Jump to content

Draugiem.lv pak. p telefona rēķinā


Jurkins
 Share

Recommended Posts

Labs vakars!

Situācija sekojoša. Sievas telefona februāra rēķinā parādās  1 eiro par "draugiem.lv pak. p" . Nu ok, velns viņu nerāvis, gan jau k...a kaut kādu idiotismu pasūtījusi. Marta rēķinā klusums. Bet par aprīli parādās jau 4 eiro. Šī jau februārī dievojās, ka nē un nē, neko neesot sūtījusi. Kas interesanti, tad pārlūka vēsturē attiecīgajos datumos vispār draugu nav. Izdzēst vēsturi viņa nemāk viennozīmīgi (vienīgi delete chromes ikonu no desktopa). Nē, nu ok, nav jau nekāda baigā summa, bet kāda fu...ga pēc būtu jāmaksā tiem dolbajobiem par nezin ko. Es labāk par tiem 4 eiro nopērku kaķu konservu paku un uz patversmi aizvedu. :diablo:

OK, nobloķēju šai vispār visus tos maksas pakalpojumus (briesmonis es :grin: ), bet vajag razobratsa, kas tas par sū. Tā kā draugos pēdējo reizi biju baigi sen, un vispār es tur praktiski tikai ar astrologiem un čemtreilu cienītājiem lecos, tad praktiski neko par to portālu nezinu. Mož kāds zina, vai kaut kur tur var paskatīties, kādām pakalpojumu pakām lietotājs ir pieteicies? Ir tur kaut kur tāda opcija?

 

Link to comment
Share on other sites

Nu vecīt, tur ir viena tāda poga (draugos), kuru nejauši nospiežot, tā arī ir - pirmajā mēnesī 1 €, otrajā nekas, tad 4 €, pēc tam atkal atgūšanās mēnesis, pēc tam gaidi 16 €... pirms Ziemassvētkiem pienāks rēķins par 1024 €. Tīra matemātika, nekāda krāpšanās. :sarkasms:

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

No telefona noteikti nav, laikam jau nav neiespējami no NOKIA C1 (ja nemaldos) kaut ko netā darīt, bet domāju, ka nē. Izdrukā internets kaut kādi 10 k, nevaru pat iedomāties...

Link to comment
Share on other sites

Tas bija joks.

Ja nopietni, ieteiktu sazināties ar viņiem, jābūt tur suporta e-pastam norādītam, gan jau tiksi pie skaidrības.


Kaut kādu laiku atpakaļ meita bija nejauši savu profilu draugos izdzēsusi, rakstīju viņu atbalstam, diezgan atsaucīgi reaģēja, profilu atjaunoja... Sāc ar to.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Tas bija joks

Nu es jau tā sapratu. Nav jau rulete pēc Martingeila spēlējama. Laikam jāieraksta sev setingos "rupjības = false" un jāuzraksta šiem uz suportu. Domāju, mož kāds dzirdējis par kaut ko tamlīdzīgu.

Tele2 beibe iedeva man kaut kādu šo telefona numuru (es neesot pirmais, kurš zvana), bet tas numurs arī par 13 centiem minūte. Dibenzeļļi izdrāztie! Piznesmeņi!

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Tele2 beibe iedeva man kaut kādu šo telefona numuru (es neesot pirmais, kurš zvana), bet tas numurs arī par 13 centiem minūte. Dibenzeļļi izdrāztie! Piznesmeņi!

 

No LMT un Okartes zvanam uz visiem 55 operatoriem bez maksas! Nav ko santīmu sipt! :mrgreen:  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@viesturs0711, aha.. man vienreiz nācās risināt jautājumu par sievas ZZ.. kā izrādās man no LMT zvans bezmaksas.. ja zvanītu no paša ZZ, tad i maksātu :D

 

a par tēmu.. varbūt pieslēgta kaut kāda automātiskā statistikas pasūtīšana? Tur taču ir poga.. ok, pirmoreizi pati pasūtīja.. nospieda pagarināšanu un aizmirsa.. tālāk jau paši velk nost. Un mazums kādu vēl pakalpojumu pieslēgusi. Ērtākais bija pašos draugos numuru norubīt, nevis izrubīt visus pakalpojumus.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

 

Ērtākais bija pašos draugos numuru norubīt

Velns, da es tajos draugos tikai ieiet māku :D. Ja galvas nav, lai nav arī pakalpojumu :D

Bet, ja nopietni, ko nozīmē draugos numuru norubīt? No profila izņemt numuru? Nezin vai tie maksas pakalpojumi tik viegli padosies un nebūs saglabājuši numuru kaut kur savā zagažņikā. A bet vispār lai tas fakinais portāls iet d... :D, tāpat neko vairs no manis nedabūs.

