Jump to content

Pentax K20D setups (arī zibene).


Kitai

Recommended Posts

Tā kā diemžēl tikai stāv plauktā, pārdodu labu komplektu Pentax K20D (savulaik maksāja lielu naudu). Ūdens un putekļu drošs korpuss. LiveView LCD (2.7'') ekrāns.

23.4x15.6 mm CMOS sensors ar 14.6 mpix.

Shake Reduction (SR), attēla sensors, kas aktivizē vibrāciju samazināšanas sistēmu.

AF sensors ar 11 fokusa punktiem. Centrālie 9 ir plaša diapazona krustojošies sensori.

Nodrošina ātru sērijfoto uzņemšanu - max 21 kadrs sekundē.

Patīkams dizains, liels teksts, vienkārši izmantojamas izvēlnes.

Automātiska putekļu tīrīšana no CMOS sensora.

 

Slēdža noskrējiens tikai 8700 kadri.

Objektīvs: SIGMA DC 18-50mm 1:2.8 EX MACRO

Zibspuldze: Metz 44 AF1.

Akumalatora lādētājs.

Dodu līdzi CaseLogic fotosomu un OEM objektīva futrāris.

 

Cena 280 EUR.

 

P. S. Ir lietotāja rokasgrāmata latviski ar smalku funkciju izskaidrojumu. Varu atrast arī orģinālo kastīti.

 

Jēkabpils. Sūtu pa Omniva, PastaStacija, LatvijasPasts un arī *irst!

 

post-81819-0-25165300-1479064121_thumb.jpg

  • Patīk 2
Link to comment

Ja godīgi - konkrēta sviestmaize. Protams, bodijs nav no jaunākajiem, bet objektīvs + zibenis vien jau būs tās cenas vērti.

Link to comment

 

 

Protams, bodijs nav no jaunākajiem

 

 

Diemžēl jāpārdod... Vecākas, bet labas lietas ir daudzkārt kvalitatīvākas kā jauni lētuči.


 

 

Ja tirgosies pa daļām, es piesakos uz somu

 

Neko netirgošu atsevišķu. Vai nu visu uzreiz vai nu, lai turpina stāvēt... 

Link to comment

 

 

Neko netirgošu atsevišķu. Vai nu visu uzreiz vai nu, lai turpina stāvēt... 

Vispār jau pa dalām iztirgot būtu izdevīgāk. Es droši vien (pa daļām protams) liktu iekš ebay.de izsolē. 

Link to comment

 

 

Sanāktu domā vairāk?

Atsevišķi parasti var dabūt vairāk.

Link to comment
Kaspars12

ebay var dabūt vairāk, bet tur ir daži mainīgie, kas var tevi iedzīt bēdās :D

 

Cik liels vecbiedrs ir tas ebay konts, cik labi aprakstīts sludinājums, bildes labākas un protams slēdža noskrējiens.

 

Var likt ar savu sākuma cenu, avr likt par buy it now, var likt action, risks, bet vairāk tautas piesaista.

Link to comment

offtopic, eBay jau esmu ļoti, ļoti sen, bet līdz šim neesmu neko pārdevis, tikai pircis. Kā tur notiek kā pārdošana? Un ar ko tur sūta ar Latvijas Pastu?

Link to comment
Bruketajs

Atkarīgs, kur sūta - pa tuvējo Eiropu var piedāvāt DPD.

Bet nu par šādu cenu vajadzētu aiziet tepat vai lv in general - tiešām neslikts aparāts. 

Link to comment

Aparāts ir ļoti labs, cena arī salda, tomēr tāpat atrodas vietējā ''izredzētās tautas" (lasīt žīdi) pārstāvji, kuri  piedāvā 100, tad ņemu šodien...

Link to comment

 

 

tāpat atrodas vietējā ''izredzētās tautas" (lasīt žīdi) pārstāvji, kuri  piedāvā 100, tad ņemu šodien...

Katram ir tiesības piedāvāt cik vēlas. Tev ir tiesības atteikties. 

Link to comment
Bruketajs

Palasīju vairāk un ja šim nav tas matricas brīnums ar "karstajiem" pikseļiem, tiešām ir laps. 

Diemžēl, līdz 5. decembrim 100% negaidīs manu algu... :( būs jau kādam laba mantiņa.

Link to comment

 

 

tiešām ir laps

Man ir bijis lietošanā konkrētais modelis. Protams, ir savi trūkumi, piemēram salīdzinoši lēns AF, kura dēļ kamera ne pārāk ir piemērota profesionālam darbam. Arī objektīvu pieejamība otreizējā tirgū un servisa pieejamība pie mums. Bet citādi vienos vārtos izpogāja tā laika Canon un Nikon lēto galu.

Link to comment

 

 

... nemuldi, ne tikai lēto...

