Jump to content

Pārdodu Zotac Geforce GTX 960 AMP 2GB


chubars

Recommended Posts

Anonīms Alkoholiķis

Pirms kada laika te tirgoja nelietotu gtx960 par 120eur... un pardevejs gandriz vai lamajas, ka visi jauta vai 4gb atmina, un saka ka janu bitu 4gb, tad gan panjemtu. Un ta tika tirgota nedelas 2... vismaz.

 

Ja tevi interese realitycheck, tad lietotas gtx970 iet par 170-180eur.

  • Patīk 2
Link to comment

Hahaha, autors izskatās pilnīgi izkritis no aprites - tu paskaties apkārt, tagad par 150Eur var nopirkt veikalā jauno GTX 1050, par ko tu vēl sapņo? :D Ja kāds par to tavu 960'to iedos kaut vai 100Eur, tad tu jau būsi ļoti laimīgi ticis no viņas vaļā! Tev vienīgā cerība, ka kāds iekš ss.lv paņems par kādiem 140Eur, jo tur cilvēkiem mazāk sajēgas par cenām.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Tieši tā, es pārdodu lētāk kā veikalā.

Tu vispār ar galvu draudzējies? Pats fakts, ka tu iznes mantu pa veikala durvīm jau vien nozīmē -25% no tālākpārdošanas cenas. Šī karte ir vēl pusotru gadu lietota, kas nozīmē vēl vismaz tikpat nost no cenas kā likts. Otrkārt - kuram rausta, par cik kāds interneta veikals tirgo noliktavā noputējušo veco preci? Fakts, ko minēju augstāk - tagad un tūlīt var veikalā nopirkt pilnīgi jaunu videokarti, kas ir par veselu paaudzi jaunāka un ātrāka par tavējo, un maksā LĒTĀK.

 

Hallloooo, apjēdzi beidzot?

 

 

 http://www.neostore.lv/item/EC-01128639/ Pirksi? Man tāda plauktā mētājas, atdošu speciāli tev par 200€ ! Super dīls!

Pasaki, lai tevi dzemdē atpakaļ. Nu jei bogu, kur tādi idioti rodas...

Labots - J.Reinis
Link to comment

Tač man pie d, pārdošu labi, nepārdošu turpināšu lietot pats. Tu J. Reini Spaini galvenais tā neuztraucies, būs jau labi.

Link to comment

Autors kosmonauts un vēl nespēj to apjēgt, kad viņam to saka 6 cilvēki. Ehh, uz ko iet pasaule...

 

Jauna 1050ti iet par 160-170€, un tā karte ir jaunāka un ātrāka. Jaunu šo te karti, kuru tu tirgo, kā jau tev rādīja, var nopirkt par 175€. Plus tava ir pusotru gadu lietota.

Rezultātā summējot to visu, met vien nost kā minimums 60€ no cenas un tad jau reālāka iespēja notirgot.

Link to comment

Es cenu neesmu akmenī iekalis, ja kāds piedāvās savu labprāt apsvēršu. bet jūs tikai nenervozējat tik ļoti, var taču to visu ņemt vieglāk.

Link to comment

@Chubar

 

Kritiski paskatoties uz tavu piedāvājumu nu neattaisno tava cena reālo piedāvājumu.

 

GTX 960 ir tas mīnuss, ka tā nav īsti mid karte un nav īsti high end karte, kaut kas pa vidu.

 

Tie kas gribēs geimot pirkts 99.9% GTX 970 ar 4GB ram. Vai tagad jau GTX 1070.

 

Tie kam vajadzēs GPU lai ir +- ok, ņems kaut HD 7870 pa 80-90e un spēlēs visas modernās spēles uz mid/high iestatījumiem (tai skaitā GTA 5).

 

Tavai GTX 960 liels mīnuss ir 2GB ram , teiksim tā ne šis ne tas, un pirkt tādu pa 160e, kurai NAV nākotnes nu nezinu. Reālā cena varētu būt ~120-130e MAX. vienkārši salīdzinot to, kas tagad ir tirgū.

 

P.S.

 

GTX 970 ss.lv iet pa 200e. Kādus 20e varētu nokaulēt un 20e piemest klāt (180e) un rezultāts tāds, ka man ir GPU, kurš ir 50% jaudīgāks, nekā tavs GTX 960.

