Jump to content

ASUS vai DFI


Guest chemicalboy
 Share

Recommended Posts

Guest chemicalboy

Kuru Jūs ņemsiet?

 

Asus K8V-X, s754, VIA K8T800, FSB800, 8xAGP, 5xPCI, 3xDDR vai DFI lanparty nforce 3 ,vai 4?

 

 

P.S. Ir daudz strīdi argumenti, tāpēc vēlos saprast kurš kuru...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubiic

chemicalboy : pasaki lūdzu tavus argumentus par labu asus platēm.

Link to comment
Share on other sites

Guest STATIX
Kuru Jūs ņemsiet?

 

Asus K8V-X, s754, VIA K8T800, FSB800, 8xAGP, 5xPCI, 3xDDR  vai DFI lanparty nforce 3 ,vai 4?  

 

 

P.S. Ir daudz strīdi argumenti, tāpēc vēlos saprast kurš kuru...

 

ja tu domaa njemt video uz PCI-E, tad logiski ka njem DFI, bet ja veel gribaas dziivot uz AGP, tad njem ASUS, jo ar VIA chipsetu. Lieta taada, ka nforce3 chipsetam nav dual RAM, kas ir VIA chipsetam. Ir arii variants, ka arii ASUS ir ar nforce4 cipsetu............nu ja taadu vari pacelt.........njem ASUS. Pasham ASUS maatene ir nekaadu suudziibu nav. Ir vinjai paaris fiichas, kas man baigi patiik. Piemeeram, overclock iespeejas ir shausmiigi labas.

 

P.S. Vispaar jau es tev ieteiktu proci njemt uz 939 socketu......tas taa skatam uz naakotni!!!!

Link to comment
Share on other sites

STATIX: kā saprast - "nforce3 chipsetam nav dual RAM"? Dual RAM esamību nosaka procesora izpildījums - S754 vai S939, ar čipsetu tam nav nekāda sakara. Uz nForce3 čipseta ir pietiekami daudz S939 mātesplates, kaut vai MSI K8N Neo2, Gigabyte K8NS-939 sērija, Epox 9NDA3+ utt.

Link to comment
Share on other sites

Esmu par ASUS, kaut gan abas ir lētais gals tā vai ta. Iesaku kaut ko no Gigabyte.

Nezinu, bet man liekas, ka DFI NF4 Lanparty nebūt nav lētais gals :roll:

Un cik zinu, tad kož arā vairumu GigaByte vienā setā... 8)

Link to comment
Share on other sites

impulse
Esmu par ASUS, kaut gan abas ir lētais gals tā vai ta. Iesaku kaut ko no Gigabyte.

Ja abas ir leetais gals tad, tad pasaki kas ir High-End!

Es njemtu DFI nF4, jo ASUS peedeejaa laikaa feikus taisa, daudzi suudzaas par visaadiem gjukiem utt.!pameklee DFI nF4 SLi-D! :wink:

Link to comment
Share on other sites

Vispar jau gljuki ir visiem razhotaajiem.

Daudzi nemaz pashi neprojektee tas pamatplates..

ASUS palielaakai daljai visu izstraadaa pats. Censhas lai viss buutu labaak kaa citiem.

ASUS kaa brands ieviesh daudz lielaaku uzticiibu kaa DFI.

DFI ir reaals shirpotrebs.. sapichkaa ar fiichaam tas plates.. tachu kaa tur ar to kvalitaati? :)

To mes redzeesmi pec gadinja 2viem.. a mosh 3jiem :)

Katraa zinjaa nespeeju iedomaaties ka man serverii buutu kautkaads DFI vai GigaByte :)

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Esmu par ASUS, kaut gan abas ir lētais gals tā vai ta. Iesaku kaut ko no Gigabyte.

Kur tu dziivo ?!? Krievijaa vai pakaljaa ?!? Nezinu ko tu saproti par deeljiem, bet zinu to ka GigaByte nav labaakaas maatenes! Taam ir probleemas ar votiem uz core un citiem siikumiem! Tas taa, peec pieredzes saku! Ja jaaizveelas no Asus un DFI, tad viennoziimiigi DFI nF4! Nesen veel lasiiju review un tur DFI bija chut chut atraaks un arii OC zinjaa krietni paaraaks par Asus! Jaunie Asus deelji arii ir zinaami suudi, jo mirst vai neiet pirmaa iesleegshanas reizee vai bik veelaak! Karoch braakju daudz, buus jaaperaas ar garantijaam!

Link to comment
Share on other sites

Njez es ar agraak skatiijos schiibi uz DFI kaa brendu... bet nu tikai liidz briidim kameer panjeemu sho DFI deeli - neviens no manaa riiciibaa bijushajiem deeljiem nav bijis uz pusi tik labs... Gigabyte, Abit, Intel - visi iet stuuriiti nokauneeties un pamaaciities kaa taisiit tieshaam labus deeljus :)

 

Es nerunaaju par leetaa gala deeliishiem - tie varbuut tieshaam arii ir kraami... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Es nerunaaju par leetaa gala deeliishiem - tie varbuut tieshaam arii ir kraami...  :roll:

Jaa, tur jau taa lieta, pats tagad arii havoju DFI deeli no LanParty saimes, ir labs un kaa veel! OC var ta ka nemetas nemaz! Vajag tiki smadzenes kustinaat un viss leenaam virzaas uz priekshu ;) Leetie deelji no DFI tieshaam ir suudi, tas tiesa! Bet es un daudzi citi jau nepirks deeli pa 30 Ls :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kashelz
Kur tu dziivo ?!? Krievijaa vai pakaljaa ?!?

dazji mums te impusivie;) Respect! cita viedokli, bet ja es izvelos, tad njemu to, ar ko man nekad nav bijushas probzas. DFI ir tikpat dzeltena kaa ASUS, kaa ari gigabyte:)

Paldies par piebildi! Postu augstaak raxtu, ka jaunie DFI deelji rulee, nu pagaidaam esmu apmierinaats! Ir redzeeti Asus briinumi un atsauksmes par tiem, kaut kaa iisti neiepatikaas tas Asus tomeer! Ieprieksh biju "uzseedies" uz ABit deeljiem, tie rulee uz Socket A, bet uz Socket 939 jau ir pavisam cita opera :p Viss ir jaskataas no macinja biezuma un veelmem kam deelis tiks paredzeets! :wink:

Link to comment
Share on other sites

mrlobber
DFI ir reaals shirpotrebs.. sapichkaa ar fiichaam tas plates.. tachu kaa tur ar to kvalitaati? :)

To mes redzeesmi pec gadinja 2viem.. a mosh 3jiem :)

 

Pēc trijiem gadiem arī Asus maksās 15Ls. Un arī šobrīd īpaši vairāk par Asus nedotu :D

 

Varbūt vari pamatot savus apgalvojumus par "širpotrebu"?

Link to comment
Share on other sites

DFI :D

Neteiktu gan, ka DFI un Asus ir lētais gals. Tieši otrādi. Taču DFI ir labākās plates šodien.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...