Jump to content

Vai tiešām esmu pelnījis 40eur ?


markei
 Share

Recommended Posts

smartdevil

 

 

Drīkst tev pajautāt, kā autora noliktā mašīna šajā gadījumā tev traucētu redzamībai?

Jebkurš no tiem auto var sākt kustēties ignorējot tevi vai atvērt durvis un izbāzt galvu korekcijai. Aiz no jebkura no šiem auto var izskriet bērns, idiots vai dzīvnieks.

Jā, atbildei būtu jābūt, ka jebkurš transports, novietots uz braucošās daļas vai, kurš aizsedz ceļa malas pārredzamību, traucē. Bet likums ir atļāvis traucēt, tātad turpinam. :D

Link to comment
Share on other sites

Ko piesienieties likumam.

Pag, kurš tad no mums piesienas :D
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ko piesienieties likumam

 

Tiesiskā valstī likumi ir paredzēti lai kārtību nodrošinātu! Ja likums nosaka apsurdus ierobežojumus, vienīgais ko mēs varam darīt ir viņu kritizēt..  


 

 

Jebkurš no tiem auto var sākt kustēties ignorējot tevi vai atvērt durvis un izbāzt galvu korekcijai. Aiz no jebkura no šiem auto var izskriet bērns, idiots vai dzīvnieks.

 

Tad varbūt vispār aizliedzam auto????  

Link to comment
Share on other sites

ronalds_, tu tā runā, it kā lielas mašīnas nebūtu redzējis, tām vajag lielāku rūmi nogriežoties, jau tā šaurajā vietā atļaujam stāvēt, vispār nebūs vietas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ronalds piesienas, es viņu uz jūs.

Jā, pareiz. Nezkāpēc izlasīju, ka šo rolands saka :D

 

 

 

Ja likums nosaka apsurdus ierobežojumus, vienīgais ko mēs varam darīt ir viņu kritizēt..

Nu šis jau nu nav nekāds absurds.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Opā, šodien saņēmu tādu pašu sodu kā autors, vien uzskatu, ka neesmu vainīgs, jo 5 metri tika ievēroti (ar soļiem, ne mērlenti).

Konkrētajā vietā autiņš jau stāv mēnešiem. Tiem, kas lika aiz manis, tos vienmēr sodīja. Pēkšņi kāds prātvēders izdomāja arī man uzlikt dzelteno.

Tā kā tas ir mans pirmais sods mūžā (vēlētos, lai nebūtu), varbūt kāds var pastāstīt par pārsūdzēšanas procesu?

Varbūt ir pieejams kāds sūdzības paraugs, ko es uz ātru roku neatradu?

Summa nav liela (40 EUR), bet tā kā uzskatu, ka neesmu vainīgs - negribu norīt krupi un maksāt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu jau pa vēlu. Uz reiz vajadzēja saukt policiju mašīnu neizkustinot . Ja tiešām bija tālāk par 5m.

 

jo 5 metri tika ievēroti
Bet tā ,ko tu pierādīsi tagad ,centimetri 50 uz vienu pusi vai otru.
Link to comment
Share on other sites

Bet tā ,ko tu pierādīsi tagad ,centimetri 50 uz vienu pusi vai otru.

A kas man jāpierāda? Viņiem jāpierada, ka es esmu vainīgs. Kur ir viņu bildes ar redzamiem mērījumiem?

+ protokolā nav itin nekas rakstīts, ka man viņi jāsauc - ar sūdzību pie augstākās institūcijas.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Man diemžēl nav šis gadījums :/ Braucot, es visai bieži pārkāpju likumu un man nebūtu baigo iebildumu samaksāt sodu, par ko esmu noziedzies, bet ja uzsaktu, ka neesmu, tad tā vienkārši likties mierā nevaru.

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

A kas man jāpierāda? Viņiem jāpierada, ka es esmu vainīgs.
Kā redzams, tad administratīvā procesa nianses tev ir svešas. Adminstratīvajā procesā tev ir jāpierāda, ka neesi žirafe.
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Adminstratīvajā procesā tev ir jāpierāda, ka neesi žirafe.

Ok, ienistu tādu padarīšanu, bet kā to darīt?

Bildes ir, viņiem tak arī vajadzētu nobildēt, uzliekot sodu, ne?

Vai arī inspektora vārds pret manu vārdu? Ja tā, viņš visu ceļu varētu nobraukt un visiem uzlikt to pašu sodu.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Vai arī inspektora vārds pret manu vārdu?

