Jump to content

MP3 audio failu līmeņa auto regulātors


jema
 Share

Recommended Posts

NU piedodiet, ja ne tur! No daudziem diskiem ir savākta mūzikas izlase MP3 formātā, bet par cik skaņas līmenis katrās diskā ir bijis savādāks, atskaņojot to stipri jūt, vai ir kāds softs, kas noliek visu mapi uz vienu audio līmeni?

Link to comment
Share on other sites

Man nesanāk nekas ar viņu, laikam esmu dumjš, lokāli no datora jā, kā met uz USB viss par vecam.

Link to comment
Share on other sites

martinno

+1 par MP3Gain


Viss strādā, esmu visu muzonu ar to pārdzinis un arī mūzikai telefonā izmantoju.

Link to comment
Share on other sites

Audacity pārkompresē. Nez, es ar to mp3Gain nočakarējos dažādos variantos pāris vakarus, bet normālu rezultātu nedabūju. Biju testam paņēmis 5 failus ar dažādiem skaļumiem dažādā veidā (tādi, kam kopējais līmenis (RMS) bij zemāks vai augstāks un tādus, ka tik pīķi bij par kādi 5-6 dB augstāki). Nekas prātīgs nesanāca. Katrā gadījumā nevarēju iegūt tādu rezultātu kā ar Adobe Audition, vai Steinberg wavelab pārkompresējot. :( Attiecīgi kolekcija joprojām grab ar dažādiem skaļumiem, kas mazliet besī...

 

Edit: Mazliet palasījos un sāk rasties aizdomas, ka jamais softs nemaina faila amplitūdu, bet ar replaygain algoritmu uztaisa Tagus, kuri regulē pleijeri, kas atbalstu Tagu informāciju. Attiecīgi uz hardwariskajiem atskaņotājiem nekas labs nav gaidāms. Iespējams, ka kļūdos, bet pēc manas pieredzes, izskatās ticami.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Vēl blakus tēmā tika pieminēts mpTrim. Tam vismaz lapā rakstīts:

mpTrim can adjust the volume of MP3s. Volume change can be manual or automatic (volume normalization).
mpTrim keeps the music quality intact, no matter how many times you process an MP3, because it works directly in the MP3 format without having to decode/re-encode. That also makes it very fast.
Link to comment
Share on other sites

Ja atskaņo uz PC, smartphone vai populāriem atskaņotājiem, tad nav ko čakarēt materiālu vēl tālāāk ar MP3Gain un citiem konvertēšanas rīkiem, bet noskenēt visus failus, kas tikai pierakstīs ID3 tagiem papildus lauku ar ReplayGain datiem. https://en.wikipedia.org/wiki/ReplayGain#Audio_players 

 

Visvienkāršāk noteiki caur foobar.

 

Ja atskaņotājs bez ReplayGain, tad nekas cits neatliek kā MP3Gain.

Labots - tomy91
Link to comment
Share on other sites

Man nesanāk nekas ar viņu

 

Mazliet vēl palasījos un paeksperimentēju ar dažāda skaļuma un uzbūves mūzikas failiem. Pamēģini: ielādē failus, tālāk Target (Normal) Analysis uzliec 89, spied Track Analysis,  pēc tam pie Modify Gain augšā - Apply Track Gain. Visam būtu jāsanāk. ;)

 

 

 

a atskaņotājs bez ReplayGain, tad nekas cits neatliek kā MP3Gain.
 

 

Pie tā arī es nonācu.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...