Jump to content

Borland Delphi executable decompiler needed


snaikers
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

 

Ir standalone programma, kas ir būvēta uz Delphi 6 vai 7. (Nav pieejams project fails)

Programmā bija nepieciešams pamainīt kosmētiskas vairākas lietas, kas sekmīgi ir izdevies ar Resource Tuner 2 tooli.

 

Bet tagad ir nepieciešams pamainīt vienu funkciju, jautājums, vai ir kāds free toolis, kas māk salasāmu kodu dabūt?

 

 

Link to comment
Share on other sites

ronalds, ne gluži. Ja der ASM (kas vismaz man ir lasāms kods), tad var :)

 

Autoram, nē, nepiesakos veikt vajadzīgās izmaiņas progzā.. ja nu vienīgi samaksa ir vismaz trīsciparu skaitlis.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Domājams, ka arī ar trīsciparu skaitli iebrauksi mīnusos :) Tā nav valoda, ko var dekompilēt.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Aha, pa 3 ciparu skaitli pamainit biznesa logiku, dupsejot asm kodu... izklausas loti daudzsoloss rezultats..

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau senos laikos bija Delphi dekompilators - "Dede docompiler". Projekts gan vairs netiek attīstīts (programmas autors kaut kur bija izlicis programmas izejas kodu) un nav zināms ar kurām Delphi versijaām tas vēl ir spējīgs tikt galā.

Link to comment
Share on other sites

Delphi dekompilatori ir vairāki. Bet ne ar vienu no viņiem man nav izdevies iegūt kodu, kur varētu delphi vidē nokompilēt, nemaz jau nerunāsim par labošanu. Jo visa koda vietā ir asamblers.

Ar dekompilatoriem var paskatīties kādi komponenti izmantoti, bet ne vairāk. 

 

Te jāmeklē rokā programmas autors un jārunā lai dod sourci, citu variantu nav!

Link to comment
Share on other sites

skatoties nākotnē, lai arī kā negribas, ja ir plānotas izmaiņas, rezervēt naudiņu un uztaisīt visu pa jaunu.

Link to comment
Share on other sites

Voi, daudz atbildes iekrājušās pa vakaru, ļoti patīkami.

Nu jā, ASM kodu pats es negribu bakstīt. Nē nu iztiks bez.

 

Ja nu kādam nav ko darīt, var izlasīt palagu:

Apstāstīšu situāciju. Ir programma ar kuru strādā cilvēki jau ntos gadu. pēdējās izmaiņas veiktas 2012. gadā.

Neviens izmaiņas vairāk veikt negrib un nevienam maksāt negrib, cilvēki strādā ar to programmu, kā strādā. Tad pie apvāršņa es parādījos.

Padzirdēju, ka ilgi gaida kaut kādas izmaiņas, es labs cilvēks būdams sāku smērēties ar to, sākumā domāju .net un būs easy, bet beigās ieberzos auzās. Arī meklēju dekompilatorus, bet ASM negribu lasīt. Vienīgais veicu kosmētiskas izmaiņas un  dažu workaroundus, lai viss izskatās tā kā cilvēki grib, bet loģika apakšā vecā. Vienu funkciju gribēja, bet es jau brīdināju ka varbūt. Beigās no varbūt uz nekad :)

Gribējās atvieglot viņiem darbu, nu pa pusei būšu atvieglojis.

 

Next step viennozīmīgi būtu visu dotnetā pārrakstīt. Programma maziņa, labam programmētājam 2ned - 1mēn. Man kādi 3 mēneši probably, bet man tam nav laika, jo citi darbi stāv, neesmu programmētājs.

 

Anyway, paldies visiem par viedokļiem.

Link to comment
Share on other sites

ja nu sadomā, cau šejieni gan jau atrastu koderi, kas to izdarītu, protams, ja tev ir srakstīta specifikācija.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Vispirms jau finanses jāatrod. Parasti risinājumam, kas strādā, neviens negrib maksāt. 

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā. Visur finanses....

Programma strādā, neoptimāli, bet strādā.

Viss atkarīgs no tās nodaļas, kad viņiem vajadzēs un ko. Pašlaik viss mierīgi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Aha, pa 3 ciparu skaitli pamainit biznesa logiku

A kā Tu zini cik lielas izmaiņas vajag? Var būt sīkums kas arī ASM risināms. Ja kas, trīs ciparu skaitlis ir arī 999.

 

 

 

nevienam maksāt negrib

Autoram, IMO vari šim pasākumam atmest ar roku. Ir redzēti tādi klienti - kas tur, pielikt vienu lauciņu, par tādu sīkumu tak nav jāmaksā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...