Jump to content

Just5 FREEDOM neslēdzas iekšā un nereaģē


ievaieva
 Share

Recommended Posts

Labdien. Zinu, ka līdzīgs raksts ir bijis publicēts aprīlī, bet tomēr uzdošu jautājumu, jo ir pagājis kāds laiks un un varbūt kādam ir informācija, kā man palīdzēt.

Šobrīd atrodos ārzemēs un šodien savam Just5 Freedom nopirku vēl vienu (vietējo) SIM karti, ko ieliku 2. SIM kartes vietā, blakus savai LV SIM kartei. Telefonā 2. SIM karti neuzrādīja, tāpēc to pakustināju un restartēju. Atkal neuzrādīja, tāpēc darīju tā pat vēlreiz. Trešajā reizē es telefonu izslēdzu. Un viņš vairs neslēdzās iekšā. Ārzemju SIM karte ir izņemta ārā. Telefons vispār nereaģē. Arī nekas nenotiek, ja pieslēdz pie lādētāja. Starp citu, baterija bija uzlādēta un viņš nav vienkārši izlādējies. Ko man darīt? Kas varētu būt pie vainas.

Telefons ir jauns, tikai kādas 2 nedēļas. Tā kā neesmu Latvijā, nevaru aiznest telefonu uz garantijas remontu. 

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko man darīt? Telefons ir jauns, tikai kādas 2 nedēļas. Tā kā neesmu Latvijā, nevaru aiznest telefonu uz garantijas remontu.

Nopērc lētu klausuli, lai var veikt un saņemt zvanus, kad būsi lv nes uz garantiju, ko ta vēl.

Link to comment
Share on other sites

Neticami. Ķīnieši izdomā telefonus, kurus ir spējīga nokautk sim karte.

 

ievaieva intereses pēc var pamēģināt vai kautkas notiek Turot ilgāku laiku skaņa+ plus ieslegt vai skaņa - plus ieslēgt.... bet faktiski tas tpt neko nedos.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vienu reizi trāpījas līdzīga problēma ar HTC Desire 816, atrāvu vāku nost, atvienoju bateriju pēc neilga laika pievienoju atpakaļ un aizgāja. 

Labots - Pikxelis
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...