Jump to content

par lēnu nets priekš remote desktop?


Lameriz
 Share

Recommended Posts

Gribas normālas spēlītes (gta5, witcher3 u.t.t.) uz telefona un darbā chrome browserī paspēlēt, izskatas, ka chrome remote desktop paplašinājums to dara, tik man viss bremzē un raustas gan uz telefona, gan uz citiem datoriem. Mājas neta speedtest.com saka ping-23ms Download-9,28mbps Upload-0,77mbps vai ta tas ir pa maz?

Link to comment
Share on other sites

WildGun

 

 

Upload-0,77mbps
  -ir par maz. Varbūt 640x480 pietiek (ja viss pārējais ir atslēgts), bet tā jau nav, vai ne?
Link to comment
Share on other sites

Lameriz

šaubos vai kāda spēle mūsdienās vispār zin, kas ir 640x480  :resent:

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Kurš ta vainīgs, ka joprojām Operā dziedi, Chrome remote desktop ir tāds lētais bezmaksas (par sava pc elektrību jamaksā) variants mūsdienās, salīdzinoši ar desmitiem www.... firmu, kas nodrošina gta5 uz telefona pat bez sava datora ar cloud gaming  :pooh_honey:

Link to comment
Share on other sites

Nezināju, ka rdp māk izmantot gpu apstrādi.

Link to comment
Share on other sites

Bik ne tieši par tēmu - kāds ir mēģinājis pieslēgties no Android ierīces caur RD uz PC caur LAN? Uzliku aplikāciju, bet kaut kā īsti nesanāk.

Link to comment
Share on other sites

Viss sanāk. Vajag tik sakonfigurēt pareizi.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TeamViewer.

Bet spēlītes kapāt caur remote ir apmēram tas pats kas virtuālais sekss Skaipā ar pērkamajām :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Kas par aplikāciju.Es izmantoju microsoft remote desktop, viss darbojas perfekti.

Link to comment
Share on other sites

Ar to pašu MS remote desktop viss aizgāja - bikiņ biju sapinies meistarībā. ;)

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

Nē, nu vispār jau laiki pienākuši - darbaļaudis с жиру беситься. Darbā ir jāstrādā, nevis ar huiņu jānodarbojas. Ja normāla vadība, tad pastrādājot cītīgāk tu varētu atprasīties to stundu ātrāk un spēlēt mājās kā normāli cilvēki. Tiešām vājprāts...

Nav ko raustīties, darbs nav vilks, uz mežu neaizbēgs.

@@Lameriz, met pie malas māžošanos ar rdp - Download, Install, Play uz darba kompja.

Vienīgi labāk tādas spēles, kur ir raundi, piemēram CS 1.6 vai misijas kā GTA. Darbu būs pagrūtāk savienot ar kādu MMORPG.

Kaut gan esmu redzējis, kā darbā WOW skalda mēnešiem. :thumbsup:

Labots - HIGH-Zen
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Darbā ir jāstrādā, nevis ar huiņu jānodarbojas.

Varbūt autors kādā vietā par dežurantu sēž! :mrgreen: Mums vietējā malkas placī ar vīriņi zīrīņi sutku sēž. Viņu pienākumos ietilpst pieskatīt objektu un tirgot kurināmo, ja kāds piebrauc un piezvana pie durvīm! Viņiem ir televizors... :showoff:


Protams ja rambā darba vietā, tiešo ppienākumu veikšanas laikā, tad ar kāju pa d...

Link to comment
Share on other sites

Lameriz

 

 

Ja normāla vadība, tad pastrādājot cītīgāk tu varētu atprasīties to stundu ātrāk un spēlēt mājās kā normāli cilvēki.

 

Bet es jau ir tā vadība :resent: Pie tam telemarketinga sfērā un visiem darbiniekiem atļauts spēlēt, praktiski uzskatu, ka tas pat nepieciešams, lai nenojūgtos, kad kāds šizo atkal paceļ un nolamā Tevi visos krievu mātes vārdos. Principā visi labākie darbinieki runā un vienlaicīgi spēlē kaut ko...

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Mājās gan jau ka LTK DSL. Uploads pakaļā un tā ir visa problēma! Ja nav kāds cits vadu variants pieejams paņem lmt vai tele2 (biti gan nē!) ar reālo ip un viss būs oki!

Link to comment
Share on other sites

- Labdien, šeit no Jums no Bite zvana. Vai Jums būtu brītiņš laika uzklausīt mani?

- Sveicināti, labprāt uzklausīšu Jūs.

- Paga, nevaru, man te boss klāt. Svarīga misija.

  Pī.pī.pī.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Lameriz
(labots)

Bet intrigu tak radīja, tagad gribi zināt kapēc viņš vispār zvanija un galu galā vai to bosu vinēja!!  :devil: un dēļ tādām piedzērušām ķirzakām, kas Tevi sūta tur tālāk, citās firmās, kur strādāts un ir aizliegti visi feisbūki ar spēlēm - meitenes pēc sarunas ar asarām skrien no zāles ārā ar nervu sabrukumu. Šeit nekad tādas lietas nav notikušas un nenotiks.

