Jump to content

PĒRK Laptopu par aliņu/šokolādi


ExDec
 Share

Recommended Posts

Meklēju pēc iespējas lētāku laptopu (strādājošu vai nestrādājošu), ko dot bērnam spēļu kastei, lai spaida klaviatūru un spēlējas - tēlo, ka strādā (redz, ka vecāki šad un tad gar datoru, tad nu arī vajag).

Tāpēc nav vajadzīgs absolūti nekas ejošs, nekas mūsdienīgs, var būt pilnīgs un galīgs lūznis, kuru nav iespējams ieslēgt. Nav vajadzīgi arī nekādi pričendāļi (var būt bez lādētāja, HDD, RAM utt.)Vēlams vienīgi, lai vizuāli būtu +/- ok un nebūtu kaut kādu nolauztu stūru, cauri izdzītu skrūvju vai jebkā cita, kas varētu arī radīt kādu traumu bērnam.

 

Par cenu nezinu, to nu piedāvājiet, bet skaidrs, ka nekādu lielo ciparu izmest nav vēlmes. Ja nu kādam stāv kaut kur garāžā un krāj putekļus kaut kas, par kādu aliņu un/vai šokolādi atbrīvošu no viņa.

 

Atrodos Limbažos/Rīgā, bet tad jau, ja reāls piedāvājums būs, vienosimies kas un kā - varu arī sūtīšanu apmaksāt.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Cik sīkais ir vecs? Ja šim nav vēl nav 2 gadi, tad vispār neko tādu nedot, ko var fiziski salauzt, sadauzīt.  Ekrāns pirmais izreaģēs.

Link to comment
Share on other sites

Cik ir pieredze, tad sīcis ļoti labi atšķir strādājošu un labu laptopu/telefonu no veca un neejoša! Neprasiet man kā. ;)

Pievienojos Mežavecim ka labāk vispār nedot!

Link to comment
Share on other sites

androidss

nav labāk kaut kādu spēļu datoriņu paņemt, kuram vismaz kaut kādas skaņas nāk ārā, kad pogas spaida?

 

477514298_314.jpg

 

divgadnieks, man liekas, jau ir pietiekami apķērīgs, lai saprastu, ka dators ir nestrādājošs

 

Edit: laikam pārsteidzīgi pieņēmu, ka sīcim 2 gadi

Labots - androidss
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Man bija tas vārdnīcas pseidodators. Bet nu laikam jau izlingāts.

Link to comment
Share on other sites

Bāāigi uzmanīgi ar klaviatūras pogām!!!!  Viņas ļoti veikli noknibinās no klaviatūras un tiek sabāztas mutē. Piedevām vienai otrai klaviatūrai zem pogas ir kkādas mazākas plastmasīgās detaļas, kas nonāk mutē.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Arī piekrītu, ka mazajam nevajadzēs tādu, kas nedarbojas. Iespējams pirmajās reizēs vēl būs kāda interese, bet tad pazudīs un tas lūznis krās putekļus, ja nebūs ne bildes, ne skaņas. Pašam ir bērns tādā vecumā, kam visu vajag. Portatīvo gan savam bērnam nedotu. Bet savu veco nokiju gan esmu atdevis, akumulators gan pavājš, bet strādā un sievas bilde virsū. Viņš tur saspaida visu iespējamo, pat ir uztaisījis pāris interesantas bildes. :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bērns pietiekami prātīgs un izmācīts, nebāž mutē visu, ko ierauga.

Telefoni vecie ir visvisādi iedoti - gan strādājoši, gan nestrādājoši, ar visiem pēc kārtas staigā apkārt un "zvana" kādam.

 

Bija sākotnēji doma par šādu te spēļu datoru, kas izdod visādas skaņas, bet skatoties iepriekšēju pieredzi ar tamlīdzīgām lietām, tad atkrīt, jo šādas mantas galīgi nav cieņā un tās gan tiek nomestas kaut kur un netiek aiztiktas.

