Jump to content

Dell "refurbished" galda datori.


Kocinieks
 Share

Recommended Posts

Uzmanīgāk ar psu un hdd. Pārējais pa lielam laimes spēle.

Link to comment
Share on other sites

Ir pirkti un ne tikai dell no aio.lv un mshop.lv.

 

Jāņem uzreiz ar jaunu ssd. Bet tā, ja vajag pc ar windows, tad ļoti labi piedāvājumi. 

Piemēram 

https://aio.lv/lv/lietota-tehnika/lietoti-datori/prod/hp-789120/- būs oki vairumam biroja darbiem.

 

https://aio.lv/lv/lietota-tehnika/lietoti-datori/prod/m81-668437/- Jaudīga biroja darba stacija,

Link to comment
Share on other sites

Ir pieredze pašlaik ar diviem refurbishediem, tieši DELL. Viens jau sen pirkts Capital, tas  kas uz tirgošanu man. Otru nopirku šovasar rde tā vietā. Pašlaik pieredze tikai pozitīva.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Kocinieks

Paldies par ieteikumiem!

 

Izvēle par labu tika "renew" tipa galda datoram. Pārdevējs sacīja, ka būšot labāks, nekā "refurbished" - arī garantija 2 gadi, nevis 6 mēneši.

Link to comment
Share on other sites

Bet cilvēki laikam tak pērk, kā traki. Agrāk ar šādu datoru izplatīšanu nodarbojās tik cik lietoto datoru tirgoņi. Tagad viņus pārdod daudzi, kas it kā tirgo jaunu tehniku.

Link to comment
Share on other sites

Es domāju, ka vārdu "refurbišots" var mierīgi aizstāt ar vārdu "lietots" ja vien par refurbišošanu neuzskata putekļu izsūkšanu un pārbraukšanu ar slapju lupatu labākajā gadījumā.

 

Es esmu pircis dell un lenovo darba stacijas iekš www.labasmantas.lv - pēdējo reizi ņēmu, kad viņi bija nopirkuši Krājbankas stoku, tad C2D dells bez HDD toreiz gāja par 15 naudiņām + par piečuku tika pieķerts klāt 19 collu della lcd un jauna della klaviere un pele. Dzīvs joprojām. 


Pa laikam viņiem tiek kompji ienākas. Tiesa gan izķer gan arī ātri, jo cenas viņiem parasti ir pārdesmit eiro.

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

Tur tiek tirgots lietots dators ar OEM logiem! No likumība viedokļa nekādu problēmu nav!

 

Un mums neder ne USA, ne austrumu reģioniem paredzēti logi!

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

www.labasmantas.lv

Ganību Dambī pēdējoreiz pilnīgs tukšums, pat sūda klavieri nevarēja atrast. 

Link to comment
Share on other sites

Es sievasmātei pagājušajā gadā iepirku renew datoru (HP ELITE 8000 SFF Core 2 Duo E7500 (250 GB HDD) .. pa kādām 125 eirām.. ar visu licencētu windows 7 pro (upgreids uz 10 pro).. Joprojām kalpo, darbojas ideāli (iespējams čiki puki būtu, ja vēl ieliktu SSD, bet nav tika aktuāli) + garantija tam kompim 2 gadi.  Principā šo piedāvājumu paņēmu dēļ windows licencēta.. a dzelži.. nu faktiski bonusā :D par to cenu.

 

Ā.. un kompis SFF.. kompakts.. daudz vietas neaizņem.. Bonuss šīem datoriem ir garantija un licencēts windows, ne jau mega kruti dzelži.. tiesa.. pirkt tādu pa 200 eiro.. nu, tur jau jāskatās specene..

Link to comment
Share on other sites

Standarta nelīdīs, bet LOW PROFILE līdīs gan! 

Pāris klientiem, rasētajiem, esmu salicis niknākas videokartes. Un vispār, tie nav spēļu, bet gan biroja datori! 

 

Tik nevajag sevi apbižot un ņemt ko mazāku par core-i3! Tāpat jau cenas pietiekami zemas! Par to ka SSD ir obligāts, domājams ka pieminēt vispār nav vērts! 

Tad tas PC būs lietojams vēl savus 3 -5 gadus bez mazākajām problēmām! 

 

Nedaudz niknāks PC, jauns, ar skylake cpu velk pāri pa 400 eur. 

Šiem lietotajiem problēmu redzu ar PSU, kuru problēmu gadījumā visticamākais būs no ebaja jāsūta, nebūs katrā datorbodē pieejams. Bet ja uzņēmums kādu pārīti ir nopircis - var arī pasūtīt vienu PSU rezervei. ja nu kas!

Privātajiem kuriem win legalitāte nav problēma - tur jau atkal cits stāsts! Un nevajag te pūderēt smadzenes, ka win, par kuru MS ir saņēmis naudu strādā labāk, kā tas par kuru nav saņēmis!  

Link to comment
Share on other sites

Ja grib spēlēties, low profile nebūs īstais. Tās kartes ir retākas, dārgākas. Patiesībā daudz dārgākas, ja gribās kaut ko, kas arī iet. Es esmu redzējis eksemplārus ar izzāģētu robu, lai full size VGA līstu iekšā :D

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

tās kartes ir retākas, dārgākas. Patiesībā daudz dārgākas, ja gribās kaut ko, kas arī iet. 
 

Nu, uz 750Ti jau kaut ko vēl paspēlēt var, zema profila versijai cena apmēram tāda pati, kā parastajai. Arī 1050Ti ir low profile versija, bet tā gan ir krietni dārgāka

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Ganību Dambī pēdējoreiz pilnīgs tukšums, pat sūda klavieri nevarēja atrast. 

Tie pēdējā laikā pavisam sviestā sagājuši - kaut kādas pavisam bēdīgas drazas par jaunu mantu cenām. Kaut kas šiem noticis - iespējams menedžmenta maiņa. Pāris reizes aizgāju un nosolījos vairs laiku netērēt. Kuriozs bija veca, speķaina apdilusi koka pannas lāpstiņa pa 0.99... nu nafig līmēt cenu miskastē izmetamam mēzlam?! 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...