Link to comment
Share on other sites

@@Jurkins, profila iestatījumi - mainīt tālruņa numuru un tur poga dzēst un viss..

 

no jebkura pakalpojuma var atteikties..

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

 

no jebkura pakalpojuma var atteikties.

 

Zini, var jau diskutēt par tīru vai netīru biznesu (es vispār uzskatu, ka bizness ir pats perversākais cilvēces izgudrojums, tāpēc rakstāms ar lielo burtu P :D), bet šitās te pakalpojumu pakas ar "abonentmaksu" ...  nu, viedokļi var būt dažādi, bet es palieku pie sava, ka tādu lietu izmanto piznesmeņi. By default šajā piznesā ir iekļauta doma, ka cilvēks līdz galam neizlasīs vai neiedziļināsies vai nesapratīs īsti. Ja kaut kur profilā būtu saraksts kādiem pakalpojumiem esi pieteicies, kāds ir to statuss, katram poga "atteikties" ... nu tad vēl ok. Sorry, ja tāds tur kaut kur ir... nomainu nosaukumu "piznesmeņi" uz "biznesmeņi" :) Vai izdzēšot profilā telefona numuru, šis pakalpojums tavu telefona numuru "aizmirsīs"? Kaut kā īsti nav ticības. Nu jau n-tos gadus atpakaļ bija variants sīkajiem ar kaut kādiem "bezmaksas" ringtoņiem, kuri pēc tam katru nedēļu par maksu nāca. Līdzēja tikai kardināla papildpakalpojumu nociršana pie operatora.

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēki ar šādu entuziasmu un centību darbotos sava pamatdarbā, tad pasaule noteikti būtu labāka vieta.

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

 

Ja cilvēki ar šādu entuziasmu un centību darbotos sava pamatdarbā, tad pasaule noteikti būtu labāka vieta.

???

Link to comment
Share on other sites

Tas acīmredzot bija domāts, ka pamatdarbā tev jāstrādā tā, lai 1000+ šitādus piznesmeņus varētu uzturēt nesmilkstot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

raiviic

Ja kaut kur profilā būtu saraksts kādiem pakalpojumiem esi pieteicies, kāds ir to statuss, katram poga "atteikties"

  Varbūt vērts aiziet pie okulista :) ? Šāda iespēja visu redzēt un rediģēt tur sen jau ir. post-602-0-74862800-1463399359_thumb.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)
Varbūt vērts aiziet pie okulista

Nea, pie okulista nevajag :D, jāieiet laikam būs tajā portālā :D un jāatrod, kur šitas ir.

 

Un cilvēki par visu šito s... ir gatavi maksāt??? Kurp mēs ejam (filozofiski) :D

 

Tas ir 3.14ģec!!! Es tiešām no laukiem... nekad nebiju tur ielīdis, redzu šito pirmo reizi...:D

Labots - Jurkins
Link to comment
Share on other sites

raiviic

 Maksā un kā vēl  :devil: . Tā kā man mājās pāris jaunieši un pat  ap 90% oficiālā darba/haltūru sarakste pārcēlusies uz oranžo portālu, jo daudz ātrāk/ērtāk -  tīri labi esmu izpētījis iespējas. Vēl gan nianse - ir tur arī kaudze spēļu, kur visādus bonusus var piepirkt un tur  $$ laikam pa tiešo spēļu uzturētājiem aiziet, bet par spēlēm neko nezinu, neinteresē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Maksā un kā vēl :devil: . Tā kā man mājās pāris jaunieši un pat ap 90% oficiālā darba/haltūru sarakste pārcēlusies uz oranžo portālu, jo daudz ātrāk/ērtāk - tīri labi esmu izpētījis iespējas. Vēl gan nianse - ir tur arī kaudze spēļu, kur visādus bonusus var piepirkt un tur $$ laikam pa tiešo spēļu uzturētājiem aiziet, bet par spēlēm neko nezinu, neinteresē.

