Jump to content

[Pērku] vecus datordzelžus 1 - 15e


zmeyok
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Iegādāšos dzelžus no saraksta. Ar mieru ņemt kopā ar to kur tie ieskrūvēti. Izbraucu pakaļ Rīga/Jelgava

Cpu: s370 P3 1ghz+, p3 uz slot 1 vismaz 650+mhz, amd slot A cpu (jebkāds) (nejaukt ar soket A), athlon fx 

MB uz slot-1, slot A, s7 ,s370. s939, 

Vecas videokartes sākot no iso slota uz augšu līdz -----> *
* Videokartes radeon 2600xt, 2900xt,.... radeon 7xxx,9xxx, geforce fx 5xxx, radeon 3870x2 , 4870x2, 
vecie barokļi ar diviem spraudņiem, gan kāds atceras.
Viss iet kolekcijai.

 

Loti interesē 3dfx videokartes / 3d paātrinātāji. LABI SAPIĶOŠU!!!

P.s interesē arī cits antikvariāts, visu nesarakstīt.

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

Ir AMD slot A m/b "Shuttle", kā arī pārējais, šis tas, tik jāpameklē pa skapjaugšu :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Tepat iestarpināšu, ka man savukārt interesē vecie brenda datori (HP, Dell, Compaq, Shuttle, etc.) kaut cik strādājošā kondīcijā (jo proprietary detaļas šiem gandrīz nedabūt vairs), līdz PIII (ieskaitot).

Link to comment
Share on other sites

Ir peejams Rams 64-128MB (100-133MHz), Ir arī laba paskata no name kaste(PC) ar Intel MB un 800 celeronu (laikam), 256MB Ram...(jāprecizē), vajadzētu būt arī rezerves AT bar.blokam ~200W laikam. Ir AMD sock.A keramiskais Durons 850 vai 1200, Athlons 1000 - Priekš tiem Soltek VIA266 MB, vienīgais prasītos pārlodēt pāris kondiķus..

 

Ir arī PC, viss komplekts - Compaq Evo D300V 1,4Ghz Celeron s.478, 256MB RAM PC133, 20 GB hdd, CD utt... dators ideālā stāvoklī par to 10Eur gribu! Ir arī darbojoši PC ar P3- viens ar Slot1 550 otrs Dell Optiplex GX150 ar P3 (bez HDD) vajag IDE)) Service Tag: GGXT60J

Link to comment
Share on other sites

binladens

Nu ja interesē, man kāreiz stūrī stāv retropc ko gribēju likt uz izsoli, bet toreiz neatradu fočiku.

Vopšem vecā at style atx kaste, kura shuffle kautkāda plate ar pentium 3 taulatin 1.3Ghz(zinu ka 1.3 galvenais nesastāstit ka tik nav celerons) 768mb sd-ram(Ja nemaldos tad 512 vienā plāksnē un manliekas, ka jābūt vēlvienai, bet tur sistēmai max bija 768) un ja nemaldos geforce 6200, 2 sīdīromi un cietais uz kura sistēma. Ja 15 eur gatavs dot, tad piekurbulēšu safočēšu, biju sakrāmējis tādu oldschool monstru, savam priekam.

Par 2900xt- Principā viņas bija diezgan mirstošas, man pašam stāv 2900 Pro kartiņas 2 gab, 1 ar barošanas defektu, otra ar vēl mistiskāku- strādā pusstundu>4 stundas nedēļā, vainu kondiķi vai kāda cita daļa, ieliec paspēlē un noliec plauktiņā uz nedēļu. Piedāvā ciparu Pm, ja interesē.

Radeoni rīgā palika, bet prinicpā ir radeons 7500 AVIVO ar tūneri, un vēlviens 7200 or somethen, jau jāskatās precīzāk.

Labots - binladens
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Eu, nebraucat auzās - tie datori (tikai brendotie, protams) ir vērti šokolādi/lielo kolu. Parastie nebrendotie nav vērti neko vispār, it sevišķi ne jau 5 vai 15 Eur, kā jūs te sākat prasīt. :D Laikam daži nesaprata, un tagad domā baigo zelta bedri taisīt vecos sūdus rokot ārā un mēģinot piedāvāt.


Nebrendotie, no kuriem izravēt komponentus vai izlodēt detaļas vajadzības gadījumā, man pašam stāv pilns pieliekamais, savulaik savākts no norakstītajiem mēsliem.


