Jump to content

Gumijas auto paklāji


Untals
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Vai kāds var ieteikt autoveikalu, kur uz vietas var iegādāties gumijas paklājiņus konkrētajam auto modelim? Vēlams Juglas pusē. Zinu, ka ir piedāvājumi vairākos interneta veikalos, bet nav vēlēšanās pasūtīt un gaidīt nedēļas līdz prece uzradīsies noliktavā. 

Link to comment
Share on other sites

Dārgi, bet nu forši, ka nav universālie pa 10nieku pirkti. arī meklēju tagad, kkā žēl 30nieku pa gumijniekiem, bet vajadzēs šitajos slapjumos ar audumniekiem žopņiks

Link to comment
Share on other sites

Priekš MB W220 viņiem neatbilst pēc bildes šablonam. Jāčeko vai pārējiem ir īstais šablons. Poļu un čehu ražojumiem jāčeko arī gumijas kvalitāte, lai nesmird. Jābūt minimālai tīrai gumijas smakai, kuru var sajust tikai uzliekot nāsi uz pašas gumijas, nevis kaut kādām ķīmiskām pat 10cm attālumā.

Edited by smartdevil
Link to comment
Share on other sites

Šodien pie autogusa.lv iegādājos savai Honda Civic 2006 hečbeks. Pēc izmēriem pasē ļoti smuki, gumija nesmird, Poļu ražojums. Vienīgais vadītāja pusē stiprinājumu caurumi neatbilst, nācās pašam piegriezt. Kantoris gan tāds šaubīgs, pirms braukšanas obligāti jāsazinās vai kāds vispār būs uz vietas :)

Link to comment
Share on other sites

Pirku vācu ražojuma Avensisam, atbilda pilnīgi visām prasībām, tiesa sanāca kaut kur ap 40 euro + bija jāpagaida kāda nedēļa. Ja interesē varu apskatīties precīzi sīkāk pavadzīmēs, no galvas neatceros, jo tas bija vēl augusta sākumā.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...