Jump to content

Kopjūters jaunietim


TrakaisKodiens
 Share

Recommended Posts

Anonīms Alkoholiķis

Neizlasāma bilde (pārāk samazināta)

-------------

drusku atšifrēju bildi...

 

 

VGA Nvidia GT 730

Ņemt tik švaku karti nav prāta darbs - iebūvētais intel HD530 ir jaudīgāks. Minimums ko ir jēga ņemt ir GTX950 (3x ātrāka par HD530) vai vismaz GTX750ti (1.5x ātrāka par HD530).

 

MB MSI H110MPRO-VD

neko nezinu

 

RAM KINGSTON 8GB PC17000 DDR4/FURY HYPERX FURY KIT OF 2

Paņem vienu 8GB nevis 2 pa 4GB, būs iespēja nākotnē vieglāk palielināt, jo MB ir tikai 2 ram sloti. Compatibly listu neskatījos.

 

SSD OCZ ...

nezinu kādādas atsauksmes, bet par Samsung, Kingston HyperX Fury vai Savage SSD bija normālas atsauksmes.

 

HDD WD Caviar Blue 1TB

ar šiem parasti pārāk dziļās auzās nevar iebraukt

 

ODD

vai tiešām vajag?

 

PSU Corsair VS450W

manuprāt labāka alternatīva tādā pašā ciparā ir FORTRON FSP ATX 2.3 HEXA PLUS 400W HE-400+. 

 

 

-----------------

 

Orģinālā lietotāja ieliktā bilde: 

post-100413-0-55400800-1458578726_thumb.png

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

paldies par ieteikumu sakarā ar video karti.

principā tā hd530 visas vēlmes apmierinās.

pamainīju pamatplati un ramus. 

 

post-99949-0-51037800-1458580484_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ar iepriekšējo māti neredzēju problēmu, jaunietim jēga no iespējama upgreida uz 32/64GB būs maza, jo parasti normal-home-useriem pietiek ar 8gb, power useriem - 16gb. Manuprāt sāktot ar 1x 8GB, un ja/kad paliek pa īsu tad pielikt tādu pašu klāt.

 

Jaunā plate itkā varētu būt drusku labāka (ir 4x ram, HDMI, SATAe - kurš reāli ir bezjēdzīgs), uz ietaupījumu šajā pirkumā, var atstāt zeķē un pēc piem. 6mēnešiem kad būs jaunās nvidia pascal vai AMD kartes iznākušas, paņemt normālo lowendu ~120e-150e (t.b. tagadējā gtx950 aizvietotājus) un jaunietis atkal būs sajūsmā.

 

Pagaidi lai ir arī kādas atsauksmes no citiem vietējajiem datorlicējiem, jo es esmu svētdienas datorlicējs (gluži kā svētdienas braucējs) 

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

lowend gaming ņem 750ti(~120eur jauna) vai priekš midend 950(~180eur jauna)

 

vai sakties uz kaut kādiem r7...

 

edit 

bez pārējā vari iztikt, vēlak ar laiku apgreidosi un pieliksi klāt nepieciešamo. Ar ssd 240gb pilnigi pietiks, izmanto veco keisu vai paņem tepat no kada pa paris erikiem un diezvai tev vajag dvd-rom...

 

 

post-88924-0-28169800-1459322752_thumb.jpg

Labots - smg
Link to comment
Share on other sites

suhinsh

Palīdziet man saprast, PC tikai un vienīgi priekš spēlēm, kur tā fiška? Kas vainas konsolēm?

Link to comment
Share on other sites

Protams konsoles ir ērtākas un nevajadzēs upgrade tuvākajā nākotnē, bet nu saliekot gaming pc ilgtermiņā atmaksāsies ņemot vērā, ka lielāka daļa spele 50/50 licenzetas/piratiskas speles vai vispār tikai pirātiskas. PC arī ir cits pielietojums ārpus gaming un pats gaming pie labas komplektācijas ir labāks kā jebkurā konsolē. Jabkurā gadijumā pc ir daudz vairak plusu kā konsolēm!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Kas vainas konsolēm?

1. Neatbilst autora prasībām - interneta skatīšanai so so būs.

2. Dators ir daudzpusīgāks - ne tikai spēles, bet arī internets, dokumenti, apstrāde

3. Gudri salikts dators būs labāks par kosolēm spēļu ziņā un ar iespēju nedārgi uzlabot nākotnē.

Link to comment
Share on other sites

suhinsh

Nebiju domājis konkrēti par tēmas autoru, bet "konsoles vs PC tikai spēlēm" vispār. Domāju, lai dators būtu labāks spēļu ziņā, tas maksā jau stipri vairāk par konsoli, palabojiet, ja kļūdos!

Link to comment
Share on other sites

raiviic
... diezvai tev vajag dvd-rom..

Nu, ņemot vērā to cenas, tā nu nav problēma. Nekad nevari zināt, vai nevajadzēs kādreiz kādu ripuli nolasīt, ierakstīt, pārkopēt. Vēl ir stipri par agru atteikties pilnībā no ODD. Es gan laikam izvēlētos kādu Blu-ray Combo (tiesa, tur cita cena), toties nebūs problēmu arī kādu  Blu-ray ripuli nospēlēt vai noripot.

   Protams, gaumes lieta, bet no SSD es gan ieteiktu Samsung Pro vai ko no Intel, bet HDD Blue vietā Black - bet nu ja 450 eur ir griesti, tad nekā.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kas vainas konsolēm?

Tās vai citas spēles esamība/neesamība.