Tas beigsies vienkārši ar tiesai nav pamata neticēt inspektora teiktajam :lol: Tevi teiktais, tāpat kā tu pats, ir nulles vērtē.
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Kaut ko pa ausu galam dzirdēju, ka kādu brīdi iepriekš ir tikusi mainīt krustojuma definīcija (tā tika paplašināta, bet neko ātrumā iekš googles atrast nevarēju), varbūt tagad vairs nedrīkst stāvēt, kur agrāk varēja.

 

Nu ko darīt? Lētāk to krupi ir norīt.

Bet ja gribi "iziet uz principu", tad pašam vajadzēja sagādāt "pierādījumus", kur tev tā mašīna atradās, kur beidzas/sākas krustojums, izmērīt 5m, sazīmēt plānu no "nozieguma" vietas (aerofoto vispār būtu ideāli). To visu vajag smuki salikt uz papīra, garos teikumos apskaidrot, kas ir attēlots, kad tas viss notika (vēsturiskam faktam, ka tevi tur agrāk ne reizi nav sodījuši, nav nekādas nozīmes), un pamatojoties uz kuriem CSN pantiem tev šķiet, ka viss ir izdarīts pareizi un pierādot, ka pārkāpuma protokolā minētais pants nav pārkāpts un u.t.t Un beigās jālūdz atcelt minēto pārkāpuma protokolu.

Pirmais iesniegums pašvaldības policijas priekšniekam. Ja viņš lēmumu atstāj spēkā (ko viņš noteikti izdarīs, ja vien nav minēts kāds aplams pārkāpuma punkts), tad visu to pašu uz administratīvo tiesu.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Bet ja gribi "iziet uz principu", tad pašam vajadzēja sagādāt "pierādījumus", kur tev tā mašīna atradās,

Jā, var zīmēt visādus izvietojumus, nobildēt no visām pusēm u.t.t., bet te atkal ir tas, ka es nevaru itin nekādi pierādīt, ka, pirms to veicot, es nepabraucu pāris metrus uz priekšu. :D

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Šitāds troksnis 40EUR dēļ... bija nebija, tak samaksā un ej tālāk, nākamreiz esi gudrāks! Lasu un nevaru beigt brīnīties- aerofoto, mērīt... skraidīt pa iecirkņiem ar iesniegumiem... tāda sajūta, ka vienam otram tiešām nav nekā cita ko darīt, kā 40EUR dēļ bizenēt apkārt. Auto tur ir nepareizi/strīdīgi novietots, pats riskēja- saņēma sodu- tagad raud.. 

Link to comment
Share on other sites

Tavs komentārs bija ļoti vērtīgs, paldies!

 

Nav 40 EUR dēļ, principa dēļ.

Kā jau teicu, policists to sodu varētu uzlikt arī, ja mans auto atrastos 1015m no krustojuma. Kādiem 20+ policistiem pirms tam mana apstāšanās vieta nekādas domstarpības neradīja, bet te viens krāns ņem un uzliek sodu. Gribu savu taisnību!

Labots - itanium
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

bet te atkal ir tas, ka es nevaru itin nekādi pierādīt, ka, pirms to veicot, es nepabraucu pāris metrus uz priekšu.
Tev nav jāgādā pierādījumi. Tev ir jāklāsta fakti un tiesa nolemj, vai tie ir pietiekami un pamatoti pierādījumi, un vai tos ņemt vērā. To pašu vajadzēs darīt arī policijai.

Viss balstās uz principu, ka par nepatiesu liecību (faktu/pierādījumu) sniegšanu iestājas (krimināl)atbildība.

 

 

 

Kādiem 20 policistiem pirms tam mana apstāšanās vieta nekādas domstarpības neradīja
Es esmu redzējis, kā policijas priekšā šoferi pārkāpj CSN (nogriežas, kur tas nav atļauts) un policija to "nefilmē", bet tas nenozīmē, kas viss ir kārtībā un kāds cits tevi nedrīkst sodīt.
Link to comment
Share on other sites

marrtins

Šitāds troksnis 40EUR dēļ... bija nebija, tak samaksā un ej tālāk,

Pag, aizsūtīšu kontu, vari uzstādīt regulāro maksājumu katru dienu pā 40EUR. :shok:

 

40EUR dal? sjonah - svabodnij.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

bet tas nenozīmē, kas viss ir kārtībā un kāds cits tevi nedrīkst sodīt.