Es pieņemu, ka autors arī netaisās dot 15Eur par Celku vai P3.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

>J.Reinis. Es mazliet biju izbrīnā par cenu šim: https://www.amazon.com/Panasonic-3DO-FZ-1-System-Video-Console/dp/B001BO2O1C/191-9317787-5529247?ie=UTF8&*Version*=1&*entries*=0. Savā laikā sīkajam tika iegādāts(oriģināls arī ar oriģ. diskiem), daudz labākā stāvoklī šis antikvariāts ir .   

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

>Donkeyhot. Iespējams esošajai MB pārdevējs ielika pārdošanas ciparu muļķi laižot. Bet augšminētajam, ko,-visi arī saguruši no tā ka zeme ātri griežas :D ?

P.S. šo tēmu sāku lasīt ar domu, ja var atbrīvoties no veciem krāmiem.

P.P.S. Tā gan ir cita sadaļa, labi kad atcerējos,  Pie kompja austiņām, akustikai, ja kādam ir interese. pastūzis arī oriģināls man ir pažobelē akurāti nolikts, made in Japan "Luxman", 80'beigu stilā, nav no dārgā gala bet ir ok.  Tas "sūc" ar tagad palicis dārgs? (Gala pakāpē, milzīga "mikrene" un tādēļ savulaik datora skaņas monitoru pastiprinātāja funkcijas pildīja, neko vairāk:)     

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Kasparz

Man te Jelgavā ir pāris s478 procesori, kautkāds uz slot1, kautkādi SD-RAMi. Ja interesē, uzmet ziņu, vari piebraukt un paskatīties kas ir.

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

Kur tu biji agrāk, bija gan dahuja sdram (ap 30), gan AT barokļi ar diviem spraudņiem, gan videnes, gan trešie peņi :close_tema:

Link to comment
Share on other sites

Tepat iestarpināšu, ka man savukārt interesē vecie brenda datori (HP, Dell, Compaq, Shuttle, etc.) kaut cik strādājošā kondīcijā (jo proprietary detaļas šiem gandrīz nedabūt vairs), līdz PIII (ieskaitot).

Compaq Evo D510 interesē? (zinu, zinu - P4) #free

Labots - Lcs006
Link to comment
Share on other sites

Ir šādi:

Mb uz 478 Abit IC-7G FSB800, P4 Northwood 3ghz FSB800, CNPS7000a-alcu, Ram 2x1gb, 2x512mb kingston kvr400, gigabyte gv-n66t128vp(GF6600gt ) silent 128/128, ir ari Fx5200 128/128 pixelview, dvd, cd,
Case 6a21(izlīmēts ar skaņu slāpējošu materiālu). Priekšā, aizmugurē, sānos un pretī videokartei ir ventilātori. Psu antec TP550

x9ix6wisaevsxevd4iv.jpg

qto1iwaqqh4b7n986s.jpg

 

Celeron 1.7
RAM 512 (2x256 DDR226
Samsung SP0411N 40 Gb
Gigabyte 6A-8LD533 socket 478

vrupktvetz69w7rlfhme_thumb.jpg

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

binladens

Nu es personiski saliku atmiņām, un atceroties toreizējo sāpi sēžot uz p3-800, ka kautkur tur ārā ir taulaaaatiins kas visu nagibal :)

Par p3 un parastajiem p4 tiešām nav ko naudu izdot, bet taulatins bija diezgan rets tajos laikos, un plates kas viņu atbalstīja tāpat. Da nekas lai pastāv stūrī.

Pričom tas p3 ar xp, ātrdarbībā liekas lietojamāks nekā kāda no jaunajām budžetmiskastēm ar w8/10

O tu16 ieminējās, ja nu kādam ir es meklēju cieto disku SP0812N no samsunga- ide 80gb Rev.A un ražotam jābūt 2005.10, pašam ir 3 tādi, bet citos mēnešos atšķirās čipi.Vajadzīgs kā donors.

Link to comment
Share on other sites

pēc nosaukuma liekas, ka man viens tāds SP0812N stāv uz viena veca datoru, ko reizēm izmantoju, jo ir LPT ports.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

P3 1.4Ghz proci tajis laikos vajadzeeja kaa ar uguni mekleet. 1.4 celka bija izplatiits, bet pentuims taads salidzinoshi rets!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Meklēju cpu uz SLOT A,

MB dual slot 1 / s370 / s939

 

Dāsni sapiķošu.....

Labots - zmeyok
Link to comment
Share on other sites

 

 

Meklēju cpu uz SLOT A

 

Kādu to proci vajag un ko apzīmē ar "dāsni"?

 

Dual'ās mātes plates, man ar būtu interesantas. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Kramerss

neintresē intel 286 cpu?


atvainojos intel i486 DX 1989. gada. 

Labots - Kramerss
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...