Jump to content

PC Modding stuff iegādes vietas


Guest NeXt
 Share

Recommended Posts

Es veeleejos uzzinaat kaadu veikalu Riigaa, kur paardod visaadas lietas prieksh PC Modding, nu organsiko stiklu, neonus, deodes, ventilatorus ar gaismekljiem utt. Ceru, ka kaads varees paliidzeet

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

Capital, 636, veikalaa uz pulkv. Brieža ielas, kas laikam iet roki rokaa ar capital. Kaut kaads stafs ir arii SMS computers, aigas nams laikam utt.

Link to comment
Share on other sites

Guest KEPKE

ELKOR'ā arī visu ko var atrast... nu un nedrīgst arī aizmirst garāžu, bēniņus un visas pieejamās noliktavas, kur droši vien var atrast ko noderīgu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
kalnietis

kaads ir kaut kur maniijis liimpleeves, piemeeraam, zelta kraasaa u.t.t.?

Link to comment
Share on other sites

Varonis
kaads ir kaut kur maniijis liimpleeves' date=' piemeeraam, zelta kraasaa u.t.t.?[/quote']

 

KVILLER (orgstikli un visādas plastmasas arī alumīnija profili kādi nebūt) vai ORACAL (plēves) - meklē pēc šiem atslēgas vārdiem iekš 117.lv

 

vai arī ej pa lāčplēša ielu, tai brīdī kad viņa ir kalnā ti - starp tērbatnieci un brīvībeni, tur būs bodīte ar visu veidu līmplēvēm, un iespēju pasūtīt izgriezt no tām visko ar ploteri.

 

netālu būs arī BALTIJAS PAPĪRS - tur arī līmplēvenes un viskas jauks, papīri entie veidi un taml... stikeri apdrukājamie...

Link to comment
Share on other sites

kalnietis

nu skaidrs.. paldies.. buus jaaiazstaigaa... baltijas papiiraa gan ir buuts dazhas reizes bet liimpleeves gan man tur kaut kaa aciis nekrita... 8)

Link to comment
Share on other sites

Varonis
nu skaidrs.. paldies.. buus jaaiazstaigaa... baltijas papiiraa gan ir buuts dazhas reizes bet liimpleeves gan man tur kaut kaa aciis nekrita... 8)

 

tur šiem ir divas bodītes blakus - vienā baltie papīri un līmplēves krāsainās, otrā bodē krāsainie papīri, bet bez līmplēvēm laikam:))

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kalnietis
tur šiem ir divas bodītes blakus - vienā baltie papīri un līmplēves krāsainās, otrā bodē krāsainie papīri, bet bez līmplēvēm laikam:))

aha tieshi taa arii bija

aber taga man interesee, kur vareetu dabuut taadus režģīšus, kaadas liek dazahi lai bai tumbai...

 

131321819574.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vo, es arī meklēju tādas restes. Kāds nezin, kur Liepājā šitādas lietas var iegādāties(org.stiklu, zelta u.c. interesantu krāsu līmplēves, restes)?

Automašīnām līdzīgas restes ir, tik kur lai dabū?

Link to comment
Share on other sites

PēterisI

Kalnieti:

Apskaties mājas bēniņus, garāžas, kaimiņu/ savas a varbūt pie vecvecākiem tādas vecas tumbas kuras nestrādā, vai paprasi tepat par kādu alu no kāda bootista :D

Link to comment
Share on other sites

Guest sKC

manupraat shitaadi sieti paardodas lielaakos buuvmateriaalu veikalos :) ja ne taa tad kaadaa pagrabaa stabili var atrast :) pasham ir 2x2m taads siets :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...