Jump to content

Kur atrast riepu zālespļāvēja piekabei?


markei
 Share

Recommended Posts

Sveika tauta.

 

        Zālespļāvēja piekabei vajag jaunas abas riepas. Kur lai tādas atrod, varbūt ir kādam zināms?

 

      Šāda te skretele:

http://www.bildites.lv/images/c2d0pxjg2nhrukur0esr.jpg

 

            Diska diametrs apmēram 22cm, ass cauruma garums aptuveni 7,6cm, ass cauruma diametrs 2,3cm. 1,6cm. Vai varbūt kāds ir mēģinājis tos gultņus mainīt? Izskatās kā iepresēti, bet disks tās bleķains un gan jau nebūtu problēmu izdauzīt ārā un ielikt jaunus. Gultņu ārējā mala tāda platāka, kas atbalstās pret diska malu.

Labots - markei
Link to comment
Share on other sites

Lauksaimniecības tehnikas veikalos esi interesējies?

Link to comment
Share on other sites

Neesmu interesējies, jo biju pavisam piemirsis par šo, bet rīt jau vajag uz laukiem vest.

Link to comment
Share on other sites

Šonedēļ esmu atvaļinājumā un konkrēti nevaru Tev pateikt jo visu ripuļu izmērus galvā neturu, bet Maskavas ielas noliktavā mums viņu dafiga- lielāka izvēle kā Depo vai citur. Protams vēlams veco paķert līdzi, ja iespējams, lai var uz vietas pamērīt.

Link to comment
Share on other sites

Tur tajā mājaslapā riepas lauksaimniecības tehnikai. A šitā tādā kā pagalma tačkas skretele.

Link to comment
Share on other sites

Neiespringsti uz mājas lapu. Kad es Tev saku- mums mazo ripulīšu izvēle ļoti liela. Ripuļus piedāvājam sākot no rullīšiem dažu cm diametrā un beidzot ar 42 collu traktoru riteņiem.

Link to comment
Share on other sites

Tur svarīgi ir 3 izmēri - vidus cauruma (gultņa viduča, ja tāds ir) diametrs un riepas ārējais diametrs un diska platums pa viduci (ja pa platu, nedabūs virsū).

Es pirku Kuršos. Bet nu ar dabūju pameklēt.

 

Un vispār tās riepas ir zvērīgākie sūdi. Oriģināls vēl ok, bet šitajās bodēs nopērkamajiem ķīniešu mēsliem pēc vienas sezonas jau gumija saplaisā.

 

Iespējams, ka pie ridao ir labākas kvalitātes.

Labots - e = d
Link to comment
Share on other sites

Biju jau norādījis izmērus, bet tava frāze par gultņa iekšējo diametru lika aizdomāties, ka man tas gultnis jau ir izjucis. Tātad precizējums- ass diametrs nevis 2,3cm, bet gan 1,6cm,

Link to comment
Share on other sites

ā, un es gribēju mainīt gultni vienam tādam ritenim. Man gultņu kantorī pateica, ka katalogos tāda izmēra gultņu neesot. kaut kāds ķīniešu standarts bija.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Ass 16mm nevis 23mm, tur tak jopvai starpība!! Tieci galā ar mēriem un tad meklē gultņus. (un pieraksti sev - tādus mērus ņem milimetros, desmitdaļās un simtdaļās) ražošanā tā ir.  Nevis centimetros.

Un tādos veikalos kā depo vai mājai un dārzam, kurši, tām mantām ir jābūt. Un svarīgākais izmērs ir ass diametrs un sēžas paltums. Diska izmērs un riepas izmērs var variēt, atkarībā kam paredzēts, kāda kostrukcija.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Dabiski par 100% neņemos apgalvot, ka mums ir tieši tas ko Tev vajag, vienkārši saku, ka mūsu noliktavā ir liela ritenīšu izvēle. Ja esi Rīgā, tad vari ieskriet paskatīties, ja jātriecas no otra Latvijas gala, tad meklē kādā tuvākā bodē.

Nekādas dižās cenas jau nav- 5-15 Eur. Bet no Tava teksta nav skaidrs ko tad īsti Tev vajag- riteni vai tikai riepu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ass 16mm nevis 23mm, tur tak jopvai starpība!!

 

 

        Joptvai pirmais mērījums tika veikts riepai, kas bildē ar izkritušu iekšējo gultņa daļu, līdz ar to tāda liela starpība.


Vajag visu komplektā, bet der arī tikai disks.


Rīt no rīta mēģināšu aizskriet uz to ridao minēto bodi.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Bildē ir riepa, disks un iekšas, kuras neredz. Bet, jāmēra asi!!! Nevis iekšējo šāli izjātam gultnim. Jābūt apaļam izmēram, pa nullēm vai nedaudz zem, ja ass arī nodrāzta ar laiku. Sagādā, aizņemies kaut vai elektronisku bīdmēru. Lielā starpība  ir ovāls jau vai neprecīza mērīšana. Tādu murgu kā starpību 16-23 vēl dzīvē neesmu redzējis. Nu tur jābūt krimināli izdrāztai tehnikai.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Tu esi stulbs vai tikai izliecies? Tie sākotnējie 23mm nomērīti riepai bez gultņa centra, jo gultnis ir izjucis pa detaļām. Tad atrasts atsevišķi mētājies gultņa centrs un tā iekšējais diametrs ir 16mm.

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Neizliekos un neesmu stulbs. Paldies par jautājumu.

tos sākotnējos 23mm varēji nahuj vispār nemērīt un nepist te smadzenes biedriem vispār publicējot tādu info. (es arī  varu būt rupjš) Tev speciāli - NOMĒRI ASI!! IBIO nevis atrasta, sapista gultņa paliekas iekšējo diametru. NOMĒRI ASI UZ KURAS TU LIKSI JAUNU GULTNI!! Riepu  pēc tam piemeklēsi, kā jau sākumā teica citi un es - jebkurā dārzniecības veikalā - jāzina ass izmēru, sēžas platumu un idividuālas lietas, kā diska izmērs un riepas platumi, diametri. Ajzajeb jau...mute sausa.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

 

 

" Lytagra" - Maskavas 447a, vai Saldus, Aizkraukle, Madona, Valmiera. http://www.lytagra.lv/servisas

 

Šajā kantorī tiešām ir dažādas riepas.

 

Bet te izskatās ka autoram vajag disku, jo izjāts gultnis.  Es izdauzītu ārā gultņa paliekas, izmērītu gultņa ārējo diametru un ass ārējo. Tad pēc katalogiem mēģinātu gultni piemeklēt. Internetā pilns gultņu katalogu.

Link to comment
Share on other sites

šis ir standarta tačkas ritenis kurus var nopirkt DEPO biezā slānī

Link to comment
Share on other sites

Šorīt biju Lytagra, bija divi riepas, bet diemžēl ar 20mm iekšējo diametru. Izskatījās gan stipri nopietnākas par Depo riepām. Beigās aizbraucu uz Depo, kur bija vesels plaukts ar šādām riepām, bet derēja tikai viena, kurai diska platums pa 1cm bija šaurāks, būs kaut kas jāliek uz ass, lai nestaigā. Pēc izskata tādi paši sūdi kā oriģinālā Husqvarna. 

Link to comment
Share on other sites

Biju līdzīgā problēmā. Gultņu bodē pārdevējs piedāvāja divus gultņus, bet abiem atšķīrās ass diametrs. Labākais padoms šajā sakarā ir - mainīt asi. Esošajos diskos piemeklēt gultņus un jaunu asi. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...