Jump to content

skanas kartes jauda ??


Guest mixy
 Share

Recommended Posts

mybe kads zina ka var nomeriit skanas kartes jaudu kadu vina dod araa lai es zinu kadu tumbu var maukt kklat pa taisno pie kartes bez paztuza.

 

 

sisteemaa varbuut uzrakstiits tas?

 

 

skanas karte integreeta :(

 

 

bet skanu var sadaliit atseviski uz basiem=mic pieslegvieta, labo=aux pieslegvieta, kreiso=izeja

Link to comment
Share on other sites

:)

Da nav tur nekaadas lielaas jaudas. Taadas mazas tumbinas pa 6ls, bez vinu iebuuveetaa pastuuza varees palaist, un skanees diezgan skali, bet nu tas buus viss. Iespraud austinas Line-out un uzgtriez uz skalaako. Nu kaa? Vai austinas nodega? Secinaajumi?

Vaardu sakot, ja gribi, ko nopietnu, vajag pastuuzi (taadeel tie ir izdomaati)

Link to comment
Share on other sites

nemesis

Integrētajai nav jaudisss, AWE 64 (32) uz katru kanālu bija 15W un RRR S30 skanēja oioioi, RRR S50 pat normāli skan.

Link to comment
Share on other sites

:)

Da nav tur nekaadas lielaas jaudas. Taadas mazas tumbinas pa 6ls, bez vinu iebuuveetaa pastuuza varees palaist, un skanees diezgan skali, bet nu tas buus viss. Iespraud austinas Line-out un uzgtriez uz skalaako. Nu kaa? Vai austinas nodega? Secinaajumi?

Vaardu sakot, ja gribi, ko nopietnu, vajag pastuuzi (taadeel tie ir izdomaati)

es taa bez austinjaam paliku :cry:
Link to comment
Share on other sites

es taa bez austinjaam paliku  :cry:

 

Tad sliktas ausis :)

Es savas nekaadi nekaadi neesmu vareejis nodedzinaat.

Link to comment
Share on other sites

Guest mixy

da nihuja nekas nenotiek ar austinaam

secinajums : 1)slikta skanas karte un jaudu mazu dod araa :(

2)labas austinas :) (pirku pa 20Ls :) kaut kadas sony )

Link to comment
Share on other sites

Guest bedris

:) taas skanjas kartes kas bija uz ISA shinas deva aaraa daudz vairaak. videeji 20w tumbeli vareeja grabinaat, bet tomeer bija paaraak klusu. Iemesls "lielajai" jaudai :lol: bija taads, ka uz kartes bija integreets sava veida pastiprinatajs lai ar ausiim vareetu klausiities pietiekosi skali (atceramies kaadas bija austinjas ISA laikos :lol::lol::lol: ) Un galvenais miinus bija taads, ka gala rezultaataa bija dzirdams kas vairaak nekaa tikai iemiilotais mp3 - tb blakus troksni.

Ja gribi kadu tumbeli piebazt, tad noperc labak pastiprinataju un miers. :)

Link to comment
Share on other sites

da visas taas mazaas tumbinjas pa 6ls jau ir aktiivie-skaljrunnji-Tiem jau ir iekshaa "tipa" pastiprinaataajs....

Skanjas karte ir pietiekami stipra lai klausiitos pietiekami lielas jaudiigas austinjas(vismaz mana ac97 ), bet nu nekaadas tumbas gan nebuutu ieteicams sleegt pa taisno klaat

Link to comment
Share on other sites

Krishius

Taksh skanju kartes ir domaatas, lai taam sleegtu klaat pastuuzi - kartees taapat kaa jebkuraa parastaa kasetniekaa, cd playerii, platiniekaa (kam nav integreetais pastuuzis) ir tikai priekshpastiprinaataajs, kas skanju pastiprina minimaali, tik cik austinjaam vajag... Nu protams - dazhaam var arii pa taisno tumbas piesleegt un skanees tiiri normaali, tachu taadai lietoshanai tas line-out nav paredzeets...

Link to comment
Share on other sites

artissco
:)  taas skanjas kartes kas bija uz ISA shinas deva aaraa daudz vairaak. videeji 20w tumbeli vareeja grabinaat, bet tomeer bija paaraak klusu. Iemesls "lielajai" jaudai  :lol: bija taads, ka uz kartes bija integreets sava veida pastiprinatajs lai ar ausiim vareetu klausiities pietiekosi skali (atceramies kaadas bija austinjas ISA laikos  :lol:  :lol:  :lol: ) Un galvenais miinus bija taads, ka gala rezultaataa bija dzirdams kas vairaak nekaa tikai iemiilotais mp3 - tb blakus troksni.  

