Jump to content

Par cauruļu sastiprināšanas elementiem,nozarēm,"troiņikiem"...


WildGun
 Share

Recommended Posts

Sakiet man, biedri, vai pastāv tādi verķi, ar kuriem es, teiksim, pārzāģējot trubu, varu to atkal sastiprināt, neuzgriežot vītni. Vai ietikt trubā "troiņiku" Runa iet par tērauda trubām puscollu un trīsceturaļcollas diametrā.

 

Ceru, ka sapratāt. Guglē nobanots neesmu, vienkārši nezinu, kā tos verķus sauc.

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

Protams ka ir! Ja vajag atzarojumu trubai tiek uzlikta speciāla uzmava un izurbts caurums. Risinājums protams ka nav tas labākais, bet iztikt var. Domājams jebkurā santehnikas bodē būs.


ps. Projektēšana jau linku iedeva

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Paldies! Sāku apjaust, ap ko lietas grozās.

 

P.s. Priecīgus pautiņsvētkus !!!

Link to comment
Share on other sites

Ronalds

 

 

. Nu nav tas nekas baigi sarežģīts.

 

Ielikt caurulē trejgabalu ja abas puses ir nostiprinātas ir gan drusku čakars! Es pat teiktu ka vieglāk būs iemetināt, ja tiek klāt. Bet nu es tik labi metināt nemāku. Es liktu uzmavu. 

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Nekas nav nostiprināts. Tās ir trubas, kuras Līvānietē iet uz karstā ūdens sildītāju, pa 3 - 4 metri katra. Viss tur ļemperējas un brīvi staigā par kādiem 30cm uz katru pusi.

 

Vienkārši sagribējās (aiz ņefig ko darīt) realizēt vai vismaz paeksperimentēt ar šito - http://www.boot.lv/forums/index.php?/topic/158670-saules-siltuma-izmanto%C5%A1ana-vasar%C4%81/?hl=%2Bsaules+%2Bkolektors

Link to comment
Share on other sites

Ronalds, lai ieliktu trejgabalu, vajag tikai vienu amerikanku un pašu trejgabalu. Darbs tur uz minūtēm 15. WildGun, Tev tur vajadzēs vēl krānus salikt, jo vasarā tak katlu nesildīsi ar sauli, bet ziemā ar katlu nesildīsi saules kolektoru. Es nemaz nerunāju par salšanu un sūkņiem. Tik nopietnai lietai es noteikti grieztu vītnes uz trubām un neņemtos ar gumijas uzmavām vai šlaukām. 

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Un vispār - tagad ir 1:1 visu dzelzs trubu savienojumu līdzinieki no nerūsējošā pieejami. Adrese kaut kur ir, atradīšu, ielikšu.

Link to comment
Share on other sites

WildGun

Didzi, es tā kā vairāk tēmēju uz eksperimentu. Par sasalšanu nedomāju nemaz, jo pietiek ielikt vienu mazu krāniņu kolektora zemākajā vietā un izlaist riebīgo, sasaltošo ūdeni ārā. Protams, manā "shēmā" nav iezīmēts krāns, kurš atslēdz arī augšgalu nost, bet tam būtu jābūt saprotamam tāpat. Es tā domāju.....

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...