Jump to content

Pērk IDE 2,5" disku


Ze Baarda
 Share

Recommended Posts

.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Plauktā mētājas tāds samsungs uz 40gb, pēdējo reizi pirms gadiem 6 vēl strādāja. 40gb laikam jau pa īsu.

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

40gb laikam jau pa īsu.
Priekš IDE diska, ko visticamāk liks tikpat aizvēsturiskā datorā? Manuprāt tieši laikā.

 

Binary - sorry, vecīt, bet nu šis ir tas gadījums, kas saucas suns uz siena kaudzes - labāk būtu nopelnījis 10Eur, nekā pēc vēl gada pats savām rociņām vedis to visu pārstrādāt. Not cool, bro. 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Binary - sorry, vecīt, bet nu šis ir tas gadījums, kas saucas suns uz siena kaudzes - labāk būtu nopelnījis 10Eur, nekā pēc vēl gada pats savām rociņām vedis to visu pārstrādāt. Not cool, bro.

Kādā sakarā tu mani piesauc?
Link to comment
Share on other sites

Kļūdījās ar vārdiem.

Rubb, ja neesi gatavs par 10 EUR tirgot, tad kāda velna pēc vispār raksti?

Link to comment
Share on other sites

.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Un? Gan jau autors atradīs kādu, kas nedzīvo pāķos un pie kā varēs piebraukt un par tiem pašiem 10 EUR atbrīvot no utilizēšanas pienākuma.

Link to comment
Share on other sites

Es pateicu, ka man ir pircēju interesējošais lūznis, tikai ne jau par 10EUR - par 10 EUR pat normāls šnabis nesanāk.

Redz, tevi normāls šņabis interesē. Tai pat laikā es, piemēram, 10 EUR iztērēju *nedēļā* par pusdienām. Vai 2-3 dienās par benzīnu. Vai 2 mēnešos par telefonsakariem. Tā vēl ilgi varētu turpināt - laikam jau mana problēma ir, ka nevērtēju visu šņabja pudelēs :rolleyes:

 

(var jau būt, ka mājās pat IDE cietnis atrastos - tāds, kurš lieki aizņem vietu un drīzāk traucē nekā netraucē…)

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Apnika, izdzēsu na* savus komentārus.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Gan jau autors atradīs kādu, kas nedzīvo pāķos un pie kā varēs piebraukt un par tiem pašiem 10 EUR atbrīvot no utilizēšanas pienākuma.

 

Gan jau neatradīs.

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ne? Viens jau te 40 GB piedāvāja.

Lai vai kā, man nav iebildumu par lielāka cipara prasīšanu, bet tad tas ir jādara tieši, nevis kārtējo sieviešu spēlīšu veidā: man ir, bet nedošu.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Es neredzu ne mazāko vajadzību tērēt kaut 10 EUR par vecu un lēnu, un gan jau ka pusmirušu HDD. IDE hdd apmēram 10 gadi kā netiek ražoti. 

Ja iekārta ir to vērta, jāņem ide to CF vai ide to sata adapteri un lietojam modernu datu nesēju! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Redz, tevi normāls šņabis interesē. Tai pat laikā es, piemēram, 10 EUR iztērēju *nedēļā* par pusdienām. Vai 2-3 dienās par benzīnu. Vai 2 mēnešos par telefonsakariem. Tā vēl ilgi varētu turpināt - laikam jau mana problēma ir, ka nevērtēju visu šņabja pudelēs
Un tādēļ Tu esi krutāks vecis? Nu nezinu, nezinu... :resent:
Link to comment
Share on other sites

Jema, ar tevi skaidrs, ka šņabis tuvāk pie sirds!

Labots - itanium
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav kur pārbaudīt to stāvokli. Diski ir strādājoši, vienīgi kas darās ar smart datiem nav ne jausmas.

Ja kādam ir interese, varam apspriest kur un kā notestēt.

l2awohhhq4oxteum2pue_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa 15 eināriem atdošu gan 40 GB disku, gan portatīvo datoru, kas nāca līdzi diskam.

Dators ir strādājošs, ja kas.

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...