Jump to content

Lūdzu palīdziet!


Gvidox
 Share

Recommended Posts

Gribeju pirkt MP3 pleijeri ar flash atmiņu. Bet citi teica ka skaņas kvalitāte nebūšot laba. Ir vērsts pirkt? Vai arī iegādāties kārtīgu parnēsājamo cd-mp3 pleijeri. Vismaz tiem esot laba kvalitate.

 

 

Paldies jau iepriekš!

Link to comment
Share on other sites

artissco

da njem un klausies, parastam lietotaajam tur nekas slikts nav, galvainas nomainiisi austinjas uz labaakaam un viss... tik skaties lai ir viszmaz 256mb flash

Link to comment
Share on other sites

nemesis

nuja, pērc Vinyl atskaņotāju tiem esot baigā kvalitāte, pāri malām smeļas.

Link to comment
Share on other sites

Man personiigi CD+MP3 pleijeri patiik labaak. Bet ne taapeec, ka kvalitaate buutu labaaka. Par to es neko nezinu. Iemesls ir taads, ka CD+MP3 pleijerim ir shaadas priekshrociibas paar MP3 pleijeri:

- DAUDZ lielaaka atminja (700MB uzreiz + cik nu CD panjem liidzi kabataa)

- iespeeja klausiities arii parastos Audio-CD

- ir arii taadi, kuri speej atskanjot arii WMA un FM radio

- leetaaki (man skjiet... :p)

 

MP3 pleijera vieniigaa prieskhrociiba, ko es redzu, ir vinja izmeers. Nu, varbuut arii attieciigaa sabiedriibaa stiliiguma koeficients. :roll: Man, personiigi, svariigaaka ir funkcionalitaate. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nemesis
Man personiigi CD+MP3 pleijeri patiik labaak. Bet ne taapeec, ka kvalitaate buutu labaaka. Par to es neko nezinu. Iemesls ir taads, ka CD+MP3 pleijerim ir shaadas priekshrociibas paar MP3 pleijeri:

- DAUDZ lielaaka atminja (700MB uzreiz + cik nu CD panjem liidzi kabataa)

- iespeeja klausiities arii parastos Audio-CD

- ir arii taadi, kuri speej atskanjot arii WMA un FM radio

- leetaaki (man skjiet... :p)

 

MP3 pleijera vieniigaa prieskhrociiba, ko es redzu, ir vinja izmeers. Nu, varbuut arii attieciigaa sabiedriibaa stiliiguma koeficients. :roll: Man, personiigi, svariigaaka ir funkcionalitaate. :mrgreen:

 

 

Tavs pleyeris ir :

Liels

Smags

ar mazu atmiņu 700MB

pat mp3 ilgstošas kratīšanas laikā sāk lēkāt

ēd aķus

utt

 

Flash pleyeri ir

mazi

ar radio gandrīz visi

nekad nepārlec

netērē aķus

atmiņas kartes viegli maināmas un ar lielu ietilpību

HDD atmiņa mērāma GB

utt

 

Flash playeri rulleeee

Link to comment
Share on other sites

Nu, cik tad lielas ir taas atminjas kartes? Man kaukaa liekas, ka paarsvaraa visi Flash MP3 pleijeri bija ar 128MB vai 256MB iebuuveeto atminju. Nu, protams, bija jau arii monstri ar iebuuveeto 20GB HDD, bet par tiem gan jau sheit nav runa, cik noprotu, ne? Plus tie arii maxaa bargo pikji...

Link to comment
Share on other sites

man bija dariishana vienreiz ar 1gb mp3 flash pleijeris ar radio iebuuveetu..maksaaja 88 ls...skanjas kavlitaate ljoti laba..ekvalaizers uttt,,,darbojas arii kaa diktafons... firma bija noname, bet iekshas bija no samsung...vixzuaali arii ljoti smuks..

Link to comment
Share on other sites

Guest tomitus

Es ar tiko nopirku MP3 pleijeri ar 256 MB par 54LS!!!! (Jaunu).

Kvalitāte ir satriecoša. Esmu ļoti apmierināts. Var nopirkt datorveikalā netālu no Reval Hotel Latvia. Tu uz Briiviibas ielas ir neliels datorveikals. Tur var nopirkt.

Link to comment
Share on other sites

Vai Tu vareetu, luudzu, pateikt, ko noziimee "kvalitaate ir satriecosha"? :D Vareetu ar kaut ko saliidzinaat, piemeeram. Es joprojaam uzskatu, ka CD-MP3 pleijeris ir universaalaaks.

Link to comment
Share on other sites

Es arii par CD-MP3 pleijeriem!

Bateriju rij tad, ja klausaas AudioCD, ja MP3-CD - tad stundas 10 mieriigi ar vienu uzlaadeeshanas reizi!

Par to kratiishanos - visiem normalaiem CD pleijeriem ir antishoks lielaaks par 2 min. Es saveejo nereizi neesmu izsitis no liidzsvara. Pat speciaali kratot vairaakas minuutes [Mp3, parastais maneejaa vispaar nav bijis ne reizi iekshaa].

Ja straadaa par traktoristu, tad varbuut var tas ir svariigi - normaali ejot pa ielu nekas nepaartruukst!

Link to comment
Share on other sites

Guest tomitus

Nu kvalitaate MP3 pleijerim ir taada pati kaa CD-MP3 pleijerim. Baterija tur apmeeram 8h (viena mazaa AAA!!!). Var kratiit, cik uziet- nekas nebuus. Ļoti skaidra skaņa. Man patīk. Arī daudz mazāks. :roll:

Link to comment
Share on other sites

nemesis

oooo nu tā besī man tie CD tāpēc agrāk lietoju savu mega tūnēto Siemens SL45i par mp3 pleyeri bet tagad iepirku jaunu Motorola MPX200 (SmartPhone) , klausos MP3 skatos Mpeg4 ,uuuu super mobzis.

 

CD tehnoloģija nolemta nāvei ha ha ha , DVD arī : 0

Link to comment
Share on other sites

nemesis
vhs ir cik vecs? bet veel tomeer shancee vietaam.

 

tur jau tā lieta!

Vinyl !!! cik vecs ?

CD, DVD mirt tāpēc ,ka neizturīgi pret fizisku iedarbību, viena paliela skramba un oilailā

Link to comment
Share on other sites

Guest Jazz

Manuprāt labs playeris ir playeris, kuram var smadzenes pārstādīt - lai atskaņo visādus failus, ne tikai mp3 un wma. Pēdējo es vispār nesaprotu - cik Bils ir samaksājis, lai kāds šito ieliek savos aparātos, viņš tak vienkārši NESKAN! wma ar kvalitāti nav nekāda sakara! Varbūt priekš runas arhīviem u.t.t....

Link to comment
Share on other sites

Es arii par CD-MP3 pleijeriem!

...

Ja straadaa par traktoristu' date=' tad varbuut var tas ir svariigi...[/quote']

 

Es ar, ar abām rokām par CD-MP3, principā to pašu iemeslu dēļ, kā Vilx-. Aķus nav grūti uzlādēt, pārīti turēt rezervē. Un plejeris ar HDD aķus noteikti nerīs mazāk kā ar CD!!! Un arī kratoties traktorā nepārlec, ja vien nav baigi noskrāpēts disks (no pieredzes saku, visu vasaru uz lauka muzonu klausījos :twisted: ).

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...