Ja gribi kadu tumbeli piebazt, tad noperc labak pastiprinataju un miers.  :)

njaa... mans agraak uz vienas ISA kartes (laikam ESS Audio Drive) laidu 2x30W RRR tumbeles... skanja bija labu labaa, man pietika

Link to comment
Share on other sites

Guest Mariz
:)  taas skanjas kartes kas bija uz ISA shinas deva aaraa daudz vairaak. videeji 20w tumbeli vareeja grabinaat, bet tomeer bija paaraak klusu. Iemesls "lielajai" jaudai  :lol: bija taads, ka uz kartes bija integreets sava veida pastiprinatajs lai ar ausiim vareetu klausiities pietiekosi skali (atceramies kaadas bija austinjas ISA laikos  :lol:  :lol:  :lol: ) Un galvenais miinus bija taads, ka gala rezultaataa bija dzirdams kas vairaak nekaa tikai iemiilotais mp3 - tb blakus troksni.  

Ja gribi kadu tumbeli piebazt, tad noperc labak pastiprinataju un miers.  :)

njaa... mans agraak uz vienas ISA kartes (laikam ESS Audio Drive) laidu 2x30W RRR tumbeles... skanja bija labu labaa, man pietika

 

2 X RRR S-90F @ Tehnics Stereo Integrated Ampifler SU800 (~100W x2 un 70W x4) un nav problēmu iem mans AC97! :wink:

Link to comment
Share on other sites

nemesis

2 X RRR S-90F @ Tehnics Stereo Integrated Ampifler SU800 (~100W x2 un 70W x4) un nav problēmu iem mans AC97! :wink:

 

Var jau redzēt Avatarā , Disko Disko Disko Disko

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Integrētajai nav jaudisss' date=' AWE 64 (32) uz katru kanālu bija 15W un RRR S30 skanēja oioioi, RRR S50 pat normāli skan.[/quote']

 

Nu tu gan ar tiem vatiem esi samuldeejies - pat teoreetiski taada jauda uz esoshaam mikroskopiskaam detaljaam uz skanjas kartes nevar buut.

 

Reku dazhu vecu skanjas karshu specifikaacija: http://www.computerhope.com/help/csound.htm

 

Tomeer jaatceraas, ka jauda tumbaam ir relatiivs lielums, vaidzeetu arii pieveerst uzmaniibu arii skaljumam. Iemonteeshu 1W tumbaa gludekli un buus 1kW tumba :).

Link to comment
Share on other sites

nemesis
Integrētajai nav jaudisss' date=' AWE 64 (32) uz katru kanālu bija 15W un RRR S30 skanēja oioioi, RRR S50 pat normāli skan.[/quote']

 

Nu tu gan ar tiem vatiem esi samuldeejies - pat teoreetiski taada jauda uz esoshaam mikroskopiskaam detaljaam uz skanjas kartes nevar buut.

 

Reku dazhu vecu skanjas karshu specifikaacija: http://www.computerhope.com/help/csound.htm

 

Tomeer jaatceraas, ka jauda tumbaam ir relatiivs lielums, vaidzeetu arii pieveerst uzmaniibu arii skaljumam. Iemonteeshu 1W tumbaa gludekli un buus 1kW tumba :).

 

Tie oficiālie parametri ir kaķim zam astes bļ... .

ka es saku pats esmu slēdzis pat RRR S 50 un skan skaļi ar AWE 64 un zinu vienu cilvēku kurš ar AWI ir izsitis RRR S50 !!!

pioneer auto audio 250W AWE 32 sit ārā takā pēdējos mēslus!!!

AWE ir spēcīga , nesalīdzināma ar plastmasas tūbusiņiem (>50LS).....

Link to comment
Share on other sites

bet skanu var sadaliit atseviski uz basiem=mic pieslegvieta' date=' labo=aux pieslegvieta, kreiso=izeja[/quote']

 

Hahahahaha - tik lielas muļķibas pirmoreiz nācies dzirdēt ... me rēc...

 

mic - tā ir mikrofona pieslēgvieta, tobiš IEEJA NEVIS IZEJA

 

aux - lineārā izeja, tai paredzēts slēgt klāt pastūzi, vienkāršākajā gadījumā aktīvo akustiku, kas nav nekas cits kā tumbas kastē iemontēts pastūzis.

