Jump to content

Krāsainais lāzerprinteris retai drukāšanai

Recommended Posts

snukurins

Es jau nu nopirktu šo: https://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/printeri_skeneri/daudzfunkciju_printeri/samsung_slc480w

Pirmkārt Ir pati svarīgākā fīča>tīkls

Drusku mazsvarīgāka WIFI(man personīgi vispār nevajag)

Dupleks nav bet neredzu vajadzību pēc viņa.

Samsungi pierādījuši sevi kā nenokaujamus verķus,ļoti vecas iekārtas darbojas bez problēmām ar W10.

Kartridžš neorģinālais bija cenā ap 30Eur kas ir ļoti pieejama cena.

Ņem kamēr vēl ir jo Samsung vairs printerus neražo.

• Replies 181
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• binary

39

• snukurins

31

• vvv

19

• jema

13

Top Posters In This Topic

Popular Posts

cilvēks prasa "krāsainu lāzerprinteri", viņam iesaka melnbaltu, jo vai tad ir kāds cilvēks kurš zina, ko īsti viņam vajag un forumieši zinās labāk. kas tālāk? varbūt tiešām cilvēkam i drukāt nevajag,

mūsdienās printera pieslēgšana ir "projekts", ko var apspriest (skaldīt matus) nedēļu, vēl tik ES fondu līdzekļu apguvēji te pietrūkst  

Cik grūti ir tos pāris papīrus apgriezt uz otru pusi un ielikt atpakaļ feederī? Psc, cilvēki izlepuši - mājas printerim, ar kuru drukā pāris reizes gadā, tagad vajag duplexu?... nja.

Posted Images

binary

Es kā reiz to printeri (jā, tieši to - SL-C480W) *tikai* caur wifi izmantoju.

Parasti drukāšanas sākumā Windows nobļaujas, ka printeris ir offline. Tas gan netraucē drukāt.

Reizēm gan viņam kaut kas nojūk - nedrukā. Šķiet, ir gadījies, ka Windows uzskata, ka printerim nav papīra. Parasti gan nekādi errori nekur neuzrādās. Vienīgais atrastais veids, kā problēmu "novērst" - datora restarts (vai hibernate -> wake up).

Skenera kvalitāte - visnotaļ viduvēja. Šķiet, Canon Pixma MP240 skeneris patika labāk.

binary

Ak jā, lai arī tam SL-C480W specenē norādīts, ka prot sagremot arī 220 g/m² papīru, praksē viņš ar 200 g/m² aizrijās…

jema
pirms 5 stundām , Artanis teica:

duplex nudien nav tā fīča

Ir, un kā vēl ir, lai tak zēni uzin cik tais cimperlīgais iekārtais apkalpes maksā! Drukā vai nedrukā, gumija žūst, a cenas vienkārši priecē sirdi un nomainīt nekatrs mācēs uz priekš biezie! :biggrin:

VebKamera

Man domāt - mājas printeris jāpērk par pamatu izvēloties slīpo kārtridžu pieejamību un cenu.

Otra lieta - tiešām nesaprotu kāpēc jāpērk tieši krāsains lāzernieks. Parasti viņiem ir nenormālas ekspluatācijas izmaksas (salīdzinot ar melnbalto). Mēs, laikam sanāk, ka drukājam padaudz - gadā, šķiet pāris kastes ar papīru aiziet - tas sanāk kaut kur uz 200 lapām mēnesī, vai? Man optimālais setups ir primitīvs melnbaltais lāzernieks un krāsainais tintenieks (kombains) priekš tām reizēm, kad vajag krāsainu dokumentu vai foto izdrukāt, kaut ko ieskanēt, nokopēt, utt. Masa tiek dzīta uz HP lāzernieku (ar manuālo dupleksu), kuram kreisais toneris maksā ~~ 12 EUR uz 1600+ lapām. Protams, būtu vēl krutāk, ja šim būtu automātiskais duplekss, bet raudāt par to neraudam. Pagaidām esu nāvīgi apmierināts ar šo komplektu, nu jau 5-7 gadus.

Es domāju, ka pērkot vienu, bet krietni dārgāku iekārtu, sanāk visos galos skarbi pārmaksāt - t.i. gan iekārta dārgāka, gan kārtridži dārgāki, gan mehānika samuhļītāka. Man, piem, tam HP fotocilindrs mainās kopā ar kārtridžu un ietilpst tajos 12 EUR. Vienīgais, kas tam printerim reāli nolietojas un netiek atjaunots, ir ievilcēju gumijas - pa šiem gadiem viņš pirmo lapu nu jau visai bieži paņem tikai ar otro reizi. Bet nu gadi šam ir diezgan daudz un papīrs arī izdzīts cauri nevāja čupa.