Nē spēļu uzturētājiem aiziet kādi 50% vismaz pirms  diviem gadiem ,tā bija....

Link to comment
Share on other sites

Citējot viena mobilā operatora bosu "jūs pat iedomāties nevarat par kādiem sūdiem cilvēki ir gatavi maksāt"

Draugos katrai statistikai, emocijām utml. vienmēr ir 2 opcijas - pagarināt vienreiz un "abonēt". 

Ja ir paņemta abonēšana, to vajag speciāli anulēt. No attiecīgā cilvēka draugiem.lv konta protams.

 

Ieejot draugos, pašā augšā, kreisajā pusē blakus draugiem.lv logo ir "Tavā maciņā: ...€"

Uzpiežot uz tā, piekļūst naudas lietām, punkts "automātiskie maksājumi".

Tur tad arī redz kas abonēts un var atteikties.

post-67156-0-30872100-1463417726_thumb.jpg

Labots - Pirkss
Link to comment
Share on other sites

Jurkins
(labots)

Oh, ka tavu māti!!! :D Toč esmu no laukiem :D Tādu "maciņu" nemaz nebiju pamanījis. Nu man ir attaisnojums, jo mana vienīgā nodarbe tur šad tad bija kasīšanās ar astrologirm un ciiem dīvaiņiem, bet tad mani pastiprināti sāka mest laukā :D (nu nebiju es rupjš...točna nē) un nu jau kādu gadu laikam neesmu tur bijis.

 

Mani divi jaunieši draugos jau labu laiku nav, vismaz viena toč ir izdzēsusi savu profilu, otra praktiski nelieto. Uz feisbuku pārcēlušies. Nezinu gan, kāpēc.

 

OK, bet nu paldies, raiviic, un ,Pirkss, par norādēm. Likšu sievu fakta priekšā :D :D :D

 

A vai manu vai!!!! Iegāju TUR no sievas profila. Ārprāc! Tur tak ir viena miskaste. Kur var suportam uzrakstīt?

Labots - Jurkins
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jurkins

Hmm, tā... nav neviena automātiskā maksājuma, vienīgais darījums ar maciņu - kaut kad 2013.gadā nopirkta viena ādiņa. WTF?

Vai tajā palīdzībā kaut kur var uzrakstīt pa tiešo no portālajeb prastu meilu uz kontaktiem?

Link to comment
Share on other sites

Tur taču kontaktos e-pasts norādīts - draugiem@draugiem.lv


 

 

A vai manu vai!!!! Iegāju TUR no sievas profila. Ārprāc!

Šito labi uzrakstīji. Ļoti labi iederētos kādā šausmu romānā... :)

Link to comment
Share on other sites

Jurkins

 

 

Kāpēc tu šeit risini problēmu, kas jārisina pavisam citā vietā?

Te nav forums? Ja Tevi mana problēma vai tās risināšana kaut kā ir aizskārusi, tad, atvaino, bet man dziļais jenots uz to. Samierinies!

 

 

 

Tur taču kontaktos e-pasts norādīts - draugiem@draugiem.lv

Nu es biju domājis, ka ir logs iekš portāla, kur ieraksta jautājumu un tad nav jāstāsta, kas tu esi u.t.t. viss tāpat redzams.

 

Bet nu OK, labi, viss, aizmirstam šo tēmu. Turpinam par pointeriem. :D Tas tiešām ir derīgāk.

 

p.s. bet šie vienalga ir dibenzellii. :D

Link to comment
Share on other sites

laikamTak

Ja Tevi mana problēma vai tās risināšana kaut kā ir aizskārusi

Man pilnīgi pie dіrsas. Vari turpināt рļūtīt savu oranžo рļutku tālāk. Es sjon kozju! 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...