Jump to content

Labi juvelierizstrādājumi


Kitai
 Share

Recommended Posts

Tuvojas cilvēkam apaļa jubileja, visi nospriedušu dāvināt zelta bling-bling ķēdi. Centraļņika un autenes čavas šoreiz nederēs... :D Biju dzirdējis no viena zināma juveliera, ka veikalos nopērkamās esot pašvakas, tādēļ labāk pasūtīt handmade. Nezinu - taisnība, vai pašreklāma...? Ja ir ieteikums par veikaliem, tad kuri?

Link to comment
Share on other sites

Laba zelta ķēde, tāda, kura vecim neplēsīs kažoku - ~1k EUR... Tās smalkās, brrr... ir nācies lietot, sāpīga lieta :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tas gan :D Tikai šādu no zelta... Būs vairāk kā 1k EUR :D

Link to comment
Share on other sites

Šitās resnās ķēdes taisa no trubiņām, līdz ar to, skats ir, svara nav!

Link to comment
Share on other sites

Šeit, izskatās, diemžēl dažiem džentlmeņiem nav īsti saprašanas, CIK dārgas patiesībā ir lielās 'reperu/mafiozi' zelta ķēdes (pat tās, kas no trubiņām taisītas). Pirms gadiem pieciem sanāca braukt kā reiz vienam partnerim no krievijas tādu dāvināt, kopā ar vēl pāris kolēģiem no citiem kantoriem - nebija nekāda lielā vai resnā, grami 60 šķiet, tieši bismarka pinuma, un izmaksāja ap 1800 Latiem. Tādas, kā Kitai ir ieplānojis, maksās vismaz uz 2.5k Eur, ja ne vēl vairāk.

 

EDIT: rekur ieskatam, kādas cenas - 

 

http://www.e-lats.lv/lv/e-veikals/zelta-kedites?s=1&sort=pricehl

 

Šī vēl ir lētā gala - ne liela, ne resna.

5_500x500.jpg

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

par šādu dāvanu galīgi nebūtu priecīgs... ja nu vienīgi par summu ko dabūtu pārdodot to...

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt sameklet juvelieru, kas stradā ar tavu zeltu (tai skaitā ar zelta lūžņiem, zobiem ...), Tad maksāsi tikai par darbu, kas arī sastādīs, apmēram, pusi no ķēdes vērtības.

Bonusi: tiec vaļā no dzimtas zobiem :) tobiš saplēstajiem krāmiem, novecojušiem ex laulības gredzeniem...Vari lombardā piepirkt zelta lūžņus pa lēto (apmēram 20/25e/g)

Nemateriālā vērtība (ģimenē ir spēks) un ar rokām veidotam ir pievienotā vērtība.

 

Minusi: puse no zelta, jāmaksā par darbu.

Var gadīties zaglīgs juvelieris.

Labots - erglis4
Link to comment
Share on other sites

Varu ieteikt aizbraukt uz Ziepniekkalnu, valdeķu ielā ir Rīgas juvilieri, vīrs ap 40-50gadiem, labām rokām, salasi savu zeltu aizbrauc, parunā cik maksā uztaisīt, cenas smuki ir kā runāts, dažreiz pat nedaudz lētāk. Ir taisīts no sudraba karotes nameja gredzens, zelta gredzeni, no veciem gredzeniem, ķēdītēm kā reiz pagājušajā gadā tika taisīta viena jauna ķēde uz jubileju, viss puper, stipra, neplēš ne audumu, ne ādai kas. Labs meistars, bet runā 90% rus.

 

Ja nav sava zelta, tad labāk pirkt gatavu, jo tādā pārpirkšanā būs dārgāk galā, jo gatavošanas procešā kāds % zelta aiziet zudumos, + darbs + pats zelts. Uz vietas arī Rīgas juvilieri ir ķēdītes, var zeltu arī nopirkt un taisīt savu ķēdīti.

 

http://www.rigasjuvelieri.lv/

 

Otra vieta ir sudraba nams, http://www.sudrabanams.lv/labas atsauksmes, pats gan neesmu pie šiem neko pasūtījis.

 

Saproti cik tev ir budžets un apskati interneta veikalos cik gramu ķēdes sanāk, tad apbraukā šādas vietas un izdari pirkumu.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Pilnībā ir jāpiekrīt J. Reinim.

Laba zelta ķēde, jā, pat pūstā sākas ar kā minimums 1k.

A visi reperi staigā ar tām APzeltītājām ķēdēm, jo ja tā būtu pilnā zelta ķēde, tas rezultētos lauztā sprandā...

Link to comment
Share on other sites

Jūs traki, to milzigo suņu ķēdi te alusbundža tikai grib. Tur vajag solīdu nevis gangsta shit.

Link to comment
Share on other sites

Man vismaz šķiet ka neviena no šādām zelta ķēdēm neizskatās solīdi... Zelts tomēr ir izrādīšanas utt.

Man kā latvietim labāk patīk sudrabs... ja gribu priekš sevis ko nenormāli dārgu, tad ņemtu balto zeltu vai platīnu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

laukos tā mode lēnāk aiziet ...

un saprast vai pulkstenis ir dārgs spēj mūsdienās labi ja viens no pāris tūkstošiem laužu. Par zeltu visiem viss uzreiz skaidrs.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

hah - un labs pulkstenis lētāks par ķēdi? :D

es nerunāju par visādiem hilfingeriem un bossiem ar ķīnas mehānismiem...