Edited by VebKamera
  • Atbalstu 1

Ir bijusi saskare ar HP krāsaino lāzerprinteri HP LaserJet 500 . Oriģinālo kārtridžu cenas ir kosmosā. Piemēram sarkanai maksā  ~200 eur.

oxygen
pirms 13 stundām , VebKamera teica:

reāli nolietojas un netiek atjaunots, ir ievilcēju gumijas

Nu paskaties vai nav noperkamas gumijas atsevišķi. Manējam HP pasūtiju internetbodē pa 3eur un printeris atkal jauns.

Bet par labu darba zirgu: nopērkam pa lēto, būs aparāts kas gan dupleksu, gan kvalitatīvi drukā, gan ātrs. Un nebūs problēmas ar neorģinālajiem katridžiem. Vienīgi, ja , tiešam vajag krāsainu, tad nekā.  Ar krāsainajiem tinteniekiem ir viens milzīgs mīnuss- ja reti lieto, var aizkaltēt galvu. Pēdējais tintenieks kas bija man, Canon , aizzkaltēja galvu kad nebiju iedarbinājis kādu pusotru mēnesi. Pēc šitā nospļavos un sapratu ka labāk lāzernieks  kuram pofig vai nedarbini dienu vai gadu. Ja baigi savajadzēsies krāsainu izdruku, tad var atrast kur var par maksu. Beigās lētāk , kā nokauta tintenieka galva.

snukurins
2018.06.1. , 23:38, binary teica:

Parasti drukāšanas sākumā Windows nobļaujas, ka printeris ir offline. Tas gan netraucē drukāt.

Nekas tāds nav novērots,pāris zināmi cilvēki tādus lieto.Neviens gan neizmanto WIFI kas varētu būt tava galvenā problēma.Bezvadu savienojums der tikai mobīlām ierīcēm un loptopiem.Pārējos gadījumos WIFI lietot ir galīgi garām.

2018.06.1. , 23:38, binary teica:

Skenera kvalitāte - visnotaļ viduvēja. Šķiet, Canon Pixma MP240 skeneris patika labāk.

Viss jau atkarīgs ko vajag skanēt.Ja bildes tad protams bet dokumentiem popig.

Edited by snukurins
snukurins
pirms 10 stundām , oxygen teica:

nopērkam pa lēto,

Laikam jau nav tīkls.Mūsdienās pirkt un lietot ar USB manuprāt ir nelietderīgi.Brīnos ka šis veids vēl vispār tiek lietots jauniem printeriem.

VebKamera
pirms 9 stundām , ieleja teica:

cilvēks prasa "krāsainu lāzerprinteri", viņam iesaka melnbaltu

Lēnām mēģinām atrunāt no šīs idejas. Man vairāki cilvēki (un ne tie nabadzīgākie) ir nopirkuši "krāsu lāzerprinteri" mājas vajadzībām, pēc tam paši bieži vien nav apmierināti - izmaksas tomēr skarbas, daudz visādu mēslu jāmaina (tur visi te atsevišķie fotocilindri, utt), vienīgā pievienotā vērtība ir tā, ka neaizkalst galvas. Un ja nu ļoti maz vietas tur mājās.

Man pašam puslīdz laba pieredze ir bijusi ar vienu Brother radījumu, bet tas bija pirkts birojam un vēl nav nogājis tik ilgu laiku, lai varētu runāt par ilgmūžību. Kreiso toneru cena bija kaut kur uz 15 EUR gabalā, ja nemaldos.

Nupat paskatījos - biju šokā: tam manis nosauktajam HP melno toneri nu jau var dabūt pat pa 9 EUR, manam Canon multifunkcionālim - ~~ 2 EUR par krāsu. Protams, tie arī ir "kreisie" kārtidži un toneri. Tātad, krāsainajam lāzerniekam nomaiņas komplekts pašā pieticīgākajā variantā ir 60 EUR + fotocilindrs (kad viņš izbeidzas). Manā setupā nomaiņas komplekts ir zem 19 EUR. Nu ja tā pa skaisto grib salīdzināt - vajag salīdzināt vēl lapu skaitu, bet nu to lai topika autors rēķina pac. Printeriem izdruku skaits ar vienu kārtridžu komplektu ir dots specenēs.

binary
1 stundu atpakaļ, snukurins teica:

Laikam jau nav tīkls.Mūsdienās pirkt un lietot ar USB manuprāt ir nelietderīgi.Brīnos ka šis veids vēl vispār tiek lietots jauniem printeriem.