Link to comment
Share on other sites

bet skanu var sadaliit atseviski uz basiem=mic pieslegvieta' date=' labo=aux pieslegvieta, kreiso=izeja[/quote']

 

Hahahahaha - tik lielas muļķibas pirmoreiz nācies dzirdēt ... me rēc...

 

mic - tā ir mikrofona pieslēgvieta, tobiš IEEJA NEVIS IZEJA

 

aux - lineārā izeja, tai paredzēts slēgt klāt pastūzi, vienkāršākajā gadījumā aktīvo akustiku, kas nav nekas cits kā tumbas kastē iemontēts pastūzis.

vot tu. . . labāk painteresējies pirm sāc gvelzt visko - manai integrētai (ko saprotamu iemeslu dēļ nelietoju) arī pastāv tieši tādas iespējas. . . lai cik dīvaini tas arī nebūtu, tomēr pusvadītāji mūsdienās dara brīnumus :roll:

Link to comment
Share on other sites

jap lai buutu normaala skanja jaasleedz pie kompja pastuuzis. man tiiri labi pietiek ar Pioneer A-209R

 

P.S. kad es pirmoreiz atklaaju ka pie MIC ieejas var sleegt tumbas arii neticeeju.

Link to comment
Share on other sites

par to AWE varētu būt taisnība.

nu paņem savu tumbiņu un izārdi - paskaties cik maza ir tā pastiprinātāja shēma.

vienīgā problēma ar ko varētu saskarties ir siltums. tranzistori maitas karst :)

Link to comment
Share on other sites

ChiekuRs
...zinu vienu cilvēku kurš ar AWI ir izsitis RRR S50 !!!

pioneer auto audio 250W AWE 32 sit ārā takā pēdējos mēslus!!!

:lol: gribu redzeet kaa awe izsit S50? vai nu taa ir kaada superforseetaa awe vai arii tev "riktiigaas" 50ieces.. :wink:
Link to comment
Share on other sites

ezis666

bet skanu var sadaliit atseviski uz basiem=mic pieslegvieta' date=' labo=aux pieslegvieta, kreiso=izeja[/quote']

 

Hahahahaha - tik lielas muļķibas pirmoreiz nācies dzirdēt ... me rēc...

 

mic - tā ir mikrofona pieslēgvieta, tobiš IEEJA NEVIS IZEJA

 

aux - lineārā izeja, tai paredzēts slēgt klāt pastūzi, vienkāršākajā gadījumā aktīvo akustiku, kas nav nekas cits kā tumbas kastē iemontēts pastūzis.

pats esi totāls muļķis par šo tēmu.Lielākai daļai iebūvēto karšu ligzdu ekonomujas vajadzībām apvienotas mehāniski dažādas ieejas un izejas, kuras pēc vajadzības pārslēdz software metodēm.

Link to comment
Share on other sites

Ja tā tad ņemu savus vārdus atpakaļ ... kādi tik jaunumi neatklājas arī priekš cilvēka ar augstāko izglītību radiotehnikas jomā ... :(

Link to comment
Share on other sites

Guest noname
:lol: gribu redzeet kaa awe izsit S50? vai nu taa ir kaada superforseetaa awe vai arii tev "riktiigaas" 50ieces.. :wink:

lai cik tas arī aplami neliktos, tumbas (pārsvarā pīkstuļus) izsit nevis pārmērīga jauda, bet gan tieši otrādi - pārāk vājš pastiprinātājs, kas uzgriezts līdz maksimumam un nespēj turēt tumbas noslodzi

Link to comment
Share on other sites

ChiekuRs
lai cik tas arī aplami neliktos' date=' tumbas (pārsvarā pīkstuļus) izsit nevis pārmērīga jauda, bet gan tieši otrādi - pārāk vājš pastiprinātājs, kas uzgriezts līdz maksimumam un nespēj turēt tumbas noslodzi[/quote']

nu tas jau ir cits staasts - pastuuzis saak izdaliit kropli kas to piikstuli arii nokauj.. bet te ir runa par 50ieces izsishanu - vinju taadaa veidaa nenomushiisi..

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Integrētajai nav jaudisss' date=' AWE 64 (32) uz katru kanālu bija 15W un RRR S30 skanēja oioioi, RRR S50 pat normāli skan.[/quote']

 

Nu tu gan ar tiem vatiem esi samuldeejies - pat teoreetiski taada jauda uz esoshaam mikroskopiskaam detaljaam uz skanjas kartes nevar buut.