Zinu, bet šoreiz tiem 20+ policistiem, kas uzlika aiz manis stāvošajiem sodu, bet ne man, bija taisnība :)

Ko es, te ierakstot, vēlējos panākt, ir, ka varbūt kāds biedrs ir rakstījis tādu sūdzību/iesniegumu un var padalīties ar paraugu?

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nav 40 EUR dēļ, principa dēļ.

 

 

Tipiska latvieša ideoloģija- principa pēc... maza tauta, lieli principi! 

 

 

 

 

Pag, aizsūtīšu kontu, vari uzstādīt regulāro maksājumu katru dienu pā 40EUR.

 

 

Nu un pričom tur regulārais maksājums uz Tavu kontu? Cilvēks šeit izdara pārkāpumu, saņem sodu un par to raud, publiski žēlojas un vaimanā par to, ka pats pārkāpis noteikumus, saņēmis par to sodu un tagad meklē domubiedrus-līdzbalsotājus linča tiesai, nu bez maz vai tā.

 

 

10 gadus atpakaļ arī skraidīju pa policijām un pārsūdzēju katru nieku.. tagad es vienkārši smaidu par sevi kāds tad biju un arī par tādiem kas vēl ar vien to dara- ir tak jāpieaug! Un uz ceļa, satiksmē, principiem vispār nav vietas- ja Tev ir principi, ar steigu noliec auto atslēgas un ej uz sab.tr.- uz ceļa jābūt tikai un vienīgi uz sadarbību orientētai domāšanai, tā nav sacīkšu trase, kur pierādīt savas ambīcijas citiem. Ja nebūtu policijas, padomājiet, kāds tad haoss būtu uz ceļa! Vai tad Rīgu vajag pārvērst par vēl vienu Maskavu, kur katrs idiots dara ko grib?!

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

marrtins

 

 

Cilvēks šeit izdara pārkāpumu,

Tekstu vispār izlasīji?? Nevis Cilvēks ir izdarījis pārkāpumu, bet Inspektors uzskata, ka ir izdarīts pārkāpums.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Ja nebūtu policijas, padomājiet, kāds tad haoss būtu uz ceļa!

Viss ir pareizi, salīdzinot mūsu policija strādā. Bet nu netrūkst gadījumu, kad paši inspektori neko nerubī vai mēģina piesiet bumbas. Nav jau arī runa par acīmredzamu pārkāpumu, bet, pēc autora sacītā, 20 inspektori nesaskata pārkāpumu, bet viens gudrītis gan. Nav izslēgts, ka inspekotram ir taisnība, bet nav arī izslēgts, ka nē. Piemēram, man ir čupām protokoli par ātrumiem, neviens nav apstrīdēts - viss ir skaidrs. Bet, ja inspektors man sāk bāzties virsū, piemēram, kāpēc es nedevu ceļu no labās puses braucošajam, kam sašaurinās josla, tad ko - man arī noliecot galvu jāmaksā, kad dēļ šāda manerva biju spiests pārkārtoties pretējā joslā pāri nepārtrauktajai? Bet nu cītīgi centās iestāstīt, ka man esot bijis viņam jādod ceļš. :king2: Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Mašīnu bija mazāk un tiesības bija godīgi liktās Dosafos, nevis pirktās kā tagad, bet kultūru uz ceļa ar policijas palīdzību diez vai var ienest!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bildes ir, viņiem tak arī vajadzētu nobildēt, uzliekot sodu, ne?

Nu vispār jau ir,tikai tur tiešām nevar attālumu reāli noteikt. Ja zem zīmes ir nolikts tad gan bez pārpratumiem redzams. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

To, ka sodu līdz šim nav bijis, vajag arī pieminēt.

Ja nav nepārprotami fiksēts, ka mazāk kā 5m no noapaļojuma, tad nekas tur nevar sanākt. Iespējams gan, ka var nākties tālu pacīnīties.

Link to comment
Share on other sites

Par #52

 

Pavisam vienkārša lieta, nepieciešams veikt mērījumus (idejiski vienkārši metru mēru novilkt) un nofotografēt rezultātus, tad šīs bildes varēs salīdzināt ar bildēm no notikuma vietas un atbilde būs rokā - ir 5m ievēroti vai nav.