Kas vainas USB? Rūterim vai tad caur USB nevar pieslēgt?

kukkuru
pirms 3 stundām , snukurins teica:

WIFI lietot ir galīgi garām

lietot ar USB manuprāt ir nelietderīgi

Kādu savienojumu tad ieteiktu?

Mūsdienās pirkt un lietot ar USB manuprāt ir nelietderīgi.Brīnos ka šis veids vēl vispār tiek lietots jauniem printeriem.

Ja mājās viens dators, kurš atrodas vienā vietā, tad neprasās slēgt printeri caur tīklu. Pieslēgt caur USB vienkāršāk. Ja ir vairāki datori, drukāts tiek no vairākiem datoriem, tad, jā, tīkla pieslēgums būtu noderīgi.

• Atbalstu 2
binary

vvv, nav tik viennozīmīgi. Man mājās ir viens dators, kurš turklāt arī gandrīz vienmēr atrodas vienā un tai pašā vietā (lai arī laptops). Bet tāpat ērtāk ir gan internetu (mobilo) lietot caur wifi, gan arī printeri lietot caur wifi. Un tas ir krietni ērtāk nekā katru reizi spraust kaut kādu USB (vai jebkādu citu) vadu.

Edited by binary
jema

Un kur tev stacionāriem wifi? 

Bet vispār katram savs, nav te konkrētas atbildes :crazy:

Pirms 8 minūtēm , jema teica:

Bet vispār katram savs, nav te konkrētas atbildes

+1

Nenoliedzama WIFI pieslēguma priekšrocība - nav vadu.

binary
Pirms 37 minūtēm , jema teica:

Un kur tev stacionāriem wifi? 

*Man* nekur, stacionāro mājās pārstāju lietot pirms vairāk kā 10 gadiem (DIY "stacionārais" wifi rūteris neskaitās).

kad es meklēju printeri, kurš varētu darboties mājas tīklā, tad izrādījās ka WiFi printeri ir divu veidu, vieni kas ieslēdzas pie rūtera WiFi un ir kā tīkla iekārtas, un otri, kuri saslēdzas caur WiFi tieši ar datoru, no kura drukā. Protams ka tajā laikā dators atslēdzas no mājas WiFi. Pie tam otrā tipa WiFi printeru ir vairākums.

snukurins

Tas saucas WIFI direct.Stipri bezjēdzīga iespēja ja vien printeris neatrodas vietā kur vispār nav lokālā tīkla.

snukurins
pirms 6 stundām , binary teica:

Kas vainas USB? Rūterim vai tad caur USB nevar pieslēgt?

Dejas ar tamburīniem nepiedāvāt.Pirmkārt ir jāveic dažādi maģiski rituāli lai varētu printēt,otrkārt  cik man zināms tad tādā veidā nevar darbināt skaneri.

pirms 4 stundām , kukkuru teica:

Kādu savienojumu tad ieteiktu?

Tikai un vienīgi ar tīkla vadu.

pirms 4 stundām , vvv teica:

Ja mājās viens dators, kurš atrodas vienā vietā, tad neprasās slēgt printeri caur tīklu. Pieslēgt caur USB vienkāršāk. Ja ir vairāki datori, drukāts tiek no vairākiem datoriem, tad, jā, tīkla pieslēgums būtu noderīgi.

Un ko darīt gadījumā ja tagad ir viens bet pēc brīža divi?Iepēja drukāt no planšetes/telefona?

pirms 3 stundām , xp teica:

Vēl modernāk ir komunikācija caur wifi.

Komunikācija printerim ar tīklu caur WIFI nekas labs nevar būt,piedevām cilvēks parastais vispār var nesaprast ka svarīgs ir nevis pats WIFI esamības fakts bet gan tas cik bezvadu savienojums ir stabils.

pirms 3 stundām , binary teica:

ērtāk ir gan internetu (mobilo) lietot caur wifi, gan arī printeri lietot caur wifi. Un tas ir krietni ērtāk nekā katru reizi spraust kaut kādu USB (vai jebkādu citu) vadu.

Nejauc divas lietas,viena ir printera savienojums ar tīklu bet otra PC/loptop/telefons/planšete savienojums.

pirms 2 stundām , vvv teica:

Nenoliedzama WIFI pieslēguma priekšrocība - nav vadu.