Nu OK, arī vidējo, bet līdz pro galam (Canon 1D, Nikon D3) tomēr krietni nedavilka 

Link to comment
Bruketajs

Nu 1D jau ir cita klase un pa citiem cīpariem. Un ar visiem tiem cīpariem, nav spējīgi ieviest dng formātu... 

Labots - Bruketajs
Link to comment

 

 

nav spējīgi ieviest dng formātu... 

Da kāda starpība kuru no RAW formātiem kamera suportē? Fotožops Laitrūms tāpat gremo viņus visus vienlīdz labi. 

Link to comment
Bruketajs

dng bija dokumentēts bet cr, cr2, nef u.t.t ir ražotāja customie, kas ne vienmēr ir dokumentēti. Man, Fuji raf failus Picasa vēl šobaltdien rāda violetus, bet kolēģa Ricoh dng bildes ir perfektas (salīdzinoši)...

Link to comment
Nodrošina ātru sērijfoto uzņemšanu - max 21 kadrs sekundē

 

Kā spoguļkamera var šito dabūt gatavu?

 

Gadījumā nav:

 

Continuous drive  3.0 fps

 

 

 

Un ar visiem tiem cīpariem, nav spējīgi ieviest dng formātu

Kā jēga kamerai suportēt dng formātu? Dng formātam jēga parādās pēc apstrādes ACR u.c.

Labots - constrig
Link to comment
Bruketajs

DNG jēga ir tāda, ka ACR uzreiz suportēs tavus rawus un ar pilnu funkcionāli, nevis pēc ilgāka laika un katrā versijā savādāk.

Bet nu kā parasti - gaumes jautājums.

Link to comment
Bruketajs

 

 

Ko domaaji ar "uzreiz"
 

Fuji .raf - jāgaida bija 8 mēneši + vēl pāris, lai pielabotu līdz ciešamam

Nikon .nef, iznākot D300, vērās līki, bet jāgaida tikai 2-3 mēneši.

Jaunais Canon cr2 - 3 mēneši, lai atvērtu pamata kvalitātē un vēl pāris, lai atvērtu tajā superkvalitātē - tas bija laikā, kad parādījās jaunais 70D

Protams, īpašajiem formātiem ir savi plusi - Nikon  softs no .nef faila spēj "izvilkt" pāreksponētu foto un vēl dažus ekstrēmus variantus. 

Īsāk sakot - vienam māte, otram meita, trešam kleita... 

Link to comment

Vai Tevis aprakstītās problēmas atrisina .dng?

 

Kas ir pamatkvalitāte un superkvalitāte? 

 

Varbūt vari aprakstīt dažos vārdos, ko dari ar ACR!?

Link to comment
Bruketajs

Kā parasti, ne es pats ar ACR strādāju, bet man pazīstamie fotogrāfi un esmu viņu vajadzības izzinājis un arī pats sev sajēdzis kas un kā. 

Nu un ar ACR tiek importēti attēli Photoshopā, lai pēc tam retušētu un eksportētu - pēdējos gados jau tiek lietots Lightroom.

Starpība ir vienkārša - dng ir standarta formāts, bet ražotāji savu formātu var modificēt, kā vien sirdij patīk un nedokumentēt vai laikus neiesniegt tai pašai Adobei nepieciešamo unfi - it kā lai konkurenti neuzzin.

Par to normal cr2 un fine cr2 precīzi nepateikšu - jāprasa kādam, kam ir tas 70d - pie fočēšanas var izvēlēties, vai saglabāt formātā, kuru atver tikai Canon softs, kas ir nu ļoti "īpašs"

Link to comment

 

 

Par to normal cr2 un fine cr2 precīzi nepateikšu - jāprasa kādam, kam ir tas 70d - pie fočēšanas var izvēlēties, vai saglabāt formātā, kuru atver tikai Canon softs, kas ir nu ļoti "īpašs"

 

Man ir 70D. Fočī neko tur izvēlēties nevar. Vai nu RAW, vai JPEG, vai RAW+JPEG. Bet tas softs, kas nāk Canonam līdz, ir pietiekoši labs, lai veiktu pamatapstrādi un ne pēc kāda Lightroom i neprasās.  

 

Un jā, lai nebūtu galīgi offtopiks. Tas Pentakss par to naudu nemaz nav tik slikta izvēle, ja nu kādam vajag :)

Link to comment

Ā, nu tas nav īpaši aktuāls, jo mazākas kartes par 64GB netiek lietotas un uz vietas taupīšanu netiek iespringts. Rezultātā vienalga nāk ārā cr2 fails. Bet ja gribas raw un karte maza, tad var lietot.

Link to comment

mRAW sRAW ir tie paši raw formāti tikai ar samazinātu pikseļu skaitu (zemākā izšķirtspēja).

DNG formāts ir tas pats CR, tikai datus par iestatījumiem satur iekš sevis, nevis kā CR fails, kuram dati glabājas atsevišķā failā .xmp

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...