 

Reku dazhu vecu skanjas karshu specifikaacija: http://www.computerhope.com/help/csound.htm

 

Tomeer jaatceraas, ka jauda tumbaam ir relatiivs lielums, vaidzeetu arii pieveerst uzmaniibu arii skaljumam. Iemonteeshu 1W tumbaa gludekli un buus 1kW tumba :).

 

Tie oficiālie parametri ir kaķim zam astes bļ... .

ka es saku pats esmu slēdzis pat RRR S 50 un skan skaļi ar AWE 64 un zinu vienu cilvēku kurš ar AWI ir izsitis RRR S50 !!!

pioneer auto audio 250W AWE 32 sit ārā takā pēdējos mēslus!!!

AWE ir spēcīga , nesalīdzināma ar plastmasas tūbusiņiem (>50LS).....

 

Klausies vecais, par kādiem gigantiskiem skaitļiem tu esi saklausījies - fiziku nerubī galīgi? Laikam tu nezini tādu fizikas likumu P = I x U, itago lai izsistu 50W (nominālā jauda), un tākā uz skaņas kartes netiek padoti vairāk par 12V, tad sanāk 4.1A -uz kanālu 2A. Cik esmu redzējis uz tādas jaudas pastiprinātājiem stāv palieli radetori, bet nevienai skaņas kartei (itsevišķi vecajām) neesmu kautkā manījis. Ko tu gribi teikt, ka skaņas kartes pastiprinātāja lietderības koeficients ir 100% un nekas tur nesilst?Turklāt uz tās esošie kondensatori un rezistori tur labi maksimums 1-2W (?). Redzēti ir tādi idiņi, kas no 100W (maksimāli iespējamā jauda ideālā gadījumā) pastūža nezin kādā veidā dabū 1000W. Un ja sit ārā tās tumbas, tad noteikti tie skaitļi ir meloti - nu nevar izsist firmas tumbu, kurai nav pat pielikta nominālā jauda. Vairāk vajag ticēt skaitļiem, kas rakstīti uz Ķīnā vai vēl sazin kur ražotām tumbām un citām elektroiekārtām. Es arī redzēju datora tumbiņas plaukstas izmērā, kur bija rakstīts 250W, bet es varu saderēt uz 100Ls, ka tādas tumbeles aizies pie tēviem pieliekot jau 50W.

Link to comment
Share on other sites

nemesis
Integrētajai nav jaudisss' date=' AWE 64 (32) uz katru kanālu bija 15W un RRR S30 skanēja oioioi, RRR S50 pat normāli skan.[/quote']

 

Nu tu gan ar tiem vatiem esi samuldeejies - pat teoreetiski taada jauda uz esoshaam mikroskopiskaam detaljaam uz skanjas kartes nevar buut.

 

Reku dazhu vecu skanjas karshu specifikaacija: http://www.computerhope.com/help/csound.htm

 

Tomeer jaatceraas, ka jauda tumbaam ir relatiivs lielums, vaidzeetu arii pieveerst uzmaniibu arii skaljumam. Iemonteeshu 1W tumbaa gludekli un buus 1kW tumba :).

 

Tie oficiālie parametri ir kaķim zam astes bļ... .

ka es saku pats esmu slēdzis pat RRR S 50 un skan skaļi ar AWE 64 un zinu vienu cilvēku kurš ar AWI ir izsitis RRR S50 !!!

pioneer auto audio 250W AWE 32 sit ārā takā pēdējos mēslus!!!

AWE ir spēcīga , nesalīdzināma ar plastmasas tūbusiņiem (>50LS).....

 

Klausies vecais, par kādiem gigantiskiem skaitļiem tu esi saklausījies - fiziku nerubī galīgi? Laikam tu nezini tādu fizikas likumu P = I x U, itago lai izsistu 50W (nominālā jauda), un tākā uz skaņas kartes netiek padoti vairāk par 12V, tad sanāk 4.1A -uz kanālu 2A. Cik esmu redzējis uz tādas jaudas pastiprinātājiem stāv palieli radetori, bet nevienai skaņas kartei (itsevišķi vecajām) neesmu kautkā manījis. Ko tu gribi teikt, ka skaņas kartes pastiprinātāja lietderības koeficients ir 100% un nekas tur nesilst?Turklāt uz tās esošie kondensatori un rezistori tur labi maksimums 1-2W (?). Redzēti ir tādi idiņi, kas no 100W (maksimāli iespējamā jauda ideālā gadījumā) pastūža nezin kādā veidā dabū 1000W. Un ja sit ārā tās tumbas, tad noteikti tie skaitļi ir meloti - nu nevar izsist firmas tumbu, kurai nav pat pielikta nominālā jauda. Vairāk vajag ticēt skaitļiem, kas rakstīti uz Ķīnā vai vēl sazin kur ražotām tumbām un citām elektroiekārtām. Es arī redzēju datora tumbiņas plaukstas izmērā, kur bija rakstīts 250W, bet es varu saderēt uz 100Ls, ka tādas tumbeles aizies pie tēviem pieliekot jau 50W.