Viens vads mazāk un iespēja ka gļučīs.Labs ieguvums.

kukkuru
Pirms 14 minūtēm , snukurins teica:

Tikai un vienīgi ar tīkla vadu.

kāda atšķirība lietošanas ērtumā atsevišķam stacionārajam datoram starp usb drāts pieslēgumu un tīkla drāts pieslēgumu?

Neuzskatu, ka printerim wifi stabilitāte ir baigi no svara. Tas nav video streams, kur katra mazākā nestabilitāte izsauc raustīšanos. Nu lai justu to uz printera, tad tam wifi signālam ir jābūt gaužām sliktam.

snukurins
pirms 1 stundas , kukkuru teica:

kāda atšķirība lietošanas ērtumā atsevišķam stacionārajam datoram starp usb drāts pieslēgumu un tīkla drāts pieslēgumu?

Pašā faktā ka tad ja rodas vajadzība lietot ar vairākām iekārtām tad tas ir iespējams.

pirms 1 stundas , xp teica:

Neuzskatu, ka printerim wifi stabilitāte ir baigi no svara. Tas nav video streams, kur katra mazākā nestabilitāte izsauc raustīšanos.

Nu iespējami divi varianti,var rādīt ka printeris nav pieejams vai arī printēšana notiek ar jūtamu aizturi.

kukkuru
Pirms 5 minūtēm , snukurins teica:

ja rodas vajadzība lietot ar vairākām iekārtām tad tas ir iespējams

caur usb to arī itkā var izdarīt.

Bet kur ir tās kategoriskās priekšrocības?

snukurins

Cau USB lietot skaneri vairākām iekārtām?

Printer sharingu un USB to router es neuztveru nopietni.

Jebkurā gadījumā es veiksmīgi esmu ticis vaļā no USB aparātiem un vairs nekad negribu redzēt.Ja kādam ir velme lietot tad lietojam.

Pašam mājā ir melnbalts HP multifunkcionālis..

1.LANā ar vadu,

2.WIFI direct>off.

Drukāju un skanēju no visiem trīs mājas PC,vairākiem loptopiem,telefoniem,planšetēm.

Edited by snukurins
binary

Nejauc divas lietas,viena ir printera savienojums ar tīklu bet otra PC/loptop/telefons/planšete savienojums.

Nejaucu. Arī printeris man tīklā ir caur wifi. Nav starpības, vai tai printerī jāsprauž USB vai tīkla kabeli. Wifi FTW.

pirms 1 stundas , snukurins teica:

Cau USB lietot skaneri vairākām iekārtām?

Jā, iespraud flashku skenera USB portā un lieto. Pēc tam iespraud citu fleshku un turpini lietot - nu jau ar citu iekārtu (fleskhu).

image.png.a0bba29258dc2070b5d0a44df651e606.png

Edited by binary
inteens

Un, ja es no malas ar savu ķepļepu pienāku, un gribu ko drukāt, tad man tomēŗ vajag kkādus draiverus, jebšu nē.

VebKamera
pirms 4 stundām , xp teica:

Neuzskatu, ka printerim wifi stabilitāte ir baigi no svara

Varēji atnākt ciemos. Mans printeris ar veco Asus rūteri regulāri nesapratās un "nobira" nost no tīkla. Vienkārši - tu aizsūti dokumentu drukāt, printeris ieslēgts, bet nedrukā. Izslēdz-ieslēdz, sāk drukāt.

Kopš uzliku Mikrotikus kā AP, problēma nav novērota ne reizi.

Bet fiziskā tīkla savienojums ir labākais, kas var būt. Printeris parasti neceļo apkārt pa māju - viņam viens lieks vads nu nemaz netraucē. Stabilitāte un ātrdarbība - par kārtu labāka.

Otrā vietā lieku WiFi savienojumu. USB only savai mājai nepirktu - nav nopietni, visiem rada tikai problēmas.

Artanis
pirms 1 stundas , inteens teica:

tad man tomēŗ vajag kkādus draiverus, jebšu nē

99% printeru draiveri uzliksies automātiski no Win/Linux draiveru apdeita. Ražotāja draiverus lielākoties vajag tikai skenēšanai un advancētajām tīkla printeru fīčām.

