Jump to content

Sagāja sviestā android kontakti.


Chaba
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Šorīt pamodos no tā, ka zvanīja telefons. Pieceļos, paņemu telefonu un redzu, ka zvana nezināms numurs, paceļu, izrādās čoms. Sāku pēcāk skatīties un no visas kontaktu listes vienas nakts laikā palikuši vairs tik 52 kontakti.

  Vakar, pirms gulētiešanas uzliku savam telefonam auto-sync. Šorīt, viss ir dī**.

  Rakstot DIAL numuru redz visus vecos kontaktus, to numurus, var piezvanīt un tamlīdzīgi, taču, Call logs zvanītie numuri parādās kā parasti astoņciparu telefonnumuri, nevis vārdi konkrēto kontaktu. Kas notika? Gmails pēkšņi arī rāda vairs tik 52 kontaktus, lai gan agrāk tur bija visi.

 

Varat kāds lūudzu palīdzēt?

Link to comment
Share on other sites

Varētu būt miskastē. Kas pa telefonu? Man pirms pāris dienām Asus apdeitoja nesen apdeitoto 6.1 Andrīti un ar no rīta bij pliki numuri. Kad sāku bakstīt, jamais paprasīja piekļuvi pie gmail kontaktiem, atļāvu un viss aizgāja. Izskatās, ka kaut kas Tev līki sasinhronizējies.

Link to comment
Share on other sites

Uzvarēju.

Rootots LG G4. Nebija uzstādīts gmail apps. Tā kā līdz šim nebiju sinhronizējis, droīdam netraucēja, bet šonakt beidzot bija tam jāpienāk. Visi kontakti ir atpakaļ, izņemot kontaktu bildes.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Kontaktu bildes google iisti nesinhronizee liidz galam. Es joprojam neesu sapratis kur ir iemesls, jo pasham kad lietoju android telefonu, tad puse kontakti ir ar bildeem, un puse nav. Bet tas nav tikai ar google kontu, bet arii ar Microsoft Exchange. Tas nav ne parmetums u.c., bet personiga pieredze.

Link to comment
Share on other sites

Atceros ka man HTC tādu joku bija uztaisījis veselas divas reizes nepilna gada ietvaros. Tā arī neizpratu kāpēc un kā, pirms pēdējās pat man liekas bija maksimāli visādi sync un dranķi atslēgti. HTC M7. Sākās jau uz viena no pēdējiem Lollypop 4.x.x un pēdējā reizē ar 5.x.x

Intreses pēc gribētos zināt kas par joku.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

pēdējās pat man liekas bija maksimāli visādi sync un dranķi atslēgti
Tā vietā, lai iemācītos izmantot visas ērtības, ko sniedz modernās tehnoloģijas, labāk būt ietiepīgam ēzelim un nelietot to, par ko slinkums dažas minūtes palasīt manuāli?
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā vietā, lai iemācītos izmantot visas ērtības, ko sniedz modernās tehnoloģijas, labāk būt ietiepīgam ēzelim un nelietot to, par ko slinkums dažas minūtes palasīt manuāli?

 

Ne gluži, manā gadījumā telefons jau bija nokalpojis savu un tas tika veikts vairāku nolūku dēļ , gan baterijas, kam gan tas daudz palīdzēt nevarēja, gan ātrdarbības. Citā gadījumā, protams, tā ir telefona plašo funkciju izšķērdēšana.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...