Labots - Lameriz
Link to comment
Share on other sites

Par profesionālu RS kontrolieri, parādu piedzinēju vai telemārketinga speciālistu nevar izmācīties - par tādu ir jāpiedzimst un jādzīvo ar vēlmi un sūtību citiem čakarēt dzīvi.  :)

 

Vieglāk nav pašam stiept līdz uz darbu portatīvo nekā mēģināt perversijas caur remote un vēl uz telefona? Ja vien, protams, nav nosliece uz mazohismu?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Portatīvo kg sverošo kluci nu galīgi negribas katru dienu sev līdz staipīt, laikam būs LTK upgrade jataisa, tagad ir lētākā paka kopā ar interaktīvo tv, bet nu 0.77mbps hmmm

 

Piekrītu vai nu ir vai nu nav, bet nevar salīdzināt telemarketerus ar parādu piedzinēju un RS urļikiem, telemarketā strādā arī tādas 18 gadīgās savā pirmajā darbā un runā ar tādus dzīvesprieku, tik jauki un mīļi, ka Tu vienkārši nevari viņai atteikt un arī noliekot klausuli viņa ir tāda pati dzīvē, protams blakus viņai ir arī 50 gadīgās Tatjanas, kam tiešām centrāltirgū vai parādpiedzinējos labāk būtu, jo nedzird vārdu nē negribu un ir arī trešais labāko pārdevēju tips, kas ntos gados nostrādājis pārdošanā, pārlasījies grāmatas un seminārus māk runāt, mainīt balss toņus, lai kļūtu par Tatjanu vai 18 gadīgo  :grin:

 

Un vispār kādēļ tāds naids pret telemarketingu, Neviens zārkus nepārdod un negrib iesmērēt, LV viss darbojas uz principa pamēģini 14 dienas bezmaksas, patiks ņem, nepatiks neņem! Pilnīgi visiem produktiem, ko tev mēģina iepārdot, darbojas pēc LV attālās pārdošanas likuma.  :beee:

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

Atceros, ka vecvecākiem Cosmo-disku caur trubu mēģināja iesmērēt. Tieši bija viņiem smagas problēmas ar muguru.. Tā 3,14sa pa ausīm, ka speciālā dzimšanas dienas atlaide tieši viņiem (hz kā, bet pat uzminēja), ka pēc nedēļas metīs salto. Pēc tam neviens nespēja atrunāt no iegādes. Pēc nedēļām divām protams "aparāts" tika nodots pieliekamajam skapim. Mani santīmi telemārketingā. Protams ne pa tēmu, bet rītdien brīvs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

kam tiešām centrāltirgū vai parādpiedzinējos labāk būtu, jo nedzird vārdu nē negribu

 

 

tik jauki un mīļi, ka Tu vienkārši nevari viņai atteikt
 

Tieši tāpēc arī ir nepatika pret telemārketingu. Kā arī - ar labu un kvalitatīvu produktu vai pakalpojumu nebūtu jāuzbāžas. :)

 

Es nezinu, kādā jomā Tu strādā, bet šie ir iemesli, kuru dēļ liels vairums necieš tās profesijas pārstāvjus. Nemaz vēl nerunājot arī par telefona numura iegūšanas (ne)ceļiem...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Lameriz

Nu es jau par pārdevēju tipiem runāju, šos tipus savalda atkarībā no firmas un ko vadība kā ideju un principu grib, lielās firmas visas ir cilvēcīgas un tikko ne tā runāsi pa durvīm ārā. Tās mazās tvshop cosmodisk kaktu bodes jau ir cita runa, skalos smadzenes līdz sirms paliksi un tādu ir nedaudz, bet viena par otru trakāka. Ja jums zvana un piedāvā bezmaksas galvas mazgāšanu un sejas maskas ar zelta putekļiem, Lāčplēša/Tērbates ielas stūrī virs Zaras viss viss drošāk izmest telefonu un aizslēgt durvis pēc zvana.  :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

Kā arī - ar labu un kvalitatīvu produktu vai pakalpojumu nebūtu jāuzbāžas.

Uz tādu ir pat rindā jāstāv! 


Par RS kontrolieriem un parādu piedzinējiem... šos suņus būtu visus jāsamet vienā katlā, lai dzen viens no otra! Man kolēģi caur mani meklēja parādu piedzinēji, zvanijās vienmēr sestdienu rītos! 

Link to comment
Share on other sites

Es tā kauniģi - tuvāk pie tēmas - izrādās,  ka uz Androīda RD šancē sūdīgāk kā Tīmvjuvers. Praksē pamēģināju spēles un HD video, RD pārzīmē, bet TW smuki zīmē. Neesmu zinošošs šais lietās, bet Cilvēki savulaik apstāstīja, ka PC-PC gadījumā RD tikai ņem datu ziņas un izmanto esošo Windows attēlošanai, savukārt TW visu pārzīmē. HVZ, bet cik izmēģināju LANā, TW uzvedās uz Androīda krietni labāk.

 

P.S. Darbā bieži lietoju RD windows vidē, lai pieslēgtos reģioniem un viss strādā. Laikam Andrīša īpatnība.

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...