 

Pats tu ražots ķinā bleeee, PAŅEM NOPĒRC PA 5ls AWE 64 ĪEBĀZ KOMPĪ UN PAKLAUSIES JA NEMĀKI LASĪT MĀAKI TIKAI GUDRI gudri izrunāties.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Te reku saiti, kur viennozīmīgi rakstīts, ka izejas jauda skaņas kartēm ir 2/4W.

 

http://barhan.poltava.ua/dj/stat/stat25.htm

 

http://www.morepc.ru/sound/op.html

 

http://www.cyberway.com.sg/~ivanlim/produc...ucts/scard.html

 

http://alag3.mfa.kfki.hu/dcsabas/hardware/sound.htm

 

http://insight.actapricot.org/insight/comm...in/soundbla.htm

 

http://www.student.nada.kth.se/~d94-tan/pc...rt/sb16valu.txt

 

http://www.epanorama.net/links/pc_sound.html

 

Man liekas, ka tu Nemesi nemāki lasīt. interesanti, kas tāds tajā AWE64 ir iebūvēts, ka nāk tavuprāt ārā n vati. Ja vari, tad norādi uz informāciju, kur ir rakstīts, vai kāds ir testējis, ka no tās skaņas kartes nāk vairāk ārā. Ja tik tiešām kāds ir izsitis tumbas, tad tās ir bijušas pēdējie mēsli. Pirms tik "gudri" runā, palasi fizikas, elektronikas grāmatas, kā arī google un nestāsti galīgas muļķības ka "AWE 64 (32) uz katru kanālu bija 15W".

Link to comment
Share on other sites

ezis666

Vēsi var izspiest 15W uz kanālu, pie 12V un ar tiltā slēgtu pastūzi.Vienīgi radiators jāliek kā CPU, ja negrib vēl kādu ventilatoru

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Vēsi var izspiest 15W uz kanālu' date=' pie 12V un ar tiltā slēgtu [b']pastūzi[/b].Vienīgi radiators jāliek kā CPU, ja negrib vēl kādu ventilatoru

 

Protams ar pastūzi viss iespējams - uz 12V pastūzi 2x40W (2 Om) uz TDA8560 elementāri var izcept, ja tik barošanas bloks tur, bet diezvai pa taino no skaņas kartes.

Link to comment
Share on other sites

nemesis
Te reku saiti' date=' kur viennozīmīgi rakstīts, ka izejas jauda skaņas kartēm ir 2/4W.

 

http://barhan.poltava.ua/dj/stat/stat25.htm

 

http://www.morepc.ru/sound/op.html

 

http://www.cyberway.com.sg/~ivanlim/produc...ucts/scard.html

 

http://alag3.mfa.kfki.hu/dcsabas/hardware/sound.htm

 

http://insight.actapricot.org/insight/comm...in/soundbla.htm

 

http://www.student.nada.kth.se/~d94-tan/pc...rt/sb16valu.txt

 

http://www.epanorama.net/links/pc_sound.html

 

Man liekas, ka tu Nemesi nemāki lasīt. interesanti, kas tāds tajā AWE64 ir iebūvēts, ka nāk tavuprāt ārā n vati. Ja vari, tad norādi uz informāciju, kur ir rakstīts, vai kāds ir testējis, ka no tās skaņas kartes nāk vairāk ārā. Ja tik tiešām kāds ir izsitis tumbas, tad tās ir bijušas pēdējie mēsli. Pirms tik "gudri" runā, palasi fizikas, elektronikas grāmatas, kā arī google un nestāsti galīgas muļķības ka "AWE 64 (32) uz katru kanālu bija 15W".

