Jump to content

Pērku LG G3, G Flex 2, Sony Xperia Z2/3 vai citu <=150 EUR


itanium
 Share

Recommended Posts

Sveiki, biedri.

Zinu, ka visticamāk te kāroto telefonu par konkrēto ciparu neatradīšu, bet, kas zin.

Lai vai kā, labprāt iegādāšos vienu no zemāk minētajiem tālruņiem teicamā vai ļoti labā stāvoklī.

 

150 EUR:

  • LG G3
  • LG G Flex 2
  • Sony Xperia Z2/Z3
  • OnePlus One (64 GB)

120-130 EUR:

  • OnePlus One (16 GB)
  • Xiaomi Redmi Note 3
Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

eozā?

Jā, atradu - tur nelabā stāvoklī.

Gan, ņemot vērā to piedāvājumu, 150 EUR liekas visai adekvāts cipars, ko piedāvāt par telefonu labā stāvoklī.

 

z2 un z1 ?

Z2 nekāda, Z1 pārāk vecs (nebūs Marshmallow update). Tev ir ko piedāvāt?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

androidz

Nu ja nopirksi kādam jocīgam tirgum paredzētu G3, tad MM būs jāpagaida. Piemēram, man, pēc instrukcijām spriežot, ir itāļiem paredzēts un MM oficiālais nav atnācis. Kaut arī baltijas tirgum paredzētajiem aparātiem jau ir pieejams. Protams, pačakarējoties var uzlikt oficiālo, var uzlikt visādus samopalus un pat Cajanu.

Savādāk, IMHO, G3 un it īpaši Flex 2 ir labs aparāts, pat par pilnu cenu.

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Nekas, ka vēl nav atnācis. Man der arī variants, ka atnāks vēlāk! :)

Jā, priekšroku dodu G3 un G Flex 2.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

androidz

Ja tiksi pie kārotā LG, Cajanu gan neliec, cajans lido, bet pazūd dažas burvīgās LG fīčas, kā piemēro tapon/off vai automātiska atbildēšana uz zvanu pieliekot telefonu pie auss.

Labots - androidz
Link to comment
Share on other sites

pokemon

Cik nu izspelejos ar nexus 5x pirms vinam imei noblokeja tas mm nav nemaz tik kruts !

Vispar lombarda nemt ir stelle jo ja bloke imei sie atgriez naudu un vari nemt ko citu tapec ja pamani ko svaigu un ar kastiti grab ciet !

Link to comment
Share on other sites

androidz

Nexus 5x ir pliks MM un salīdzināt ar LG MM ir diezgan bezjēdzīgi.

Link to comment
Share on other sites

pokemon

Tad ludzu pastasti kas lg saskarnei ir tik kruts kas ikdiena tev palidz ?

Protams nexus 5 x ir overpriced phone tapat ka nexus 6p it ipasi tapec ka maksa 450 eur par interesanti ko ?

Link to comment
Share on other sites

itanium

Savas domstarpības lūdzu risiniet caur PM. MM nav prasība, meklēju konkrētus modeļus.

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Tad ludzu pastasti kas lg saskarnei ir tik kruts kas ikdiena tev palidz ? Protams nexus 5 x ir overpriced phone tapat ka nexus 6p it ipasi tapec ka maksa 450 eur par interesanti ko ?
Šiem jautājumiem nav nekāda sakara ar šo topiku.

 

 

Savas domstarpības lūdzu risiniet caur PM.
Nav nekādu domstarpību, man ir G3, uz kura ir bijis pliks MM android un daži kastomi, dalos pieredzē. That's all.
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)
dalos pieredzē. That's all.

Tas vairāk uz poke attiecās, ne tevi.. 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Protams, paldies par ieteikumu, bet citi modeļi īsti neinterisē, kur nu vēl citi ķīnieši.

Prasības pēc CPU/GPU man ir teju nekādas. Manam spēļu izstrādes līmenim pietiks ar teju vai jebko, un citas spēles es īsti nespēlēju.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium

Ekrāna izmērs, kamera, akumulatora ietilpība. 

Man pēc Zenfone 6 būs grūti jau uz 5.5" pāriet, kur nu vēl uz <5". 


Veselīgs BUMPslis!

Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

=2! (ne faktoriāls)

Tagad sapratu, laikam jau varētu.