Kad pats sev pirku pulksteni, cītīgi konsultējos ar zinošajiem, un ja jau pat Ervīna kantorī saka, ka mehānisms nav sūds, tad var ticēt ;)

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

Nu ko tad nelielies līdz galam?

Link to comment
Share on other sites

Tissots ir OK... bet tas ir lētais gals - budžeta klase vai kā pareizi sauc... ;)

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Loģiski, ja salīdzina ar Longines vai to pašu Raymond Weil..., kam gan iekšu saturs esot ļoti līdzīgs...

Bet te bija runa par zelta ķēdi, ķēdes budžetu un tamlīdzīgi.

Repaku ķēdes arī negribot, tātad vidusmēra pulkstenis sanāk par ķēdes cenu.

Kā tur bija, uz rokas nēsā pulksteni, savas vienas algas apmērā.

Lai zina ar kādu ciparu var sākt runāt.

Labots - skolnieks_2
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Gan jau ka gada

Link to comment
Share on other sites

Latvijā nav dzirdēts par šādu pieņēmumu, ka kaut kam ir jāmaksā noteiktu daļu no savas algas. Ja šī ideja nāk no ārzemēm, tad tur mēdz būt ļoti dažāda darba algas uzskaite. Tāpēc derētu precizēt no kurienes apgalvojuma aug kājas un par kādu tieši periodu ir runa.

nu, lai saprastu

 

ar kādu ciparu var sākt runāt.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cilvēkam, kurš nenēsā pulksteņus dārgu pulksteni pirkt nav jēgas, ja vien super precīzi nezini cilvēka gaumi.

 

+ Uz Tissot springt nevajag. Tas ir ok pulkstenis, bet es teiktu, ka nedaudz pārcenots. LV tas ir ļoti pazīstams, jo Laiks-a mārketings mums pakausī salīdis.

Link to comment
Share on other sites

+ Uz Tissot springt nevajag. Tas ir ok pulkstenis, bet es teiktu, ka nedaudz pārcenots. LV tas ir ļoti pazīstams, jo Laiks-a mārketings mums pakausī salīdis.

 

 

Es gan teiktu ka Tissot (jauns) ir labākais ko var dabūt līdz 500 EUR (ne LV veikali)... Piemēram šis modelis -->

 

tissot_visodate_t019_430_16_031_01_mt.jp

Kā to bildi no linka var samazināt? :)

Link to comment
Share on other sites

labākais ko var dabūt līdz 500 EUR (ne LV veikali)

Rotaslietām tāds vārds "labākais" neeksistē - gaume katram sava.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

Rotaslietām tāds vārds "labākais" neeksistē - gaume katram sava.

 

Runājot par pulksteni es to par price&performance domāju. Zinot kāds viņiem mehānisms + ar domu pie uzvalka - solīdi! :) 

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

 

 

Rotaslietām tāds vārds "labākais" neeksistē - gaume katram sava.
 

Gaume, ta gaume - te vairāk ir par kvalitāti.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks būs kaut ko baisi sagvelzis par tām algām. pats jau ar neko paskaidrot vairs nespēj.

Link to comment
Share on other sites

Man ar ķēdes nepatīk..bērnības trauma...jūrā lēkajot no akmeņiem..daudzas pazaudētas.man viņas traucē.kolēģi darbā daži nēsā liela izmēra un vingrotājs komplektā. Man ar zelts nav cieņā..ļoti patīk titāns gan pulksteņos gan laulības gredzenā...ar baltā zelta dekorāciju. Štatu kantoris par velti viņu arī pulē ja aizsūta pa pastu.

Sudrabs par mīkstu...priekš manis. Es visticamāk arī zelta ķēdi pārdotu ja iedāvinātu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Biju šodien teiksim sanāksmē, kurā tikās ap 20 dažādi uzņēmumu vadītāji un īpašnieki. Skaidrs, ka visi ir labi pelnoši, bet nobrīnījos, ka vairākiem vīriešiem bija smart pulksteņi uz rokas. Dažādi, vienam pat izskatījās ka garmings ar sasistu stiklu. Domāju, ka blamēšos ar savu lg, bet izrādās arī auKstais gals ar gadžetiem staigā.

 

fēniksus nēsā sportisti. es ar savu 50mm GPS suunto ambit3 peak nepal edition ikdienā nēsāju, patīk un zinātiej uzreiz skaidrs kas ir kas. Man sencīts ir alpīnists, ikdienā staigā ar elektrisko altimetru pulkstenī. smart watchus hz kas nēsā, droši vien tie, kas iepriekš pulksteņus nenēsāja, vai vienkārši jauna rotaļlieta. man personīgi viņi besī, ir kam patīk.

 

par algu pilnīgs bullshit, un labiem pulskteņiem ir labs 2nd hand tirgus. omegas un rolexus var dabūt par labām cenām, pats lēnām briestu uz speedmaster iegādi, bet nu algu uz viņu netaisos tērēt, varbūt pusīti maksimums.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...