Jump to content

Samsung Galaxy S4 GTi 9505 nevar aktivizēt LTE/ 4G


RX77
 Share

Recommended Posts

Uz kastes daudz kas var būt. Tikai jāņem vērā, ka kasti pircējs saņem jau pēc preces iegādes. Līdz ar to, ja pārdevējs apgalvos, ka preces aprakstā tas nebija, tad vienīgā neatbilstība te būs uzraksts uz kastes. Kuru pārdevēja pārstāvis var viegli novērst ar baltā korektora palīdzību. Neradot vizuāli konstatējamas izmaiņas preces ārējā izskatā.

 

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/preces-vai-pakalpojuma-neatbilst-ba-l-guma-noteikumiem-un-izvirz-m-s-pras-bas

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Par metāla naudas mīlētājiem skaidrs, bet otra mentalitātes puse ir aizstāvēt tirgotāju, kurš te uz vietas tirgo mums nepiemērotu preci.

Ja cilvēks nepelna daudz, viņš cenšas ietaupīt, starp citu, tie kas pelna ļoti daudz arī taupa, netaupa parasti zīmuļi un izlecēji, kuriem vajag pavicināt pirkstus.

Tātad, cilvēks ir sakrājis kāpostiņu, tehnikai, ko noskatījis un ko kāro sirds, atrod sev izdevīgāko variantu, no ne tā mazākā kantora un tur viņu "uzmet" ar preci, kas neder mūsu tirgum.

Neaizmirsīsim faktu, ka visi nav tehniķi un neorientējas frekvenču iedalījumos.

Ja aprakstā ir 4G, tad ir, un man kā pircējam vulgaris, ir pie vienas vietas, kurai valstij un no kurienes tas telefons ir iepirkts, ja tirgo normālā veikalā, tātad jāiet un viss.

Tā vietā, lai dotu padomu, kā izcīnīt taisnību, vai uzmundrinātu, galvenais ir nolikt, nolamāt un pateikt, lai sūkā ledu.

Apsveicu, bravo, varat ar sevi lepoties.

Gnīdas. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tā vietā, lai dotu padomu, kā izcīnīt taisnību, vai uzmundrinātu, galvenais ir nolikt, nolamāt un pateikt, lai sūkā ledu.

Likumdošanā ir paredzētas atteikuma tiesības.

Pie tam pircējam nav jāpamato, kādēļ viņš izvēlas izmantot šīs tiesības.

 

Par tēmu: es pats 2 gadus palietoju LV tirgum paredzētu Galaxy Note2, kam nebija 4G. Tajos laikos LMT piedāvāja 4G rūteriem, bet neviens LV operators balss ierīcēm šādu ekstru nepiedāvāja. Rezultātā Samsung droši veda iekšā iekārtas tikai ar 3G.


 

 

Ja cilvēks nepelna daudz, viņš cenšas ietaupīt,

Pareizi, bet tādēļ jau nav jānoloka visa mēneša alga interneta veikalā par <labu> <stipri lētāku preci kā citiem veikaliem>.

Priekš tam labāk izvēlēties respektablu veikalu, kas pārdod Latvijas tirgum paredzētas iekārtas.

LMT veikalos arī Bites klienti var iegādāties iekārtas Nomaksas vai Atvērtā līguma ietvaros. Tas ļaus sadalīt lielo summu taupīgam cilvēkam piemērotos gabaliņos un turpināt lietot savu iecienīto 4G tīklu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Par metāla naudas mīlētājiem skaidrs, bet otra mentalitātes puse ir aizstāvēt tirgotāju, kurš te uz vietas tirgo mums nepiemērotu preci. Ja cilvēks nepelna daudz, viņš cenšas ietaupīt, starp citu, tie kas pelna ļoti daudz arī taupa, netaupa parasti zīmuļi un izlecēji, kuriem vajag pavicināt pirkstus. Tātad, cilvēks ir sakrājis kāpostiņu, tehnikai, ko noskatījis un ko kāro sirds, atrod sev izdevīgāko variantu, no ne tā mazākā kantora un tur viņu "uzmet" ar preci, kas neder mūsu tirgum. Neaizmirsīsim faktu, ka visi nav tehniķi un neorientējas frekvenču iedalījumos. Ja aprakstā ir 4G, tad ir, un man kā pircējam vulgaris, ir pie vienas vietas, kurai valstij un no kurienes tas telefons ir iepirkts, ja tirgo normālā veikalā, tātad jāiet un viss. Tā vietā, lai dotu padomu, kā izcīnīt taisnību, vai uzmundrinātu, galvenais ir nolikt, nolamāt un pateikt, lai sūkā ledu.

 

Šī atbilde ir ļoti tuvu patiesībai.Līdz šim vienmēr biju domājis ka 1A.Lv ir zolīds interneta veikals, kurā regulāri esmu pircis dažādus devaisus un ne par mazām summām un nekad iepriekš nekādas problēmas ar viņiem nav bijušas, Protams pēc atgadījuma ar S4 izdarīšu secinājumus un 1A.Lv vairs nebūs mana izvēle NR.1, izrādās mierīgi var iesmērēt neatbilstošu telefonu, tāpat kā 220.Lv kas ar skaļiem reklāmas saukļiem tirgo savus kreisā gala Ķīnas mēslus.

   Šodien uzzvanīju uz vairākiem mobilo telefonu remonta servisiem un vienā no tiem, ko ieteica Samsung Latvija viņi ir ar mieru garantijas ietvaros par velti pāršūt telefonu ar Baltijas atjauninājumiem pēc kā būšot tas LTE/ 4G, it kā problēma viņiem zināma, neesmu pirmais kas interesējas.Vienīgi  termiņi viņi saka 2-3 nedēļas rindas kārtībā.