Stulbi gan, ka nav SD slots (ja 16GB versija) un kamera vājāka par G3 un G Flex 2.

Tev ir tas 1+1 un vēlies tikt vaļā?

 

Pēdējais bumslis pirms vērsīšos ss.lv

 

P.S. Kāds ir salīdzinājis FHD ar QHD, izmantojot cardboard? Ir baigā starpība par labu QHD? Un vēl, LG G3 nav pa vāju priekš VR un tā lielās izšķirtspējas?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium

Vismaz man pirmā dzirdēšana, ka LG G3 būtu neizdevies modelis. Var sīkāk?

Link to comment
Share on other sites

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ekrāns švaks + ar to nespējīgo proci  - mocības, ne lietošana. Tad jau labāk G2 ar KitKat.

 

Te kaut kur bija diskusija un viens lietotājs atzīmēja vēl trūkumus par šo modeli.

 

Nexus 5 nē, švaka baterija, Moto X sēriju varbūt var atrast. Reāls P/P variants.

 

 

Bet ja jāizvēlas no taviem augtākminētājiem modeļiem, tad LG G2.

Labots - ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Link to comment
Share on other sites

Man ir lietošanā gan z2 gan g3, Bet G3 dažreiz lagi, bet foto it īpaši pustumsā, ja tas nepieciešams uz sitienu dadrba vajadzībām ir ideālas. 

Otrkārt: ar G3 retos gadījumos būs problēmas ar nelicenzētu progrramu uzstādīšanu.

un Z2 ekrāns tomēr ir izturīgāks nekā g3

 

Z sērijas lietotu trubu, kam vērtība ir ūdens izturība - aizmirsti.


Ja kādam interesē, tad tikai uz pm. vai 266721 deviņi deviņi Ir lieks z2

Sākuma cena 100 naudiņas.

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

itanium
(labots)

Es jau tev bildes iekš pm pajautāju!

Negribētos braukt skatīt kaut ko, kam iepsējams stāvoklis neapmierina. Rezultātā gan tev, gan man izčakarēts laiks.

Kāds varbūt vēl varētu piekomentēt par iekš mobilemonsters mainītajiem ekrāniem? Cik noprotu, tur oriģinālos neizmanto. Skaidrs, ka tur nebūs oriģināla izturīgums, bet kā ar attēla kvalitāti?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bildes z2 nelikšu, bet, ja kādam gribēsies mani atradīsi

266721deviņi deviņi


 

 

mobilemonsters mainītajiem ekrāniem? Cik noprotu, tur oriģinālos neizmanto

 

Neizmanto gan nē. Un kā jau teicu, ka arīī ūdens izturību negarantē. Arī ekrāni viņiem nav oriģinālie, bet it kā no tām pašām rūpnīcām, 

Labots - gitis
Link to comment
Share on other sites

itanium

Skaidrs, vismaz es bez bildēm interesents nebūšu. Šoreiz galvenais nav ieķert max lēti.

Veiksmi tirgošanā!

Link to comment
Share on other sites

androidz

 

 

Ekrāns švaks + ar to nespējīgo proci - mocības, ne lietošana. Tad jau labāk G2 ar KitKat.
Atļaušos minēt, tev pašam G3 nav un nav bijis?

 

 

Vismaz man pirmā dzirdēšana, ka LG G3 būtu neizdevies modelis. Var sīkāk?
Man arī pirmā dzirdēšana. Šad tad ielago saskarne, pareizāk sakot dialer soft, pārējais viss skrien ļoti raiti.

 

 

Tad jau labāk G2 ar KitKat.
G2 ir labs, bet nav maināma bača un nav SD kartes atbalsts. Un viņš vismaz nav ātrāks par G3, vienīgais pateicoties mazākam ekrānam un mazākai izšķirtspējai bača, iespējam, tur kādu kripatu ilgāk.
Link to comment
Share on other sites

G3 tak vispār ir neizdevies modelis.

 

 

Atļaušos minēt, tev pašam G3 nav un nav bijis?

Nevaru nepiekrist androidz.

Lietoju G3 jau gandrīz 2 gadus un nekas tur tāds problemātisks nav... Ieliec silikona keisā, uzliec pareizo aizsargstiklu, neaizirs atmiņu līdz brīdinājumam un tas aparāts lido. 

 

 

Labots - Ziich
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...