Jump to content

Krāsainais lāzerprinteris retai drukāšanai

Recommended Posts

Te nonākam pie USB pieslēguma vienkāršības - tādā gadījumā pieslēgšana caur USB neprasa switcu, pieslēgšana caur tīklu prasa. Vēlreiz, ja vienīgais dators, no kura drukās, nav nekā vienkāršāka par USB pieslēgumu.

• Patīk 1
  • Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• binary

39

• snukurins

31

• vvv

19

• jema

13

Top Posters In This Topic

Popular Posts

cilvēks prasa "krāsainu lāzerprinteri", viņam iesaka melnbaltu, jo vai tad ir kāds cilvēks kurš zina, ko īsti viņam vajag un forumieši zinās labāk. kas tālāk? varbūt tiešām cilvēkam i drukāt nevajag,

mūsdienās printera pieslēgšana ir "projekts", ko var apspriest (skaldīt matus) nedēļu, vēl tik ES fondu līdzekļu apguvēji te pietrūkst  

Cik grūti ir tos pāris papīrus apgriezt uz otru pusi un ielikt atpakaļ feederī? Psc, cilvēki izlepuši - mājas printerim, ar kuru drukā pāris reizes gadā, tagad vajag duplexu?... nja.

Posted Images

pirms 5 stundām , vvv teica:

Vēlreiz, ja vienīgais dators, no kura drukās, nav nekā vienkāršāka par USB pieslēgumu. 

Ir. Saucas WiFi.

pirms 2 stundām , binary teica:

WiFi

Nav vis, jo wifi var nebūt kompim, pat arī printerim, bet usb visiem ir, ja te runājam par vienkāršumu. Ta vēl lielākā daļa mājsaimnieču to printeri pa wifi pat nemācēs pieslēgt. 

Edited by Zux
Pirms 12 minūtēm , Zux teica:

bet usb visiem ir, ja te runājam par vienkāršumu

Nē, nav gan USB visiem pēc kārtas. Nēnu USB jau varbūt arī ir, bet visi porti aizņemti.

Katram savs. Kādam patīk raustīt USB štekerus iekšā/ārā atkal un atkal, citam nepatīk. Un man savu paradumu veidošanā kaut kā pie kājas, ko prot vai neprot lielākā daļa mājsaimnieču.

Man personīgi vienkāršāk ir ieslēgt printeri un drukāt, nevis meklēt gana garu USB kabeli un brīvu USB portu katru reizi, kad to printeri savajagās. Jā, man datoram ir wifi. Un nē, man printeris nestāv blakus datoram. Un nē, man pie datora nepienāk tīkla kabelis.

snukurins

Mūsdienās swichi ir tik dārgi ka tas uzreiz projektu velk miljonos.

• Kādas šausmas! 1
snukurins

+1 Printeri pieslēgt var atļauties tikai ,,biezie,, un valsts iestādes.

• Kādas šausmas! 1

Sveiki. Es te nedaudz iejaukšos Jūsu diskusijā, bet kāds var paskaidrot par drukāšanas izšķirtspējām. Kurš no printeriem dos labāku bildi  : 9600 x 600 , 2400 x 600 dpi vai 1200 x 1200 . Un ko nozīmē print resolution 600 x 600 , bet tai pat laikā tam pašam printerim print quality up to 1200 x 1200 dpi . Tipa standartā drukā 600*600, bet ja vajag , tad iestatījumos uzliek to 1200*1200

Edited by kuliks
ieleja
Pirms 30 minūtēm , kuliks teica:

Kurš no printeriem dos labāku bildi

ja tas ir vienīgais, ko salīdzināt, tad jo vairāk to punktu uz kvadrātcollu, jo labāk

tik dažreiz tā izšķirtspēja nav reāla, bet virtuāla, printeris pēc kaut kādiem algoritmiem rēķina iespējamas teorētiskas krāsas starp punktiem, par kuriem dati ir

drošākais veids, salīdzināt reālas izdrukas, vēlams uz tādu izdruku tipiem, ko visvairāk arī nāksies drukāt - foto, Excel čārti vai teksts

pirms 1 stundas , ieleja teica:

ko var apspriest (skaldīt matus) nedēļu,

Ja @binary teica ka vienīgais veids ir wifi, tad usbisti un lanisti ejat bekot, jo lieli kungi paradumus nemaina un jau veselu nedēļu cenšas tautai nest gaismu, a tauta tad tupa!!!! :dribble:

Edited by jema
snukurins
pirms 3 stundām , binary teica:

Un nē, man printeris nestāv blakus datoram. Un nē, man pie datora nepienāk tīkla kabelis.