Kopumā, vispirms ir nepieciešams noskaidrot to vai CSN ir pārkāpti, ja tici, ka tie nav pārkāpti - ar to nepietiek, jo tas varētu būt tikai arguments kādā ģimenes strīdā.

 

Pat ja CSN ir pārkāpti un 5m nav ievēroti, tāpat šo vai jebkuru citu protokolu ir iespējams pārsūdzēt un arī vinnēt, jeb sodu atcelt.

 

 

Tas, ka sodi līdz šim nav bijuši ir nulles vērtībā par šāda veida pārkāpumu, agresīva braukšana utt. tad jā, šoreiz nē.

Link to comment
Share on other sites

Itanium, ja tu esi pārliecināts par to, ko tu te klārē :), bliez augšā sūdzību! ...un ar argumentiem (kāpēc CSN nav pārkāpti) un kāpēc ments ir kļūdījies...

P.S kurš uzlika sodu - CP vai RPP?

Link to comment
Share on other sites

 

 

A kas man jāpierāda? Viņiem jāpierada, ka es esmu vainīgs.

 

Diemžēl nē! Lv tiesas uzskata, ka policijas protokolā rakstītais ir 100% patiesība, un tas, ka nav nekādu pierādījumu ir pilnīgs sīkums! 

Lai uzvarētu tiesā tev ir jāpierāda, ka neesi neko pārkāpis, (un te vēl jautājums vai tiesa ņems vērā tavējos pierādījumus, skat augstāk par protokola interpretāciju)...

 

Tādā valstī mēs dzīvojam..... diemžēl....

Link to comment
Share on other sites

Itanium, ja tu esi pārliecināts par to, ko tu te klārē , bliez augšā sūdzību! ...un ar argumentiem (kāpēc CSN nav pārkāpti) un kāpēc ments ir kļūdījies...

Tiks darīts!

 

Tādā valstī mēs dzīvojam..... diemžēl....

Tik tiešām diemžēl. 

 

Šodien, ejot uz darbu, jūtos kā noziedzinieks un likuma priekšā es pašlaik tāds arī esmu :(

Visu garāmgājēju ļaunie skatieni tiek vērsti uz mani. Viņi mani nosoda, viņi redz, ka man ir uzlikts zīmogs: sodīts. Smaga man dzīve.

 

P.S kurš uzlika sodu - CP vai RPP?

Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes pārvalde.

 

Pagaidām visus pārējos komentārus ne pa tēmu (sūdzības paraugs) ignorēšu, vēlāk (citā dienā) ierakstīšu, vai man kaut ko izdevās apstrīdēt vai nē.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Šis svētais cilvēks, neko tādu dzīvē nedarītu! :shok:

Link to comment
Share on other sites

Jāsaka godīgi, ka zagt es tik tiešām nezagtu - arī košļājamo gumiju. Netīšām nav gadījies - veikalos kabatās lietas nelieku :D

Link to comment
Share on other sites

Par sodu apstrīdēšanu - es nevaru atrast nevienu savu iesniegumu. Dators jau ntās reizes pārinstalēts.

 

Bet ideja sekojoša - iesniegums iestādei, kura norādīta uz soda kvīts. Jāsūta pa pastu ar ierakstītu vēstuli.

 

Vēstulē papīrs ar sekojošu saturu

 

Itanium XXXXXX personas kods 123456 sūdzība 

 

Pašvaldības policijas XXXX (Nu kas tur ir to sodu piespriedis)

 

 

Tajā un tajā datumā man tika sastādīts administratīvais protokols nr xxx 

Veicot mērījumus dabā konstatēju ka nepārkāpu CSN. (Te klāt bilde) 

Piebilstu, ka neesmu iepazīstināts ar jebkādu pierādījumu par CSN pārkāpumu! (šis ir naiva cerība par to, ka LV ir tiesiska valsts...)   

 

Balstoties uz augstāk minēto lūdzu atcelt man piespriesto sodu! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

pa pastu ierakstīta vēstule jau ir aizgājušais gadsimts. e-paraksts un pa e-pastu sūta mūsdienās.

Link to comment
Share on other sites

Pašvaldības policijas XXXX (Nu kas tur ir to sodu piespriedis)

Inspektoram? Šur tur uzgāju, ka raksta pārvaldes priekšniekam.

+ tā kā man ir pa ceļam, biju plānojis pats ievest tajā Spilves ielā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...