Jump to content

Pērk: Fanless CPU cooler


ptsns
 Share

Recommended Posts

i5, atkarībā no paaudzes, izdala no 70 līdz 95 vatiem siltuma pie max slodzes. Uzklokoti vēl vairāk. Tur ir vajadzīgs diezgan pamatīgs pasīvais heatsinks un laba gaisa plūsma iekš keisa.

Link to comment
Share on other sites

Tam tavā linkā ir max siltumnovadīšanas spēja ir 80w. Procim max 95w, ja vēl taisies kaut ko clockot kādreiz, vispār aizmirsti.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kas no Noctua vai bequiet! dzesētājiem, tie būs praktiski nemanāmi ar visu ventilatoru. Ja PSU nav absolūti silent- tas ir bez ventilatora, tad troksnis tāpat būs no PC ar vai bez pasīvā CPU dzesētāja.

 

 

Ideāli būtu media pc būvēt ap šādu kasti: links

 

Tas var nodzesēt līdz 95W TDP procesorus, kā šis i5, ja netiek klokots un ir labi ventilējamā vietā. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Pats ilgu laiku esmu ņēmies ar silent kastes būvi, kā saka kappa, ja tev viss pārējais nav extra kluss, psu ir pēdējais ar ko mocīties, traki ir PSU un VGA.

 

Man šobrīd skaļākā lieta ir HDD 5400rpm, kas reizēm ieslēdzas izmantojot datus uz tā. CPU dzesei ilgu laiku esmu palicis uz Silverstone NT01-E, i3 pietika pasīvā režīmā ar labi koordinētu korpusa ventilāciju, šobrīd ir i5 un ir nedaudz pa īsu, tur izlīdzos ar 120mm kluso ventilatoru.

Link to comment
Share on other sites

CPU dzesētājs ir pēdējā "moving part"

 

Man ir fanless PSU, SSD, GPU nav.

 

Uz Streacom FC8 Alpha Fanless Chassis arī skatijos... bet cena ir daudz lielāka nekā Fanless CPU Cooler

 

 

 

CPU dzesei ilgu laiku esmu palicis uz Silverstone NT01-E, i3 pietika pasīvā režīmā ar labi koordinētu korpusa ventilāciju, šobrīd ir i5 un ir nedaudz pa īsu, tur izlīdzos ar 120mm kluso ventilatoru.

 

Silverstone NT01-E laikam būs laba alternatīva, ja nesanāks atrast pilnīgi fanless pa pieņemamām $$$

... vai Cooler Master HYPER 212 EVO

Labots - ptsns
Link to comment
Share on other sites

Tam Silverstone NT01-E jau fanless der tikai līdz 65W TDP, tas ir Intel procesoriem ar indeksu T vai S. Un tādam 95W TDP vajagot veselus 2 ventilatorus pēc ražotāja domām.

 

 

Šis Noctua D15S ir ļoti kluss, tā 140mm ventilators girežas salīdzinoši lēni un līdz ar to neizdod praktiski nekādu skaņu, tieši tāds šobrīd stāv kā gaisa ievilcējs korpusā, cena gan šim kitam ir kādas 2-3x vairāk nekā Cooler Master, tā kā, ja budžeta build, tad laikam īsti nederēs.

 

P.S.

 

Arī Noctua U14S griežas ar šo pašu kluso ventilatoru, varētu būt nedaudz lētāka alternatīva tam D15S.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

Paldies visiem par info. Pilnīgi fanless coolers izrādījās pārāk optimistiski...

 

Pasūtiju SilentiumPC Fortis 3 HE1425 par 32eur

 

2_w_600.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
(labots)

Tā kā daudzi cilvēki veltīja savu laiku šim topikam, būtu tikai godīgi ja es informētu par rezultātiem.

 

Visumā mērķis ir sasniegts, kompis ir nedzirdams. CPU ventilators ātrāk par 900rpm nav griezies. PSU Semi-fanless (ventilators ieslēdzas tika pie lielākas slodzes). Pagaidām tas ventilatoru vispār nedarbina.

 

Setup un cenas:

CPU Cooler - Fortis 3 HE1425 - 31.90 EUR
SILVERSTONE SFX 300W PSU SEMI-FANLESS - 49.37 EUR

 

P.S. Procesors vairāk par 55C nav uzkarsis.

Labots - ptsns
Link to comment
Share on other sites

nnoname

900rpm pat priekš 12cm ir diezgan daudz, lai gan ja tas ir tikai pie pilnas slodzes, kad visdrīzāk ausis uz galvas, tad var iztikt.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...