 

Bet paldies visiem par diskusiju. Pašlaik ir saņemti 2 piedāvājumi. Ja atkritīs pirmais, sazināšos vēlreiz ar otru cilvēku. Ja atkritīs tie, uzbumpošu šo te tēmu.

Link to comment
Share on other sites

Klaviatūra manējiem patīk - vecais Compaq modelis ar ciešām, augstām pogām, bez jebkādas piesaistes datoram.

265987008NIB.1.jpg

 

Plakanajām laptopu klaviatūrām gan kādu taustiņu izknibināt ir tik vienkārši kā pamperu piečurāt. Pirmajā reizē ko tādu ieraugot, vedām uz slimnīcu, kur ieteica caurejas zāles dzert, bet izrādījās, ka tomēr izrautais taustiņš bija paslidināts zem mēbelēm. Tev vajag tādus piedzīvojumus ar sīkām detaļām, kas mētājas apkārt?


Tagad to lielo atsevišķo klaviatūru ik pa laikam pabaksta. Esot baigā štelle bērnu tusiņos.

Vēl ir atslēgu dēlītis mums - Melissa&Doug pirktais.

b_uMiiH.jpg

Bet kustomizētie esot bērniem ļoti populāri, kā šitais, kur var salikt viskautko daudz:

DSC00807.JPG

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

kāpēc vēl neviens nav planšeti ieteicis STRĀDĀJOŠU. 

 

gan jau ir kautkādi zīdaiņu režīmi, un primitīvas spēles, varēs kā varde ar mēli skudras ķert uz ekrāna

Link to comment
Share on other sites

rodrigez, Tev bērni ir? Arī jau no bērnības centies pieradināt tos pie e-lietām, nevis reālām lietām? Tas ir - labāk planšete/dators, nekā kaut kas īsts? Ja tā, tad izsaku līdzjūtību...

Link to comment
Share on other sites

nevertell

 

 

rodrigez, Tev bērni ir? Arī jau no bērnības centies pieradināt tos pie e-lietām, nevis reālām lietām? Tas ir - labāk planšete/dators, nekā kaut kas īsts? Ja tā, tad izsaku līdzjūtību...

Kādu līdzjūtību - tu maksā nodokļus, lai tie bērni tiktu izglītoti un baroti. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

kāpēc vēl neviens nav planšeti ieteicis STRĀDĀJOŠU.   

 

gan jau ir kautkādi zīdaiņu režīmi, un primitīvas spēles, varēs kā varde ar mēli skudras ķert uz ekrāna

 

 

zīdaiņu režīms planšetei saucas Panasonic Tough sērija.

 

panasonic_fz_e1_and_fz-x1_toughpads.jpg

 

sievas "izturīgajam" Samsung XCover2 bērni uzreiz noplēsa USB ligzdas vāciņu (pēc gada parādījās XCover 3 bez tāda vāciņa), viņas Dell portatīvo nogāza zemē (pirmajā reizē kirdikt cietajam, otrajā - pašam datoram). Es kaut kā neloloju cerības par standarta ierīču spēju pretoties mešanai zemē. Tāpēc es pat sev nepērku nekāda veida planšetes vai e-lasītājus, nemaz nerunājot par bērniem.

 

Rodrigezam iesaku palasīt saitu http://www.shitmykidsruined.com/- jau pirmajā lapā incanti, bet te - planšeti iesaka..

photo3-1024x768.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

es neieteicu, es vaicāju - kāpēc nav neviens nav ieteicis.

 

es personiski neieteiktu :D

 

vismaz tehniski - pogu, kas nokrīt un tiek apēstas jautājums tiktu atrisināts. 

Link to comment
Share on other sites

ir, 4mēn, tā kā vēl viss priekšā. 

