Jump to content

bitshop.lv atsauksmes


Ronalds21
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Esmu saskāries ar problēmu, ka pirmo reizi dzīvē visticamāk izmantošu I-veikalu, kur ir tikai priekšapmaksa un preci var saņemt TIKAI caur 3 personu. T.i. pasts, pakomāti vai kurjers.
Vai šādiem veikaliem ir vērts uzticēties, lai ietaupītu? Varbūt ir kāds pazīstams iegādājies? Ar garantijām nebūs problēmu? 
Un vai pie mums vēl ir iespējams cilvēkus tā vienkārši apčakarēt? Varbūt šis veikals pārdod kaut kādus brāķus?

Liels paldies par visiem ierosinājumiem :)

 

Link to comment
Share on other sites

Janka420

 

 

Vai šādiem veikaliem ir vērts uzticēties, lai ietaupītu?
Nē.

/thread

Link to comment
Share on other sites

 

 

preci var saņemt TIKAI caur 3 personu. T.i. pasts, pakomāti vai kurjers.
  Tas kāds joks vai ? Pilnigi visi interneta veikali preces piegādā šādi. Nu ir jau daži dīvaiņi, kuri paši brauc uz biroju (nu OK, ja pa ceļam), bet piegāde uz pakomātu vai DPD paku bodi - labākais variants.  Par konkrēto veikalu gan neko nevaru teikt, nav bijusi darīšana, bet viens padoms gan - nekad neizvēlēties lētāko.
Link to comment
Share on other sites

Ronalds21
(labots)

Nu gluži nekas lētāks nav, bet attiecīgais modelis Asus gl552vw dm149 nav citos i-veikalos pieejams. Varbūt tai cenai tādai arī ir jābūt. Es nemāku spriest vai tas ir lēti vai arī nav. Nu adekvāta cena viennozīmīgi.
Grūti saprast ar asus rog sērijas datoriem. Modeļi daudziem vienādi, bet tālākie burti aizved vienā sviestā, ka vairs nevar orientēties nekur. Itkā vienādi modeļi, bet variācijas dažādas. Tikko uzraku, ka vienam (kaut kādam x0169T) vienā lapā rāda fullhd, otram mirstīgo izšķirtspēju.

Varu jau paņemt no 1a šo bez raizēm - http://www.1a.lv/datortehnika_preces_birojam/portativie_datori_un_aksesuari/portativiedatori/asus_rog_gl552vx_engru_gtx_skylake_i5
Bet nu tomēr... no bitshopa ir stiprāka videokarte, mazāks rams un cena labāka.
http://www.bitshop.lv/lv/Datori/Portativie-datori/Portativie-datori/ASUS/ASUS-ROG-GL552VW-DM149-2-3GHz-i5-6300HQ-15-6-1920-x-1080pixels-Black-Grey-p27044c139c18c117.html?search=asus%20gl552

Vai ir tā vērts? Es domāju, ka varētu būt.. 

 

 

EDIT :

@raiviic

Nu, bet, piemēram, 1a.lv. Ir iespēja izvēlēties - vai preci saņemt uz vietas, vai sūtīt.
Es līdz šim neesmu redzējis i-veikalus, kuri nepiedāvā saņemt preci uz vietas un attiecīgi nav pretrunu ar priekšapmaksu. Var jau saprast-  nabadzīga un jauna firma (ceru, ka jauna).

Labots - Ronalds21
Link to comment
Share on other sites

ykristaps

 

 

Tas kāds joks vai ? Pilnigi visi interneta veikali preces piegādā šādi.

Tikai caur pastu, omnivu u.c ? Uzsvars uz tikai. Pāris nedēļas atpakaļ tādu sazvanīju. Neatceros kurš veikals, bet teica, ka tikai caur kurjeru vai pastu. Tā kā steidzos un neesmu rīdzenieks, teicu, ka piebraukšu jebkur Rīgā un savākšu. Prece esot "viņiem" uz vietas Rīgas birojā, bet pats savākt nevarot un nometa klausuli. 

Link to comment
Share on other sites

Ir likums - ja ir jebkādas šaubas, neskatoties uz jebkādām pievilcīgām cenām - nepērc.

It sevišķi 700EUR dārgu laptopu.

Link to comment
Share on other sites

es esmu no tiem dīvaiņam, interneta veikalu izvēlos lai man būtu pa ceļam un iebraucu paņemu preci, maksāju skaidrā. 

 

Pērkot telefonus u.c. dārgas sīklietas, pirms dot naudu atveru ieslēdzu pārliecinos par reģionu atbilstību, to ka vispār viss ir vesels utt. 

 

Ir gadījies pasūtīt kautkādu xperia telefonu, kurš uz vietas bija kautkāds briesmīgs (korpuss šķobījās) un netika paņemts. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds21

Milzīgs Jums paldies visiem!
Beigās ņemšu no bm.lv, kurš nekad nav pievīlis.

Modelis mazliet cits, maksā dārgāk, bet ir nevis 960M 2g, bet gan 960M 4GB.
Pārmaksāšu par 60eur vai precīzāk teikt - nepārmaksāšu un nečakarēšos.

 

Laikam jāpiekrīt, ka veikals bez veikala neko labu nevar sniegt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...