Labots - kazarma
Link to comment

Es tač to visu zinu. Mans plāns ir pamēģināt pēc iespējas dārgāk pārdot savu 960 un nopirkt 1060. Ļoti atvainojos ja es aizskāru kāda jūtas ar to, it īpaši Aspazijas, bet nav tāda likuma panta kas man aizliegtu pārdot savu mantu par kādu cenu vēlos. Mana jaunā cena 145.98 eihro.

Link to comment
Jaunās prasīgās spēles iet uz High un Very high.

Neies viss! Tās kartes reālā vērtība ir kaut kur ap ~ 110 eiro šeit forumā vari pat nepiedāvāt to savu cenu vienīgi iekš ss.lv vari pamēģināt iesmērēt, jo tur tā tajās cenās daudzi neorientējās. 

Labots - Toļiks
Link to comment
MakeMeGoAway

 

 

Pasaki, lai tevi dzemdē atpakaļ. Nu jei bogu, kur tādi idioti rodas..

 

Vecīt, Tev viss kārtībā?

 

Loģiski, ka neviens tādu hlamu par minēto ciparu nepirktu. Es vienkārši autoram gribēju uzskatāmu piemēru parādīt, kādēļ viņā minētā cena nav adekvāta pat, ja ņemam vērā jaunas kartes cenu un standarta cenas aprēķināšanas formulu.

 

Ja cilvēks nesaprot, kāda ir tirgus situācija, jāmēģina citādāk attainot.

Link to comment

Pārdevu SS par 140 eiro. Tagad pirkšu 1060 un man būs 60% jaudas pieaugums tikai par 50 eiro. Silti sveicieni Aspazijai un ieteikums piebremzēt ar psihotropajām vielām.

Link to comment

Neesmu nevienu apčakarējis. Kā jau biedrs MakeMeGoAway postēja, lētākā 960 veikalā maksā 175 eiro, tātad mans pircējs ietaupīja 35 eiro. Tas ka daudzi būtieši nez kapēc iedomājas ka viņiem viss pienākas par pus cenu, tā ir viņu problēma - viss maksā tik cik tas maksā.

Link to comment

Dārgu apģērbu veikalos arī ejiet pie pārdevējiem un brēcat, ka viņi visus čakarē, jo citur džinsas un kreklu pa 15 EUR var dabūt?

Link to comment
Standfest

Es uzskatu ka ta ir neciena pret foruma biedriem meginat iemuhljot produktu par ss.lv cenu. Boot "Pardod" sadala ir zemo cenu tirdzinsh, kur pardod tehniku tadiem pashiem hardware entuaziastiem ka tu.

Link to comment

Ir entie gadījumi, kur tā nav, jo pavisam vienkārši - TĀ NAV JĀBŪT!

Tā ir katra biedra brīva izvēle.

 

Par to pašu tēmu: Kāpēc, piemēram, tu, biedrs ar 2 postiem 8 gadu laikā, būtu pelnījis super duper foruma biedru zemās cenas?

Link to comment
Standfest

tapec ka pats ari pardodu mantas par zemu cenu tadiem pashiem hardware entuaziastiem! sheit nebiju tik aktivs, bet cita zinama foruma gan.

Link to comment

Katram cilvēkam ir morāles normas, citam vispār nav! Nu cilvēks sajūsmā ka kādu piečakarējis, dzīvē viss jau atgriežas.

Link to comment
Standfest

Tātad tu ŠO forumu izmanto tikai, lai ieķertu tehniku par cenu, kas zemāka nekā ss.lv? Un, tavuprāt, tev vēl ir TIESĪBAS pieprasīt zemāku cenu nekā ss.lv?

>>

maki lasit? sheit es ne tikai meginu iekert, bet pats ari biju tirgojis.

Link to comment

Jaunbiedri ar 2 postiem nevar te neko tirgot.

Pareizi, skatos kopējā sadaļā tev ir 1 pārdošanas posts - APSVEICU!

Es gan vēl joprojām nesaprotu, kāpēc tu domā, ka esi pelnījis zemāku cenu nekā SSnieki.

Labots - itanium
Link to comment
JuutpaudisMaigcilveeks

Sajutos kā sieviešu kolektīvā  :shok:

Labots - JuutpaudisMaigcilveeks
  • Patīk 2
Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...