 

tiek pārvietots ar bērnu ratiņiem - visurgājēju, kam šeit savs topiks :D

 

pagaidām fantazēju, ka brīvdienās pavadīsim daudz laiku dabā, pārgājienos utt. un pārējā darba dienās mācīsies mikrokontrolierus kopā ar mani

 

pa laikam gan sanāk nobraukt gar pie upes noparkotu auto, kur tēvs makšķerē/grilē un sīkais tikmēr sēž auto un telefonā kautko cīnās, (droši vien lasa programming for begginers tutorial :D:D:D ) tā kā saprotu, ka rezultāti var būt dažādi

Link to comment
Share on other sites

 

 

droši vien lasa programming for begginers tutorial
 

 

kodē uz telefona droši vien, ja reiz dators nav pieejams

 

Ustin
Скажите, есть ли нормальные интерпретаторы других языков программирования, сделанные под J2ME?
Проблема в том, что компьютера нет, уже давно (4 года), и похоже, надолго. А программировать на чем-то хочется. Есть Nokia 2323c-2 (MIDP-2.1, CLDC-1.1, heap size 1024 KB). Пробовал Hecl, но у него три фатальных недостатка - нет логарифма и экспоненты, нет перевода символа в его код и обратно, невозможно сохранить написанную программу. Я бы его доделал, но повторюсь, компьютера нет. Может кто-нибудь помочь?

Mikhail
Устин, скорей всего нет и не будет. думаю, что проще купить (взять) компьютер.

Ustin
Михаил, где я вам в тюрьме возьму компьютер?

 


uzziņai: uz Android telefona VAR kodēt pa taisno, bez datora: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.aide.ui 

Link to comment
Share on other sites

Planšetes un strādājošus datorus nav plānots dot vēl dažus gadus. Vienīgi lai šad un tad vakarā vai slimojot paskatītos multenes (tad vismaz mierīgi guļ un nedragā pa māju apkārt). Reizēm tiek iedots tēta iPhone pabakstīt, bet par to interese arī ir max 15 minūtes - pabraukā ar pirkstu pa ekrānu, ja atver kameru, tad uztaisa kādu bildi, bet tas arī viss - nav intereses sēdēt ar stundām un blenzt tajā ekrānā.

 

Par apēšanu - jau minēju, ka nav no tiem bērniem, kas bāž mutē visu, kas kustās un kas nekustās. Labāk paņem no trauka saldo krekeri nekā stumj iekšā plastmasas gabalu.

 

 

Pieminēšu, ka tas nav mans bērns, bet gan māsas, man tikai palūdza sameklēt kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

super! bet no kā tad bojājas? kaut kā taču pusaudži ir pamanījušies dabūt tuvredzību.

Link to comment
Share on other sites

šitāds bija maniem sīkajiem - http://www.babystore.lv/index.php?dir=view&id=64285&page=1&s=clementoni-minnie-mouse-cl-60769-bernu-dators-ru

tikai latviski.

tikai jauns nekādi neiekļaujas noteiktās cenas robežās.

un manējām kaut kas atņirdzās, vasaras beigās vēl kaut kur bērniem mētājās, bet ir aizdomas, ka tika izmests. tā jau to vēl varēja lietot - kaut ko uz ekrāna rādīja, skaņas izdvesa ...

Link to comment
Share on other sites

@@e = d, tev ir visas iespējas pacilāt šo jautājumu drusku citā līmenī, lai ārsti pārstātu izplatīt tās pilsētas leģendas.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Larijssene

Nedēļas beigās vienu varu aizvest uz Limbažiem. Mūseijais tiko izauga no tā, tieši lieks ir. Labprāt kādam citam atdotu lai spēlējas.

 

Edit: Kaut kāds Lenovo, vai Dell. Korpusam nekas nav saplēsts, pat ieslēgt var, raustās ekrāns. Vienvārdsakot, tas jau netraucē spiest pa pogām un skaitīt burtus, ciparus. Ja vajag dod ziņu privāti ar savu tel. nr.

Labots - Larijssene
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...