Negribas man 2-3 nedēļas staigāt apkārt ar veco podziņu Nokiju.Esmu dabūjis vajadzīgos Samsung Baltijas draiverus tikai nav man zināšanas kā pareizi viņus instalēt.

Varbūt kāds, kas ar to nodarbojas privāti, par kādu nelielu ciparu varētu man palīdzēt uzinstalēt ? Esmu Rīgā , rakstiet privātziņu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

muahh, nu i rindas :> kaut gan, ja "garantijas ietvaros", tad gaidi :> buutu samaksaajis vismaz cjiriku, rindas nebuutu :>

 

 Nav jau problēmas kādam zinošam cilvēkam samaksāt to čiriku, vienīgi viņiem tajā servisa centrā tāda shēma, ka uz zvaniem atbild meiča, noskaidro ko vajag un tad atzvana ar atbildes informāciju, tam meistaram pa taisno netiek klāt.

Link to comment
Share on other sites

Lasu tēmu , un saprotu ka man sievai tieši tādz pats gļuks. LTE neiet, ceturtās rindas nav . Viņai zz.    Ieliku savu karti Lmt , rinda parādījās. Nu pa lielam

nestresojam jo viņa lieto internetu maz, lielākoties wi-fi... un kad bija bite arī 4G značoku nekad neredzējām ... :book:

Link to comment
Share on other sites

Šitos PTAC karoga vicinātājus vajadzētu kastrēt. Lai nevairojas. Es varu pateikt ka ar jebkuru tirgotāju var normāli vienoties, normāli bez uzbraucieniem pamatot problēmu un lūgt atrisināt. Un arī atrisinās. Ja vēlēšanās ar kāju vērt durvis un ķērkt par patērētājiem nekas labs no tā nesanāks. Nevienam, arī ķērcējam kuru var iegruzīt uz pilnu procedūru, ar prasījumu pieteikumiem, ekspertīzēm utt. tā ka laimīgs nejutīsies. Ja tam modelim LTE jābūt, tad arī "pelēkajam" ir piegādātājs.I-veikals atdod piegādātājam lai atrisina problēmu.Softu pāršūt ir kā pirkstus apčurāt, pāršūs un miers. Ja grib pats tur nekāda kosmosa tur nav: xda praktiski viss ir atrodams visiem modeļiem, lejuplādē servisa softu (Odin) un attiecīgā modeļa fleš failus. Uzinstalē, piespraud savu telefonu, draiveri paši nostāsies, pēc tam pāršuj vadoties pēc instrukcijas (meklēt tai pašā xda)

 

Ja gribat Baltijas tirgum domātus aparātus jāiepērkās tikai operatoru veikalos, vai arī internetveikala menedžerim tiešā tekstā jāpasaka ka gribi tiešu tādu. Viņš pateiks cenu. Cenu kura būs stipri lielāka par standarta piedāvājumu. Konkurence mežonīga, visi lūko tirgot lēto preci, savādāk uz viņu i-veikalu neviens neskatīsies. Vēl Baltijas blakusefekts ir fakts, ka jaunie modeļi jau tirgojas visā pasaulē bet uz Baltiju nāk pēdējie. Trešās šķiras tirgus. Neviens ražotājs neko uz šejieni negrūdīs kamēr nebūs nodrošināti lielie tirgi -ASV, Britānija utt.tātad puspasaule jau staigās,staigās arī Latvijā tie kuri iepirks interneta veikala piedāvājumu bet Baltijas aparātu fani sūkās īkšķi cerībās kādreiz viņu dabūt. LG cienītāji var nošauties, LG pateica nu nah viņiem Baltiju, viņi notinās, tātad nekad vairs nebūs oficiāla Baltijas LG mobilā telefona(ja nu vienīgi noliktavu atlikumi). Vēl jau arī ir fakts ka operatoru piedāvājums ir ļoti pieticīgs, knapi divi desmiti modeļu, kas pie lielās mobilo daudzveidības nav nekas. Kaut kā tā.

Link to comment
Share on other sites

Par Samsung 9505 šī ir tipiska problēma, ka 4G neiet citu tirguszonu telefoniem kopš paša sākuma. CIk atminos tad tādas versija - 9505 BEZ 4G nekad nav bijis, tās ir veikala atrunas.

Tur reāli arī vieglākais risinājums ir uzlikt Baltijas firmwari un lieta darīta - 4G strādā bez bēdām, un samsung gadījumā to var darīt nezaudējot garantiju.

 

Lai izdarītu to darbiņu vajag:

http://odindownload.com/

 

Un tad atrast pareizo baltijas firmware ko uzlikt no:

http://www.sammobile.com/firmwares/

http://samsung-updates.com/

 

Vienīgi no galvas tagad neatceros kurš burtu paplašinājums bija Baltijas reģionam, bet to noteikti ka samsung lapā var sameklēt.

Link to comment
Share on other sites

Bija līdzīga situācija. Samsung I9190 Galaxy S4 mini (pirkts 1a.lv, tik paredzēts Francijas tirgum, nopērkot nepievērsu uzmanību, ka viss rakstīts franciski uz kastītes) un ZZ.

 

1a.lv ārpus garantijas pāršuva man firmware, protams, ka tas neko nepalīdzēja, servisā ielika lmt karti un tur viss strādāja, bet ar manu karti nestrādāja.

 

Beigās vienkārši uzliku to "SEB" firmware, atjauninājumus Es tāpat telefonam nesagaidīšu. Un tad parādījās tā LTE opcija :)   

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...