Parasti konsoli vai spēļu PC ņem tieši dēļ konkrētām spēlēm.

 

DVD-RW ODD maksā zem 20€

 

 

 

Es gan laikam izvēlētos kādu Blu-ray Combo

Combo verķi man izraisa alerģiju jau kopš CD-RW/DVD-ROM Combo laikiem.

Ja ņem BD tad tikai pilno BD-RW, maksā kādus 5€ vairāk. Ja vispār vajag protams. 

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Domāju, lai dators būtu labāks spēļu ziņā, tas maksā jau stipri vairāk par konsoli, palabojiet, ja kļūdos!

Nemaz tik daudz vairāk nemaksā, ja sakomplektē gudri.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Domāju, lai dators būtu labāks spēļu ziņā, tas maksā jau stipri vairāk par konsoli, palabojiet, ja kļūdos!

 

Bet parēķini visus izdevumus, teiksim konsole maksā ~350eur?! + vēl katra spēle 50-70eur, manuprāt, konsole kopā pat izmaksā vairāk par gaming pc... 

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Bet parēķini visus izdevumus, teiksim konsole maksā ~350eur?!

Konsole pati par sevi ir lētāka, ja vien nepērk lietotas daļas vai neiet galīgu budžetu. Bet pat pie šiem datoriem (augstākāk esošās), kas ir nepilnu 100 EUR dārgāk par konsoli, bet dos daudz labākus fps pie lielākām izšķirtspējām+ būs izmantojamas citām lietām.

 

Spēļu cenas ir ļoti līdzīgas konsolēm un PC.

Link to comment
Share on other sites

beigu beigās konsole tāpat iznāks dārgāk. bet tas vairāk atkarīgs no tā cik daudz spēles spēlē/pērc. uz PC spēles var dabūt salīdzinoši ļot lēti, kad ir atlaides Stīmā, Oridžinā.

un jā, datoram tākā būtu arī citi pielietojumi, nevis tikai gaming.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Spēļu cenas ir ļoti līdzīgas konsolēm un PC.

 

Jā, bet lielakoties uz pc spēles tiek speletas offline, tātad pirātiskās un pirktas tikai dēļ multiplayer, toties uz konsoli, ja gribi speli nav jau daudz variantu! 

Link to comment
Share on other sites

@@smg, nu kā kurš! ir jau cilvēki, kas nopērk spēli un atbalsta izstrādātājus. un spēlē, kas pilnībā darbojas, nāk atjaunojumi etc. novelc krakoto - iespēja, ka daudzkas neies, no updates, tai pat laikā izstrādātāju neatbalsti.

un reāli kad ir lielās atlaides Steam un Origin, tad nu nevar nepirkt..

Link to comment
Share on other sites

suhinsh

 

 

Bet parēķini visus izdevumus, teiksim konsole maksā ~350eur?! + vēl katra spēle 50-70eur, manuprāt, konsole kopā pat izmaksā vairāk par gaming pc... 
 

Tātad runa būtībā ir par spēļu pirkšanu/nepirkšanu. Starp citu, pats savā laikā esmu pircis arī mazlietotas XBOX spēles ebayā, pa 15-20 vai 30 eur (atkarībā cik svaigas), tā kā nav jau tik traki ;)

Link to comment
Share on other sites

Tātad runa būtībā ir par spēļu pirkšanu/nepirkšanu.

 

Nu tieši tā, piemēram, augstāk komplekti pa ~450eur, saliec datoru vai pa 350eur nopērc konsoli + speli 60eur - var teikt tas pats vien sanāk...

Un tad jautājums, kas tev liekas labāk, konsole ar vienu spēli vai pietiekami jaudīgs dators?

 

Par spēlēm runājot, jā vari trāpit uz atlaidēm un tiešam nopirkt spēles par kapeikām, arī jāņem vērā fakts, ka uz pc spēļu klāsts ir lielāks!

Nu pirkt lietotas ir riskans variants, protams var, bet manuprāt, ja tur jāsuta caur ebayiem vai no ārvalstim, tas ir pārāk liels čakars!

 

Pats kad saliku pc priekš divām konkrētām spelem kuras arī iegādājos, bet bieži uznāk vēlme pēc kādas spēles, ko tu protams nepirktu, lai stundu paspēlētu un pc dod šo iespēju nepirkt!

 

pc masterrace 

Labots - smg
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Jā, bet lielakoties uz pc spēles tiek speletas offline, tātad pirātiskās un pirktas tikai dēļ multiplayer

Zini, citiem tiešām patīk labas spēles un viņi ir gatavi par tām maksāt. Es nopirku pirmo Tomb Rider spēli un tagad grasos pirkt Rise of Tomb Rider. Tikai dēļ tā, lai tādas spēles būtu vēl vairāk. Tāpat skatos uz Dark Souls 3. Un nevienai no šīm spēlēm mani MP neinteresē.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

LilKarums

Biedri forumieši, arī man interesē šis komplekts, vai kāds var iemest linku uz grozu nevis tikai bildi ?

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

shadow118

 

 

Biedri forumieši, arī man interesē šis komplekts, vai kāds var iemest linku uz grozu nevis tikai bildi ? Paldies.
Grozu linki ir pret foruma noteikumiem, par to te banānus dod, diemžēl.  Bet nu tajā bildē jau nosaukumus izlasīt var, nepareizi gan jau netrāpīsi :)
Link to comment
Share on other sites

tieši tā, sakārto pēc cenas un meklē isto modeli, cik tur pa 1eir robežās cenas varbut izmainijušās!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...