Jump to content

Pērku minidiskus MD


markss
 Share

Recommended Posts

Atceros, kad šie parādījās, tad viens no miesta ielika sev mašīnā par bargu naudu. Galarezultātā tā arī izmira tā suga tā, jau biju aizmirsis, ka vispār tādi eksistēja. Bet tas tā, ne par tēmu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Free bump.

Atradu savu veco sony mz-r70, vēl joprojām iet :) 15 gadus atpakaļ (or so) md bija ļoti ērts kā kompaktais atskaņotājs.

Atstāšu mazbērniem :D

Link to comment
Share on other sites

Iekš md skaņa tika kompresēta un kompresēta ar ļoti sūdīgu algoritmu, krietni sliktāku par mp3. Savādāk nevarēja, jo nebija pietiekami jaudīgu procesoru.

Līdz ar to skan md krietni sliktāk par cd. Tas bija galvenais iemesls kāpēc formāts nomira.

Nu un protams Sony patents, iekārtas tikai viņi ražoja un viņas bija nesamērīgi dārgas.

Mūsdienās md der tikai miskastei vai muzejam.

Link to comment
Share on other sites

Man MD pleijeris savulaik bija mašīnā, manuprāt par mp3 sliktāk neizklausījās, bet nu fleškā protams varēja ierakstīt vairāk un ērtāk arī bija, mājās jau no minidiskiem jēgas nebija.

Link to comment
Share on other sites

Nu tos minidiskus vajadzēja arī ierakstīt no tiem pašiem CD, Sony MD dekai bija diezgan labs DAC, kaut ko jau saklausīt varēja :)  

Link to comment
Share on other sites

Long John

Man, kā vecam stagnātam un gadžetomānam vēl joprojām lietošanā vairāki MD verķi- autiņā "Kenwood KMD-673R" resīveris, mājās "Technics SJ-MD100 deka" un vēl mazais "Sony MZ-N610"  pleijerītis (to gan vairs nelietoju un varu kādam interesentam/ kolekcionāram piedāvāt).

Auto variants mani pilnīgi apmierina- uztvērējs normāls, bet FM  "bezceļiem" vai kādai nostaļgijai bardaciņā maciņš ar 10 MD daudz vietas neaizņem.

 

Daži lieki MD ir, arī jaunie, bet dēļ 20 cent/gab neredzu jēgu tērēt laiku tādam "dīlam", lai jau stāv plauktā...:)

Link to comment
Share on other sites

Nesen ss.lv bija viens sludeklis no Ogres,kur bija pa 1,50eur gabalā.Bet viņš bija iekš cita sludinājuma,tāpēc nevaru vairs atrast.

Link to comment
Share on other sites

man ar kādi 10 diski mētājas + šāds verķis kurš ar vienu 1,5V  baču darbojas vai 5V aux. ir line in, optical in + mic in. Interesanta fīča ka šajā varēja garākus trakus ierakstīt...

 

20160416-184812.jpg


ieliku baču - tas verķis ieslēdzās pēc padsmit gad klusēšanas...

Link to comment
Share on other sites

Man bija Sharp MD mūzikas centrs un auto bija Clarion MD mainītājs. MD bija baigi ērtais veids kā ierakstīt muzonu no radio, lineārās iejas un tad to sarediģēt pareizi un ērti "pa bitam". Protams, varēja arī ripot CD, bet tas štrunts. Priekš manis galvenā MD fīča bija tieši ieraksts no analogajiem nesējiem + iespēja pēc tam šo muzonu klausīties auto. Jā, tas bija laikos kad internets vēl īsti nebija, torenti nebija, attiecīgi muzonu nevarēja tā dabūt, kā mūsdienās.

 

Tagad MD mainītājs mētājas šķunīti, auto muzonu klausos no Audio CD.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Mārtiņš

rubb, vai tavs aizkustinošais stāsts kaut kā attiecas uz tēmu? Jā, jā, manu postu un vēl daudzus citus var dzēst :)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

 

 

Man, kā vecam stagnātam un gadžetomānam vēl joprojām lietošanā vairāki MD verķi- autiņā "Kenwood KMD-673R" resīveris, mājās "Technics SJ-MD100 deka" un vēl mazais "Sony MZ-N610"  pleijerītis (to gan vairs nelietoju un varu kādam interesentam/ kolekcionāram piedāvāt). Auto variants mani pilnīgi apmierina- uztvērējs normāls, bet FM  "bezceļiem" vai kādai nostaļgijai bardaciņā maciņš ar 10 MD daudz vietas neaizņem.   Daži lieki MD ir, arī jaunie, bet dēļ 20 cent/gab neredzu jēgu tērēt laiku tādam "dīlam", lai jau stāv plauktā...

 

Es jau biju domājis līdz 2eur gabalā nevis par desmit gabaliem.

Tēmu var slēgt,nopirku jēbajā pa 1.50 gabalā. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...