplešanās trauks ~1l).  It kā ražotājs rekomendē lietot bez hidrofora.

Dārgs maita, bet labs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kā tu iedomājies apkures sistēmu bez izplešanās trauka?

 

 

Lai no akas ūdeni sūknētu mājas sistēmā. :D

Link to comment
Share on other sites

Nesen līdzīga tēma manā izpildījumā - "Parastais" ūdenssūknis + hidrofors vs "gudrais" ūdenssūknis

 

grundfos mq 3 45 (iekšā ir mikro izplešanās trauks ~1l). It kā ražotājs rekomendē lietot bez hidrofora. Dārgs maita, bet labs.

Internetos apgalvo pretējo - "dārgs maita, bet slikts". Kamēr svaigs, tikmēr jau viss labi, bet sapratu, ka pēc garantijas laika beigām kļūst par laimes spēli, kurā gana bieži nākas izvilkt tukšu lozi. Cik no kaut kāda video sapratu, tad jaukšana-labošana arī tāda nosacīta - daļēji var izjaukt, bet motors izskatījās diezgan "viengabalains" - fig tu tādam gultņus nomainīsi… Ja kāds konkrēto sūkni ir jaucis līdz tādam līmenim, ka motors tiek sadalīts reizinātājos un pēc tam savākts atpakaļ - lūgums pārliecināt mani, ka tas ir izdarāms bez PITA :D Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Jā, visi sūkņi lūzt, arī grundfos. Liels pluss ir tas, ka rezerves detaļas būs vienmēr.

Es tādu esmu nopircis, bet neesmu vēl uzlicis. 

Iepriekš pastudēju krievu forumus

Tur lielākās ķibeles bija ar plūsmas devējiem utml., nevis ar pašu motoru.

Es šo pirku, jo būs istabā - vajag pēc iespējas klusāku - šim ir  45dB - uzliekot kasti virsū būs vēl klusāks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, visi sūkņi lūzt, arī grundfos.

Man Nocchi nogāja vismaz 10 gadus, līdz pieslēdzu pilsētas ūdeni. Nekas ne plīsa, ne arī to kameru mainīju, tik cik piepumpēju.  

Link to comment
Share on other sites

Tas ir subjektīvs viedoklis - baigi atkarīgs kādas kvalitātes ūdens tiek pumpēts, cik bieži ieslēdzas u.t.t.

Man arī pašlaik darbojas ķīnas sūknis ar hidroforu - 5 gadus bez problēmām, vienīgais baigi skaļš un iekšpusē kaut kādi rūsas gabali atdalās. Bet es neapgalvoju uzreiz, ka ķīnas sūkņi ir baigi labi.

Link to comment
Share on other sites

Man parastais sūknis ar hidroforu kalpo jau 17 gadus un bijušas tikai divas ķibeles. Vienreiz nomainīju gumijas pūsli, kas nu nav pilnīgi nekas sarežģīts. Otreiz nojuka spiediena relejs. Vot tā bija problēma, jo sūknis pēkšņi neizslēdzās un uzdzina sistēmā spiedienu. Protams nostrādāja  drošības vārsts un lielu zaudējumu nebija, bet tie mehāniskie spiediena releji ir konkrēti sūdi. Uzliku veco krievu kontaktmanometru un vairs bēdu nezinu. Neredzu pilnīgi nekādu jēgu likt kautkādu uberkruto sūkni pa bargu naudu.  

Link to comment
Share on other sites

Šitas tavs stāsts par veco krievu laiku kontaktmanometru jau ir ar pamatīgu bārdu.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Labāk pastāsti, kur tādu vai līdzīgu nopirkt, kurām tiešām nebūs bēdu. Te tirgojas visādi, tikai velns sazin kā ar kvalitāti https://www.aliexpress.com/item/YXC150-6-150mm-electric-contact-pressure-gauge-manometer-bottom-thread/968015437.html?spm=2114.40010308.4.27.o1JFXF

 

 

Uzliku veco krievu kontaktmanometru un vairs bēdu nezinu.
 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...