Jump to content

Acer Aspire 5730z skaļruņi


Johny7
 Share

Recommended Posts

Cienījamie biedri, ir notikusi šaize un manam Aceram sākuši nenormāli pļerkstēt skaļrunīši, it sevišķi kreisais. Vrb kāds var ieteikt kur tādus dabūt un vrb ir kāds meistars kas pa nelielām naudām varētu nomainīt. Es gan atrodos Cēsīs. Mans nr.26721894.

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

Sūūūū konfigurācija. AMD ar savu 700 sērijas čipsetu  :TPON: 
(c-panelī -> sound -> playback -> speakers - properties -> Advanced TAB -> Default format pārslēdz -> OK). Un tā sadzīvosi visu dzīvi ar viņu ja vien nav vēlēšanās pret sienu laptopu izšķaidīt.



TizLenis

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Iespējams skaļruņu membrānas vajag iztīrīt no drazas, kura taisa kropļus. Ja tas nelīdz skaļruņi paši mazticams ka defektīvi, drīzāk pastūzis, kurš viņus darbina.

 

p.s. tehnomansam gaumīgs paraksts, paldies Ļizardam par rīta prieku

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka Tehno savu parakstu ir nopelnījis ar virs bildes!

Link to comment
Share on other sites

 

 

taalab bija jautaajums par ausiim/tumbaam.

 

Miglaini atminos vismaz vienu exemplāru (ka tik ne tevis iemīļoto probuku), kur ausīm un skaļruņiem katram bij savs pastūzis, un ar līdzīgu problēmu. Un kā var izbļaut skaļruņus ar 0.5W pastūzi? Man tas kaut kā nelīmējas kopā.

Link to comment
Share on other sites

Nu es neapšaubu, tikai brīnos. Nelietoju iebūvētos nekam vairāk kā kazuālai klausīšanai, un arī tikai tad, ja normālas ausis vai sistēma nav pieejama :>

Link to comment
Share on other sites

Jautājums jau ir tikai viens - kur tos 0,1w mēsliņus dabūt? Iekšējais pastūzis ir OK un nekādas drupačas tur sabirušas nav, vienkārši viens no tiem pīkstuļiem (vai abi) ir atņirdzies no vecuma.

Link to comment
Share on other sites

Uz ''DATNET" aizej, moš šiem ir. Cēsīs, Pļavas 5.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...