 

Es tev vēlreiz uzrakstīšu ar lieliem burtiem- man pašam vacajā kompī bija AWE 64 un tas ko viņa deva ārā tā vienkārši ir fantastika, kāds sakars gar googli, testiem tu domā ,ka es esmu kurls vai galīgi stulbs ,ka neatšķiru skaļu skanējumu no skaļa buršķi?

Jā uz awes ir tievi celiņi un mazas detaļas bet viņas sakustina lielas tumbas pirms pats to neredzēsi neticēsi un nepalīdzēs tev fizikas grāmata.

un ir po 1w vai 15w ,vai 500w ir svarīgs rezultāts (skaņa).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Guest McGraddy

puishi beidz aardiities...

peec savas pieredzes varu pateikt.. man bija realtek kautkaada integreetaa... pie vinjas man bija piesleegtas kjiinas tumbinjas pa 5Ls... pie taas pastuuzha, kas tajaas tumbaas ir, sleedzu klaat 4 radiotehnikas S-30 un diezgan normaali mochii... vienu dienu kautko tur chakareejos un netiishaam piesleedzu visas 4 S-30 pa tiesho klaat integreetajai.. nocharksteeja un naacaas pirkt jaunu skanjas karti pa 6Ls =]

Varbuut kaads var ieteikt kaa vislabaak piesleegt vienu S-90 klaat pie kompja.. es domaaju visleetaak un lai izspiezh visu... ?

Link to comment
Share on other sites

janculis

Dieva dēļ, nu takš beidzat te ākstīties!!!Ir dažas kartes, kurās tik tiešām iestrādāts pastiprinātājs, bet tas nekādā gadījumā nespēs piebarot s-90!!!

Tad man rodas jautājums, kura rievainā anālā kroka ir izdomājusi pastiprinātāju! Es neticu, ka tā varētu būt trešā!!!

PIe Line-out var normāli pieslēgt labi ja 10 W tumbas. Pat pie pēdējamiem mēslu pastiprinātājiem var pieslēgt normālas tumbas un skanēs! Jā, skanēs, bet vai kvalitatīvi? Ja liekas, ka jā, tad man liekas, ka tie, savukārt, nezina, kas IR kvalitāte. Un kas ir zemie basi. Tām tumbām tikai tiks pievadīti vidējie un augstie toņi (frekvences), bet nu ne jau kārtīgas zemās frekvences. Aizmirstiet par to!!! Uzziniet, kāda velna pēc tomēr ir domāts pastiprinātājs, tad postējiet te.

TOmēr kvalitātes rādītāji var būt dažādi. Cits pieslēgs labas tumbas pie kaut kāda apbrīnojami nožēlojama pastiprinātāja (kas vēl ir ieintegrēta prastā skaņas kartē par pāris Ls) un justies pārlaimīgs, tai pašā laikā otram tas liksies kā nežēlīgi apslāpēts nelaiķa pēdējais perdelis tieši 6 pēdas zem zemes.

Es atvainojos par rupjībām, bet, man liekas, pastiprinātājam IR jēga, un tas IR nepieciešāms!

 

P.S. Palasiet nemesis ziņu!!!

Lai tumsā sēdošie tiktu apgaismoti. Pārāk tumša publika te salasījusies.. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Kertais909

es tikai pieveinojos par pastužiem...

un gribu biebilst vienu vienkarshu lietu ....

ar line-out mes saprotam izeju kurai klat sledz pateretaju ar vismaz 100 omu pretestibu, shaja gadijuma uz datora tas ir mazak, un ta saucas par phones izjeu, kur sledz klat austinjas kuram ir 32 vai 16 omu pretestiba, BET

parastam tumbam kur nu vel visam rrr ir vainu 4 vai 8 omi ....

lai mirstigie saprot, ka pie mazakas pretestibas ir lielaka strava, ( i = u/r )

un ja just tagad 16 omu vieta slegsiet tumbas ar 4 omiem, tas sanak 4x lielaka slodze uz to kartes izeju .... , kas atri vai veelu bet nosprags ..., es nerunaju par konkretam karteem... , bet par lielako dalju biroju datoru ..

Link to comment
Share on other sites

SPAMS

un vēl ,tās vecās AWEs tajos senajos laikos nemaksāja 5ls ,AWE 64 cena bija aptuveni 130ls

Link to comment
Share on other sites

pat ja mēs uz mirkli pieļaujam domu ka atradīsies uber-puper-super skaņas karte ar 4x100W pastiprinātāju, tad barošanas bloku vajadzēs kompim uz 1kW !!!!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...