Jump to content

Auto riepu remonta putas


Slaids
 Share

Recommended Posts

Nekādu problēmu, esmu lietojis kādas pāris reizes.

Link to comment
Share on other sites

Pēc tam kas tīrija? Pat vai riepu meistari? Pašlaik domāju vai ir vērts pirkt "cīsiņu" vai nē. Komplektā nāca putas un elektriskais pumpis.

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

ņem vien labāk normālu "zapasku" !

tās putas ir plķēmeris mironim!   :mrgreen:

ko tas robots te labo?

Labots - Arnis2002
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, kāda ražotāja putas bija ok?

 

Jo noteikti ir arī tādas kur jēga maza...

 

es labprāt redzētu kādas jā un kādas labāk neizvēlēties. 

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Ja iepūtīsi to sū riepā, ja pat izdosies riepu sataisīt tad reti kurš riepu serviss viņu pēc tam ņemsies labot un tas būs dārgi jo nevar putas normāli iztīrit! Bez tam ne visus bojājumus ar putām var salabot. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Putu firmu nepateišu. Nāca līdz Opelim. Izskatās pēc oriģinālā remontkomplekta. Tā kā riepas 17'', tad zapaskai vietas nav. Ir ziemas un vasarak komplekts, bet pēc riepu platuma vietas nav. Nevar vāku uzlikt. "Cīšiņs" izskatās pēc reālākā varianta.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, cik es esmu izmantojis putas, tik arī riepa servisā ir sataisīta, nekādu problēmu nav bijis! Dabiski ja ir liels caurums tad putas neko nepalīdz. Tagad daudziem auto no rūpnīcas nāk kompresors un putu balons.

Link to comment
Share on other sites

OffSide

Es +1 tomēr pa arī par desu. Tās putas arī pie mīnusiem neiepumpēsi, ja vien ar to balonu neskraidi rinķī sildot pie kules :thumbdown:

Jaunajiem auto jau visiem putas ir standartā-"zapaska" ir kā papildaprīkojums.

Man pašam arī Opelis, bet "zapaska" desa un ar ierobežojumu 80 km/h (orģinālā), lai gan tur tajā vietā varētu ielikt mierīgi arī 205 vismaz.

Link to comment
Share on other sites

Tak sen jau lielākā daļa to putu ar parastu ūdeni ir izmazgājamas ārā. Ir censoņi kas piedāvā pakalpojumu, kur šo brīnumu sapilda riepās un var gadu braukāt riņķī, visi mazie bojājumi automātiski "salīmēsies". 

 

Kaut kas šāds, ir komplektiņi kopā ar kompresoru.

 

http://www.amazon.com/Slime-10009-Tubeless-Tire-Sealant/dp/B000BOC2E2

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Tās pudas domājams strādā līdzīgi kā velo bezkameru riepa ar šķidrumu. Tur ar sadurtu riepu pēc dažiem apgriezieniem salīmē.

Link to comment
Share on other sites

itanium

Ja tālu nebraukā, var arī nepirkt rezerves ratu (ja nu kas, izsauks kādu, kas evakuēs/atvedīs citu ratu).

Mums pēc 3k ceļa Francijā uz riepas uzmetās pumpa un autiņš sāka ar vien vairāk un vairāk lēkāt.

Nebūtu rezerves rata, būtu visai čābigi - tur nedēļas nogalēs retais kantoris strādā. Ar rezerves ratu nobraucām ap 1000km, līdz kamēr tikām pie jaunas riepas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...