Tāpat arī uzskatu, ka printeri labāk ņemt ar WiFi. Man gan mājas gan ofisa printeri (gan tinteniekli gan melnbaltie un krāsainie lāzeri) visi ir bezvadnieki. Vienīgā problēma bija pēc apgreidošanās uz Win10, kad automātiski atjaunojies draiveris neļāva skenēt bezvadu režīmā. Toreiz uzinstalēju manuāli no HP saita, un viss rullē joprojām.

snukurins
1 stundu atpakaļ, Artanis teica:

99% printeru draiveri uzliksies automātiski no Win/Linux draiveru apdeita. Ražotāja draiverus lielākoties vajag tikai skenēšanai un advancētajām

W10 99% atrod HP tīkla printerus un darbojas,savukārt ar Canon ir pilnīgas auzas,atrod bet nedarbojas.Skaneri neesmu redzējis ka darbotos bez manuāla draivera uzstādīšanas.

inteens

Man viens prrinteris un viens  dators, ar kuru viņš laimīgi savienots caur saldo wi-fi:)

Vai glupā rakstāmmašīna vienlaicīgi atbalsta vairākus datorus, to nesaprotu.

Protams, vienmēŗ var pa īso debilo drošo USB pieslēgties

snukurins

Interesanti,kāpēc lai nevarētu printēt ar vairākiem verķiem uz printeri kas ir tīklā?tam nav nekādas nozīmes ar vadu vai bez.

AndrisBB

Gadus piecus lietoju HP CP2025, drukāju mājās reti. Nekādas gumijas nav izkaltušas un drukājas bez problēmām. Joprojām dzīvoju ar oriģinālo toneri. 

pirms 9 stundām , kukkuru teica:

atsevišķam stacionārajam datoram starp usb drāts pieslēgumu un tīkla drāts pieslēgumu?

Lielās fiškās, ja ir tikai viens dators un vienkārši jādrukā, atšķirības nav. Tīkla pieslēguma gadījumā, iespējams nāks klāt kaut kādas papildus fīčas, tipa, skenēt pa tiešo uz e-pastu, kas usb pieslēguma gadījumā nebūs. Tīkla pieslēguma gadījumā būs printerim «tīkla lapa» vai kā to pareizi sauc, kur varēs šo to izdarīt, kas caur usb pieslēgumu nebūs. Taisnība Šņukuriņam, ja ir tīkla printeris, ir lietderīgi izmantot tīkla pieslēgšanu ar tā iespējām. Var iegadīties, ka vienkāršāk pieslēgt caur usb - dators stāv turpat blakus printerim, a rūteris mājas otrā galā... katram savs.

Sveiki vēlreiz. Turpinu meklēt krāsaino lāzernieku (pagaidām vēl neesmu atmetis domu par tā iegādi, taču tas brīdis tuvojas ? ). 

Ko sakāt par šo modeli : XEROX PHASER 6022. Šim  ir samērā labas atsauksmes par bildes kvalitāti un toneri arī pieejamās cenās ( tiesa ne pie mums LV )

Pameklēju info par toneriem un atradu šo :https://www.cartridgesave.co.uk/toner-cartridges/Xerox/Phaser-6022.html ( nav informācijas par čipiem )

un attiecīgi pie ķīniešiem https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20180610101033&SearchText=Xerox+Phaser+6022

Vēl jau pastāv iespēja uzpildīt ( laikam jāpazvana kārtridžu uzpildītājiem vai pie mums LV vispār kāds kantoris to dara) .

Edited by kuliks
VebKamera

Es uzpildīt neieteiktu - IMHO labāk par mazu naudu kreisie kārtridži. Tur tajā linkā tās cenas izskatās maigi izsakoties smieklīgas (priekš lāzernieka) lai jātos ar kaut kādu uzpildi. Protams, pie nosacījuma, ka strādā korekti.

Xerox noteikti nav sliktākais brends starp drukas un kopijas iekārtām. Ja nopērc - noteikti padalies ar pieredzi.

Bet domāju, ka maza ticamība, ka kādam no foruma biedriem ir aktīvā lietošanā konkrētais modelis un viš jamo pilnām mutēm lieto.

snukurins

Neesmu lietojis XEROX bet mani no melnbalta iegādes cilvēki kas ar printeriem darbojās ikdienā atrunāja.

2018.06.4. , 01:14, vvv teica:

Var iegadīties, ka vienkāršāk pieslēgt caur usb - dators stāv turpat blakus printerim, a rūteris mājas otrā galā.

Kas traucē pie datora nolikt swichu?Tā tas ir arī man.

• Kādas šausmas! 1