Lai lietotu printeri ar tīkla vadu nav vajadzīgs ne viens ne otrs.

• Kādas šausmas! 1
snukurins

LAN vads ir vajadzīgs no rūtera/swicha uz printeri,tam nav vajadzīgs lai printeris būtu blakus datoram vai uz datoru būtu tīkla vads.

• Patīk 1
  • Kādas šausmas! 1
Anonīms Alkoholiķis

Bez elektroþīkla vada.

• 1 year later...

Atdzīvinu tēmu.

Kuru no šiem variantiem ieteiksiet un kāpēc?

Samsung CL-430W

Brother HL-L3210CW

HP M254NW

Vēl paskatījos arī uz 

Xerox Phaser 6020

Lexmark CS317dn

Canon LBP613Cdw

bet šiem kaut kā neatrodu kartridžus (jeb latviski - kasetnes) par saprātīgu cenu.

Pielietojuma mērķis - lai var retu reizi izdrukāt dokumentus vai kāda paziņas kursadarbu uzreiz un nečakarējoties ar aizkaltušām tintes galviņām pēc tam, kad printeris ir vairākus mēnešus stāvējis bez darba. Dzīvoju vietā un apstākļos, kur nav ērti skriet uz kādu drukāšanas servisu, tāpēc esmu ieradis, ka printeris ir pieejams mājās. Līdzšinējais HP C5280 ir nokaitinājis ar mūžīgo kasetņu aizkalšanu un nu jau šī modeļa kasetnes sāk izmirt no veikalu plauktiem.

Par HP mani vienā Krievijas forumā nobaidīja, ka nopietnam darbam labāk aizmirst par HP lāzerniekiem, bet nepaskaidroja, kāpēc.

Kasetņu ziņā izskatās, ka pirmajiem kandidātiem situācija ir daudzmaz līdzīga, ja īpaši neskaita lapas, cik kuram var izdrukā. Domāju, ka man ar 1000 pietiktu uz 10 gadiem, un pa to laiku droši vien konkrētā modeļa kasetnes pazudīs no veikaliem un būs jāmaina viss printeris :D Varbūt ir vērts jau uzreiz iegādāties rezerves kasetnes, lai nebūtu vēlāk jāmet laukā printeris, kas vēl pilnīgi normāli darbojas?

Edited by midix
  • Patīk 1
Kazarms

Birojā ir, ja nemaldos skaitā, 8 HP lazērnieki, nekādu nopietnu problēmu nav. Protams, kādam kombainam kāda eņģe izlūzt, kāds mēdz pakārties, bet citādi viss rullē. 

Pirms 9 minūtēm , midix teica:

Par HP mani vienā Krievijas forumā nobaidīja, ka nopietnam darbam labāk aizmirst par HP lāzerniekiem

Pirms 9 minūtēm , midix teica:

Domāju, ka man ar 1000 pietiktu uz 10 gadiem

Vari neuztraukties par «nopietnam darbam».

Spriežot pēc Amazon atsauksmēm, visvairāk sūdzību procentuāli ir par Samsung modeli, tam seko HP un pēc tam Brother.

Laikam tad Brother ražo vidējam cilvēkam vispieņemamākos printerus :D 

Interesanta piezīme par Brother kasetnēm:

Citēt

With Brother you can usually reset the counter and continue printing

Nez, cik liela nozīme ir šādai fīčai. HP atkal ir ļoti agresīva politika pret trešo pušu toneriem un katrā firmwarē atnākot jaunumi, kas bloķē svešus čipus. Bet salidzini.lv atrod diezgan daudz alternatīvu toneru uz 203A un 205A, tā ka varbūt nav tik traki. 

Pagaidām sliecos uz HP M254NW (ir arī M254dw ar duplex). Brother gan ir augstāka pikseļu izšķirtspēja un laikam tas ir ar LED nevis lāzeru (kas nozīmē nevienmērīgāku krāsu izdruku).

Edited by midix
INTRASERVERNET

Lietoju maja Dell 2330dn, samera ok printeris, pashlaik nav pievilis. Bet nebut nav krasainais gan un neiespringstu apgreidoties.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk